Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Čím před sexem nažhavit ženu?

20.říjen 2022
Čím před sexem nažhavit ženu?

Že je předehra trapná a nudná? Chcete, aby to mezi vámi bylo žhavější než kdy dřív, nebo abyste znovu zažehli starý plamen? Vraťte předehru do ložnice (nebo kamkoliv jinam, kde si užíváte). Budete překvapeni, jaký rozdíl může mít trocha předehry na váš milostný život!

Zdá se vám, že muži mohou být připraveni na sex, a to jak psychicky, tak i fyzicky, na první dobrou? U žen tomu tak obvykle není. Ženy mají tendenci se více rozehřívat, než jsou na sex připraveny jak fyzicky, tak psychicky.

Potřebujete v tomto směru trochu pomoci? Možná by se vám hodilo pár triků a tipů, které vám pomohou ženu lépe uspokojit? Pak čtěte dál!

Pokud chcete svou ženu nabudit, zkuste vyladit své dovednosti v oblasti předehry. Trocha předehry udělá opravdu hodně.

Tipy, jak vzrušit ženu před sexem

Líbejte se na gauči

Vzpomínáte, jak jste se ještě na střední škole líbali na gauči, když rodiče odběhli do obchodu? Vraťte si tento druh vzrušení a dobrodružství. Udělejte si muchlovačku na gauči s trochou otírání se přes oblečení. Nesnažte se svlékat se. To pomůže vaší partnerce se uvolnit se a dostat se do nálady.

Rádi se necháme trochu dráždit, aniž bychom věděli, že chcete sex. Věřte, výborné muchlování bez jakéhokoli nátlaku a bude vás prosit o další.

Vzrušte ji, aniž byste se jí dotkli

Pošlete jí textovku nebo napište neurčitý vzkaz, v němž jí řeknete, co jí chcete udělat (rozprouděte její fantazii), a strčte jí ho do kabelky nebo do kapsy. Zkuste jí přečíst erotický příběh nebo se s ní podívejte na milostný film. Nebuďte příliš explicitní; její představivost můžete rozproudit jen několika sexy návrhy.

Pokud ji dokážete vzrušit a bude vlhká ještě předtím, než vás vůbec napadne se jí dotknout, zvládli jste to!

Tajně se jí dotýkejte na veřejnosti

Když jste na veřejnosti a nemůžete mít sex, dejte jí trochu ochutnat, co může přinést pozdější doba. Když jste v kině, vklouzněte jí teplou rukou pod tričko. Nebo když stojíte za ní u jukeboxu, sklouzněte jí rukou po straně kalhot. Když sedíte s přáteli u večeře, trochu se rozvášněte pod stolem, když se nikdo nedívá.

Tyto pohyby ji zahřejí a rozechvějí na těch správných místech. Nejlepší na tom je, že ví, teď si to rozdat nemůžete, ale přesto to moc chce. Když se konečně dostanete do soukromí, bude z vás strhávat oblečení a škemrat o to!

Nespěchejte

Nevěnujte se rovnou intimním partiím. Jemné tření hlavy, vlasů, zad, břicha, nohou nebo rukou je skvělý způsob, jak ji začít nažhavovat. Pokud se vrhnete rovnou na její prsa nebo zadek, může si myslet, že myslíte jen na sebe. Chcete jí dát najevo, že myslíte na ni, ne na sebe.

Předvídavost může být vaším nejlepším přítelem. Než ji začnete svlékat, trochu si s ní pohrajte a poškádlete ji. Pokud ji budete držet v napětí, zda ji tentokrát skutečně svléknete, bude se vám rozplývat v rukou, až ji skutečně svléknete.

Nespěchejte a začněte pomalu něžnými dotyky

Buďte pomalí a jemní

Rychlým a hrubým chováním se daleko nedostanete. Postupujte pomalu a jemně. Začněte krásnými něžnými polibky na její krk. Nespěchejte a líbejte ji po celém těle. Tímto způsobem můžete výrazně zvýšit její pocit vzrušení. Hádejte, kam vás zvýšený pocit vzrušení dostane?

Udělejte z toho zážitek, na který při svlékání nezapomene

Pomalu ji svlékejte, místo abyste z ní oblečení rovnou strhávali. Dělejte to po jedné vrstvě. Po svlečení každé vrstvy si trochu pohrajte. Například jí vyhrňte tričko tak, aby měla stále zakryté oči, a začněte ji jemně líbat a dotýkat se jí. Bude na vaše doteky velmi citlivá, když nebude vidět, co bude následovat. Využijte toho a po každé vrstvě ji přimějte, aby se kroutila blahem.

Nebuďte příliš dlouho na jednom místě

Dbejte na to, abyste se neustále pohybovali. Pokud zůstanete na jednom místě moc dlouho, může se nudit. Pokud jste našli místo, kde se jí to opravdu líbí, zůstaňte na něm chvíli, přesuňte se na jiné a pak se na toto místo opět vraťte.

Mluvte sprostě, ale zároveň jí skládejte komplimenty

Ani hodně jedné věci není dobré. Střídejte obě činnosti. Zatímco ji líbáte na břiše nebo na pažích, skládejte jí komplimenty a dávejte jí najevo, jak je podle vás sexy. Pak jí při líbání krku šeptejte do ucha sprosťárny.

Dejte jí hluboký francouzský polibek

Nezapomeňte, jak je pro ni líbání důležité. Hluboké líbání jazykem je pro oba partnery neuvěřitelně vzrušující. My holky máme rády, když si nás vychutnáváte! Dávejte dlouhé, hluboké, pomalé a dlouhotrvající polibky, které budou opravdu jen polibky, žádný sex, ale i tak vaše partnerka zvlhne a bude chtít víc.

Hluboké líbání jazykem napodobuje sex. Chvíli o tom přemýšlejte. Vlhkost, sání, lízání, kroutící se pohyby... To nám rozproudí všechny šťávy a skvěle nastartuje naše touhy. Vyberte si správné místo a čas pro tento dlouhý, vášnivý, svůdný polibek a bude jen vaše.

Udělejte jí masáž

Všechny ženy mají rády masáž. S tímhle ale musíte být opatrní, nechcete ji uspat! Chcete ji jen uvolnit a dát jí najevo, že na ni myslíte a chcete ji udělat šťastnou. Šťastná žena znamená šťastný muž, jestli rozumíte. Vynikající erotická olejová masáž rozproudí všechny její šťávy.

Pokud používáte kondomy, ujistěte se, že jste si pořídili masážní olej vhodný pro kondomy, kondomy bez latexu nebo se ujistěte, že na některá místa olej nedáváte. Oleje mohou narušit latexové kondomy.

Přinuťte ji, aby si lehla na břicho, a začněte jí masírovat záda, krk a ramena. Postupujte nahoru a dolů po jejím těle. Dbejte na to, abyste mezi jednotlivými doteky dělali malé přestávky, abyste ji mohli líbat a olizovat. Dbejte na to, abyste zapojili celé její tělo. Tím jí zabráníte usnout a dostanete ji do správné nálady - hlaďte ji celou rukou, nejen konečky prstů. Nezapomeňte si vychutnat její křivky a také se s nimi pobavit.

Líbání vaši partnerku nažhaví

Převezměte kontrolu

Žena má ráda, když její muž přebírá v ložnici kontrolu, takže buďte důrazní (ale ne příliš) v tom, co po ní chcete. Řekněte jí, co přesně po ní chcete. Třeba jí řekněte, aby měla otevřené nebo zavřené oči. Dejte jí najevo, v jakých polohách ji chcete mít, a pomozte jí se do této polohy dostat.

Líbejte ji na krk a ušní lalůčky!

Tohle většina žen miluje. Ženský krk je mnohem citlivější než mužský. To znamená, že pokud chcete svou partnerku nažhavit a nejste si jistí, jak na to, začněte ji líbat na krku a velmi jemně kousat do ušního lalůčku. V mžiku ji nažhavíte. Je to kouzelné místo!

Ujistěte se, že postupujete pomalu a nespěcháte. Buďte smyslní a přejděte od jemných polibků k pevným. Chcete jít ještě o krok dál? Připližte se k ní zezadu a líbejte ji zezadu na krk. A nezapomeňte použít své mužné ruce; ženy milují, když je drží silné ruce! Udělejte to a ona se ve vašich rukou rozplyne během okamžiku.

Ujistěte se, že je dost vlhká

Když končíte předehru, ujistěte se ještě před sexem, že je dostatečně vlhká. Některé ženy mohou potřebovat s lubrikací trochu víc pomoci. Stačí se ujistit, že máte při přípravě na sex po ruce lahvičku s vynikající lubrikací.

Pokud není dostatečně lubrikovaná, může být sex dost bolestivý, zejména s vybavenějšími muži. Existuje spousta různých lubrikantů, takže zjistěte, co vám oběma vyhovuje, a mějte ho připravený. Existují lubrikanty s příchutí, hřejivé, chladivé, silikonové a na vodní bázi, podle toho, co máte rádi, takže každý může být spokojený a užít si ještě víc zábavy. Pokud bude potřebovat nějaký lubrikant navíc, bavte se a pomozte jí ho nanést.

Udělejte si výlet tam dolů

Nejen muži si užívají, když jim někdo provádí orální sex. Opravdu chcete, aby vás prosila o sex? Tak se vydejte hlavou k jejím intimním partiím. Nespěchejte, buďte jemní a zapojte celé své tělo. Můžete jí rukama třít stehna. Položte si její nohy na ramena. Hrajte si s ní.

Nezní vám provádění orálního sexu jako velká zábava? Můžete si ho zpříjemnit. Existuje mnoho různých druhů lubrikantů s příchutí, které můžete použít, abyste si to trochu zpříjemnili; existuje dokonce slaninový lubrikant! Můžete také použít kofferdam (dental dam), ty mohou mít levandulovou vůni a chuť. Ale například Sheer Glyde dams se dodávají v mnoha různých příchutích.

Užijte si to a ujistěte se, že je vám při tom oběma příjemně

Jen nezapomeňte, že ženám trvá v průměru o něco déle, než se dostanou do nálady a připraví se na sex, takže pokud by po zahájení sexu začala ztrácet náladu nebo lubrikaci, vraťte se na pár minut k předehře a přidejte trochu více lubrikantu. Tím ji opět dostanete do nálady a poté můžete mít oba fantastický sex.

Když se seznamujete se ženou, nesnažte se jí hned dostat do kalhotek. Zkuste na to jít trochu pomaleji, třeba tak, jak jsme vám dnes napověděli.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.