Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co chtějí v posteli muži a co chtějí ženy? Přečtěte si 8 největších rozdílů!

27.únor 2018
Co chtějí v posteli muži a co chtějí ženy? Přečtěte si 8 největších rozdílů!

Muži a ženy se obecně liší v mnoha věcech a i v sexu mají často jiné preference. Páry pak musí dělat kompromisy, aby udržovaly svůj společný sexuální život "naživu". V čem se liší to, co si jednotlivá pohlaví přejí dělat v posteli?

Nejen, že se muži a ženy liší fyzicky, velmi se liší i po duševní a emocionální stránce. Abychom dosáhli uspokojivého sexuálního života, měli bychom vědět, jak rozdílná tato dvě pohlaví jsou, a především to také respektovat. V dnešním článku si rozebereme nejprve 4 věci, které jsou jinak u žen a jak se s nimi mohou jejich partneři lépe spojit a porozumět jim. Níže najdete to samé, akorát v mužském podání. 

Jak porozumět ženám?

Musíte je nažhavit

Žena většinou potřebuje trochu romantiky před tím, než se pustíte do nějakých intimností. Nemusí se hned jednat o romantický film před sexem. Když jí dáte nějaký dárek z lásky, určitě to navodí tu správnou atmosféru a nemá to nic společného s tím, že byste si ji kupovali nebo že by s vámi měla sex jen proto, že jste jí něco dali. Zkrátka je to romantické gesto, a to na ženy platí. Nemusí to být ale ani věcný dárek. Takovým dárkem z lásky pro ni může být i to, když jí budete naslouchat. Když žena uvidí, že jí nasloucháte, bude se cítit pochopena, jako že pro vás má nějakou hodnotu a že jí její partner rozumí. Dalšími podobnými dárky mohou být komplimenty, květiny nebo třeba krásné rande, díky kterému se bude cítit výjimečně.

Není to závod

Romantika by neměla ustávat, ani když už se věci dají do pohybu a stanou se více fyzickými. Romantika je základní částí veškerého vzrušení. Žena si vzrušení buduje v průběhu času, tudíž byste jí měli dopřát nějakou předehru, protože díky ní její vzrušení vzroste zase o kousek výš. Udává se, že by předehra měla průměrně trvat 20 minut. Pro muže se to může zdát opravdu hodně, ale je to skvělý způsob, jak poskytnout skvělé sexuální uspokojení i jeho partnerce. Dejte si záležet na tom, abyste věnovali dostatečnou pozornost celému jejímu tělu, které si to bezpochyby zaslouží. Můžete si někdy užít rychlovku, o tom žádná, ale měl by převládat takový sex, na který si uděláte dostatek času.

Co si přeje v posteli žena?

Různorodost je kořením sexu

Sex je jako cvičení. Když budete cvičit pořád jenom to samé dokola, bude to pomalu ztrácet svou efektivitu. Když budete svou ženu dráždit, aby dosáhla orgasmu, pořád stejným způsobem, může to přestat fungovat. Žena to očekává, ví, co se bude dít, ví přesně, jaký pohyb bude následovat, a to není něco, co ji vzruší. Různorodost v sexu je opravdu velmi důležitá, pokud chcete, aby byla vaše žena vždy (u)spokojená.

A jak to udělat? Existuje mnoho různých věcí, které můžete dělat jinak, a i když změna bude třeba i jen malá, bude to mít efekt. Využijte v sexu spontánnost, různé sexuální polohy, experimentování s čím vás napadne, role play nebo se navzájem svěřte se svými fantaziemi a vyzkoušejte je. S mnohým vám mohou pomoci různé společenské hry, díky kterým bude snažší sdělit své fantazie nebo nebudete muset přemýšlet nad tím, kterou polohu zrovna teď budete zkoušet. Vše, co bylo zmíněno, ale musíte nejdříve společně prodiskutovat, obzvláště pokud se jedná o nějaké peprnější praktiky. Ani jeden z vás by toho druhého neměl do ničeho nutit.

Orgasmus není vždy tím definitivním cílem

Někteří muži měří svůj úspěch v posteli podle ženského orgasmu. To ale není to, jak by se úspěch měl posuzovat, protože někdy se žena může cítit naprosto úžasně a naplněna i bez orgasmu. Může si užívat emocionální propojení, které sex do vztahu přináší, nebo si může užívat i to, že ona přináší uspokojení svému partnerovi. Žena si chce užívat určité sexuální fáze, kdy jednu noc chce sexovat tak dlouho, dokud nedosáhne třeba hned několika orgasmů, a někdy nebude vyžadovat ani jeden. Když žena nedosáhne orgasmu, muž by se neměl cítit odmítnutý nebo tak, že dělá něco špatně a za každou cenu se to snažit napravit. Měl by se zaměřit především na to, aby se žena cítila při těchto intimních chvílích výjimečně a krásně.

Žena jistě může milovat sex stejně jako muž, ale nemusí cítit tak silnou touhu po sexu, pokud nejsou nejprve uspokojeny potřeby lásky a romantiky. Když se žena cítí milovaná, respektovaná a zvláštní pro svého partnera, bude zářit sexuální energií.

Jak porozumět mužům?

Ženy, teď je tu pár rad pro vás, abyste lépe porozuměly mužům.

Trochu je nasměrujte

Muži často ve svém životě dělají vše tak, jak jsou zvyklí, a nenapadne je, aby to sami od sebe změnili. Pokud objeví nějakou metodu, která efektivně uspokojí ženu, budou se jí držet. Aby muž mohl pochopit, jak funguje ženské vzrušení a jak ji vzrušit, bude od ní potřebovat malou pomoc, trochu nasměrovat, a to můžete udělat pomocí různých nápověd. Vzdychání může být skvělou nápovědou a bude vám skvělou posilou při radění muži. Navíc to zvýší jeho sebevědomí a jeho přístup se změní v pozitivním slova smylu. Můžete použít také řeč svého těla nebo ještě důrazněji to dát najevo tak, že dáte jeho ruku na místo, kde chcete, aby se vás dotýkal. Takové věci jsou velmi důležité, protože muž pak rychle pochopí, co se vám opravdu líbí.

Vždycky chtějí víc

Muž buduje sexuální energii, kterou potřebuje uvolnit, aby mohl více pociťovat své emoce. Skvělý způsob, jak uvolnit tuto energii, jsou rychlovky. Ale takové, při který nebude pociťovat vinu, že zároveň neuspokojil svou partnerku nebo jí alespoň nevěnoval dostatek sexuálních prožitků. Proto se k tomu musíte postavit čelem a začít s něčím takovým vy jako ženy. Pro něj to bude něco jako dárek z lásky, o kterých jsme psali u prvního bodu nahoře. Toto gesto mu ale nepřinese ani tak uspokojení jako to, že se bude cítit pochopeným a že si ho vážíte. Bude ho to motivovat, aby vás později odměnil nějakou romantickou chvilkou a uspokojil zase on vaše emocionální, psychické i fyzické potřeby. 

Co si přeje v posteli muž?

Mluvte mimo ložnici

Někdy nápovědy nestačí a je potřeba větší a důkladnější rozhovor o vašem sexuálním životě, touhách, fantaziích, erotogenních zónách a spoustě dalších věcech s tím souvisejících. Zapamatujte si, že takovéto konverzace se nikdy nevedou v době, kdy si užíváte intimní akt. Když už jste intimně spojeni (nebo se na to teprve chystáte, ale dokonce i potom), jste mnohem citově zranitelnější a i maličkost by vás v tuto chvíli mohla rozhodit a ranit, stejně tak vašeho partnera. Díky takovému dialogu, který s partnerem povedete mimo ložnici (nebo alespoň mimo sexuální akt), se můžete více sblížit a více se poznat. Musíte být ale upřímní a zároveň také pozitivní a neodsuzovat hned něco, co řekne ten druhý.

Častá odmítnutí je odrazují

Může se stát, že někdy bude muž chtít sex, zatímco žena ne. Když nebudete reagovat na jeho sexualitu nebo ho budete odmítat, může to nést špatně a stejně tak to bude mít negativní vliv na vášeň ve vašem vztahu. Muž bere možnost sexu i jako motivaci se emočně otevřít, vnést do svého života trochu romantiky nebo způsob, jak vyjádřit pocity lásky a citlivosti. Jestliže je muž odmítán opakovaně, ztratí veškerý drive, nebude už chtít být ten první, kdo začne sex a schopnost vyjadřovat svou lásku k vám bude výrazně omezena. Pokud žena přistoupí k mužskému vzrušení pozitivně, bude ho to činit motivovanějším, aby byl dostupnější pro ženu sexuálně, emočně i romanticky. 

Muž se cítí milován, když je oceňován, akceptován a když mu žena věří. Když jeho dotek vytváří příjemnou odpověď u ženy, cítí se oceněn. Když žena po jeho boku touží po sexu s ním, cítí se akceptován. Když má pocit, že ženu dokáže uspokojit fyzicky, cítí, že mu žena důvěřuje. Když žena odpovídá na jeho fyzickou lásku, dává muži to, co nejvíce potřebuje k tomu, aby si udržoval svou sexuální energii. Lidé touží uspokojit své partnery sexuálně, ale mohou jim uniknout některé náznaky, protože je obtížné je pochopit a přijmout různé způsoby partnerů k sexuálnímu uspokojení.

Na světě je mnoho párů, které trpí nedostatečným nebo dokonce nulovým sexem. Jestliže se pár v jejich sexuálním životě opravdu zasekl, sexuální poradenství je dobrým způsobem, jak se pokusit tyto problémy vyřešit. Ještě před tím můžete vyzkoušet rady v našem včerejším článku Vedete zdravý sexuální život?. Pokud partnera teprve hledáte, koukněte na bezpečnou erotickou seznamku.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.