Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Anální sex scény v klasických filmech

7.listopad 2018
Anální sex scény v klasických filmech

Klasické filmy se v mnohém liší od porna, pokud jde o sex. Ve valné většině filmů se samotného aktu dočkáte v podobě, která toho zrovna moc neukáže. My si v dnešním článku povíme, které filmy obsahovaly anální sex scény.

Pokud stále ještě zastáváte názor, že anální sex je tabu, zkuste se nad tím trochu zamyslet. Je to skutečně pravda? Možná se budete divit, ale do určité míry se objevil v mnoha filmech. Neberte to však doslovně, koneckonců tvůrci filmů bývají vzhledem k divákům velmi schovívaví, pokud jde o sex a nahotu. Někdy dokonce není zrovna snadné odhadnout, zda postavy mají klasický nebo anální sex (nejsou-li postavy homosexuální). Zajímá vás, které filmy zahrnují anální sex scény? Připravili jsme pro vás seznam, který si můžete přečíst. 

Léto k nepřežití (Wet Hot American Summer)

Léto k nepřežití z roku 2001 je jednou z největších kultových komedií všech dob, ve které se také objevila anální sex scéna mezi postavami, které byly ztvárněny Michaelem Ianem Blackem a Bradley Cooperem (Bradleyho můžete dále spatřit ve filmech Pařba ve Vegas, Pařba v Bangkoku, Pařba na třetí, Americký Sniper, Až tak moc tě nežere, režíroval a účinkoval také ve filmu A Star is Born, který vyšel nedávno v kinech a dále propůjčil svůj hlas postavě ve Strážcích Galaxie a Avengers: Infinity War). "Vzpomínám si, že jsme si nechali na sobě ponožky," prozradil o scéně Cooper. "Nanesli jsme na sebe spoustu tekutiny - takový ten lesklý gel, aby to vypadalo, že jsme zpocení. A pak jsme přešli k věci - jo, to bylo bláznivé... Vtip scény byla skutečnost, že to měla být jediná vážná scéna v celém filmu."

Někdo se dívá (Silver)

Film Někdo se dívá z roku 1993 obsahuje scénu, která vypadá jako anální sex scéna, ve které mají sex postavy ztvárněné Sharon Stone (účinkovala také ve filmech Základní instinkt 1 a 2, Rychlejší než smrt, Catwoman, Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna a Řezník, kněz a prostituka) a Williamem Baldwinem (dále se objevil také ve filmu Kouzelný Valentýn, Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích a také v seriálu z letošního roku The Purge). Vzhledem k poloze je však těžké odhadnout, zda se jedná o anální sex scénu, sex si totiž užívají ve stoje u sloupu. Pokud se však nejedná o anální sex scénu, pak ten, kdo ji režíroval, odvedl ne moc dobrou práci s umístěním penisu.

Tělo jako důkaz (Body of Evidence)

Madonna a Willem Dafoe si zahráli společně ve filmu plném sexu o sadomasochistickém vztahu mezi ženou a jejím právníkem (Dafoe hrál také ve filmech Spider-Man, Pokrevní bratři, Vražda v Orient expresu, John Wick, Hvězdy nám nepřály, a dále jej můžete spatřit ve filmu Aquaman, který bude mít premiéru v prosinci 2018 - tedy za měsíc). Tělo jako důkaz z roku 1993 obsahuje anální sex scénu, ve které postavy použily pouta (podobně jako v ostatních scénách ve filmu). Je trochu nepříjemné sledovat postavu Madonny jménem Rebecca v situaci plné bolesti, která nakonec vede ke slasti. A hranice souhlasu není na začátku scény úplně jasná (Rebecca snaží spoutat právníka, to jí však nevyjde a skončí spoutaná ona).

Zkrocená hora (Brokeback Mountain)

Zkrocená hora z roku 2005 patří mezi nejznámější filmy o homosexuálních postavách. V podstatě se jedná o milník reprezentace gayů v mainstreamu. Ve filmu si zahráli dva velmi znamí herci, z nichž jeden z nich je bohužel po smrti - Jake Gyllenhaal a Heath Ledger (zemřel na otravu předepsanými léky - lékaři potvrdili, že se jednalo o nešťastnou náhodu, při které herec podlehl kombinaci léků a dlouhodobému fyzickému vypětí, jež mu přivedly srdční kolaps). Postavy Gyllenhaala, kterého můžete znát i z filmu Donnie Darko, a Ledgera, který skvěle zahrál svou roli Jokera ve filmu Temný rytíř, mají vášnivý a divoký sex ve stanu v horách.

Herci Heath Ledger (vlevo) a Jake Gyllenhaal (vpravo), kteří si zahráli ve filmu Zkrocená hora

Santa je úchyl! (Bad Santa)

Film Santa je úchyl! z roku 2003 pravděpodobně nepatří mezi filmy, které svým ztvárněním poukazují na anální sex v pozitivním světle, neboť v tomto filmu je tento akt spíše vtipem. Musí se však uznat, že tvůrci filmu jej vzali na vědomí a rozhodli, že hlavní postava, jež ztvárnil herec Billy Bob Thornton (objevil se také ve filmech Láska nebeská, Škola svádění, Aljaška v plamenech, Neslušný návrh), si ráda užívá anální sex se ženami.

Nymfomanka (Nymphomaniac)

Ve filmu Nymfomanka je zobrazeno hned několik análních sex scén, v jedné z nich dokonce hlavní postava přišla o své panenství. Nejslavnější je však scéna dvojité penetrace, kterou můžete spatřit v režisérské verzi, která je delší a velmi grafická. Na filmu dánského režiséra Larse von Triera se podíleli známí herci jako Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård, Uma Thurman a Willem Dafoe, kterého jsme již zmínili výše, v části o filmu Tělo jako důkaz.

Zbav se svých miláčků (Kill Your Darlings)

Po skončení série filmů o mladém čaroději Harrym Potterovi se Daniel Radcliffe začal věnovat vyspělejším a někdy i odvážnějším rolím (do naha se svlékl pro Broadway i pár filmů). Ve filmu Zbav se svých miláčků (2013) ztvárnil mladého spisovatele Allana Ginsberga a spolu s hercem Danem DeHaanem si zahráli na milence. "Radcliffe se scénou neměl vůbec žádný problém," řekl režisér John Krokidas. "Jeho jediná otázka byla: "Jen abych věděl, jak moc nahý chcete, abych byl? Filmově nahý nebo úplně nahý?" Odpověděl jsem mu: "Nesnáším, když lidé blokují sexuální scény, aby za každou cenu skryli genitálie, vypadá to nuceně. Tak to prostě zablokujeme a pokud se náhodou něco ukáže, necháme to tak a natočíme."

Vlk z Wall Street (The Wolf of Wall Street)

Ve filmu Vlk z Wall Street (2013) si Leonardo DiCaprio zahrál roli burzovního makléře z Wall Street Jordana Belforta, který byl zároveň podvodníkem. Film zaznamenává vrchol Belfortova zneužívání drog a sexuální výtržnosti a zahrnuje scénu, ve které postava Jordan Belfort jedné noci zažije anální penetraci pomocí svíčky, jež mu do konečníku zavedla prostitutka. Skutečný Jordan Belfort měl v tomto filmu také cameo jako moderátor v poslední scéně.

Filmů, ve kterých se objevily anální sex scény je mnohem více. Existují i filmy, kde jej nějaká postava naznačí narážkou (například Deník Bridget Jonesové). Bohužel se nám na seznam nevejdou všechny. Pokud vás však některé z těchto filmů zajímají, můžete si vyhledat více informací a na jejich základě se rozhodnout, zda se na ně podíváte (v případě, že jste tyto filmy neviděli). Na internetu si můžete vyhledat i další filmy s análními sex scénami, když budete chtít. Jestliže jsou pro vás klasické filmy, kde toho moc nejde vidět, příliš "soft", vždy máte možnost shlédnout nějaké porno, ve kterém uvidíte sex se vším všudy.

Máte zájem spíš o něco reálnějšího, ale nemáte s kým byste to prožili? Můžete se zaregistrovat na sex seznamce a pokusit se najít si sex partnera.

[rox]

Zdroj: https://www.csfd.cz/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.