Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Cesta z práce plná orgasmů

7.srpen 2021
Cesta z práce plná orgasmů

Bylo parné odpoledne a já se zrovna vracela z práce. Měla jsem namířeno na stanici trolejbusu, kterou mám od práce jen několik metrů. Ten den teploty dosahovaly šílených pětatřiceti stupňů a já už v kanceláři zažívala muka.

Nenapadlo mě nic lepšího, než si prostě sundat spodní prádlo, alespoň tak jsem se mohla trošku ochladit. Měla jsem na sobě lehké šaty, nikdo si nemohl ničeho všimnout. Do práce musím přes celé město, auto nemám, a proto jezdím každý den trolejbusem. I tohoto dne jsem se po práci vydala na zastávku a čekala na spojení trolejbusu. Přijel za chviličku, v tuto hodinu jezdí co každých 5 minut, nemusela jsem čekat dlouho. Tentokrát jsem si to nasměrovala až na samý konec vozu a dívala se zadním oknem ven. O dvě zastávky dál začíná průmyslová zóna, trolejbus se začal plnit a za chvíli jsme byli namačkáni jako sardinky. A potom se to stalo.
Najednou jsem cítila, jak mě něco začíná tlačit na můj zadek. Malinko jsem pootočila hlavu a viděla, že za mnou stojí nějaký mladík v tričku a kraťasech, kterého dav lidí natlačil přímo na mne a to takovým způsobem, že se jeho rozkrok dotýkal mého zadečku. Byl to pravděpodobně student a mohlo mu být tak šestnáct, maximálně sedmnáct let. Zkusila jsem se přitisknout co nejvíc k zadní stěně trolejbusu, ale nepomohlo to, protože tlak cestujících byl příliš silný a vzniklý prostor mezi mnou a studentem rychle zmizel.
Znovu jsem na zadečku cítila tlak a boule mezi studentovýma nohama se rychle zvětšovala. Zanedlouho ho měl celého v pozoru a jeho nástroj se tlačil mezi mé půlky. Pocit, že jsem někoho vzrušila, byl velice příjemný a v záchvatu napětí jsem se trošku rozkročila, lehce zavlnila v bocích a mírně jsem vyšpulila zadek. Jakoby na to čekal, protože po chvíli se na mne silně přitiskl a svou boulí mi začal silně tlačit do rozkroku. Bylo to docela příjemné, a tak jsem mu vycházela vstříc. Asi po dvou minutách vzájemného vzrušování jsem ucítila na mém zadečku mladíkovu ruku. Nejprve mě hladil, ale za chvíli mi začal vyhrnovat šaty. Trošku jsem strnula. Panebože, co když to někdo uvidí? Vždyť je kolem nás spousta lidí!

Rozhlédla jsem se kolem sebe, ale všichni jakoby měli své vlastní problémy. Nikdo si nás nevšímal, každý si hleděl svého. Mezitím mi mladý neznámý vyhrnul šaty až nad zadeček. V tom jsem si uvědomila, že vlastně nemám spodní prádlo. Ale co, řekla jsem si v duchu, vždyť jde jen o takové laškování. Jakmile mi vyhrnul šaty, jeho ruka pokračovala na mou mušličku. Když zjistil, že nemám kalhotky, na zlomek sekundy se zastavil, ale po chvíli pokračoval. Nejprve mne začal hladit, ale po chvíli jsem ucítila, jak do mne začíná pronikat prstem. Jezdil ve mně nahoru a dolů. Za okamžik ve mně měl již dva prsty a jeho vnikání získávalo na intenzitě. Už toho na mne bylo moc. Co kdyby nás někdo viděl? Byl by to trapas. Pootočila jsem hlavu a zašeptala. „To stačí, nechme toho.“ Mladík přestal a trošku se ode mne odtáhl, takže jsem už necítila ani tu jeho bouli v šortkách. Za okamžik se ale stalo něco neuvěřitelného.

Erotická povídka Cesta z práce plná orgasmů

Naráz jsem na své prdelce ucítila velkou teplou věc! Panebože, vždyť to byl jeho penis. No to snad ne! Znovu jsem se otočila a už důrazněji mu zopakovala. „Už toho bylo dost!“ Jeho penis ale zůstal tam, kde byl. Mladík začal pohybovat boky a já cítila, jak jeho přirození masíruje můj zadeček a zabořuje se mezi mé půlky. Bylo opravdu veliké. Jeho nástroj mohl mít téměř dvacet centimetrů a byl tvrdý jako kámen. Trochu se pokrčil v kolenou a jeho penis se tak dostal až na mé přirození. Pořádně se na mne přitlačil.

Měl ho tak dlouhého, že se jeho naběhlý žalud dotýkal mého ochlupení. Co teď? Přece nemůžu křičet, co by si lidi pomysleli? Znovu jsem se chtěla otočit a něco mu říct, ale v tom se stalo něco neočekávaného. Znovu se na mne silně přitiskl a explodoval. Byl to šok! Musel být ohromě nadržený, protože semeno z něho neuvěřitelně tryskalo. První dva výstřiky zasáhly přední díl mých šatů, třetí a čtvrtý uvízl na ochlupení mého podbřišku. Dalších pět výstřiků pokrylo mé přirození a boky stehen. Ty závěrečné pak dopadly na podlahu vozu. Horko se mi rozlilo v rozkroku i na čele. Co mám dělat? Neviděl to někdo?

Začala jsem panikařit a rozhlížet se kolem sebe, ale když jsem viděla, že spolucestující kolem nic nezaregistrovali, uklidnila jsem se. Nastal ale další problém. Domů mi zbývalo ještě patnáct minut jízdy a mladíkovo sperma mi začalo pozvolna stékat po stehnech. Množství jeho teplých šťáv bylo opravdu enormní. Měla jsem docela dost mužů, ale takové množství ze sebe nevydal žádný. Celá má chlupatá kundička byla umatlaná od chuchvalců spermatu, na které začala působit gravitace. Mladíkův penis mezitím ochabl, ale jeho semeno mi po vnitřní straně stehna steklo až na kotník a začalo odkapávat na podlahu trojelbusu.

Jakmile ze mne opadla panika, začala mne celá situace silně vzrušovat. Stačilo, aby se někdo z lidí kolem podíval dolů a musel by vidět bílé skvrny od semene na podlaze. Celá vzrušená jsem přemýšlela, jak situaci vyřeším, až budu s lidmi na konečné vystupovat, když jsem znovu ucítila studentův penis na mé zadnici. Opět byl tvrdý jako kámen. Znovu se zhoupl v kolenou, aby se dostal mezi má stehna. Cítila jsem, jak svým žaludem roztírá semeno, které zůstalo na mém ochlupení. Tentokrát jsem již neprotestovala, užívala jsem si vzrušení a očekávala další výstřik. Po chvilce se ale zastavil u vchodu do mé kundy, zničeho nic se znovu pokrčil v kolenou a narovnal a jeho spermatem pokrytý penis lehce vklouzl do mé dírky. V tu chvíli jsem byla již tak posedlá, že jsem ještě vyšpulila zadek.

Silně se na mne přitiskl a jeho přirození do mne zajelo téměř po kořen. K mému překvapení jen asi dvakrát lehce přirazil a zůstal ve mně zasunutý, co nejvíc to šlo. Pak už se nehýbal. Tak jsme strávili asi deset minut. Nikoho z těch lidí ani nenapadlo, že by se vedle nich mohlo něco takového odehrávat. Stále byl silně vzrušený, protože jsem cítila, jak v té dvaceticen­timetrové kládě, kterou jsem v sobě měla, tepe krev. A pak to na něj přišlo. Trochu přirazil, aby ho do mě dostal ještě hlouběji a už jsem cítila, jak na samé dno mé pochvy narážejí mohutné proudy teplého mladistvého semene. I na mě už přicházelo silné vyvrcholení, moje kundička se začala stahovat v bouřlivém orgasmu. Bylo to fantastické, nic podobného jsem ještě nezažila.

Jakmile se mladík vyprázdnil, vytáhl ho ze mě, vrátil mi šaty do původní polohy a o dvě zastávky později bez rozloučení vystoupil. Já ale řešila znovu praktický problém. Sperma bylo znovu takové množství, že mi začalo z pochvy vytékat a do konečné na nádraží zbývalo jen pár zastávek. Nic jsem u sebe neměla, rozhodla jsem se proto pro rázný krok. Nenápadně jsem si sáhla mezi nohy a bílé semeno ze stehen, které proudilo dolů jsem nabrala do dlaně a pod šaty jsem si jej rozetřela na břicho a prsa. Sperma ale vytékalo dál, a tak jsem se rozhodla radši vystoupit o zastávku dřív. Při vystupování jsem se snažila zakrýt bílou skvrnu, která byla zepředu mých šatů od prvních výstřiků a snad se mi to i podařilo. Jakmile jsem byla z trolejbusu venku neotáčela jsem se a bočními uličkami mířila domů.

Mladíka jsem od té doby v trolejbusu nepotkala. I když možná ano, vlastně neznám jeho obličej, jen tu dvacet centimetrů dlouhou kládu, kterou mě tak úžasně ošukal v zadní části trolejbusu.

Pokud chcete sázet na náhodu, můžete jezdit MHD a čekat, jestli se vám něco takového nepoštěstí. Jestli ale raději sázíte na jistotu, najděte si partnera na sex na online seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.