Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Chcete zažít skvělý sex po telefonu? Přečtěte si naše tipy!

7.červen 2019
Chcete zažít skvělý sex po telefonu? Přečtěte si naše tipy!

V dnešní době, kdy si většina lidí píše zprávy přes mobilní aplikace, nebo využívá videohovory ke komunikaci, je snadné opomenout klasický sex po telefonu. Přitom se jedná o velmi vzrušující formu sexuálního aktu. Co byste o něm měli vědět?

Sex po telefonu využijí především páry, které jsou ve vztahu na dálku, nebo nemohou být spolu tak často, jak by chtěli, například kvůli zaměstnání jednoho z partnerů, které vyžaduje časté cestování. Sex po telefonu je rovněž výhodný pro lidi, kteří se zrovna seznámili na sex seznamce. Nejsou to však pouze páry, které najdou využití pro sex po telefonu. I osamělí lidé, kterým se stýská po blízkosti dalšího člověka, chtějí alespoň slyšet něčí svůdný hlas při masturbační chvilce. Pro tyto lidi existují placené erotické linky, na které mohou zavolat a budou spojeni se zkušeným profesionálem, netřeba zmiňovat, že jsou určené pro osoby nad 18 let. Jistě si vzpomenete na některé televizní kanály, které ve večerních hodinách vysílaly pořady se sexuálními pracovnicemi, se kterými jste se mohli spojit skrz uvedená telefonní čísla.

V dnešní době si můžete jednotlivé erotické linky vyhledat i na internetu. Na některých stránkách si dokonce můžete vybrat, s kým chcete být spojeni a na to číslo zavolat. Je libo dominu a expertku na BDSM? Nebo chcete slyšet hlas zralé ženy? Nebo byste rádi naslouchali někomu mladšímu? Chcete amatérský nebo profesionální zážitek? Při výběru záleží opravdu jen na vás a vašich sexuálních touhách. A také na vašem rozpočtu a mobilním tarifu, erotické linky totiž mají různé sazby. Doporučujeme si rozkliknout více stránek a udělat si menší průzkum, podle kterého se pak rozhodnete. Narazit a vyzkoušet můžete také placené SMS chaty, pokud se vám líbí sexting (elektronická korespondence s erotickým podtextem a okamžitou zpětnou vazbou, neboli zkráceně sex chat), který funguje podobně.

Pro ty z vás, kteří máte partnera, a chtěli byste vyzkoušet sex po telefonu, máme několik tipů, jak na to. Než se k nim dostaneme, nenechte se odradit myšlenkami typu: "To bude drahé, to se nám přece vůbec nevyplatí..." Kouzlo technologie má svá pro a proti, co si budeme povídat, avšak leccos nám usnadnila a to i v tomto případě. Existuje totiž několik aplikací, které umožňují zadarmo provozovat telefonické rozhovory za předpokladu, že jste připojeni k internetu, ať už přes síť WiFi nebo mobilní data. Jistě znáte Skype, který existuje již mnoho let, dále lze například využít WhatsApp nebo Viber, jež jsou spojeny s vaším telefonním číslem, nebo v dnešní době velmi oblíbený Messenger od Facebooku, u kterého můžete mít propojený Facebookový účet nebo telefonní číslo.

Nyní si pojďme říct, jak si užít skvělý sex po telefonu s partnerem a okořenit tak svůj sexuální život.

Jak na sex po telefonu

Protože sex po telefonu spojuje dva nepříjemné akty - popisování sexuálních činností a vokalizování vlastních fantazií (pro některé lidi je dokonce nepříjemné už jen samotné telefonování), je docela záhada, jak si užít sex bez toho, aby se člověk cítil trapně. Co s tím? Nejprve byste se měli ujistit, že to oba chcete. Pokud vás to láká, ale nevíte, jak to partnerovi navrhnout, zkuste sebrat odvahu a říct mu, že jste uvažovali nad tím, že by bylo vzrušující, kdybyste zkusili sex po telefonu a říkali si, co byste jeden druhému dělali, kdybyste byli spolu. Vždy je dobré začít větami: "Přemýšlel/a jsem...", "Myslím si..." a "Uvažoval/a jsem...", než otázkou: "Nechceš zkusit sex po telefonu?" Dáte tak svému partnerovi možnost o tom také popřemýšlet, zároveň ho zaskočíte méně, než s přímou otázkou, která může vyznět tak, že odpověď (nejlépe kladnou) chcete ihned.

Poté můžete přejít k následujícím krokům.

Máte chuť na sex a zrovna spolu? Vyzkoušejte sex po telefonu!

Vybudujte napětí a vzrušení pro sex po telefonu

Než se do sexu po telefonu vůbec pustíte, budete se muset správně naladit. Drážděte svého partnera v průběhu dne flirtovacími zprávami, popřípadě erotickými fotografiemi. Tímto způsobem se oba postupně dostanete do nálady. Nezůstaňte ale jen u zpráv. Když se bude blížit doba vašeho telefonátu, podívejte se na porno, nebo si přečtěte erotickou povídku (třeba některou na naší seznamce v kategorii Erotické povídky). Cílem je se inspirovat pro sex po telefonu, abyste v popisování svých fantazií neplavali. Inspirace evokují různé nápady, díky kterým je mnohem snažší vyjádřit, co byste s partnerem chtěli dělat, než kdybyste vymýšleli něco z fleku.

Udělejte si pohodlí ještě předtím, než dojde k sexu po telefonu

Pro sex po telefonu je důležité mít pohodlí nejen fyzické, ale i duševní. Možná máte pocit, že byste měli jít hned na věc, jen co započne telefonát. Dovolíme si vyvést vás z omylu, neboť to tak není. Začněte zlehka tak, že se zeptáte svého partnera, jaký měl den. Některé části nebudou zrovna vzrušující, ale poskytnou prostor ke změně tématu. Až bude řada na vás vyprávět o vašem dni, zmiňte chvíle, kdy jste mysleli na svého partnera a zahrňte i specifické, vzrušující nápady či fantazie, které vaše myšlenky doprovázely.

Zároveň si udělejte pohodlí, jakmile začnete hovořit a sdělovat své fantazie do detailu. Při svém vyprávění se také zmiňte o tom, co děláte. Svlékli jste se a jste nazí? Povězte to. Dotýkáte se svého těla? Popište pohyby svých rukou přesně do detailu - kde se zrovna nacházejí, jak se pohybují, apod. Tímto se vlastně dostáváme k dalšímu bodu.

Rozmluvte se

V podstatě čím upovídanější budete, tím lépe. Váš partner bude schopný si představit fantazii, kterou popisujete, a přispět s vlastními nápady. Pokuste se také dopodrobna popsat partnerovy erotogenní zóny pomocí různých synonym, nedržte se pouze jednoho slova. Český jazyk je velmi bohatý, jistě najdete spoustu použitelných synonym. Klidně si předtím vytvořte seznam všech možných slov, které byste mohli použít. S celým procesem vám mohou pomoci doplňovací věty, do kterých napříkald doplníte, co byste zrovna chtěli dělat s určitou částí těla vašeho partnera.

Zapojte do hry i erotické pomůcky

Nejenže erotické pomůcky zpestřují sexuální život obecně, ale při sexu po telefonu vás uspokojí a zároveň vám poskytnou podnět k hovoru. Popište proto do detailu, jakou pomůcku používáte (pokud nepoužíváte nějakou velmi tichou hračku, váš partner ji může i uslyšet), kde ji používáte, jaký tlak a rychlost používáte ke stimulaci, a také jaký z toho máte pocit.

Berte sex po telefonu jako příležitost k tomu vyzkoušet nové masturbační techniky. Nezaměřujte se pouze na své genitálie, ale i jiné erotogenní zóny. A nezapomeňte vždy komentovat, co zrovna děláte.

Při sexu po telefonu buďte výřeční

Naslouchejte svému partnerovi i tělu

Když budete bedlivě naslouchat tomu, co váš partner říká nebo dělá, zahrnuje to i to, jak dýchá. Díky tomu budete mít lepší představu o tom, jak si vedete. Čím rychleji dýchá, tím větší je pravděpodobnost, že se blíží k orgasmu. Nadšení vašeho partnera by vás mělo ještě více vzrušit. Nebojte se pořádně uvolnit a nechat své hluboké nádechy a sténání slyšet. Tímto způsobem dáte i vy svému partnerovi najevo, co na vás funguje a zda máte blízko k orgasmu. Nezabývejte se vůbec myšlenkami typu: "Tohle je divné, cítím se směšně..." Místo toho se zaměřte na svůj srdeční tep, dech a dokonce i tělesnou teplotu. Pomůže vám to zůstat v momentě i náladě.

Vyzkoušejte role play

Sex po telefonu je skvělý, protože se vám naskytne příležitost vyzkoušet něco, co se stydíte vyzkoušet osobně (alespoň zpočátku), a je jedno, zda k tomu zvolíte textovou formu nebo klasický hovor. Z tohoto důvodu je telefon takovou bránou k sexy roleplayi, protože si nemusíte dělat velkou námahu s výběrem kostýmu, apod. Že nevíte, co je roleplay? Jedná se v podstatě o akt, při kterém si zahrajete určitou roli a spolu s partnerem určitou scénu (při sexu patří mezi oblíbené scénáře například doktor a pacient, policistka a zatčený, pán a otrok, učitel/ka a student/ka, a mnoho dalších). V podstatě nejste sami sebou. Mnoho lidí považuje toto zpestření jako velmi vzušující a zábavné, není tedy od věci to vyzkoušet na vlastní kůži.

Abyste si zpestřili zážitek po telefonu, buďte kreativní se svým hlasem. Změňte tón i zabarvení svého hlasu. Chcete-li mít co nejrealističtější zážitek, moc to nedramatizujte. Přehnané vyjadřování bude znít spíše falešně nebo dokonce komicky. Hlas sám o sobě působí přirozenou svůdností, obzvlášť pokud patří někomu, s kým jste ve vztahu.

Chcete-li experimentovat a nebojíte se toho, pak si hrajte. Předstírejte, že jste například recepční nebo jiná úřední osoba. Raději se však předem s partnerem domluvte, když s ním budete hovořit po telefonu, že zavěsíte a opět zavoláte, aby to mělo alespoň trochu realistický nádech, ale váš partner přitom nebyl příliš zaskočen. Na displeji by sice viděl vaše jméno, ale jeho mozek by si to nemusel tak přebrat, kdyby nevěděl, co na něj chystáte.

Tak to bychom měli. Na závěr ještě doplníme, že pokud nevíte jak začít, můžete zavzpomínat na minulé sexuální zážitky. Tím se rozpovídáte a můžete pak snadno navázat s tím, co nového byste chtěli zkusit.

Našli jste partnera teprve nedávno na sex seznamce a máte pouze zážitky ze sextingu? Zavolejte si a popovídejte si o tom po telefonu!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.