Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co je astrální sex? Měli byste ho s partnerem vyzkoušet?

14.prosinec 2018
Co je astrální sex? Měli byste ho s partnerem vyzkoušet?

Způsobů, jak si užít neobyčejný sexuální zážitek, existuje mnoho. Jedním z nich je i astrální sex. V dnešním článku se dozvíte o tomto jedinečném a nezvyklém způsobu, jak mít sex.

Určitě z vlastní zkušenosti víte, jaký to je pocit, když máte sex jako fyzická lidská bytost, ale věděli jste, že můžete zažít sexuální styk i mimo vaše fyzické tělo? Ano, je to tak. Pokud jde o sex, tak není omezen pouze na fyzický sex. Naopak tu je zcela jiný svět sexu, potěšení z nevyslovené vášně, který vás čeká mimo vaše fyzické tělo. Určitě teď máte nespočet otázek. Jak lze do tohoto světa vstoupit? Jak to funguje?

Existuje více než jeden způsob, jak si užít tento sexuální zážitek mimo vaše tělo. Můžete mít sex ve svých snech s postavou ze snu. Je možné mít sex s tělesnou bytostí, když jste astrální, nebo mít sex s další astrální bytostí. Někteří lidé se také domnívají, že lze také mít sex s démonem (incubus a succubus) nebo se slabší entitou. Nebo, že je možné překročit hranice (fyzické a nefyzické) a zažít blaženou éterickou zkušenost, která není podobná ničemu, co si dokážete představit.

Kdy a jak lze zažít astrální sex?

Říká se, že astrální projekce nebo zkušenost mimo tělo, se nejčastěji vyskytuje u lidí ve stádiu cyklu REM, kdy se nacházejí ve stavu mezi spánkem a vědomím. To je ten pocit, když usnete a máte pocit, jako byste padali, než se posléze cuknutím opět probudíte. Astrální sex je kombinací tohoto okamžiku a pohlavního styku. Jeho cílem je vytvořit úžasné intimní zážitky, zatímco vaše duše cestuje mimo vaše tělo.

Odborníci to popisují jako schopnost duše vědomě opustit tělo a cestovat někam jinam a guru pro astrální projekci Steve G. Jones věří, že máme schopnost mít sex s další duší, což znamená, že neexistuje riziko otěhotnění a přenosu pohlavních chorob. Astrální sex se tedy nesoustředí na fyzické spojení, ale spoléhá se na dvě duše, které mohou dosáhnout hlubšího a duchovnějšího spojení. Steve Jones dále vysvětluje: "Zpětná vazba je velmi důležitá během sexuálního styku a to se někdy ve fyzickém světě ztratí... ale v astrálním světě je zpětná vazba automatická, protože vidíte svou duši."

Nejlepší způsob, jak mít astrální sex, je lehnout si a co nejvíce se uvolnit, dokud nedosáhnete meditativního stavu. Pak si představte, jak se vaše duše posadí bez toho, aby se vaše fyzické tělo pohnulo. Jakmile bude vaše duše volná, bude se toulat a hledat svého astrálního sexuálního partnera. Při astrálním sexu se obě duše vzájemně spojí a proplétají, zatímco fyzicky se vy a váš partner nemusíte dotýkat - ačkoli je zjevně možné okusit tento zážitek na vlastní kůži při pohlavním styku nebo masturbaci.

Do stavu astrální projekce se dostanete, když budete ve stádiu mezi spánkem a vědomím

Sex ve snu

Mít sex ve snu je zábavné, příjemné a bezpečné. Ve snu jste pouze vy a nějaká další postava, a nikdo nikdy nemusí vědět, co vlastně děláte, jelikož sny jsou vaším soukromým tajemstvím, dokud je někomu neprozradíte. Pokud víte, jak dosáhnout lucidního snění, můžete si užít krásné chvíle s někým, s kým byste normálně sex neměli jako například s celebritami, smyšlenými postavami či některými vašimi přáteli.

Nevíte, co znamená lucidní snění? Jedná se v podstatě o sny, o kterých víte, že jsou sny a můžete nad nimi převzít kontrolu. Snít o čem chcete. Každému se to v životě alespoň jednou stalo, nejjednodušší to mají především lidé, kteří často hrají nějaké videohry. Schopnost lze trénovat a zažít tak spoustu lucidních dobrodružství. Jestliže se naučíte, jak lucidně snít a naskytne se vám příležitost, můžete se zapojit do sexuálních aktivit s kýmkoli budete chtít. Dokonce i když se nenaučíte, jak vyvolat lucidní sen, stále si můžete užít sex ve snu.

žen může sex ve snu vést ke skutečnému orgasmu. Je však více než pravděpodobné, že se probudíte, proto mnoho lidí, kteří praktikují lucidní snění, nedoporučuje, abyste během svého lucidního snu měli sex (přestože je to velmi lákavé), jelikož to zkazí celý lucidní zážitek. Nicméně jednou to však neuškodí. Sex během lucidního snění je také výjimečný.

U mužů je sex ve snu trochu složitější. Většinou se probudí s erekcí a s extrémní chutí na sex, ve skutečnosti ale nevyvrcholí během snu ani při probouzení. Sex ve snu může vést k velké frustraci (i u žen). Můžete se vzbudit vzrušení, otrávení a neuspokojení.

Astrální sex s tělesnou bytostí

Existuje také způsob, kdy v astrálním stavu (mimo tělo) lze mít sex s někým, kdo se nadále nachází ve svém těle. Pokud jste astrální, můžete jít někoho (partnera) navštívit a pokusit se sloučit s jeho energií, zatímco spí. Kdyby váš partner byl vzhůru, nefungovalo by to, protože vaše frekvence by byly zcela odlišné. A stejně jako u sexu byste i u astrálního sexu měli mít od partnera souhlas. V opačném případě by se jednalo o astrální znásilnění a to není v pořádku. Žádný typ znásilnění není v pořádku.

Jakmile jste mimo své tělo, vyhledejte tělo svého partnera a dostaňte se k němu. Pravděpodobně naleznete jeho fyzické tělo na posteli včetně astrálního těla, které se vznáší uvnitř, jako arašídový oříšek ve skořápce. S láskou, něžností a respektem můžete partnera zavalit svojí energií a vysílat k němu sexuální myšlenky. Následně zažijete sexuální blaho, které se nenachází v žádné části těla. Váš partner bude mezitím snít, že má sex nebo bude vzrušený, aniž by si vědomě uvědomoval, co se vlastně děje.

Vaše duše může v astrálním světě cestovat, setkat se s vaším partnerem a užít si sex

Pokud váš partner trénuje lucidní snění, tento akt pravděpodobně vyvolá luciditu. V opačném případě vám může sdělit, jaký se mu zdál vzrušující sen, až se probudí. Tato konkrétní metoda není moc naplňující a uspokojující, protože obvykle jen jeden z vás si uvědomuje, co se ve skutečnosti děje.

Astrální milenci

Vyznáte se vy i váš partner v astrální projekci? Pak se můžete oba setkat na astrální rovině a vyzkoušet astrální sex společně a vědomě. Není vůbec jednoduché toho dosáhnout, neboť oba musíte být ve stejnou dobu ve stejné astrální rovině a na stejné astrální frekvenci. Čím blíže k sobě máte po emocionální stránce a čím více zkušeností s astrální projekcí a setkání budete mít za sebou, tím větší budete mít šanci na úspěch.

Vyberte si předem místo a čas vašeho astrálního setkání. Jestliže má jeden z vás lepší zkušenosti s astrální projekcí, vydejte se za svým partnerem a astrálně jej probuďte. Poté spolu vyrazte k vašemu cíli společně. Až budete připraveni, jednoduše se obejmete nebo sloučíte své energie dohromady. Vysílejte svému partnerovi sexuální myšlenky. Tímto způsobem oba z vás zaplaví vlna potěšení, která zaplaví celé vaše energetické já a pravděpodobně také vaše tělo, které je stále v posteli. Je to vskutku kombinace blaženosti a pocitu fyzického potěšení.

Zaujal vás astrální sex? Neváhejte a načtěte si na internetu více informací o astrálním světě, bytostech a cestování. Koneckonců, když něco zkoušíte poprvé, je vždy dobré si nastudovat co nejvíce informací (i z různých zdrojů), abyste věděli, co a jak byste měli dělat, co čekat, apod.

Dáváte přednost spíše skutečnému sexu? Na naší sex seznamce si v erotickém magazínu můžete přečíst spoustu informací týkajících se sexu, včetně tipů pro váš sexuální život, zlepšení sexuálních technik a mnoho jiných užitečných i zajímavých informací, které se vám mohou hodit.

Kromě erotického magazínu můžete na naší sex seznamce také nalézt sexuálního partnera, se kterým byste si mohli užít spoustu nádherných intimních chvil. Můžete zde však také najít i někoho na dopisování, vše podle libosti. Pokud byste rádi našli sex partnera nebo jen někoho na dopisování, pak se zaregistrujte, doplňte informace o sobě do profilu, popřípadě přidejte profilovou a erotickou fotku a začněte se seznamovat!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.