Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Recenze: Archerův hlas

23.březen 2017
Recenze: Archerův hlas

Erotické romány by se možná daly s přehledem zařadit mezi erotické pomůcky pro ženy a především pro ty, co mají velkou fantazii a do děje, který se točí kolem sexu, se s plnou parádou vcítí. Ty, které mezi ně patří, by mohla zaujmout kniha Archerův hlas, napsaná Miou Sheridan, která je vášnivou spisovatelkou příběhů nabitých erotikou.

Když člověk stráví hodně času v peřinách s "temnou" literaturou, je rád za doporučení něčeho svěžího s menší romancí. Procházíte se v knihkupectví mezi regály a najednou narazíte na román Archerův hlas, který napsala spisovatelka Mia Sheridan. Neváháte, berete ji do rukou, odcházíte k pokladně, platíte a na cestě domů už se těšíte na relax a překvapení, které by měla kniha přinést. Nemáte tušení, co uvnitř najdete, ale věřte, že jste si vybrali opravdu dobře a litovat určitě nebudete. Archer a Bree ukážou, že náhoda, zamilovanost, láska, erotika a sex s milovanou osobou je to nejlepší. Série "Znamení lásky" přinesla svůj první díl.

Hlavní hrdinka příběhu Bree Prescottová nasedá do auta a odjíždí od svého domova. Veze si sebou trauma, kterého se chce v novém dočasném domově zbavit nebo ho alespoň oslabit. V novém městě potkává krásného neznámého samotáře, který se drží na svém pozemku a do města moc nepřichází, s lidmi nekomunikuje. Pak je zde ještě jeden zajímavý muž, jeho bratranec, úplně jiného ražení. Archer versus Travis. Kdo bude šampion, co Bree ukradne srdce? Archer má oproti Travisovi nevýhodu v tom, že je němý, ale Bree má zkušenosti ze své minulosti, díky nimž ví, jak se k takovému člověku dostat. Archer nemá žádné zkušenosti, co se týká žen a toho Travis náležitě využívá. Psychické i fyzické sbližování přichází, ale s kým vlastně? Bree dává své srdce i své tělo, ale komu? Sladký a nezkušený hrdina Archer pomalu odhaluje své dětství a vše, co ve svém životě zažil. Jak s tim oba naloží?

Erotický román Archerův hlas

Četla jsem i hodnotila

Podle mého je to moc pěkný erotický román, pro mě rozhodně nic laciného, slaďák jak má být s erotickým nábojem. Mě osobně příběh vtáhnul a nepustil. Je to takové oddechové čtení, kde si zamilujete hlavního hrdinu, v tomto případě němého Archera, který má naprosto všechno, jen hlas ne. 89% v hodnocení čtenářů mluví za vše, ženy si přijdou na své. Po dobu přečtení 384 stran jim bude bušit srdce jako o závod.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.