Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Chvění rozkoše v kanceláři

2.únor 2020
Chvění rozkoše v kanceláři

Ve svém zaměstnání přicházím neustále do styku s novými lidmi. Samozřejmě i s krásnými ženami. Není to tak dlouho co jsem v jedné firmě něco programoval a byla tam v se mnou přítomna moc pěkná slečna sekretářka. Instaloval jsem jistý program na jejím PC.

Měl jsem nějaké technické problémy, a tak jsem hledal příčinu. Asi špatný konektor v zásuvce pod stolem...?! No a tak se tak šťourám v té zásuvce pod stolem a najednou si ta nádherně eroticky vyhlížející sekretářka sedla na židli a začala něco vyřizovat po telefonu. Byl jsem uvězněn pod stolem u té zásuvky a ani nedutal. Myslel jsem, že hned jak dotelefonuje, tak odejde a já se ušetřím hrozného trapasu, že se jí snad dívám pod její minisukniJenže ten telefonický rozhovor trval poněkud déle a já tam dole celý zkoprnělý roztával nad linoucí se vůní z jejího hebkého těla. Její krásné nohy jsem měl 10 cm od obličeje a její silonky mě úplně vyčerpávaly. Byl jsem úplně vzrušený a téměř jsem nedýchal.

V tom nějak kopla nohou a dotkla se mě. Lekla se pěkně a já koktavě vysvětloval, že tam něco opravuji v zásuvce. Někam odběhla a já se málem zhroutil a už nevstal. Konečně jsem se mohl pustit do dalšího zkoumání té zatracené zásuvky. Když jsem byl na nejlepší cestě, že jsem přišel na to, kde je chyba, vešla do místnosti opět ta nádherná slečna sekretářka. Zůstal jsem tam, kde jsem byl, a několik vteřin čekal, co bude.

Myslel jsem si, že mě jde seřvat se šéfem nebo něco takového, ale ona si klidně zase sedla na kolečkovou židli a pomalu přijela až ke kraji stolu. Byl jsem zase uvězněn a celý zmatený. Copak mě neviděla, že se tu ještě šťourám v té debilní zásuvce? Věděla to náhodou moc dobře. Pomalu se vyzula se svých lodiček a dotkla se prsty u nohou mých končetin. Něžně mě hladila po zadečku a já jsem byl z toho úplně vedle.

Erotická povídka Chvění rozkoše v kanceláři

Najednou, jako by si to rozmyslela, odfrčela se židlí ke dveřím a cvakly klíče v zámku. Hned se vrátila a zase mě začala hladit. Byla to šílená představa, že by někdo měl přijít, ale zámek je zámek. Abych ji ubezpečil, že pod tím stolem nespím a že se celý chvěju stejně jako ona, lehce jsem ji pohladil po lýtkách. Všiml jsem si, že už neměla silonky. To se mi téměř zatmělo. Cítil jsem, jak mě její nožky začínají silněji třít a vůně jejího těla byla kouzelná. Po chvilce se pomalu napůl sesula ze židle, roztáhla svá štíhlá stehna a šátrala rukou pod stolní deskou. Něžně mě chytla za hlavu a přitáhla mě k sobě. Pravda, moc místa pod stolem není, ale mě to stačilo. Pevně jsem stiskl její nohy do svých dlaní a jazykem napřed dosáhl vytouženého cíle.

Ano, byla bez kalhotek a její štěrbinka byla tak nádherně hebká, dokonale vyholená a topila se v slzách nejvyšší rozkoše. Mé mužství se v této chvíli bouřilo v uzavřených kalhotách, ale já se stále jen mazlil s tolik voňavou tůňkou. Slyšel jsem, jak lehce vzdychá. Hnětl jsem její pevná stehna a ona si mě čím dál více snažila přitisknout do svého klína. Když se zdálo, že dojde k tomu nejlepšímu, někdo začal brát za kliku. Panebože ne!!! Teď ne!!!

Bohužel jsem byl s tou největší něžností odstrčen a z jejích úst jsem zaslechl tiché pssssst. Po chvíli šla odemknout dveře, tiše je otevřela a někam zmizela. Byl jsem totálně zdrcen. Vylezl jsem z pod stolu a snažil se dokončit mojí práci. Asi za půl hodinky dotyčná slečna přišla, šibalsky na mě mrkla a se slovy, že musí rychle odejít se se mnou rozloučila. Nechtěl jsem věřit tomu, že to takhle divně skončilo. Když jsem odešel po hodině i já, našel jsem v ledvince její telefonní číslo. Tak přece! Já věděl, že to není konečná stanice.

Seznamte se na erotické seznamce a dohodněte si schůzku, která skončí s happy endem pro oba.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.