Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Chcete zažít skvělý sex v autě? Držte se našich tipů!

22.květen 2019
Chcete zažít skvělý sex v autě? Držte se našich tipů!

Teploty se sice zvedly, ale počasí pořád zůstává zachmuřené, často i prší. Když si chcete v tomhle počasí vyrazit ven, nikdy nevíte, zda vás nezastihne déšť. A co když vás na tom rande zastihne nejen déšť, ale i chuť na sex? V tom případě bude nejlepší, když se schováte do auta.

Kdy využít sexu v autě? 

Sexu v autě můžete využít v podstatě kdykoliv a ani tolik nezáleží na tom, jaký vztah zrovna máte:

Sex s milencem/milenkou

Asi nejčastěji provozují sex v autě milenci, obzvláště v případě, kdy mají oba partnery, manžely nebo manželky. Je to pro ně velmi praktické, protože doma se většinou scházet nemohou, hotel je po dlouhodobé stránce drahý, navíc zde často hrozí, že vás někdo prozradí. Auto je proto ideální místo, navíc vás ještě ochrání před nepříznivým počasím. Auto se dá využít i v zimě, i když to není úplně nejpraktičtější, protože v něm musíte dost zatopit a svlékání mnoha vrstev oblečení na tak malém prostoru není zrovna nejpohodlnější. Ale jako nouzové řešení se to určitě dá. 

Nezávazný sex

Dále často toto místo pro sex volí lidé, kteří si chtějí s někým užít. Je to takové nezávazné místo. Někoho někde rychle naberete, zajedete na první klidné místo, užijete si a zase ho někde vysadíte. Nemusíte se to týkat jen prostitutek, které naberete na krajnici. Ale nezávazný sex si můžete domluvit i online a navíc nebudete muset ani jeden nikomu platit, protože to budete dělat pouze pro své potěšení a uspokojení.

Sex s partnerem pro zpestření

V dlouhodobějším vztahu může být sex stereotyp. Pokud si uvědomíte, že už váš sex není tak svěží, jako býval, můžete vyzkoušet různé tipy na oživení a jedním z nich je i sex v autě. Bude to něco jiného, něco vzrušujícího, něco, co jste si možná užívali na začátku vztahu. Auto vám poskytne jak svobodu (můžete jet, kam chcete), ale i intimitu, která je v dlouhodobém vztahu také potřebná. Když zajedete někam blíž k cestě, také můžete narazit na kolemjdoucí, tak na to pozor, protože to už intimní opravdu nebude, naopak to pro vás (i ostatní) může být oměrně stresující zkušenost.

Sex s partnerem pro klid

Nemáte na sex klid? Neustále vám po domě běhají děti nebo se v něm nachází rodiče a vy si chcete nespoutaně užít? Zajet si někam na odlehlé místo může být pro vás vysvobozením. Budete moci "řvát jak na lesy" a nikdo z vašich blízkých vás neuslyší.

Pokud se rozhodnete sex v autě provádět, měli byste ale pomyslet i na pár věcí, některé z nich jsou velmi důležité.

Prožijte skvělý sex v autě!

Co dodržovat při sexu v autě?

Užívejte si jen ve chvíli, kdy auto stojí

Možná vám přijde zbytečné to vůbec zmiňovat, ale lidé mají opravdu zvláštní nápady. Neohrožujte sebe i jiné lidi na silnici tím, že nebudete moci počkat pár minut, než si najdete vhodné místo. Soustřeďte se na řízení.

Držte se co nejvíce v soukromí

Podstatou je, abyste na to neskočili hned uprostřed města, kde tím můžete pohoršovat jiné lidi. To by se také mohlo stát, že budete muset zaplatit pokutu, v některých zemích vás za sex na veřejnosti rovnou zavřou do vězení! Nejlepší jsou okraje lesa nebo pole, kde zřídkakdy potkáte nějakou jinou osobu. Ještě lépe by to nemělo být uprostřed dne, ale mělo by se už stmívat nebo být už tma. Také je skvělé, když máte zatmavená skla, protože přes ty jde vidět mnohem, mnohem méně.

Mějte po ruce lubrikant

Je dost pravděpodobné, že se při sexu v autě dostanete i k nějaký zajímavým polohám, které jste doposud nezkoušeli. Vždy se hodí mít pro jistotu s sebou lubrikant, který vám může velmi pomoci. Nejlepší je mít nějaký s pumpičkou, aby se vám to nevylilo všude. A když už jsme u toho, nějaká deka přes sedadla se také hodí, protože sex často zanechává spoustu typů skvrn...

Oblečení může vše usnadnit

Týká se to především ženské populace. I odpůrkyně sukní a šatů by se v tomto případě měly zamyslet, jestli neudělat výjimku. Má to hned dvě výhody. Nebudete si muset sundavat kalhotky (a možná ani kalhotky, když si je nevezmete), takže jen poodhrnete sukni/šaty a můžete začít. A druhou výhodou je to, že když zaparkujete na ne úplně osamoceném místě nebo jste stydlivé, nemusíte se strachovat, že by vám někdo uviděl nahé. Ano, mohou vás vidět při sexu, ale aspoň nějakou trochu důstojnosti si zachováte.

Nezapomeňte na orál

V autě je mnoho možností, jak svému partnerovi nebo partnerce dopřát orální sex. Využijte proto toho, byla by škoda, kdybyste ho/ji o to ochudili. Pokud je váš partner mužského pohlaví, orální sex půjde i v sedě a velmi dobře. Jestliže si ale chcete udělat více pohodlí, přesuňte se na zadní sedačky a ještě lépe - sklopte zadní sedadla, takže si oba budete moci lehnout. Zadní sedačky nebo jejich sklopení je nejlepší i pro ženský orál. Můžete vyzkoušet i polohu 69. Některé ženy provádí orální sex muži i při řízení, ale opět musíme zdůraznit, že muž se v takové chvíli nemůže úplně dokonale soustředit na řízení a může se stát nehoda, která by (nejen) pro ženu mohla mít fatální následky, vzhledem k tomu, že její hlava by nebyla na přirozeném místě.

Při sexu v autě vždy počkejte, až zastavíte

Nebojte se vyzkoušet vibrátor

Vibrátor nebo jiná erotická hračka mohou být v autě skvělými pomocníky a vaše erotické dobrodružství tak může být ještě žhavější! Ale samozřejmě si musíte opatřit buď hračky na baterky nebo nabíjecí.

Připoutejte se!

Možná vám to ani nikdy nedošlo, ale každé auto je vybaveno nástrojem vhodným k BDSM hrátkám. Víte, který to je? Pásy! Ano, tak jednoduché to může být. Připoutejte svého partnera, takže jeho pohyb bude omezený, řekněte mu, ať si dá ruce za hlavu a pak ho můžete škádlit, jak se vám jen zlíbí. Na oči mu můžete ještě dát sluneční brýle, takže i jeho výhled bude omezený.

Využijte střešní okénko

Připlatili jste si za střešní okénko, ale ve finále ho moc často nepoužíváte? Tak teď můžete. Pokud ho můžete otevřít úplně, udělejte to. Žena si následně vyleze trupem z okénka tak, aby nohy a intimní partie měla v autě a trup a hlavu venku. Muž jí pak dopřává orální sex. Velmi se k tomu hodí již zmíněné šaty nebo sukně, které mohou splývat přes mužovu hlavu.

Zatančete partnerovi na klíně

I na tak malém prostoru se dá vytvořit sexy tanec na klíně. Stačí, když posunete přední sedačku co nejvíc dozadu, muž si na ní sedne a žena si začne hrát... Záleží jen na ní, zda bude čelem k partnerovi, čelem od něj, nebo zda to bude střídat.

Využijte zadní sedadla na tu nejlepší polohu

Jaké jsou nejlepší polohy pro sex v autě? Mnoho zajímavých jsme již zmínili, jednu klasickou pro zadní sedadla ale ještě ne - je jí poloha lžiček. Zvládnete to na zadních sedačkách i v menších autech (v těch větších je to ale samozřejmě pohodlnější) a navíc vás u toho ani nikdo neuvidí, protože budete pod okýnky.

Pusťte si hudbu

Chcete si trochu zavzdychat, ale bojíte se, že by to mohl někdo slyšet? Pusťte si hudbu trochu víc nahlas a problém je vyřešen! Hudbu si navíc můžete vybrat podle toho, jakou máte zrovna náladu - chcete to rychle a vášnivě nebo pomalu a intimně..?

Okna nahoru nebo dolů? Jak chcete!

Oba způsoby mají své výhody a nevýhody. Pokud je necháte dolů, budou se vám pomalu zamlžovat, což vám může připadat vzrušující, stejně tak vám může vyhovovat, že vás přes ně nikdo nevidí. Na druhou stranu, když někdo uvidí auto se zamlženými skly, které se rytmicky kýve nebo se z něj dokonce ozývají zvuky, bude i tak vědět, co se v něm právě odehrává. Odvážlivci si mohou nechat okénka otevřená. Dobrou zprávou je, že vám tam bude proudit čerstvý vzduch, tou horší zprávou je, že půjde vidět a slyšet úplně všechno... No a pokud jste si na sto procent jistí, že vás nikdo neuvidí, tak můžete být extréně odvážní a rozdat si to rovnou na kapotě! Přesně takto většinou představují sex v autě porno videa. Ale pozor, v létě bývá často velmi rozpálená, takže na ní dejte nejdřív nějakou deku. 

Nastavte si zrcátka

Sice mnoho řidičů nemá rádo, když se jim hýbe se zrcátky, ale protentokrát určitě rádi udělají výjimku. Nastavte je tak, abyste se v nich viděli při akci, což vás rozvášní ještě víc. Nezapomeňte je ale před jízdou vrátit do původního stavu, jinak by vám to mohlo způsobit problémy.

Sex v autě může být jízda plná dobrodružství, i když budete stát na místě. Pokud chcete taky něco tak vzrušujícího zažít, zaregistrujte se na online erotické seznamce hned teď!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.