Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co je tantrický sex a jak si jej můžete užít?

25.květen 2018
Co je tantrický sex a jak si jej můžete užít?

Tantrický sex je jednodušší, než si myslíte! Máte chuť si zpříjemnit a zpomalit svůj sexuální život? Dokonce i když nemáte několik hodin na to, abyste je strávili v ložnici, odpovědí může být tantrický sex.

Tantrický sex je starodávná hinduistická praxe, která se praktikuje více než 5 000 let a znamená "tkaní a rozšiřování energie". Jedná se o pomalou formu sexu, o které se říká, že zvyšuje intimitu a vytváří spojení mysli a těla, které může vést k silným orgasmům. Tantrický sex neboli tantru, jak se tomu často říká, může dělat každý, kdo má chuť restartovat svůj sexuální život a nalézt nové hloubky pro milování.

Pokud to zní zmateně a nejasně, přemýšlejte o tom takto - jestliže rychlý sex je sexuálním ekvivalentem donáškového jídla, tantrický sex je pomalu a láskyplně připravené "jídlo" a díky čekání je mnohem chutnější.

Proč byste měli zkusit tantrický sex?

Tantričtí odborníci se domnívají, že pokud prodloužíte čas a úsilí, které vkládáte do sexu, dosáhnete vyšší a intenzivnější formy extáze. Kromě toho se díky praktikování můžete vyhnout úzkosti z výkonu, neboť vás tantra zbavuje napětí, abyste si mohli sex skutečně užít. Jestliže hledáte něco nového, co byste v ložnici mohli vyzkoušet, nebo byste chtěli zažívat intimnější chvilky s partnerem nebo se s ním znovu duševně propojit, můžete zkusit tantru, která tohle vše splňuje.

Jak byste měli vykonávat tantrický sex

Dobrou zprávou je, že tantrický sex není zaměřen na cíl, což znamená, že nemusíte tvrdě pracovat, když se učíte, co dělat. Trik spočívá v tom, že vypustíte z hlavy usilování o orgasmus a namísto toho se soustředíte na zábavnější předehru, dokud nejste připraveni to dotáhnout k přirozenému konci. To se samozřejmě snadněji řekne, než se to praktikuje. K oddálení orgasmu tantričtí odborníci používají různé metody, které zahrnují meditativní techniky, dechová cvičení a masáže.

Tantrický sex - co dělat?

Chcete-li vyzkoušet tantru, nejprve zhasněte světla a zapomeňte na okolní svět. To bychom měli první krok za sebou. Jaké jsou další kroky?

Uvolněte se

Tantra je o pohybu energie v těle. Protřepejte své končetiny, abyste rozproudili energii a odblokovali svůj systém dřív, než začnete.

Neležte v posteli

Budete-li ležet v posteli, bude se vám chtít spát, což znamená, že se místo hlubokého spojení a delšího milování spokojíte s rychlovkou. Tantra však je o hlubokém spojení mezi partnery a pomalým milováním, vyhněte se proto posteli.

Udělejte si pohodlí

Zkuste si s partnerem udělat pohodlí na podlaze a pomalu se začněte vzájemně dotýkat. Nikam nespěchejte a dopřejte si čas na prouzkomávání partnerova těla.

Tantra je forma pomalého, intenzivního sexu

Experimentujte

Vyzkoušejte celou řadu dotyků - pevné masáže, lehké dotyky a jemné hlazení. Cílem je pozvednout smysly pomalým a intenzivním způsobem, abyste byli schopni dosáhnout orgasmu, ale nedosáhli jej okamžitě. Provedení správným způsobem může prodloužit sex a vaše potěšení až na několik hodin.

Myslete na své dýchání

Pokud zjistíte, že vaše mysl začne bloudit, znovu se zaměřte na své dýchání. Nadechněte se, jakmile váš partner vydechne a naopak - zlepší se spojení mezi vámi a vy si kromě toho budete moci udržet svou myslu v centru dění.

Nevzdávejte to

Jestliže nevydržíte déle než 10 minut, zkuste to znovu. Tantrický sex potřebuje čas a cvik, abyste se jej správně naučili. Každý je zvyklý na sex klasickým způsobem, to znamená, že každý očekává, že sex bude mít zřejmý počátek, prostředek a konec. Vypusťte to z hlavy a procvičujte. Čím více budete cvičit, tím lépe se vám bude dařit. Díky procvičování budete schopni převzít kontrolu nad svým tělem, abyste oddálili své vyvrcholení a posílili intenzitu svých orgasmů.

Tantrické cvičení

Vzhledem k tomu, že tantrický sex je o intimitě mezi dvěma partnery, mohou vám následující cvičení pomoci osvojit si umění tantry:

  • Vyzkoušejte si srdeční dech, abyste se vzájemně naladili. Stůjte naproti sobě, udržujte oční kontakt a položte levou ruku na partnerovo srdce. Váš partner by následně měl položit ruku na vaši levou ruku. Snažte se vzájemně přizpůsobit dýchání tak, abyste dýchali stejně po dobu alespoň dvou minut.
  • Sedněte si čelem k sobě (to funguje nejlépe, pokud sedíte partnerovi na klíně). Vzájemně si okolo sebe omotejte ruce a přitiskněte na sebe svá těla. Tento druh tělesného kontaktu podporuje pocit intimity.
  • Ujistěte se, že se pohybujete a dýcháte pomalu během sexu (může vám to pomoci se vyhnout jakékoli poloze, o které víte, že vám usnadňuje orgasmus) a pracujete na postupném budování potěšení. Čím pomalejší růst dovolíte svým pocitům, tím intenzivnější bude váš konečný orgasmus.

Tantrický tip na závěr - hlídejte si své dýchání, i když se blížíte k vyvrcholení. Většina lidí mají sklon k rychlejšímu dýchání a napínají se. Uvolněte se a zhluboka dýchejte, váš orgasmus bude delší a intenzivnější.

Láká vás tantrický sex, ale nemáte jej s kým prožívat? Zkuste si na sex seznamce najít sex partnera.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.