Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co by měli muži vědět při kupování spodního prádla pro své partnerky?

20.prosinec 2018
Co by měli muži vědět při kupování spodního prádla pro své partnerky?

Muži, sháníte vánoční dárek na poslední chvíli pro svoji partnerku? Vánoce jsou za pár dní, vy však můžete v klidu koupit pro svoji partnerku dárek. Co třeba spodní prádlo? V dnešním článku se dozvíte, co vše byste měli vědět, když se chystáte kupovat dámské spodní prádlo (nejen jako vánoční dárek).

Výběr toho správného dámského prádla pro vaši drahou polovičku není zrovna lehký úkol. Při nákupu spodního prádla, oblečení a bot je vždy lepší, když si jej dotyčný může vyzkoušet, což není úplně možné, když někoho chcete překvapit. Plánujete-li obdarovat svou partnerku spodním prádlem, budete si muset poradit sami a dát pozor na spoustu věcí. Co byste tedy měli mít na paměti, když budete stát v obchodě se spodním prádlem a vybírat?

Vybírejte správnou velikost

Úplně nejdůležitější je vybírání správné velikosti prádla. Pokud nedokážete odhadnout velikost podprsenek své partnerky, nemějte obavy. Zhruba 80 % žen svoji velikost také nedokáže správně odhadnout. Ženské tělo se navíc mění, v důsledku příbytku nebo úbytku hmotnosti se prsa zvětšují nebo zmenšují. To samé platí i v případě kalhotek. Dlouhou dobu může žena nosit jednu velikost a pak jednoho dne zjistí, že už jim správně nesedí a dávno potřebuje úplně jinou velikost.

Pojďme však k praktičtějším informacím pro vás. Velikosti se značí čísly a písmenky u podprsenek (například 65/A, 75/B, apod.), příčemž písmena označují velikost košíčků (obvod hrudníku přes prsa) a čísla, u kalhotek se značí buď číslem nebo písmenkem. Nejlepší způsob, jak zjistit velikost podprsenky, je vzít metr a změřit ženě hrudník (horní a dolní obvod). Kdybyste však na svoji partnerku vytáhli krejčovský metr, asi by se hodně divila a vy byste měli co vysvětlovat. Raději si místo toho půjčte její podprsenku a mrkněte na cedulku s velikostí, popřípadě ji vezměte s sebou do obchodu. To stejné můžete udělat s kalhotkami.

Jak již ale bylo zmíněno, i samy ženy nedokážou odhadnout správnou velikost, může se proto stát, že narazíte na nějaký kousek, který jí správně nesedí. Jak by správně měla ženě sedět podprsenka? Zapínání by mělo být v linii prsou (pod lopatkami), kostice by se měly nacházet pod prsy, ramínka by se zapínáním neměla svírat ostrý úhěl, kostice by se neměly zařezávat do kůže a košíčky by neměly odstávat.

Nekupujte levné spodní prádlo z nekvalitního materiálu

I výběr materiálu je důležitý. Přeci nechcete, aby spodní prádlo, které vyberete, podráždilo partnerce pokožku. Nešetřete penězi a investujte do kvalitního spodního prádla. Materiál by měl být příemný na nošení. Nejčastějšími materiály, ze kterých se vyrábí spodní prádlo, jsou bavlna, mikrobavlna, elastan, viskóza a lycra. Všechny mají samozřejmě výhody a nevýhody. Bavlněné spodní prádlo například dobře saje, ale hůř schne než prádlo ze syntetických materiálů. Bavlněné prádlo je dále odolné vůči vyšším teplotám, lze z nich tak vyvařit všechny bakterie. Spodní prádlo ze syntetického materiálu je hebké a příjemné na dotyk, zároveň je také pružné a velmi vhodné pro sportovkyně.

Vždy vybírejte správnou velikost spodního prádla

Typy dámského spodního prádla

Při výběru typu dámského spodního prádla hodně záleží na tom, co hledáte. Hledáte něco elegentního, sexy nebo decentního? Pokud nechcete vyloženě něco, co byste záhledli v pornu, měli byste volit spíše něco elegantního, apod. Jaké typy spodního prádla existují? Z kalhotek lze vybírat kalhotky s nohavičkou, bezešvé, krajkové kalhotky, tanga, V-string (odhalenější než klasická tanga), Brazilky (kompromis obyčejných kalhotek a tangy), stahovací kalhotky, nebo více erotické kalhotky.

Pokud jde o podprsenky, pak existují vyztužené (nejoblíbenější), polovyztužené, nevyztužené (pro velká ňadra), sportovní, zmenšovací, push-up, plunge/dekoltka (vhodná do hlubokých výstřihů), bardot (zvýrazní horní linii prsou), half bardot (vyztužená s jiným řešením švů).

Hledáte-li něco erotičtějšího, můžete vybírat z různých korzetů, kostýmků, košilek a body. Koukejte na velikost košíčků.

Nebojte se zeptat zaměstnanců obchodu, pokud si něčím nejste jisti

Máte pouze zkušenosti se sundaváním spodního prádla a nevyznáte se ve velikostech? Nebo nevíte, jaký typ spodního prádla byste měli své partnerce koupit, popřípadě z jakého materiálu by mělo být? Nepanikařte a oslovte zaměstnance prodejny. Ti vám s radostí vše vysvětlí a doporučí vám to správné prádlo. Zeptejte se jich, zda vám neporadí, které spodní prádlo by bylo vhodné pro vaši partnerku. Když jim popíšete typ její postavy, velmi to pomůže, neboť ženská těla mají různé tvary a nejde jen o velikost prsou nebo zadku. Některé ženy mají křivky, jsou při těle, jiným naopak zase křivky chybí, jsou štíhlé jako proutek. Výška postavy také hraje určitou roli v tom, jak žena vypadá, když si obleče určitý druh spodního prádla.

Spodní prádlo se vybírá tak, aby partnerce sedělo nejen velikostně, ale také aby vypadalo dobře na jejím těle. Aby nikde nic neodstávalo, apod. Pokud víte, jaký typ spodního prádla vaše partnerka nosí, může prodejce snadněji posoudit, které spodní prádlo vám nabídne. Můžete dokonce přinést "vzorový kousek", který prodejci ukážete.

Nemáte žádnou partnerku a rádi byste nějakou našli? Hledat můžete na sex seznamce.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.