Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Chcete si to rozdat venku? Tyto tipy vám to zpříjemní

11.březen 2021
Chcete si to rozdat venku? Tyto tipy vám to zpříjemní

Proč souložit v budovách, když to jde i venku? Tam je každý orgasmus trojnásobně silný. A k tomu hvězdy nad hlavou... To musíte zažít sami, jen tak popsat se to moc nedá. K úspěšnému zvládnutí vám pomohou naše skvělé tipy!

Už se nám začíná pomalu oteplovat a ani se nenadějeme a přijdou teploty okolo dvaceti a více stupňů. To pak bude krásné období, protože nejen, že se lidé začnou svlékat ze svých zimních bund, ale také se bude moci konečně začít trochu řádit venku i intimněji. Všichni z vás by toho měli využít! Poslední měsíce jsme přespříliš zavření doma a vyrazit si na čerstvý vzduch všem jen prospěje. Podívejte se, kde všude si můžete zařádit, případně na co byste neměli zapomenout. Sex venku je totiž plný nástrah, na které byste měli myslet a ne vždy vše vyjde tak, jak si představujeme.

Praktické tipy pro sex venku

Využijte motorku nebo auto

Jeďte spolu na motorce nebo v autě na vhodné místo. Tímto způsobem vyveze spíše muž ženu, ale samozřejmě může tento nápad iniciovat i žena. Idea tkví především v tom, že pojedete na nějaké veřejnosti nepřístupné místo, někam na louku, okraj lesa, někde daleko od houbařů, náhodných návštěvníků lesa nebo chodců se psem a tam zaparkujete. Pojedete-li mimo zpevněné cesty, vždycky se přesvědčte, že bude cesta i později sjízdná, kdyby třeba přišel slejvák, tak aby cesta nezmizela a nezbylo jen spoustu neprůjezdného bahna. V silném sněžení byste se takovým cestám měli také vyhnout, ale to už snad teď hrozit nebude, pokud nebudete vyjíždět na vrcholky hor.

Pokud máte auto, je to velká výhoda při nepřízni počasí. V létě se v něm ale můžou dva hodně pařit, a tak doporučujeme raději hrátky na čerstvém vzduchu. Můžete se opřít o auto nebo motorku (u té opatrně - při měkkém terénu se může zabořit stojánek a dojít ke zřícení) a využít je jako pomůcku k různým zajímavým polohám. Musíte ale myslet na to, že pokud váš stroj nebude čistý nebo bude vlhký, tak se do toho asi žena nebude zrovna hrnout. Je proto lepší pro jistotu před jízdou věnovat automobilu nebo motocyklu trochu péče. 

Auto může sloužit jako taková mobilní outdoorová ložnice a zároveň ostrůvek soukromí v jinak dotěrném světě. Sex uvnitř něj je skvělý, ale musíte na to mít správný typ auta. Ideální jsou ta, ve kterých jdou sklopit zadní sedačky do roviny a s kufrem vytvoří dostatečný prostor. Některé typy vám to ale budou vyloženě znesnadňovat, nebo to v nich nebude možné. V malinkém autě zkrátka žádné zázraky provádět nebudete, s tím se budete muset smířit. V noci můžete zajet v podstatě kamkoliv, kde nebude do auta vidět. I ve dne se okénka zadýchají, ale pak je samozřejmě také každému jasné, co se v autě děje. Nestůjte proto hned na parkovišti před domem nebo na jiné rušné ulici.

Těšíte se, až prožijete orgasmy na čerstvém vzduchu?

Noste vždy s sebou deku

Deka je lehká, takže to pro vás nebude žádná velká zátěž navíc, ale zato váš outdoorový sex poskočí o velký skok ve kvalitě. Nejideálnější variantou je outdoorová deka, která má na spodní straně speciální vrstvu, která izoluje vlhkost. Až budete deku pokládat na zem, všimněte si, jestli ji nedáváte na kořeny, ostré věci, bodláky nebo cokoliv, co by vám mohlo být nepříjemné. Také rychle omrkněte, jestli se v blízkosti nenachází třeba mraveniště, včelí úl a tak podobně. Pokud se ani jeden nebojíte všech možných "hmyzáků", můžete deku rozložit i ve vzrostlém poli nebo květinové louce. Deka lehce splácne obilí i květiny a budete mít udělaný skvělý úkryt před zraky všech zvědavců. Navíc to bude vlastně celkem romantické.

Nezapomeňte se zásobit

Ať už si půjdete nebo pojedete užívat do přírody kamkoliv, měli byste vždy myslet na to, abyste si nezapomněli všechno důležité. A to ještě před tím, než někam vyrazíte! Protože pak už těžko budete svůj nadržený mozek přesvědčovat, že něco opravdu potřebujete a měli byste se pro to vrátit. Věřte, že až pomine orgasmus a všechny chemické výbuchy se vrátí zpět do normálu, mohli byste hořce litovat. Takže se zamyslete a představte si, co byste asi mohli postrádat - jsou to cigarety? Pití? Nebo snad stříkačka s inzulínem nebo EpiPen? Všechno musíte mít s sebou! A když už jsme u toho, hodí se určitě i pár dalších věcí, například sprej proti hmyzu, gel na bodnutí hmyzem, prášky na alergii (všechny tyto věci se opravdu hodí mít po ruce v podstatě kdykoliv, když jdete do přírody), ručník, vlhčené a normální ubrousky, čistá voda,... Jen vy sami nejlépe víte, co budete potřebovat a co by vám mohlo chybět. A pokud vám to napoprvé nedojde, napodruhé už to nezapomenete.

Zapřete se

Vzhledem k tomu, že při styku dochází k přirážení, bude především u stojících osob docházet k posouvání nebo nestabilitě. To je problém, který může skončit až tragicky - pádem, odřeninou, v horším případě třeba i zlomeninou! Už výše jsme napsali, že můžete jako "opěrku" použít své auto nebo motorku na vhodném podkladu. Ale to samozřejmě není vše! K opření lze využít i stromy, skály a různé skalky, zdi budov, lavičky (raději ty v lese než ty na náměstí), pevné zábradlí nebo třeba i sportovní náčiní ve veřejných sportovištích, pokud chcete trochu riskovat. Vždy ale myslete na to, že sex na veřejnosti je zakázaný a pobuřující, takže se raději stáhněte někam mimo a ideálně si počkejte na večer nebo noc.

Které místo si na venkovní sex vyberete je jen na vás

Neprchejte

I když se budete všemi možnými silami snažit, abyste sex prováděli na neveřejném místě a nikoho tudíž nepotkali, vesmír vám může trochu pokazit plány. Bude-li procházet kolem nějaký houbař nebo kdokoliv další a vy jste si jistí, že nejste na nějaké soukromém, oploceném pozemku, či na veřejném místě, pokračujte v sexu bez ostychu dále. Uklidněte i svou drahou polovičku, že je všechno v pořádku. Určitě neberte nohy na rameny a neběhejte nazí po prostranství. To kolemjdoucí se musí nějak vypořádat s tím, že na vás narazil. Určitě vás bude moci nějak obejít, pokud bude chtít, to už nechte na něm.

Čistota půl zdraví, ale nejen to

Sex v přírodě nebo kdekoliv jinde venku nikdy nebude tak čistý jako za zdmi vašeho domova. Proto byste s sebou měli mít vždy nějaké pomocníky, které jsme už zmínili v zásobení - vlhčené i obyčejné ubrousky a hodit se může i obyčejná voda. Kapesníky nebo toaletní papír jsou určitě také fajn, ale spíše na otření těla, protože jinak se hrozně drolí. Čistit ale dost pravděpodobně nebudete jen své tělo. Myslete i na oblečení, sedačky auta nebo třeba i skla. Všude můžete nechat stopy po vašich hrátkách

Provozujete-li sex v přírodě, dejte si pozor především na oblečení. Pokud se chystáte si lehnout na zem a nemáte deku, budete muset obětovat kus nějakého svého oblečení. Když se při sexu svléknete donaha, uděláte asi nejlépe, jelikož si pak logicky nemáte co zašpinit. Ono není moc fajn vracet se z lesa s koleny od trávy nebo zády od hlíny... Obzvláště máte-li partnera/partnerku nebo nechcete, aby vaše rodiče jali nějaké podezření...

Od věci není s sebou mít malý pytlík, do kterého všechny použité ubrousky nebo i kondomy vyhodíte. Šetřete naši přírodu a nevyhazujte je prosím, kde se vám zachce. Navíc tak budete ohleduplní i k dalším návštěvníkům, kteří nebudou nadšení, když na zemi uvidí kupu použitých ubrousků a kondomů

Když si budete venku užívat sex, nezapomeňte po sobě uklidit

Objevujte nová místa

Sex pořád na stejném místě se časem omrzí, i když to bude venku na čerstvém vzduchu. Stejně jako vám nebude vyhovovat sex jenom doma v posteli, nebude se vám líbit jezdit pořád na to samé místo na kraji lesa. Klidně si z toho udělejte výlet a jeďte se podívat někam, kde k tomu budete mít pěkný výhled nebo budete v příjemném prostředí. Samozřejmě čím víc veřejné místo to bude, tím větší budete mít problém najít nějaké místečko na intimnosti. Ale možná jeho hledání bude součástí zábavy a vzrušení. Když se budete chtít pustit na zakázanou plochu, zkuste si nejprve uvědomit důsledky. Třeba taková noční golfová hřiště jsou skvělou příležitostí, ale vzhledem k tomu, že je to oficiálně zakázané, budete se s tím muset nějak popasovat. Také zkuste být ohleduplní, nechodit po greenech a nic nezničit. Pozor si dávejte i na zavlažování, které vás může nepříjemně překvapit. Nikdy nepřelézejte plot u oplocených pozemků - nejen, že se z nich špatně utíká, pokud třeba spustíte alarm, ale navíc je plot jasným znakem, že tam nikdo nechce nevítané hosty.

I když se prozatím kvůli opatřením musíte omezit pouze na katastr vaší obce (možná objevíte zajímavá místa, o kterých jste neměli ani tušení!), už brzy se budete moci vydat i dál. Využijte těchto možností a užívejte si, čerstvý vzduch je přeci zdravý! A jestliže vám chybí někdo, s kým byste si mohli zařádit, najdete na ho na online erotické seznamce. Ať už hledáte muže, či ženu na erotické schůzky, pomůžeme vám s tím.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.