Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Bývala jsem si svou orientací jistá, ale...

4.březen 2023
Bývala jsem si svou orientací jistá, ale...

Nikdy jsem nepochybovala o své sexuální orientaci a vždycky jsem věděla, že jsem heterosexuál na 100 %. O opaku mě měla přesvědčit cizí žena na jedné párty.

Ale začnu od začátku. Jeden páteční večer jsme vyrazili s přáteli do tanečního klubu. Všichni máme rádi pohyb, takže to byla jasná volba na dnešní večer. Navíc kluci měli v úmyslu pobalit tam nějaké kočky. Tak jsme tedy vyrazili. Já a čtyři kluci.

Když jsme dorazili, parket už byl skoro plný.Posadili jsme se k baru a objednali si první pivečko. Rozhlíželi jsme se kolem a hodnotili slečny v okolí. I já jsem občas přihodila nějakou tu poznámku a náramně jsme se přitom bavili. Když tu se na parketu objevila, jak mí drazí kamarádi poznamenali, luxusní roštěnka. Stavěná byla dobře, to se musí nechat. Vysoká, štíhlá ale s pěkně kulatým zadečkem a pevnýma velkýma prsama. Přirozeně blond plná kštice jí padala na ramena sotva skrytá pod malé tričko, které pevně obepínalo její ňadra. Modýlek doplnila kraťoučkou sukní s volánky, která jí padala na perfektně vytvarovaná stehna. Podívala se naším směrem a zamrkala dlouhýma řasama, přimhouřila oči a… mrkla… Jo, fakt ta kočka mrkla směrem k nám a všichni jsme si v tu chvíli mysleli, že mrká právě na nás.

I já si to myslela a projelo mnou mrazení a zachvěla jsem se. Byla fakt moc krásná, ale ne jako takový ty umělí kočičky. Měla krásně upřímný úsměv a koketní pohled. Vrtěla tím svým pevným zadečkem a přesně věděla, co dělá. Jakoby naprosto každý její pohyb měl svůj smysl. Několik vteřin jsme tam všichni jen tak stáli a s otevřenýma pusama na ní zírali.

Pak se ale paket kolem ní semknul a Ona s velkým O zmizela v davu. Pokračovali jsme v pitce a tlachali o hloupostech. Večer pokročil a hladina v našich tělech postupně stoupala až na míru, kdy se kluci začali cítit pány tvorstva, lvy na lovu a začali lovit kolem se vrtící holčiny. Já zatím seděla na baru a pozorovala jejich méně či více zdařené pokusy ulovit nějakou cizí slečnu.

Moje nálada na flirtování stoupala s počtem vypitých drinků. Když už jsem byla v tancovací náladě vydala jsem se na přeplněný parket a začala rozjíždět svoje taneční kreace. Náramně jsme se bavili našimi tanečními výkony, když tu se vedle nás zjevila ta kočka, na kterou jsme předtím tam civěli. A k překvapení všech nešla tancovat ani s jedním z mých kamarádů, ale hodila očko po mě. Tázavě jsem se podívala a ona přitančila blíž. Najednou jsem ucítila její vlhký jazyk na své šíji. Na první milisekundu mi to přišlo nevhodné, snad se mi to i nelíbilo, ale už o malinkatou chviličku později jsem se poddala tanečnímu rytmu jejího těla. Zprvu velmi pomalu a obezřetně se ke mně přibližovala, až už se její boky občas dotkly těch mých.

Tahle hra mě začínala bavit víc a víc. Její ruce se pomalu ovinuly kolem mých boků přičemž se mi stále dívala do očí. Její pohled byl tak podmanivý a tak žádoucí. Nedokázala jsem uvěřit, co právě dělám. Její dotyky mi nevadily, ba co víc, poddávala jsem se jí a toužebně očekávala, co bude dál. V kalhotkách jsem už cítila mokro a moje prsa se napružila. I můj pohled se změnil, začala jsem ji vnímat jinak.

Celou dobu nic neřekla a jen se jakoby letmo dotýkala mého těla. Tančili jsme tělo na tělo, když najednou si její rty bez okolků vzaly ty moje. Byl to můj první polibek se ženou a tolik mě překvapilo, jak je to jiné a tolik vzrušující. Její jazyk velmi umě prozkoumával ten můj a s něžností ženám vlastní mě ochutnávala. A já ochutnávala ji a náramně si to užívala. Její prsa se třela o moje bradavky a čím víc se ke mně přibližovala, tím víc jsem věděla, že tohle už není hra, že tohle bude mít jen jeden možný konec.

Taneční rytmy dozněly a sálem se začaly linout pomalé skladby. Než jsem se stihla vzpamatovat, kočka mi zmizela z očí a jediné, co jsem viděla, byly doslova slintající pohledy mých kamarádů. Dočkala jsem se pár komentářů typu: No teda ty to rozjíždíš. Nevezmeš nás sebou? Atd.

Necítila jsem žádný stud, ba co víc, skvěle jsem si to užívala. Možná za to mohlo pití, možná se jen probudilo cosi ve mně. Trochu zklamaná, jak rychle tohle dobrodružství skončilo, jsem se vrátila k baru a k dalšímu drinku. Samotnou mě překvapilo, jak moc ji chci vidět znovu, jak moc si přeju, aby se mě zase dotýkala a aby mě líbala, jak umí jen ona. Po pomalých skladbách už všichni kamarádi měli svoje oběti a pomalu se začali vytrácet. Nakonec jsem zůstala na baru sama, a tak jsem si poručila další drink. Věděla jsem, že se za chvilku zase všichni vrátí, jakmile si užijou. A tak jsem tam tak seděla a popíjela, když tu se po mých zádech začali potulovat čísi ruce. Podle jemných a přesně mířených dotyků jsem věděla, že je to ona. Skoro jsem se začala usmívat jako malá.

Otočila jsem se na barové stoličce a vášnivě ji k sobě přitiskla horkým polibkem, teď to směřovalo ode mě a očividně to bylo přesně to na co čekala. Už nebyla tak zdrželivá jako předtím. Její ruce tiskly a svíraly přesně ty části mého těla, kde je mi to nejpříjemnější. Tehdy poprvé jsem si uvědomila, že žena je nejlepší milenka, protože zná svoje tělo, tedy i to moje.

Erotická povídka Bývala jsem si svou orientací jistá, ale...

Ještě chvíli jsme se líbaly u baru, když se vrátil první z kamarádů. Mrknutím oka naznačil, že mě na stráži vystřídá a teď už nic nebránilo tomu, abychom se vytratily i my dvě. Tolik jsem toužila po tom svírat její tělo a líbat její pevné prsy. Sát její bradavky a ochutnat její mušličku. Pochopila, že se i já chci vytratit, a chytla mě za ruku. Vedla si mě sálem k východu a já hořela touhou milovat se s tou cizí ženou jako nikdy s žádným mužem. Jakmile jsme vyšly na ulici překvapilo mě, že mě vede hned do vedlejšího vchodu, ale měla od něj klíče, tak jsem to nijak zvlášť neřešila. Chtěla jsem už co nejdříve cítit její tělo na mém. Vyšly jsme do prvního patra a zastavily se u prvních domovních dveří.

Podívala se na mě a zeptala se: "Jsi si jistá?"

Tehdy poprvé jsem uslyšela její hlas. Tu větu vyřkla mírně přidušeným temným hlasem, až se mi tělo zachvělo. Místo odpovědi se jí dostalo vášnivého polibku. To jí stačilo. Odemkla dveře a doslova mě vtáhla dovnitř. Vedla si mě bytem a zároveň odhodila boty. I já se tedy zula. A pokračovali jsme temnou chodbičkou dál. Otevřela dveře a rozsvítila. Místnost kam si mě vedla byla velká koupelna s rohovou vanou. Otočila kohoutkem a začala napouštět vanu vodou. Přidala dvě tekutiny v malých lahvičkách a v okamžiku místnost provonila podmanivá vůně. Poodstrčila mě od sebe a začala pomalu zvedat to malinkaté tričko, až se přede mnou objevila její prsa. Neváhala jsem a začala se jim věnovat. Její bradavky už byly vzrušené a každý dotek mého jazyka jí působil rozkoš. Zatímco jsem se přisávala k jejím prsům, rukama jsem jí rozepla sukýnku a zjistila, že byla celou tu dobu naostro. Mrkla na mě a v mžiku mě svlékla. Stály jsme tam nahé a obě jsme chtěly tu druhou. Posadila se do vany a vyzvala mě, abych šla k ní. Mileráda jsem jejímu přání vyhověla.

Sedla jsem si co nejblíže k ní a dychtivě se dotýkala jejího těla, líbala jsem jí, jako by to mělo být naposled. Cítila její jazyk na svém a její už vzrušený dech. Naše klíny se dotýkaly a já cítila její mírné chvění. Stiskla jsem její zadek a trochu ji k sobě přitiskla. To poprvé zalapala po dechu a ten vzdech mě okamžitě dostal. Zatoužila jsem, aby pod mýma rukama vzdychala víc. Tehdy mi došlo, co se jí líbí. Líbilo se jí, když jsem byla trochu hrubá, ale jen tak, aby věděla, že jí neublížím. Vlastně to byla jen taková hra, chtěla cítit, jak moc ve mně vzbuzuje touhu. Tiskla jsem její prsa a ona mi vzdychala do ouška zatímco mě líbala na šíji. Bože, ty její horké rty okamžitě našly místa, která jsou nejcitlivější. Přesně věděla kde a jak…

Cítila jsem každý milimetr jejích horoucích vlhkých rtů, jak se dotýkají mojí kůže. Čím víc ona líbala mě, tím víc jsem se já dotýkala jejího těla. Jedna druhou jsme dostávali výš a výš. Věděla jsem, že s ní se do nebe dostanu snadno a rychle. Když se její ruka poprvé dotkla mojí mušličky, zasténala jsem i já poprvé. Když jsem otevřela oči, uviděla jsem její spokojený výraz. Pousmála se a pronikla rukou do mě. Její prsty si umě hledaly cestu do mého nitra a okamžitě se dostala na můj G-bod. Jen co po něm poprvé lehce přejela prsty, zachvěla jsem se a projel mnou první orgasmus.

Cítila jsem, jak jí svírám v náručí a vzdychám. Její výraz se nezměnil. Já však ještě neměla dost. Chtěla jsem ještě a víc a ona to z mého pohledu ihned poznala. Zvedla se a za ruku mě vedla s sebou. V koupelně jsem se narychlo osušily a už si mě vedla do jiné místnosti. Byla to ložnice, které vévodila velká postel ve tvaru kruhu. Zapálila svíčky v rohu pokoje a vrátila se ke mně. Za ruku mě vedla k posteli a u ní do mě stačilo jen trochu zatlačit a já se propadla dozadu na postel. Na nic nečekala a přidala se ke mně.

Její jazýček putoval pomalu od stehen přes třísla, kde se až příliš umě vyhla dotyku s jakoukoliv částí mojí broskvičky a přes bříško se tak dostala k mým prsům, která už netrpělivě očekávala její rty. Už zase jsem balancovala nad propastí rozkoše a nechápala, jak je to možné. Její ruce putovaly po mém těle a já zatoužila mít ji ve svých rukách. Svou silou jsem ji překulila v mžiku na záda, a než stačila zamrkat, byla jsem jednou rukou uvnitř její jeskyňky. Rozšířily se jí panenky a její pohled dostal jiný výraz. Její oči se na mě smály a čím víc je mhouřila, tím víc jsem ji chtěla.

Prsty jsem uvnitř ní kroužila dokola a palcem jsem zatím jemně masírovala její klitoris. Vzdychala už nahlas a její kůže začala být citlivější. Nohama mě obepínala a tiskla k sobě víc a víc. Její orgasmus přicházel. Byla to doslova exploze, její tělo se prohnulo a nohama mě sevřela tak pevně, že jsem skoro nemohla dýchat. Vteřinku byla naprosto zticha a pak s výdechem zakřičela rozkoší. Propadla se zpět na postel a ve vteřině už se vzpírala na rukou a rukama mě k sobě přitáhla. Její polibky byly o tolik dravější, až mi braly dech.

Podsunula se pode mnou a otočila se. Teď jsem měla před obličejem její mušličku a ona zase tu mou. Nečekala na nic a jazykem se zanořila mezi moje stydké pysky. Rukama tiskla můj zadek a jazykem si pohrávala s mým klitorisem. Přistoupila jsem na její hru a dělala přesně to, co ona s vteřinovým zpožděním. I jí se hra líbila, protože v ní pokračovala s neskonalou chutí. Napodobovala jsem její pohyby. Jak její jazyk putoval po mojí mušličce. Jak se její prsty nořily do mě i to, jak sála můj klitoris. Všechno to jsem jí oplácela s neskonalou chutí. Její tělo se pod mými pohyby kroutilo a sténala stejně jako já.

Nepřestaly jsme, dokud nás obě nezmohla únava. Jakmile usnula, vytratila jsem se zpět na zábavu ke klukům. Všichni už seděli u baru a netrpělivě čekali na vyprávění mých zážitků…

Nažhavila vás tahle povídka? Kvůli hledání partnera na sex nemusíte chodit do baru. Stačí se zaregistrovat na naší sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.