Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Chcete větší penis? Dermatoložka vám poradí, jak na to

25.květen 2023
Chcete větší penis? Dermatoložka vám poradí, jak na to

Nikoho, kdo žije na planetě Zemi, to nepřekvapí, ale spousta mužů chce mít větší penis. Jde o to, že nemůžeme jít do posilovny, udělat tři série opakování s činkou na penisu a namakat si své přirození. Kdyby to bylo tak snadné, skoro každý chlap by chodil s hadem v kalhotách.

Přesto skutečně existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste získali větší penis, ale mnohé z těchto postupů nejsou levné a jsou spojeny s některými vážnými zdravotními riziky. Přesto víme, že jste pravděpodobně zvědaví na divoký svět zvětšování penisu, a proto vám poskytneme překlad rozhovoru s doktorkou Jessie Cheung, certifikovanou dermatoložkou, která se na některé z těchto technik specializuje. Cheung je dermatoložkou již téměř 20 let a před šesti lety se od lékařské dermatologie přesunula k výhradnímu zaměření na kosmetickou a sexuální dermatologii.

Kromě standardních kosmetických zákroků na obličeji Cheung - která působí na Manhattanu a v Chicagu - provádí řadu zákroků na penisu, včetně výplní, tukových injekcí, Bocoxu (což je botox pro penis) a Emselly (forma elektromagnetické terapie, která pomáhá s předčasnou ejakulací a sílou erekce).

Cheung se pro časopis Men'sHealth rozpovídala ohledně jejích dermatologických metod, které pacientům zvětšují a prodlužují penis a dokonce jim umožňují vydržet déle při sexu.

Zvětšování, prodlužování a zkrášlování penisu

Tento rozhovor s doktorkou Jessie Cheung byl pro přehlednost lehce upraven a zkrácen.

Kolik penisů jste za svou dermatologickou kariéru již měnila?

Nechci se chlubit, ale hodně, stovky. Jako dermatoložka jsem zvyklá prohlížet kůži všude, včetně penisu, konečníku, šourku a perinea, a zabývat se bradavicemi, hemoroidy a fisurami. Lékařskou dermatologii jsem přestala dělat před lety a nyní se zaměřuji na kosmetiku, hormony a sexuální zdraví. Takže to přivádí muže, kteří potřebují pomoci s erektilní funkcí, libidem, předčasnou ejakulací, a muže, kteří mají čistě kosmetické problémy. Tím velkým je samozřejmě zvětšení velikosti penisu.

Jaké jsou nejčastější stížnosti mužů na jejich penis?

Ve skutečnosti se setkávám spíše s muži, kteří si stěžují na poruchy erekce než na velikost, ale vždy říkají, že i když jsou se svou velikostí spokojeni, nevadila by jim větší délka nebo obvod.

Určitě k vám chodí muži, kteří jsou posedlí - nebo možná zničení - tím, jak "malý" mají penis. Co jim na to říkáte?

Předkládám jim statistiky - čísla jsou fakta. Zajímavé je, že mnoho mých klientů, kteří chtějí větší penis, má nadprůměrnou délku a obvod. Myslím, že díky pornu ztrácejí kontakt s realitou, stejně jako jsme svědky toho, že sociální média zkreslují naše vnímání krásy.

Ale někdy určitě přijdou i muži s malými penisy, možná dokonce mikropenisy. Co je vlastně mikropenis?

Délka penisu musí být 2,5 směrodatné odchylky pod průměrem pro daný věk, aby byl považován za mikropenis. U dospělých je to 9,3 cm při natažení. V mé ordinaci považuji za mikropenis takový penis, který je příliš krátký na to, aby pronikl do partnerky.

Jak důležitá je velikost penisu?

Jak často se setkáváte s muži s mikropenisem?

Ne tak často. Řekla bych, že za celou svou kariéru jsem viděla asi dva penisy, které byly tak malé, že nebyly schopné penetrace - ty jsou opravdu krátké. Když mají muži tak malý penis, většinou chtějí chirurgický zákrok, ale já operace penisu neprovádím. Takže z tohoto důvodu nevídám mnoho mužů s opravdovým mikropenisem.

Dobře, pojďme si teď promluvit o tom, na co se specializujete: injekce do penisu, výplně a další!

Ano, takže provádím výplňové injekce. Provádím také injekce, které jsou určeny k léčbě erektilní dysfunkce, ale mají další výhodu v podobě zvětšení velikosti, konkrétně obvodu. Tyto injekce zahrnují injekce biologických látek, jako je plazma bohatá na krevní destičky (zkratka PRP - platelet-rich plasma). PRP je zdrojem růstových faktorů pro cévy a tkáně, takže aktivace hibernujících kmenových buněk v tepnách a nervech stimuluje obnovu a tvorbu zdravé tkáně.

Cena těchto injekcí do penisu začíná na 1800 USD (39 500 Kč) a zvyšuje se v závislosti na použitém protokolu.

Můžete vysvětlit, jak PRP funguje?

Pokusím se nebýt příliš technická: Odebereme vám krev do speciálních zkumavek. Roztočíme ji na centrifuze a na vrchní vrstvě se vytvoří vrstva, která je trochu nažloutlá, velmi bohatá na krevní destičky, které obsahují osm až deset růstových faktorů, které jsou dobré pro vaše cévy, kolagen a aktivaci kmenových buněk. Takže toto vstřikujeme do míst, kde chcete "zapnout" kmenové buňky, ať už do pokožky hlavy, aby vám rostly vlasy, do kůže, abyste pomohli s hojením ran, nebo do penisu, aby se aktivovaly kmenové buňky k opětovné tvorbě cév a nervů. Metoda PRP je stará asi 10 až 15 let. Já raději používám exomy.

Dobře, takže co jsou exomy?

Provádím lokální infuzi exozomů, což je skutečně špičkový postup regenerativní medicíny. Exozomy jsou v podstatě malé e-mailové balíčky informací, které vaše kmenové buňky vylučují, aby se navzájem zapnuly a komunikovaly spolu. Jsou plné RNA, proteinů a peptidů. Exozomy obsahují stovky dalších růstových faktorů oproti PRP. Jsou také protizánětlivé. Takže exozomy používám úplně stejně jako předchozí injekce do penisu, aby pomohly s erektilní dysfunkcí, funkčností a velikostí.

Proč je protizánětlivý účinek důležitý při pomoci s velikostí a funkčností penisu?

Protizánětlivé působení pomáhá předcházet stárnutí tkáně. Takže v případě penisů vám pomůže zachovat funkčnost a sílu erekce s přibývajícím věkem.

A co tukové injekce? Jak to funguje? Kolik to stojí?

Tuk je skvělá výplň, a protože tuk je plný kmenových buněk, doporučuji tuk pro zlepšení velikosti a obnovení erektilní funkce. Uvidíte zvětšení obvodu a můžete získat zpět ztracenou délku, a to jak ochablou, tak i vztyčenou.

Přenos tuku do penisu je velmi jednoduchý. Technika vpichu je podobná tomu, jak do penisu vpichujeme běžné výplně, ale odebíráme váš vlastní tuk šetrnou liposukcí a zpracováváme ho pomocí PRP nebo exomů. Ráda odebírám tuk z pubického valu, což pomáhá odhalit větší část báze penisu a vytvořit tak viditelnější délku. Říkám tomu "vytažení želvy z krunýře".

Je možné penis zvětšit?

Tuk je velmi cenově výhodná výplň, a protože funguje jako přírodní implantát, vydrží mnohem déle než jiné výplně. Nejvýznamnějším přínosem použití tuku je zlepšení funkčnosti, protože aktivace kmenových buněk hojících rány se zaměří na nervy a cévy, aby se zlepšila citlivost a krevní oběh. Přenáším nejméně 20 ml tuku, jehož cena začíná na 8 000 USD (175 500 Kč).

Existují nějaká rizika spojená s podstoupením tukových injekcí?

S každou injekcí jsou spojena určitá rizika! Ale pochopení anatomie a možných komplikací tato rizika zmírní. Například nechcete, aby se materiál dostal do velkých tepen, což může způsobit odumření tkáně. Musíte také respektovat vrstvy a hranice penisu, abyste zabránili migraci výplně (tj. aby se výplň celá přesunula na jedno místo a tam zůstala). Modřiny, otoky, nerovnoměrný vzhled a infekce jsou potenciální komplikace, před kterými své pacienty varuji.

Zde je na místě divoká otázka: Přicházejí muži, kteří chtějí menší penis? Že jejich penis je "příliš" velký a bolí jejich partnerky, takže ho chtějí zkrátit o centimetr nebo dva? Můžete těmto mužům nějak pomoci? Nebo takoví muži vůbec neexistují?

Ne, nikdy jsem neměla pacienta, který by si přál menší penis. Ale penisy se časem zmenšují, protože klesá hladina testosteronu a snižuje se průtok krve. Cévy a tkáň se zjizví a ztuhnou, takže se nemohou roztáhnout a naplnit krví pro plnou erekci. V důsledku toho si muži všimnou, že jejich penis vypadá menší, když je ochablý i ztopořený, a uvádějí měkčí erekci.

Kolem jakého věku to muži začínají pozorovat?

Obvykle muži po padesátce a šedesátce, i když jsem viděla i muže, kteří přicházeli a hledali pomoc kvůli smršťování po třicítce.

Co můžeme udělat, abychom pomohli zabránit jakémukoli smršťování penisu?

Zůstat zdraví a udržovat optimální hladinu hormonů. Toho dosáhnete kvalitním spánkem, zdravou stravou, udržováním nízké hladiny stresu a nekouřením. Takže věci, které jsou obecně považovány za škodlivé, budou mít s přibývajícím věkem negativní vliv i na velikost vašeho penisu.

Nedávno jsem se dozvěděl o Bocoxu (tj. botoxu na penis). Můžete mi říci více?

Ano, moji pacienti Bocox milují! Pomáhá s velikostí a erekcí. Botulotoxin působí tak, že uvolňuje hladké svalstvo v cévách penisu. To znamená, že cévy jsou v klidu více rozšířené a naplněné krví, takže penis visí delší a silnější, když je ochablý. Ale i při erekci je penis ještě více naplněn krví než obvykle, takže je tvrdší a může být silnější. Bocox je relativně bezpečná metoda. Obvykle jde o dva vpichy po aplikaci lokálního znecitlivujícího krému. Mezi rizika patří mírné modřiny a otok.

Může se penis smršťovat?

Přejdeme k léčbě přístrojem Emsella. Co to je?

Jedná se o elektromagnetickou terapii. V podstatě sedíte na židli a na její základně je silný magnet. Tento magnet aktivuje svaly pánevního dna. Takže v podstatě děláte Kegelovy cviky, ať už na penis, vagínu nebo konečník. U penisu to může pomoci s předčasnou ejakulací, ale také se sílou erekce a dokonce i s velikostí díky zvýšenému průtoku krve. Máme muže, kteří používají Emsellu na konečník, konkrétně na kontrolu svěračů. Existuje statistika, že na křesle Emsella provedete více než 11 000 Kegelových cviků za 28 minut. Takže je to velmi legitimní a já ji u svých pacientů ráda používám.

Existuje vůbec nějaký důvod, proč byste někomu odmítli upravit penis, aby byl větší nebo tvrdší? Možná protože už má velký penis, nebo měl mnoho výplní? Kdy se rozhodnete zákroky neprovádět a proč?

Odmítnu ošetřit pacienta, který má nerealistická očekávání. Kromě toho má každý svou vlastní požadovanou estetiku, takže nebudu odsuzovat muže, pokud chce mít obrovský penis. Každému, co jeho jest!

Co říkáte lidem, kteří si myslí, že všechny tyto zákroky jsou "nezdravé" a "zdravé" je naučit se mít rád své tělo a přijmout velikost svého penisu, místo aby utráceli všechny ty peníze jen proto, aby přidali nějaký ten centimetr?

Sociální média a porno vytvořily nerealistická očekávání ohledně těl, obličejů a genitálií. S přibývajícím věkem je těžké udržet si hladký, růžový konečník nebo vagínu či penis, nebo dokonce bradavky, a sexuální sebevědomí je na historickém minimu. Sex je vynikající pro vaše fyzické i duševní zdraví a vzhled, takže léčebný postup, který podporuje sexuální zdraví a sebevědomí, opravdu není na veřejné odsouzení. Je to soukromá zdravotní záležitost.

Jaký byl - nechci hanět žádné muže - ale nejneobvyklejší penis, který jste viděla?

Měla jsem pacienta, který si nechal jinde aplikovat výplňové injekce. Během jednoho sezení si nechal aplikovat 15 injekcí a veškerá výplň se mu shlukla na špičce penisu. Byla to obrovská koule. Vypadalo to jako golfový míček.

Tak si to přišel po zpackaném zákroku nechat opravit. Ale nechtěl si nechat výplň odstranit. Takže jsem přidala více výplně na tělo a kořen penisu - v podstatě proto, aby se to celé spojilo.

Můžete se podělit o některé z nejpamátnějších reakcí, které jste dostala poté, co jste někomu provedla nějakou formu zvětšení penisu?

Kromě obvyklých "wow" jsou nezapomenutelné příběhy, které slyším, když se moji pacienti vrátí: sex několikrát denně, žádosti o ruku na Snapchatu, videopárty a sláva v sex undergroundu. Moji pacienti jsou rozhodně sebevědomější. Měla jsem jednoho pacienta, který měl příliš malé přirození, aby pronikl do své partnerky, a po kombinaci hormonů, injekcí a přenosu tuku byl konečně schopen penetračního sexu!

Pokud jste na své intimní partie pyšní, můžete se jimi pochlubit fotkou na erotické seznamce!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.