Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Bezpečně a anonymně: Rozšiřujeme způsoby platby o virtuální měny

11.listopad 2019
Bezpečně a anonymně: Rozšiřujeme způsoby platby o virtuální měny

Naše služby se pro vás snažíme neustále rozšiřovat a dnes přicházíme s další skvělou novinkou. Jdeme s dobou, a proto platba virtuálními měnami Bitcoinem a Bitcoin cashem u nás není jen pouhým snem, ale realitou. Vyzkoušejte tento anonymní druh platby, který nikdo nevysleduje.

Virtuální měny se poměrně rychle zabydlely po celém světě a stávají se nedílnou součástí online prostředí. Pokud vás zaujaly, tak naše novinka – platba členství pomocí Bitcoinu a Bitcoin cashe - vás nadchne. Co vám tato možnost přináší za výhody? Dozvíte se dále.

Víte, co je to Bitcoin?

Bitcoin představuje první virtuální měnu, neboli kryptoměnu. Není majetkem žádné země a je velmi bezpečná, protože nikdo nemůže tuto měnu jakkoliv ovlivnit. Navíc není závislá na jiných měnách, jako to platí u "normálních" peněz. Místo celého názvu se můžete setkat se zkratkou BTC.

Nenechte se vyděsit čísly

I když jeden Bitcoin činí k dnešnímu dni vydání článku 212 133 Kč, nemusíte se hrozit, že byste si museli pořídit celý Bitcoin a věnovat tomu tak svoje celoživotní úspory. Naprosto jednoduše třeba v online směnárnách nakoupíte jeho části - BitCent (0,01 Bitcoinu) nebo satoshi, nejmenší jednotku Bitcoinu, která tvoří 0,00000001 Bitcoinu.

Na našem serveru naleznete ceny v mBTC, což jsou milibitcoiny. 1 mBTC je 0,001 BTC.

A co je to Bitcoin cash?

Bitcoin cash byl vytvořen teprve v roce 2017, vznikl z Bitcoinu. Hodnota jednoho Bitcoin cashe činí 6686 Kč, takže si jeden Bitcoin cash pořídíte mnohem snadněji (nepotřebujete takovou úsporu peněz) než jeden Bitcoin. Tato měna se pyšní nižšími poplatky a vyšší rychlostí zpracování transakcí.

Naprostá anonymita se hodí

Je pro vás anonymita platby na prvním místě? Nevyhovuje vám platba z účtu nebo z telefonu? Zkuste Bitcoin nebo Bitcoin cash, protože u nich se dokonce nikdo nedozví ani to, kolik jich vlastníte (a to ani vláda nebo banky, které vám je tím pádem nemohou vzít). Ale stejně jako naše erotická seznamka, i tyto dvě měny jsou naprosto anonymní. Takže se nemusíte tak bát, že by se o vašich aférkách někdo dozvěděl.

Bitcoiny se navíc posílají přes BTC adresy, které mají většinou 34 znaků (délka se liší) a nejsou jakýmkoliv způsobem spojeny s vaší osobou, nikdo tudíž nezjistí vaše jméno nebo kde bydlíte.

U nás můžete platit pomocí virtuálních měn Bitcoin nebo Bitcoin cash

Vysoká bezpečnost je zaručena

Napadnout síť Bitcoinu je v podstatě nemožné, jelikož neexistuje jen jedna centrální, ale jsou jich tisíce po celém světě. Nikdo s nimi nemůže nijak manipulovat. Měna je zašifrovaná a nedá se zfalšovat. Vaše transakce k nám dojde naprosto bezpečně a vy si pak můžete užívat online seznamování úplně bez obav.

Rychlost transakce vás ohromí

Teprve v poslední době začaly banky provádět rychlé platby, které dorazí na druhý účet do pár minut či hodin. Ne všechny banky k tomuto kroku ale už dospěly a v tom má Bitcoin určitě navrch. Tato kryptoměna se přesune během pár minut třeba na druhý konec světa, a Bitcoin cash to zvládne ještě rychleji. Vaše členství tudíž může být při nastavení optimálního fee aktivováno či obnoveno do 30 minut a vám už nebude nic bránit si najít partnera na sex.

Bitcoin i Bitcoin cash mohou být atraktivní způsob k investici, ale i rychlá platební metoda. Naše seznamka platbu těmito měnami podporuje, tak pokud chcete své členství platit tímto způsobem, určitě neváhejte a vyzkoušejte, jak je platba kryptoměnami jednoduchá a rychlá. Provedete to kliknutím na "další možnosti platby" a následným zvolením Bitcoinu nebo Bitcoin cashe.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.