Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co děláme každý rok na Silvestra

29.prosinec 2018
Co děláme každý rok na Silvestra

Musím říct, že vstup do nového roku se nám před několika lety opravdu povedl. Petr, můj nejlepší kamarád, koupil tehdy na podzim chatu a tak jsme se rozhodli, že Nový rok oslavíme s manželkami tam. Přiznávám, že Jitka, Petrova manželka se mi už dlouho líbila. Drobná blondýnka s perfektní postavou, kde je všechno akorát.

Já se ale za svoji ženu také nemusím stydět, spíše naopak. Lenka je typ, který přitahuje pohledy mužů jako magnet. A to nejenom svojí postavou, ale i svým chováním.

Vyrazili jsme brzy odpoledne, abychom stihli všechno připravit. Už jsem se docela těšil na prvního panáka, taky jsme ho s Honzou vypili hned po příjezdu. Samozřejmě to nezůstalo pouze u jediného, během hodiny jsme měli slušnou náladičku. Přitom jsme stihli naštípat dříví, abychom se o to nemuseli starat večer.

V šest večer už bylo všechno hotové a nám nezbývalo nic jiného, než se usadit a začít slavit. Pil jsem svoji oblíbenou finskou vodku s džusem. Jitka, která se napila ode mne ze skleničky, od té chvíle nepila nic jiného. Zábava se rozběhla velmi rychle v přímé úměře s množstvím vypitého alkoholu. Přispěla k tomu také kytara, na kterou hrál Petr. S postupem času jsem se stále více věnoval Jitce. Lence to naštěstí nevadilo, protože Petr se jí dostatečně věnoval. Před osmou jsem s překvapením zjistil, že už nemáme co pít. Musel jsem dojít do kuchyně pro další láhev finské.

"Nebude ti vadit, když půjdu s tebou?" zaskočila mě svým dotazem Jitka.
"Mám chuť na něco slaného."
"Proč by mi to mělo vadit?" odpověděl jsem klidně, ačkoliv jsem se tak v pohodě necítil. Mohlo by snad k něčemu dojít?
"Vemte toho s sebou víc," ozvala se Lenka, která nás zaslechla.

Souhlasně jsem přikývl a vstal. Jitka se zvedla zároveň se mnou. Pití s jídlem jsme měli schované v malé komoře vedle kuchyně. Moc volného prostoru tam nebylo, a tak jsme se s Jitkou nevyhnuli těsnějšímu kontaktu. Když se ke mně náhodou přitiskla svými ňadry, nevěděl jsem, co mám dělat. Ačkoliv to byl pouze krátký dotyk, měl jsem plno práce s tím, abych zamaskoval bouli, která se mi udělala na kalhotách.

Už jsme se chtěli vrátit, když Jitka uklouzla a spadla přímo na mě. Zachytil jsem ji a přitom objal. Potom, nevím, jak k tomu došlo, jsme se začali líbat. Rukama jsem drtil její kozy a přemýšlel o tom, že bych je nechal sklouznout o něco níže. V tom jsme však uslyšeli otevírat dveře a rychle jsme se od sebe odtrhli. Byl to Petr, který pouze procházel ven. Vrátili jsme se do pokoje a tvářili se, jako by se nic nestalo. Přesto jsem cítil napětí mezi mnou a Jitkou. Půlnoci jsme se téměř nedočkali. Díky tomu, že jsme začali slavit poměrně brzo, jsme okolo jedenácté měli krizi. Tu jsme jenom silou vůle překonali a zapili Nový rok"Teď by to chtělo novoroční černou hodinku," napadlo někoho z nás.

Všichni jsme souhlasili a tak se zhaslo. Obě manželské dvojice se odebraly ke svým postelím. Chvilku se něco povídalo, ale potom jsme postupně ztichli. Ležel jsem vedle Lenky a přemýšlel, jestli by jí vadilo trochu se pomilovat. Zkusmo jsem položil ruku na její ňadro. Nic neříkala, a tak jsem se k ní otočil a začal ji líbat. Během chvilky jsme byli nazí. Z vedlejší postele se už ozývalo krátké, tiché vzdychání v rychlých intervalech. Musím přiznat, že mě vzrušovala myšlenka na to, jak se vedle nás milují Petr s Jitkou. Rukou jsem zajel do Lenčiny kundičky a ucítil, jak je vlhká. Určitě ji to vzrušovalo jako mě. Na nic jsem nečekal, převalil jsem se na ni a začal pomalu přirážet. Její vzdychání bylo úplně jiné, než to, které se ozývalo z vedlejší postele.

Lenka vzdychala vždycky jako hvězdy v pornofilmech a ani dnešek nebyl výjimkou. Její hlasité vzdychání prosycené erotikou zaplňovalo celou místnost. Snad to bylo alkoholem, který jsem vypil, ale nemohl jsem se udělat. Nakonec se mi to povedlo a já vystříkal své semeno na prostěradlo. Jitka s Petrem už také skončili, protože bylo ticho. Za pár minut jsem ucítil, jak se mi přirození opět zvedá. Lenka to ucítila také, protože pronesla nahlas: "To snad není pravda, Danovi už zase stojí." Chvilku bylo ticho, a potom se ozvala Jitka.

"Vážně?"
"Doopravdy. Pojď se podívat, jestli mi nevěříš."
Poslouchal jsem je a nevěřil tomu, že to myslí vážně. To už se ale Jitka ptala Petra, jestli může.
"Dělej si, co chceš," zabručel a dělal, že spí. Jitka váhavě vstala.
"Radši rozsvítím, ať si něco neuděláš," řekla Lenka a natáhla se k vypínači. Díky tomu jsem uviděl nahou Jitku, jak k nám jde. Fascinovaně jsem sledoval její blonďatou kundičku a nebyl jsem schopný nic říct. Lenka se chopila iniciativy a odkryla nás. Když Jitka uviděla mé vztyčené přirození, zůstala před námi vyděšeně stát, jako by nikdy neviděla nahého chlapa.

Co děláme každý rok na Silvestra

"Sedni si," ukázala jí Lenka na postel vedle sebe. Jitka ji bez odporu poslechla.
"Jestli chceš, tak si sáhni," pobídla ji Lenka. Jitka na ni nevěřícně pohlédla.
"Tobě by to nevadilo?"
Lenka ji vzala ruku a položila ji na mého ptáka.
Obě mi ho lehce hladily, potom mi ho začaly nezakrytě honit. Pozoroval jsem je obě a vzrušením jsem ani nedýchal. Kdy se vám stane, aby vám honily ptáka dvě ženské najednou? Alespoň jsem si mohl pořádně prohlédnout Jitku. Její ňadra nebyla příliš velká, byla však naprosto souměrná s její postavou. O krásné, blonďaté kundičce jsem se už zmínil. Mohl jsem ji porovnat s Lenkou, která byla úplně jiný typ. U Lenky mě vždycky nejvíc fascinovalo to, jak je dole chlupatá. V porovnání s ní vypadala Jitka téměř jako dítě.

Jak jsem je tak pozoroval, jak mi společně honí ptáka, představil jsem si je spolu samotné, jak si hrají se svými kundičkami. Musím přiznat, že tahle představa mě pěkně vzrušila. Uvědomil jsem si, že Petr leží sám na posteli a určitě nás slyší.
"Holky, nějak zanedbáváte Petra, měly byste se mu víc věnovat." Lenka se ihned zvedla, jako by čekala, až něco takového řeknu.
"To zvládnu já, ty se Jitko věnuj Danovi."
Jakmile Lenka odešla, přitáhl jsem Jitku k sobě nahoru a vášnivě ji políbil. Můj polibek opětovala a tak jsem rukou sjel k jejímu klínu.
"To ne," zašeptala.

"Proč ne? Slyšíš přece Lenku?" upozornil jsem ji na zvuky, které se ozývaly z vedlejší postele. Lenka totiž říkala Petrovi, ať v tom lízání pokračuje, že se jí to líbí. Napadlo mě zkusit to samé, a tak jsem sklouzl dolů mezi Jitčiny nohy. Roztáhla je od sebe a já to pochopil jako souhlas. Rukama jsem odtahoval, její stehna od sebe a jazykem jsem začal rejdit v její dírce. Vzrušovala mě vůně její kundy a podle toho, jak vzdychala, se zdálo, že se jí to také líbí. Cítil jsem, že to už dlouho nevydržím, a tak jsem se posunul výše a zajel ptákem na kraj její kundy. Sama se ke mně přitáhla, abych do ní snáze pronikl a já ji začal brutálně mrdat.

Přirážel jsem jako zběsilý a vyrážel z ní opět krátké, suché vzdychání. Najednou se prohnula jako luk a zakřičela tak, že to muselo být slyšet až ve vesnici. I ve mně explodoval orgasmus a já cítil, jak stříkám. Držela se mě tak pevně, že jsem to pustil do ní. Leželi jsme vedle sebe a zprudka oddechovali, Lenka s Petrem ještě pokračovali, ale už jim to také netrvalo dlouho. Ruku jsem měl položenou na Jitčině ňadru a cítil jsem, jak se chvěje. Potom jsem uviděl Petra, jak vstal

"Promiňte, ale musím na WC." Podíval se na nás, jak tam s Jitkou ležíme a odešel.
"Lenko, pojď k nám," zavolal jsem na svoji ženu. Ta se nedala pobízet a přešla k nám.
"Tak jaký to bylo?" zeptala se, když si lehla vedle mě.
"To jsi snad slyšela?" začervenala se Jitka.
"To je fakt," uznala Lenka.

Řekl jsem si, že je tam nechám chvilku samotné a šel jsem ven za Petrem. Ten stál venku na zápraží a kouřil. Vzal jsem si taky.jednu cigaretu a zapálil jsem si.
"Tohle jsme nečekali, co?" začal první mluvit on.
"To tedy ne," souhlasil jsem.
"Ale nebylo to špatný."
"Vůbec to nebylo špatný," upřesnil Petr.

Potom jsme už mlčeli a kouřili. Když jsme se vrátili do pokoje, zůstal jsem překvapeně stát ve dveřích. Lenka ležela Jitce mezi nohama a lízala ji. Vůbec o nás nevěděly a já nevěděl, co máme dělat. Petr na tom byl stejně jako já. Pak jsem si ale řekl, že se přece nebudu jenom dívat a přistoupil jsem k nim.

Sundal jsem slipy a postavil se před Jitku. Ta ihned pochopila, co má dělat a začala mě ihned kouřit. Petr se také svlékl a začal Lenku šoustat zezadu. Párkrát jsme to už takhle s Lenkou dělali, takže ji to ani nepřekvapilo. Petr se tentokrát udělal rychle, mně to trvalo déle. Překvapilo mě, že Jitce nevadilo, když jsem se jí vystříkal do pusy. Sperma jí teklo po obličeji a ona si ho ještě rukama rozmazávala.

Unaveně jsem si sedl do křesla a jenom jako by v mlze jsem pozoroval Jitku s Lenkou, jak si vyměnily polohy a vystřídaly se. Nechápal jsem, jak je to možné, ale asi po pěti minutách mi opět stál. Nezaváhal jsem ani chvilku a zezadu to vrazil do Jitčiny prdelky. Tenhle otvor byl sice těsnější, ale mělo to příchuť prasárničky, která mě vzrušovala. Nemohl jsem se udělat ať jsem dělal, co jsem chtěl. Potom ale Lenka odpadla a já mohl změnit polohu. Bylo to zvláštní, ale jakmile jsem zajel do její kundy, tak jsem ihned vystříkl. Zůstal jsem ležet na posteli a téměř ihned jsem usnul.

Ráno, když jsem se vzbudil, jsem nevěděl, jestli se mi to jenom nezdálo. Vedle mě však ležela nahá Jitka a na druhé posteli spal Petr s Lenkou. Když se všichni probudili, dívali jsme se na sebe trochu rozpačitě a dělali jsme, jako by nic. Uklidili jsme následky včerejšího večera a rozjeli se domů. Čekal jsem, že si to brzy zopakujeme, ale nějak to vázlo. Uběhl rok a přiblížil se Silvestr. Aniž jsme se nějak domlouvali s Lenkou, pozvali jsme Petra s Jitkou k nám. Nakonec se Silvestr zopakoval se vším, co bylo loni. Stalo se tradicí, že jsme slavili příchod nového roku spolu a tímhle způsobem. Nikdy jindy než na Silvestra jsme to však spolu neprovozovali.

Zavedete také nějakou podobnou vánoční tradici? Máte na to ještě dva dny! Lidi s podobnými choutkami můžete najít na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.