Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Astrologie napoví, co se vašemu partnerovi líbí v posteli

26.duben 2022
Astrologie napoví, co se vašemu partnerovi líbí v posteli

Astrologie pomáhá prohloubit intuitivní porozumění sobě i druhým - podporuje empatii, soucit, laskavost a chemii ve všech vašich vztazích. Může vám pomoci pochopit, jak se hádat, jak komunikovat a jak se vzájemně opečovávat. Může být ale také velmi nápomocná v ložnici. Pomůže vám zjistit, co vašeho partnera dostane do varu a co ho naopak zaručeně zchladí.

Každé znamení má jedinečnou sexuální identitu a je důležité vědět, kdo co potřebuje. Protože zatímco na jednoho může něco fungovat, druhého to samé dokáže odradit. Čím více budete vědět o sexuální identitě svého a partnerova znamení, tím žhavější bude váš sex.

Přinášíme vám proto úžasného průvodce, který vám prozradí, co jednotlivá znamení vzrušuje a znechucuje.

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani jsou pověstní svým impulzivním a rychlým přístupem k životu. Jsou poháněni vášní, takže je extrémně vzrušují náhlé výbuchy touhy. Sexting uprostřed dne? Šeptání do ucha na večírku? Budou pro.

Ačkoli to může znít hrubě, nic nedokáže toto ohnivé znamení rozpálit tak jako nečekaná rychlovka v kabince na záchodě nebo na zadním sedadle auta. Pokud tedy přemýšlíte o pomalém a pohodlném sexu, možná byste se měli poohlédnout jinde. A vzhledem k jejich ohnivé povaze nikdy neváhejte přidat nějaké drsnější hračky - můžeme navrhnout pouta nebo bičík?

Beran je prvním znamením zvěrokruhu a rádi dělají první krok. Berani udrží pozornost jen krátce, takže si nepotrpí na přehnané předehry. Klíčová je akce a iniciativa.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, kterým vládne Venuše (planeta lásky a krásy), jsou jedním z nejromantičtějších znamení zvěrokruhu. Rádi zkoumají své smysly, takže jejich sexuální apetit je úzce spojen se zvukem, zrakem, chutí, čichem a dotykem. Na rozdíl od Beranů mají rádi pomalé a klidné věci, takže budou nadšeni, když stráví spoustu času předehrou.

Vzrušte svého milence ve znamení Býka plně pohlcujícím zážitkem, doplněným čokoládou, vínem, svíčkami a esenciálními oleji. Jako zemské znamení jsou Býci obzvláště naladěni na své smysly, takže si dopřejte luxusní povlečení, sestavte playlist erotické hudby a vyzkoušejte doteky na různých místech a různými způsoby.

Býk se chce nechat úplně unést, takže byste mohli zkusit experimentovat i se sexem v přírodě. Býci jsou navíc posedlí dezerty, takže se nebojte vybalit šlehačku, až přijde ten správný čas. Nezapomeňte také, že Býky odpuzuje nepořádek, takže když je přivedete do uklizené ložnice, budou spokojení.

Blíženci (22. května - 21. června)

Všechno v životě Blíženců je o dualitě. Zatímco někteří Blíženci mohou tuto vlastnost brát doslova (sex ve třech), tato chytrá vzdušná znamení mají více než dost charismatu na to, aby se i monogamní dovádění podobalo orgiím. Stručně řečeno: nic nevzrušuje Blížence víc než spousta sexuálních experimentů. Řídí se heslem "Pestrost je kořením života". V podstatě jsou ochotni vyzkoušet prakticky cokoli!

Jediná věc, která Blížence odpuzuje, je monotónnost, takže se nebojte vyřádit (samozřejmě s jejich souhlasem). Také jim vládne Merkur, planeta komunikace, takže sexting a oplzlé řeči jsou rozhodně jejich zálibami. Pravděpodobně neodmítnou ani role play.

Blíženci milují, když jim někdo naslouchá, takže jim zkuste při mluvení přejíždět rukou po těle a navazovat oční kontakt. Převeďte jejich fantazie do reality - vyplatí se to.

Rak (22. června - 22. července)

Intimita je pro tato sladká a citlivá vodní znamení velkým tématem. Raci, mající jako symbol často kraba, se potřebují cítit v bezpečí, než vylezou ze své ulity. A nejrychlejší způsob, jak u nich podpořit věrnost, je fyzická blízkost. Rakům vládne Měsíc, planeta emocí - nebojte se vytáhnout všechna romantická gesta ze svého arzenálu. V tomto znamení je důležité mazlení, tulení a smyslné laskání. Nestyďte se ke svému milenci ve znamení Raka pořádně přitulit.

Intimita je pro Raka důležitá. Proto nespěchejte a zpomalte. Lehněte si a dívejte se jeden druhému do očí. Ale až se rozněžníte, nezapomeňte, že vše musí být oboustranné. Nezapomeňte si vyčlenit dostatek času na vzájemné uspokojení. Raci si sice chrání svou citlivost tvrdým brněním, ale nebojí se použít svá klepeta, pokud je to potřeba. Také milují orál.

Když budete působit nezúčastněně nebo odtažitě, okamžitě Rakům zkazíte chuť na sex. Sex je pro ně sbližující zážitek, takže raději buďte teď a tady a udržujte s nimi oční kontakt.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi mají rádi drama, takže pokud jde o sex, ložnice se může rychle proměnit v jeviště. Největší vzrušení pro Lvy je cítit se žádoucí. Vzrušuje je myšlenka, že jsou žádaní, zvláště když vášeň vede k milování jako z filmu. Pokud vám pošlou akt, buďte velmi vděční a podrobně jim řekněte, jak moc sexy vypadají. Možná vám dokonce navrhnou natočení erotického videa - jsou to přece rozené filmové hvězdy.

Lvi, kterým vládne Slunce, mají pocit, že se všechno točí kolem nich - milují, když všeho necháte a soustředíte se na ně, ať už jim děláte masáž nebo orální sex. Dejte svému Lvu pocit, že je králem/královnou/vládcem, a budete odměněni.

Lvi milují luxusní rande, bulvární projevy zbožňování (vzpomeňte si na Johna Cusacka ve filmu Řekni cokoliv) a velkolepé projevy náklonnosti. Takže vytáhněte masážní olej, svíčky a elegantní spodní prádlo a přimějte svého Lva mručet. Pokud se však bude cítit i jen trochu odstrčený, můžete očekávat vzteklý řev.

Zjistěte, co se vašemu partnerovi líbí v sexu podle jeho znamení

Panna (23. srpna - 22. září)

Tradičně je znamení Panny symbolizováno archetypem panny - což je zastaralá asociace, která někdy vede k mylnému předpokladu, že Panny jsou prudérní. Pravdou je opak. Stejně jako nadržený teenager jsou Panny naprosto posedlé sexem a skutečně si vychutnávají každý jeho okamžik. Jsou to přece smyslná zemská znamení!

Panny, kterým vládne Merkur (planeta komunikace), také rády mluví o milování - takže by na jídelníčku neměl chybět ani role play a spousta oplzlých řečí. Navíc mají Panny tendenci být nervózní a zaměřené na detaily, takže zpomalte a soustřeďte se na dostatek předehry. Když jim píšete o sexu, uveďte všechny možné detaily.

A až přijde čas na věc, ujistěte se, že ke všemu přistupujete... hygienicky. Panny jsou okamžitě znechuceny vším, co považují za nehygienické. Pokud tedy plánujete nějaké zvrhlé hrátky v kuchyni, dejte svému milenci nebo milence ve znamení Panny vědět, že už jste se zásobili antibakteriálními ubrousky - vždyť co může být víc sexy než právě tohle?

Váhy (23. září - 23. října)

Vahám vládne Venuše, planeta lásky a krásy. Váhy proto mají tendenci zacházet se svými milenci jako s cennými uměleckými díly. S takto vytříbeným vkusem není divu, že Váhy vzrušuje elegance a sofistikovanost. Vyplatí se, když si uděláte čas, připravíte jim koktejl a pustíte jim skvělou hudbu. Váhy se také velmi rády dívají, takže ocení luxusní spodní prádlo nebo umělecký (či oplzlý) akt.

Ale nenechte se zmást vším tím vkusem - Váhy jsou známé svou dobrodružností i v ložnici. Výprask, prstění a anální kolík rozhodně nejsou vyloučeny. Navíc Váhy si potrpí na rovnováhu, takže se nedivte, když si budou chtít vyměnit role.

Nakonec však platí, že nejrychlejší cesta k srdci Vah vede vždy přes mysl. I když je někdo dokonalý v posteli, Váhy na něj okamžitě zanevřou, pokud je postkoitální konverzace nudná (nebo není žádná).

Štír (24. října - 22. listopadu)

V lékařské astrologii vládnou Štíři pohlavním orgánům, takže není divu, že jsou považováni za jedno z nejerotičtějších znamení zvěrokruhu. Energie Štírů v sobě spojuje vášnivé vzplanutí s oduševnělou citovou intimitou, což z nich dělá magnet pro ostatní.

Štíři, kterým vládne Pluto, planeta podsvětí, se rádi vrhají do mocenských her a nesmírně je vzrušuje zkoumání dominance a podřízenosti. Nebojí se prozkoumávat tabu, takže si se svým Štírem zkuste s jeho souhlasem užít něco extra perverzního. Věnujte se dlouhým a sexy orálním hrátkám, užívejte si venku nebo přidejte jednu či tři erotické hračky. Štíry vzrušují "tajemství", takže než se sejdete na veřejnosti v baru, vyzkoušejte vibrátor ovládaný aplikací nebo jim pošlete zprávu s fotografií spodního prádla, které máte právě na sobě.

Ať už ale uděláte cokoli, ujistěte se, že jednáte s citem. Zintenzivněte spojení častým očním kontaktem a pevným stiskem. Pro Štíra je velmi důležitá chemie a sexuální napětí musí být hmatatelné.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci jsou průzkumníci, takže je vždy bude nejvíce vzrušovat dobrodružství. Střelci vnímají fyzickou intimitu jako příležitost k citovému objevování a intelektuálnímu růstu. Toto ohnivé znamení extrémně vzrušuje cokoli, co má nádech nebezpečí, takže nebuďte překvapeni, pokud váš milenec ve znamení Střelce má rád sex na veřejnosti - a skupinový sex může být také velkým vzrušením.

Jako znamení, které je nejvíce spojováno s cestováním, se rádi stanou členy mílového klubu (lidé, kteří si rádi užívají sex v letadle). A stejně jako jejich protějšek ve zvěrokruhu, Blíženci, se snadno nudí - chtějí dělat všechno a všechny, takže navrhněte novou sexuální polohu nebo úchylku - je velká pravděpodobnost, že ji budou chtít vyzkoušet!

Na druhou stranu Střelce naprosto odrazuje sex, který působí příliš sentimentálně. Střelci jsou mistři ve svádění a umí se skvěle milovat, ale raději se zaměřují na hravější aspekty milování. Takže až budete příště sedět u večeře, buďte odvážní a zkuste tajné pohlazení po stehnech pod stolem - váš Střelec se z toho zblázní.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozoroh je nejambicióznějším znamením zvěrokruhu a jeho sexuální touha není výjimkou. Tato podnikavá zemská znamení berou sbližování vážně a očekávají, že jejich partneři stejně tak. Chtějí mít bohatý soukromý život naplněný spoustou perverzních dobrodružství, takže se to s nimi nebojte roztočit.

Kozorozi navíc rádi přebírají velení, takže je nechte převzít otěže a opřete se do hrátek s mocí. Jsou panovační jak v zasedací místnosti, tak i v ložnici, takže zkuste experimentovat s hraním rolí a dynamikou dominance a submisivity. Navíc jsou velmi organizovaní, takže plánovaný sex je vzrušuje - celý den/týden budou myslet na vaše budoucí sex rande!

Nic je ale neodradí víc než někdo, kdo jen mluví, zvlášť když v posteli ve skutečnosti nic nedokáže. Sexting je příjemný, ale milenci ve znamení Kozoroha se potřebují fyzicky vyřádit.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři jsou mimozemšťané zvěrokruhu - tito výstřední nonkonformisté mají vždy hlavu vysoko v oblacích. Když však dojde na sex, nebojí se toto rebelské vzdušné znamení sáhnout si na dno. Vodnáře vzrušuje cokoli, co je v rozporu se společenskými konvencemi - tedy jsou to zvrhlíci. A milují tajemno, takže když k tomu přidají masku nebo pásku přes oči, určitě to bude ještě žhavější.

Další věc: Vodnář je znamení, které je nejvíce spojováno s vědou a technikou, což znamená, že váš milenec Vodnář bude mít pravděpodobně rád erotické hračky, porno ve virtuální realitě a všechny druhy vychytávek. Může mít dokonce vyhrazený rozpočet na erotické hračky, které si budete moci užívat s ním.

Když už, tak vašeho milence Vodnáře mohou odradit tradičnější přístupy k sexu - pro toto svobodomyslné vzdušné znamení prostě nejsou dostatečně bizarní. Stejně jako Blíženci (kolegové ve vzdušném znamení) milují rozmanitost a nesnášejí nudu.

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby jsou vysoce duchovní a empatické, takže není divu, že je nesmírně vzrušují hluboce spirituální spojení. Vzrušuje je zkoumání mimo tento svět, takže nezapomeňte s tímto vodním znamením prozkoumat zákoutí svého psychického světa - možná přidejte výklad tarotu nebo společnou meditaci, abyste toto intuitivní spojení opravdu pozvedli. Navíc se ryby rády nechávají unášet proudem, takže sex ve sprše a ve vaně je pro ně naprostou nezbytností.

Tvořivé Ryby jsou umělci a básníci zvěrokruhu, takže mají rádi emocionální a intimní sex. Toto vodní znamení je velmi citlivé. Jako předehru si možná budou chtít přečíst erotickou poezii - nebo dokonce nějakou o vás napsat.

Ryby jsou zvědavé duše, takže vlastně jediné, co je odrazuje, je strnulost. Pokud jste flexibilní a otevření, Ryby s potěšením poplavou vaším směrem.

Najděte si partnera na sex seznamce a zeptejte se ho, jaké je jeho znamení zvěrokruhu, abyste odtajnili jeho touhy.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.