Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Chcete být s partnerem swingers? Jak zařídit, aby to fungovalo?

3.červenec 2019
Chcete být s partnerem swingers? Jak zařídit, aby to fungovalo?

Jestli jste někdy uvažovali o tom, že byste zkusili zajít na swingers párty, určitě to pro vás bylo velmi lákavé, ale zároveň trochu děsivé. A to hlavně v případě, že máte s partnerem krásný, zdravý vztah. Jak by to ovlivnilo váš vztah? Je možné si užívat na swingers akcích a vést přitom skvělý partnerský život?

Ať už jste single, rádi si užíváte na swingers akcích a chtěli byste najít partnera, nebo jste naopak šťastně zadaní a láká vás navštívit swingers klub, jistě si přijdete na své. Nicméně věřte, že je zcela možné vést šťastný partnerský život a zároveň si užívat s dalšími lidmi a to i v případě, že s tím zatím nemáte žádné zkušenosti.

Swingers, skupinový sex, sex párty, sex klub, hotelová párty - všechny tyto termíny se používají při označování jedné věci: životní styl swingers. Mnoho lidí to láká, někteří to vyzkoušeli a jiní tím žijou, proto se jedná o životní styl. Existuje spoustu otázek, které brání lidem v tom, aby to vyzkoušeli na vlastní kůži. Většinou jejich zdrženlivost pramení ze strachu nebo dezinformace. Pojďme společně zjistit odpovědi, které vás možná i povzbudí k tomu, abyste tento životní styl také vyzkoušeli.

Co je to swinging?

Na tuto otázku neexistuje jednoduchá odpověď. Existuje totiž hned několik způsobů, jak přistupovat k tomuto životnímu stylu a v konečném výsledku to může vypadat jinak pro individuální osobu a jinak pro pár. Nicméně se ve shrnutí jedná o trvající sexuální aktivitu, ke které patří nemonogamní sexuální praktiky. To zahrnuje následující:

  • swapping neboli střídání partnerů - nejběžnější a nejznámější praktika, při které si páry prohodí partnery
  • sex ve třech - v tomto případě se jedná o skupinku tří lidí (nejčastěji dvě ženy a jeden muž), kterou tvoří pár a host
  • skupinový sex - v tomto případě si spolu užívá několik lidí (více než 3) různých pohlaví, páry i nezadaní
  • cuckolding - muž dává svolení své partnerce k tomu, aby měla sex s jiným mužem, a buď je u toho přítomen a dívá se, nebo si později vyslechne, jak to probíhalo
  • monogamní dohody - jakékoliv jiné sexuální praktiky, které nebyly zmíněny a které nespadají do monogamie

Pro mnoho lidí swinging znamená povolené podvádění. Svým způsobem tomu tak je, nicméně se nesmí zapomínat na to, že je to povolené. Aby tento životní styl fungoval, musí se oba partneři shodnout a dospět k nějaké dohodě. Což nás přivádí k dalšímu bodu.

Jak lidé zvládají být swingers a zároveň mít šťastný vztah?

Komunikace je velmi důležitá pro jakýkoliv vztah. Bez ní to prostě nejde. Komunikujte před první návštěvou swingers klubu a komunikujte i poté a to neustále. Může se stát, že budete mít určitou představu, když to budete poprvé zkoušet a jakmile se do toho dostanete, zjistíte, že vlastně chcete něco jiného. To je naprosto v pořádku, hlavně si o tom s partnerem promluvte.

Při swingers akcích se nejčastěji praktikuje střídání partnerů

Ve většině případech, když pár vyzkouší sex s dalšími lidmi, přišel s tím nápadem muž. Nejčastější fantazií mužů bývá sex se dvěma ženami. Ironicky se většinou ženě zalíbí rozmanitost a převezme kormidlo. Proto se hned zpočátku musí učinit nové dohody.

K jakým situacím může nejčastěji dojít?

  • Začátečníci se dohodnou na tom, že vyzkouší střídání patnerů. Hledání dalšího páru není jednoduché, nemusí nikoho najít, nebo to naopak může lákat jednoho z partnerů víc než toho druhého. Pokud se ocitnete v takové situaci, bude potřeba, abyste si spolu promluvili a zjistili, co chcete oba dva.
  • Další situace, která může nastat, je, že jeden z partnerů chce vyzkoušet sex s dalšími lidmi, ale ten druhý nechce. Nebo může mít naopak vyšší sexuální libido, než ten druhý. Co s tím? Nabízí se dvě možnosti - cuckolding nebo monogamní dohoda.
  • Pravidla, která byla stanovena, nemusí být praktická, nebo po prvních zkušenostech zjistíte, že nefungují.

Ať už se jedná o cokoliv, vždy potřebujete otevřenou a upřímnou komunikaci, bez té nemůžete pokračovat. To platí pro páry i pro ostatní, se kterými si užívají. Když nebudete komunikovat, můžete ve svých hrátkách selhat.

Možností máte k dispozici mnoho, jak tedy můžete vědět, co zpočátku chcete?

Pravdou je, že člověk neví, co vlastně zpočátku chce. Většina lidí si zjišťuje víc informací až poté, co něco o swingers zaslechnou a chtějí se o tom dozvědět víc. Nicméně dokud něco nevyzkoušíte, nemůžete mít jistotu, co chcete, nebo zda je tento životní styl něco pro vás. Jestliže si chcete s partnerem promluvit o tom, že byste to chtěli zkusit, přistupujte k tématu s upřímností. Řekněte partnerovi, že chcete zkusit něco nového a trochu experimentovat. Můžete navrhnout sex klub, střídání partnerů, sex ve třech, apod. Cokoliv, co byste chtěli vyzkoušet. Zeptejte se, co si o tom myslí, a pak se zamyslete nad tím, jak to provedete. Jaké si stanovíte hranice, atd. Toho se potom držte.

Jakmile budete mít za sebou první zkušenost, zhodnoťte svůj zážitek. Jaké to bylo? Co fungovalo, a co naopak ne? Co se vám líbilo? Bez čeho byste se obešli? Vytvořte si nové plány a stanovte si nové hranice. Pokud bude potřeba, proveďte změny několikrát. Abyste si mohli užívat tento životní styl a vést šťastné partnerství, bude potřeba neustále přizpůsobovat pravidla vašim potřebám a bezpečí vztahu. Zapojte i ostatní, se kterými budete mít sex. Projděte s nimi jednotlivé kroky, abyste měli jistotu, že si všichni užijete bez zbytečných nepříjemností.

Jakmile si určíte pravidla a stanovíte plán, co potom? Zbývá už jen najít další lidi, kteří mají zájem o swingers.

Navrhněte partnerovi sex ve třech!

Poznejte místní swingers a začněte si užívat

Navštivte sex klub

V každém větším městě se nachází alespoň jeden swingers klub. V dnešní době vás od jejich nalezení dělí pouhých pár kliknutí, pokud nevíte, kde hledat. Na stránkách klubů se navíc dozvíte, jaké události se budou pořádat, jaká jsou pravidla a další potřebné informace. Ve většině z nich se platí členství, avšak první návštěva bývá zdarma. Hostitelé vás při návěštěvě provedou, odpoví na vaše otázky a pomohou vám seznámit se s místními swingers. Nemusíte se ničeho bát, užívejte si a pamatujte na jedno důležité základní pravidlo: ne znamená ne a to vždycky. Když někdo něco odmítne, respektujte jeho rozhodnutí.

Vyzkoušejte seznamky

Na všech seznamkách si můžete zvolit, co hledáte, případně to zmínit ve svém profilu či při samotném seznamování. Existují seznamky přímo pro swingers, nic však nezkazíte tím, že se zaregistrujete třeba i na naší sex seznamce, kde můžete najít spoustu lidí s různými fantaziemi. Jakmile budete vědět, nebo si alespoň myslet, že víte, co chcete, zaregistrujte se a detailně si vyplňte profil. Buďte připraveni na to, že nenajdete to, co hledáte, hned napoprvé. Vytrvejte, nakonec se vám to podaří, i kdyby to byl váš 5. pokus. Seznamky jsou jako jiný svět, ne každý bude splňovat všechna vaše kritéria, buďte trpěliví, dokud nenajdete někoho, kdo bude splňovat většinu a budete si s ním rozumět.

Cestujte za swingers akcemi

Jestliže patříte mezi odvážné lidi, pak je tato pokročilejší možnost přesně pro vás. Existuje mnoho míst, kde se můžete při cestování účastnit sexuálního dobrodružství. Můžete se vydat do různých letovisek nebo na některé plavby, které se zaměřují na swingers akce. Většinou u těchto zájezdů najdete informaci, že oblečení není povinné. Jako vždy se můžete zeptat na cokoliv, co vás bude zajímat, abyste se cítili bezpečně.

Jakmile poznáte lidi, se kterými si budete rozumět jak na sociální úrovni, tak i na té sexuální, je dost možné, že budete dostávat pozvánky na hotelové párty, domácí sex párty, na výlety, na společné kempování, a spoustu dalších událostí, které rozšíří vaše zkušenosti a sociální okruh.

O swingers události se zajímá tisíce lidí. Možná si ani neuvědomujete, že někoho takového znáte. Jedná se o skvělou alternativu pro dobrodružné lidi. Zároveň je to skvělý způsob, jak prozkoumávat nové sexuální aktivity s partnerem, nebo bez něj, pokud se na tom shodnete. Všechny vztahy vyžadují správnou komunikaci, aby mohly fungovat. Většina swingers jsou na tom s komunikací dokonce mnohem lépe než ti, kteří se o swingers nezajímají. Je to z toho důvodu, že oni musí komunikovat hodně

Jak jsme již zmínili výše, jedním ze způsobů, jak poznat další swingers, jsou seznamky. Vytvořte si profil na naší sex seznamce a začněte se seznamovat!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.