Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co jsem zažil na nevinné návštěvě - 1. díl

1.prosinec 2018
Co jsem zažil na nevinné návštěvě - 1. díl

Je mi 20 a budu vám povídat určitě pro mnohé zajímavý příběh, který se stal. Začalo to tím, když jsem jel navštívit mé bývalé spolužáky ze střední na chatu. Slučák byl famózní, potkal jsem po roce zase skoro celou třídu, která byla nažhavená na kalbu.

Takže další den po propařené noci jsem byl unavený, zničený jak pes. Po 10. jsem jel ještě na návštěvu k mé ex, protože mám s její matkou dobrý vztah. Chtěl jsem jí udělat radost. I když moje ex je mrcha, její matce jsem chtěl přivést nějaký dárek a jí si nevšímat. Měl jsem holku a sexuálně jsme rozhodně nehladověl a jak sama řekla po krásném uvolnění z předminulé noci, kdy jsme si to 2x rozdali, abych prý netrpěl tu noc, kdy spolu nebudeme. Uměla to se mnou, a když jsem viděl před sebou to její vysportované tělíčko, tak sem se do ní vždycky s blaženým usměvem udělal. Stejně sem neměl náladu moc na sex po tom moři chlastu, i když jsem chlap, takže ta chuť se vždycky někde najde, hmm...

Dorazil jsem k jejich domu, zazvonil a vzal jsem do ruky těch pár dárků v podobě flašek s koňakem a kvalitním vínem. Co jsem nečekal bylo to, že mi došla otevřít ex. Myslel jsem, že bude někde pryč se svojema nabíječema, ale nebyla, no co už. Měla mokré vlasy a byla obalená jen v županu, který nesahal ani po kolena. Slušelo jí to. Neviděl jsem ji rok od té doby, co jsem se s ní rozešel a myslím, že hodně zkrásněla. Měla husté, dlouhé černé vlasy, zelené oči a ta prsa, co jí perfektně držela tvar jejích dvojek, byla k nakousnutí. Řekla mi, že nikdo není doma, protože babička měla mrtvičku a matka je s ní v nemocnici. Nevěděl jsem, co mám dělat, tak aspon pomůžu donest do kuchyně dárečky. Nabídla mi, jestli něco nechci. Neměl jsem náladu se s ní bavit, ale hlad jsem měl, až to bolelo, protože jsem jel už přes 4 hodiny a ani pití jsem asi z blbosti nepotřeboval. Tak sem jí řekl, jestli nemá něco na pití, tak mi nalila vodu. Nachystala mi aj polívku, ať se trochu najím.

Nějaká hodná mi připadala, ale pak se zeptala, jestli si může otevřít to víno, jako na oplátku. Asi by bylo blbý, když mě hostí a já bych řekl ne. Vykašlal jsem se na to a kývl, ať si cvakne, kolik chce. Vždycky rádal pila, což sem jí, když jsem spolu chodili, neměl za zlé, protože se pak v posteli odvázala a řvala přitom jako blázen. To se mě na ní líbilo, krom teda těch jejích koziček. Byla drobná, takže pak jí prsa krásně vynikla. A teď, když jsem ji viděl v tom županu, zavzpomínal jsem si na ty žhavé noci. Na to, jak mi natáhla kondom a nasedla si, jak sem jí lízal kozičky a ona si přitom nasedávala. Měla ji krásně úzkou a uměla ji stáhnout tak, že jsem ho měl jako ve svěrači, ale já jí to oplatil tvrdým a hlavně rychlím přirážením... Sakra ona mi udělala takový věci a já ted přemýšlím, jak ji ošukat a ještě se mi stavý péro, to je fakt super. Ještě že jsem za stolem.

Dívá se na mě a přitom srká už svoji nejmíň pátou skleničku. Jde vidět, že je piclá. Oči má skleněné jak blázen a slova se jí taky pěkně motají. Co už, ať si dá, já se napiju a odlezu. Nabízela mi, ať si dám s ní, ale to by mi chybělo, ještě abych dostal kvůli ní pokutku, až pojedu domů. Pak jí někdo volal, tak odešla do obýváku a já si zatím dojedl svojí polívčičku, která mi udělala zatraceně dobře a dala mě do pohody. Ex se vrátila a sedla si, župan jí pomalu odhaloval celé prso a já zíral jak nadržená stepní koza na tu podívanou. Měl jsem chuť, ale pořád tu byla moje přítelkyně a já nejsem ten typ, co by zradil takovou holku s ní, které sem rok nemohl přijít ani na jméno. Byla jakási divná a přes látku jsem viděl, že se jí krásně tyčí proti mně bradavky. Něměl jsem tušení proč.

Co jsem zažil na nevinné návštěvě

Nalila si sklenku a na ex ji hrkla do sebe, s hajzlovským usměvem se na mě podívala a řekla mi neuvěřitelně „Pojd si zašukat! Chci tě v sobě.“ Měl jsem ho tvrdýho, ale nevím proč, tohle mě ještě víc vzrušilo a můj úd mohutněl, i když jsem se tomu bránil a nechtěl jsem, aby to poznala, myslím, že poznala, že jsem nervozní. Ani hlásku jsem nevydal a jen zíral na ten drzý a nadržený pohled. „Slyšíš, matka se vrátí až zítra, teď mi volala! Mám chuť na tvýho čůráčka“. Nečekal jsem dál a řekl jí „Si děláš srandu!" a abych ji nasral, tak jsem řekl "Mám doma daleko lepší, takže nemáš šanci." Nedala se a odpověděla mi: „Já jsem se od té doby naučila pár věcí, že se budeš divit." Stoupla si a než jsem stačil něco udělat, tak mi přes tříčtvrťáky chytla za péro a zmáčkla ho. Pamatovala si, co mě vzrušuje.

Nikdy jsem nebyl dole tak napěchovaný a ještě ta její ruka na mém péru mě nabudila víc, ale chytl sem ji za ruku a odtáhl od mého stožáru. Ona nepřestávala a tlačila se na mě „Vim, že to chceš a ten dole by chtěl do mě, tak toho nech a pojď mě vymrdat, chceš mě, tak si zopakujem naši poslední šukačku na rozloučenou.“ Volnou rukou zatáhla za šňůru županu a tím se rozhalila. Držel jsem ji pevně za ruku a v omráčení civěl na její prsa, která jsou snad ještě hezčí, než byla, a přes ploché břicho jsem zavadil pohledem na její hladce vyholenou kundičku. „Čeho se bojíš? Pořádně si užijeme.“ A znovu mi ho chytla volnou rukou a znovu spustila „ Tak Co? Nemáš chut si zapíchat?"

Tohle byla poslední kapka. Ta mrcha mi ještě rozepla knoflík od kalhot, takže mi padly ke kotníkům. Kašlal jsem na ně a překročil je, takže jsem byl jen v košili a totálně napnutých boxerkách. Chytl sem ji i druhou ruku a zatáhl ji do jejího pokoje a mrskl s ni na postel. Obrátila se a nedočkavě se dívala, co se bude dít, zatímco já jsem si vzpomínal, kde má izolepu a už pelášil k šuplíku, kde jsem ji vylovil, znovu přišel k ex, která už tušila. Drápla mě do ruky a trochu ji rozedrala, ale to mi bylo jedno. „Nebudeš mě svazovat ty hajzle, já si chcu normálně zašukat!" Ale to už byla na břichu bez možnosti pohybu, protože sem na ni nalehl a proti mé síle,  kterou mám díky posilování, neměla šanci. Obrátil sem si ji a myslel jsem, že bude vyvádět, ale byla klidná ale... „Vyliž mi ji, pořádně mi teče, jak si pohraje s tvým hošíkem.“ Bohužel pro ni jsem byl na koni já, takže jsem na to, co říkala jsem nebral ohled, a už sem ji cpal svého tvrdolína do pusy. Jak to viděla, hned ji otevřela dokořán a začala mi olizovat žalud. Vypadala, že má pořádnej hlad, takže jsem na nic nečekal a vrazil jsem jí ho do pusiny pořádně, až se začala dusit. Nemohla se bránit, takže sem ji nechal chvíli vycukat a pak vyjel jen na krajíček. Zalapala po dechu. Divala se mi do očí tím svým nadrženým vyrazem, který říkal „Vyšukám ti mozek z hlavy..."

Zajímá vás, jak tato erotická povídka bude pokračovat dále? To se dozvíte příští týden. Mezitím si můžete najít někoho na erotické seznamce na takové sexy hrátky... 

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.