Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Chcete vyzkoušet deep throat? Poradíme vám, jak na to!

7.květen 2019
Chcete vyzkoušet deep throat? Poradíme vám, jak na to!

Pro některé je deep throat možná trochu drsnější sexuální praktika, spoustu mužů si však přeje, aby jim jejich partnerky aspoň jednou toto orální uspokojení dopřály, ty se tomu ale kdoví proč vyhýbají. Ženy, chtěly byste svého partnera potěšit a přinést změnu do vaší ložnice? V dnešním článku vám poradíme, jak zvládnout techniku deep throatu.

Většina mužů během orálního sexu deep throat nikdy nezažije. Pokud to svému partnerovi dopřejete, budete jedna z mála žen, které dokáží věnovat svému muži úžasný zážitek. Po přečtení tohoto článku budete vyzbrojeny znalostmi o tom, jak dát svému partnerovi ten nejlepší hluboký orál bez dávení. Abyste toho dosáhly, bude potřeba hodně snahy a pravidelného procvičování, pouhým přečtením tipů, které si následně uvedeme, se nikam neposunete. Když ale vyzkoušíte v praxi to, co se dnes dozvíte, získáte spoustu zkušeností.

Jste připraveny zjistit, jak svého partnera orálně uspokojit pomocí deep throatu? Pojďme na to!

Co je potřeba vědět, než začnete praktikovat deep throat?

Deep throat není tak jednoduchý, jak se na první pohled může zdát (obzvlášť pokud jste viděly nespočet porno videí). V reálu můžete narazit na jednu překážku, kterou je váš dávivý reflex. Matka příroda nepočítala se sexuální praktikou, při které bychom si mužský penis strkali až do krku, kudy prochází zcela jiné věci jako například potrava nebo kyslík. Na vetřelce v podobě cizích objektů bylo lidské tělo vybaveno právě dávivým reflexem, který brání jejich průchodu. Jeho citlivost může být vysoká, není však stejná u každého. Někdo může být více tolerantní, jiný se ale začne dávit v reakci na lehký dotyk a může se i pozvracet. Nikdo ale nechce, aby se mu taková nehoda stala při sexu, proto byste nejprve měly zjistit, jak na tom jste vy.

Je váš dávivý reflex velmi citlivý? Otestujte ho. Vezměte si k ruce dildo nebo vibrátor a pomalu jej vsuňte do úst, dokud se nedotkne zadní části hrdla, aby stimuloval dávivý reflex. Hlavně to nezkoušejte například s banánem nebo jinou falickou potravinou, jakkoliv to může být lákávé, je to především nebezpečné, neboť byste se mohli zadusit.

Trénujte svůj dávivý reflex

Jakmile zjistíte, jak citlivý je váš dávivý reflex, budete muset zapracovat na tom, abyste se ho na nějakou dobu mohly zbavit (navždy to nejde). Toho můžete dosáhnout tak, že ho pomalu naučíte větší tolerantnosti vůči stimulaci. V případě, že je velmi citlivý, potrvá to dlouhou dobu, než si zvyknete. Pro deep throat opět využijete erotické pomůcky, jež jsme zmínili výše, můžete se ale také domluvit s partnerem a trénovat spolu. Zasuňte hračku nebo partnerův penis do úst tak, aby to spustilo váš dávivý reflex. Soustřeďte se na to, abyste se co nejvíce uvolnily a potlačily dávení.

Zpočátku vám to bude připadat téměř nemožné, když ale budete cvičit pravidelně zhruba 5 minut, brzy nad tím získáte větší kontolu. A nakonec zjistíte, že se můžete opakovaně dotknout zadní části hrdla bez toho, abyste se začaly dávit.

Když se rozhodnete pro spolupráci s partnerem, nezapomeňte na komunikaci, vždy se ozvěte, jakmile vám to už nebude příjemné a proberte svůj sexuální zážitek i po sexu. Ať už ale zvolíte jakoukoli ze zmíněných možností, pamatujte, že bude nějakou dobu trvat, než svůj dávivý reflex vycvičíte (u někoho to trvá pár dní, u někoho déle), proto to nevzdávejte!

Dopřejte svému partnerovi orální uspokojení v podobě deep throatu

Jak na deep throat

Nyní přichází na řadu ta hlavní a nejdůležitější otázka - jaké jsou techniky pro deep throat? Pokud máte za sebou trénink pouze s pomůckami a ještě jste to s partnerem nezkusily, pak je nejvyšší čas to udělat! Zda mu to navrhnete, nebo ho při sexu překvapíte, je jen na vás. Potěšen bude v obou případech.

Až budete mít příště sex s partnerem a budete ho orálně uspokojovat, začněte s klasickým blowjobem a posléze pomalu posouvejte penis hlouběji do krku, podobně, jako když jste cvičily. Jistě po tom budete dychtivě prahnout, protože jste na sobě pracovaly a nemůžete se dočkat, až partnerovi ukážete, co jste se naučily, ale pokuste se vydržet, dokud nebude mít blízko k vyvrcholení. Věřte nám, že tuto chvíli si bude ještě dlouho pamatovat.

Dejte si však pozor, je těžké provádět deep throat po delší dobu. Dejte si přestávky, vraťte se ke klasickému blowjobu, když budete mít pocit, že už nemůžete, nebo se vám vrací reflex. Můžete se také na chvíli vyměnit a nechat partnera, aby se postaral o vaše potěšení, zatímco vy si odpočinete.

Které polohy jsou vhodné pro deep throat?

Správná poloha vám může hluboký orál usnadnit. Nejjednodušší to pro vás bude, když budou vaše ústa i hrdlo srovnány v jedné linii. Tímto způsobem nebude pro vašeho partnera snadné se dotknout místa, které by spustilo dávivý reflex. Docílit toho můžete v poloze, kdy budete ležet na zádech s hlavou přes postel (případně si pod sebe můžete dát polštáře). Další polohu, kterou můžete zkusit, je klečet před partnerem a dívat se směrem ke stropu. Naopak zcela nepohodlné by pro vás bylo hledět kupředu. Doporučujeme vyzkoušet obě zmíněné polohy a vybrat si tu, která pro vás bude nejpohodlnější.

Kromě dávivého reflexu můžete jako mnoho jiných žen čelit problému se slinami. Neustále se vytvářejí a i kdybyste sebevíc chtěly tomu zabránit, nemůžete s tím nic udělat. Pro vašeho partnera to naštěstí bude mnohem svůdnější a smyslnější, tak si tím nelamte hlavu.

Nemáte partnera? Na sex seznamce se můžete seznámit s muži a domluvit se na nějakém erotickém dobrodružství, při kterém byste spolu mohli vyzkoušet i deep throat.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.