Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Barová šukačka

7.duben 2018
Barová šukačka

Jednou jsem v baru sbalil pěknou holku, jmenovala se Anna. Seděla tam sama, měla upnuté tílko a koženou minisukni, která obepínala pěkný kulatý zadeček – prostě kurvička, která to chtěla.

Pod tílkem se musely skrývat nádherné kozy, které ale zatím byly uvězněné v podprsence. Zdála se být docela fajn a po pár panácích svolila, že přespí u mě.

Vyrazili jsme z baru a šli pár ulic k mému domu. Chytil jsem jí kolem pasu a pak ruka zabloudila blíž k její prdelce. Nic nenamítala, a tak jsem celou cestu mohl mačkat ten poklad. V jednu chvíli jsem dokonce předstíral, že se mi rozvázala tkanička a při sehnutí jsem lépe prozkoumal to, co se skrývalo pod sukní. Měla červená krajkovaná tanga, která se úplně vybízela k zaříznutí mezi její pysky.

Když jsme došli ke mně, hned u dveří jsem se jí začal dobývat jazykem mezi rtíky, kam jsem se v příštích chvílích chtěl dobývat i něčím jiným. Nějakým způsobem jsme se dostali do ložnice, kde jsem jí hned sundal tílko. Hned na to na zem spadla i těsná červená podprsenka, z níž na mě vypadla velká prsa, která měla pořádně velké trčící bradavky.

Hned jsem se na ně přisál. Pod mým jazykem ihned ztvrdly a Anna vzdychla. Kozičky jí při každém pohybu neposedně poskakovaly nahoru a dolů a já je mačkal a snažil se je zkrotit. Přesunul jsem se k sukni, která také letěla dolů a já vzal tanga a vytáhl je nahoru, takže se jí zařízly mezi pysky, že skoro nebyly vidět. Její pička je pohltila a začaly z ní vytékat chutné šťávičky. Tahal jsem tanga výš a výš a Anna ryčela slastí. Potom jsem je sundal a uviděl její prcinku v plné kráse. Byla hladce oholená a měla velikánské pysky. Otočil jsem si jí a roztáhl jí zezadu prdelku, abych řádně prozkoumal i její zadní dírku.

Barová šukačka

Přejel jsem jí prstem a Anna se ohnula a vystrčila tak na mě oba dva chutně vypadající otvůrky. Položil jsem jí na záda na postel, ona roztáhla nohy a já vzal ty veliké pysky mezi prsty a řádně je roztáhl od sebe. Otevřela se přede mnou růžová kunda, ze které tekly vodopády šťáviček. Úplně se nabízela k tomu, aby jí někdo pěkně vymrdal. Zabořil jsem se do ní jazykem a pomalu jí jím šoustal. Z otvůrku mi na obličej stříkaly proudy. Ale to už se ozýval můj klacek, který div nerozerval poklopec, jak si chtěl té prcinky líznout taky.

Ještě jsem jí chvíli prstil, ale pak jsem ho pustil na svobodu a dobýval se Anně do pusinky. ,,Teď pěkně kuř, ty couro,“ zasunul jsem ho ještě hlouběji a Anna si začala přirážet. Krásně sála naběhlého čuráka a mnula přitom koule jako zkušená děvka. Když jsem měl po pár minutách dost, vytáhl jsem ho celého od jejích slin ven a mířil jí na kundu. Sama si jí jako ta největší štětka roztáhla a já se do ní zabořil. Vyplnil jsem jí tu skulinku celou a Alice vzdychla ještě hlasitěji. Začal jsem tu pičku protahovat, její pysky se mi plazily po ptákovi a olizovaly ho.

Když byla pořádně uvolněná a úplně mokrá, tvrdě jsem jí začal mrdat, až mi koule o její prdel pleskaly. Její pičulka při každém přírazu hlasitě začvachtala a tekla jako děravý kýbl. Zároveň jsem jí pěkně prstil řitní otvůrek, což šlo při těch všech šťávičkách jako po másle. Nakonec mě napadlo, že zároveň při mrdání bych jí mohl prstit pičku a tak jsem do ní ještě strčil tři prsty. Její jeskyňka mě s radostí přijala a cumlala mého ptáka i prsty. Nakonec jsem si jí otočil na záda a chystal se tu její slintající kačenku pěkně vystříkat.

Prstil jsem jí u toho obě dírky a nakonec jsem se s několika mohutnými výstřiky udělal. Semene bylo tak moc, že jí vytékalo z kundy ven a teklo jí po břiše až na kozy. Když jsem čuráka vytáhl, její kunda hlasitě mlaskla a vyplivla směsici šťáv a semene. Její pysky smutně visely po okrajích a vyžadovaly ještě trochu pozornosti. Tak jsem se ještě trošku v té krásné vyšukané pičce pošťoural a zastrkoval dovnitř vyteklé semínko. Při tom se Anna krásně udělala, až se celá klepala. Prsíčka jí při tom pěkně nadskakovala a bradavky ztvrdly ještě víc. Ještě jsem jí semeno zastrčil i do řitní dírky a pak jsem jí nechal, aby si odpočinula. V noci jsem jí ale probudil a její kundu, pusinku i prdelku vystříkal ještě několikrát.

Pokud chcete zažít podobně skvělý sex, zaregistrujte se na sex seznamku.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.