Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Anální kuličky: Jak na ně?

30.srpen 2018
Anální kuličky: Jak na ně?

Anální erotické hračky mohou používat jak ženy, tak muži a oběma to přinese nádherné pocity. Klasika jako anální kolík nebo dildo už vás nebaví? Pak tu jsou pro vás anální kuličky, kterých existuje spousta druhů! Poznejte, jak se používají a jaké typy jsou ty nejoblíbenější, díky dnešnímu článku.

Anální kuličky jsou erotická hračka, která je složená z kuliček a části, která je spojuje dohromady. Jsou podobné venušiným kuličkám, ale většinou jsou na rozdíl od nich pevné. Vyhrají si s nimi jak muži, tak ženy, již pokročilí v análním sexu, ale i úplní začátečníci. Ještě jste je nezkoušeli? Možná vám dokáží pomoci v prvních krocích análního sexu nebo dokonce uspokojit vaše tajné sexuální sny s ním spojené.

O co se přesně jedná?

Jak jsme již zmínili, jedná se o kuličky, které jsou nějakým způsobem spojeny dohromady. Těchto způsobů spojení existuje hned několik. Tyto kuličky se zasouvají do análního otvoru. Často jsou kuličky seřazeny podle velikosti, na konci (tzn. kulička, která se bude zasouvat první) se nachází ta nejmenší a postupně se kuličky zvětšují. "Na rozdíl od análních kolíků, které mají především vyvíjet tlak a jen se zasounou a nechají se tam, anální kuličky byly vymyšleny tak, aby stimulovaly tělo uvnitř a zasouvaly se a opět vysouvaly," říká Alicia Sinclair, certifikovaná sexuální poradkyně, výkonná ředitelka společnosti b-Vibe, která se zaměřuje právě na anální hračky. Vytahovat kuličky můžete jakou rychlostí chcete a jakou vám to bude příjemné. Existují sdílené nervy od přední stěny konečníku až po vagínu, takže tato rektální stimulace přes korálky může způsobit velké sexuální potěšení.

Jak dokáží způsobit uspokojení?

Užívat si s nimi můžete sami nebo je přidat k hrátkám se svým partnerem. Možná se vám díky nim podaří dosáhnout ještě většího orgasmu. Můžete zažívat příjemné pocity i při zavádění nebo zanechání kuliček v análním otvoru, to nejlepší ale přichází s vytahováním. Je to podobné, jako byste prožívali masáž svých análních svalů. A tato místa v análním otvoru nejsou spojena pouze s vagínou, jak bylo zmíněno v předchozím odstavci, ale také s prostatou, a proto si tyto hrátky velmi užijí i příslušníci mužského pohlaví.

Jak je správně používat, abyste si neublížili?

Začněte prstem

Do análního otvoru nemůžete ihned zavádět velké předměty, protože k tomu není přizpůsobený a nebylo by vám to příjemné. Nejlepší je zpočátku ho trochu natrénovat a připravit ho na to, co bude následovat. To nejlépe uděláte tak, že použijete své prsty. Můžete si vzít latexové rukavice, pokud je vám nepříjemné sahat tam holými prsty. Následně jsou nejvhodnější kuličky, které jsou opravdu malé (pro začátečníky) nebo kuličky, kterým se zvětšuje velikost. Sinclair říká, že může trvat poměrně dlouhou dobu, než si anální tvor zvykne na větší velikosti, u někoho jsou to dny, u někoho týdny a u malého procenta lidí dokonce měsíce. Anál se totiž nezvětšuje a nesmršťuje tak snadno jako vagína, tudíž na něj musíte pomalu. Jde především o to, aby vám to bylo příjemné. Časem se můžete dopracovat i k velkým velikostem kuliček nebo análním kolíkům.

Zjistěte, co se vám líbí, ale sami

Jestliže s análními hrátkami teprve začínáte, měli byste to zkoušet nejprve sami. Nebudete se cítit nervózně, trapně nebo tak, že by vás partner do něčeho nutil. Budete dělat pouze to, co vám bude příjemné a na co se budete cítit. Sami přijdete na to, co se vám líbí a co ne.

Anální kuličky b-Vibe Cinco

Použijte mnoho lubrikantu

Pro trochu zkušenější lidi v sexuálním životě asi není žádným překvapením, že se anální otvor sám nelubrikuje, a tudíž je opravdu potřeba mu s tím pomoci. Lubrikant je v této záležitosti ten, kdo bude vaším nejlepším a nepostradatelným přítelem. Měli byste vybírat lubrikační gely na olejové báži, protože ty silikonové mohou poškodit silikonové hračky (kterých je v dnešní době většina). Místo olejového můžete použít i lubrikant na vodní báti s vysokou viskozitou. Pokud ho zrovna nemáte po ruce, raději tyto hrátky odložte na později, až si nějaký pořídíte. 

Vezměte to pomalu

Na nic nespěchejte. Pokud se ještě necítíte na to, abyste to zkoušeli s partnerem, experimentujte zatím sami se sebou, dokud si nebudete jistí. Musíte být naprosto uvolnění a zasouvat pomalu jednu kuličku po druhé, ne tam rvát násilím všechny naráz. Až budou všechny uvnitř, ucítíte pěkný pocit plnosti. Až je budete vysouvat ven, jednu po druhé, ucítíte potěšení. Nezapomeňte, že můžete kdykoliv skončit.

Zkuste je použít při hraní s partnerem

S análními kuličkami máte hned několik možností, jak je použít. Buď se mohou stát součástí vaší předehry a bude po nich následovat ještě samotný akt (ať už vaginální nebo anální), nebo z toho uděláte hlavní zábavu večera a budete je vytahovat mnoha různými rychlostmi, podle toho, jak se vám to bude líbit. Také je můžete zahrnout přímo do aktu, kdy muž vniká do vagíny a zároveň dráždí ženu análně kuličkami (nebo ona jeho). Další skvělou výhodou jsou vibrace, které některé kuličky poskytují. Ty jsou pak příjemné oběma partnerům, protože muž je může cítit přes tenkou stěnu až do vagíny. Dále můžete zkusit kuličky vytáhnout ještě před vyvrcholením, tím se pocit z orgasmu může zmnohanásobit.

Na co byste si měli dát pozor při pořizování análních kuliček?

Když vybíráte jakoukoliv erotickou hračku, měli byste si dát pozor na materiál, ze kterého je vyrobená. Ten by měl být pro tělo bezpečný, bez nebezpečných látek nebo toxinů. Nejlepším materiálem je v současné době lékařský silikon, na kterém neulpívají bakterie jako na jiných materiálech, což se perfektně hodí pro anální hrátky, protože anál může být domovem mnoha bakterií a virů. Silikonové hračky se také lehce zbaví všech nečistot, i pokud si chcete hračku vyměňovat s partnerem. Bude vám stačit teplá voda a jemné mýdlo. Měli byste se vyvarovat levných análních kuliček z nekvalitních plastů. Nejen, že vám mohou způsobit zranění, ale navíc je to zásobárna bakterií. Také byste neměli zapomenout na to, že stejně jako anální kolíky, i anální kuličky by měli mít nějakou plochou základnu, držátko nebo hodně velkou kuličku na konci, aby se zabránilo tomu, že se kuličky ztratí ve vašich útrobách.

Které typy jsou nejoblíbenější?

Anální kuličky byste si měli vybírat podle toho, jaké máte zkušenosti s nimi a s análním sexem obecně. Můžete narazit na krátké, dlouhé, seřazené dle velikosti nebo všechny stejné, silikonové, kovové, spojené provázkem nebo pouhým zúžením materiálu,... Je jen na vás, jaké si vyberete, jaké se vám budou nejvíce líbit a především jaké vám budou nejvíce vyhovovat. Můžete se nechat inspirovat následujícími velmi oblíbenými od různých značek. 

Njoy Fun Wand

Tyto anální kuličky se dají používat z obou stran. Jejich vzhled je velmi luxusní, protože jsou vyrobeny z oceli. Zatímco z jedné strany se jedná o anální kuličky, z druhé bychom to označili spíše za dildo, které stimuluje mužskou prostatu nebo třeba ženský bod G

Anální kuličky Njoy Fun Wand

LELO Luna Beads, Luna Beads Noir

Primárně jsou tyto kuličky od značky Lelo určeny pro vaginální hrátky. To ale neznamená, že byste s nimi nemohli zažívat skvělé chvilky i při těch análních. Jediný problém, který by s nimi mohl nastat, je ten, že nemají pevnou základnu, jsou opatřeny pouze provázkem, a to ještě poměrně krátkým. Tudíž doporučujeme na provázek přivázat ještě další dlouhý nebo nějakou věc, která "nezapluje" dovnitř. Pak si budete moci užívat kuličky, ve kterých je závaží. Tyto kuličky jsou jedny z nejoblíbenějších a nejprodávanějších na světě. Jsou vyrobeny z ultra bezpečného silikonu. Jsou prodávány ve dvou velikostech, kdy každá z kuliček váží 37 g a měří 36 mm a u menší velikosti má každá kulička 28 g a měří 29 mm. Luna Beads Noir jsou menší a těžší - 37 g a 29 mm.

B-Vibe Cinco Anal Beads

Tento produkt obsahuje 5 kuliček seřazených podle velikosti. Mají velké držátko, které perfektně poslouží jako základna. Navíc kuličky vibrují, takže pocítíte jiné pocity, než když máte klasické kuličky. Můžete se těšit na 6 úrovní vibrací a 15 druhů vibrací. Sada obsahuje dokonce i dálkové ovládání, které funguje až na vzdálenost 9 metrů. Nabíjí se přes USB. Fotografii produktu najdete výše ve článku.

Fun Factory Flexi Felix

Tato milá a roztomilá hračka vás dostane. Její vzhled je netradiční a vtipný. Jinak se ale jedná o plně funkční anální kuličky, kterých na tomto produktu najdete 5 a jsou seřazeny od nejmenší po největší. Jak již název napovídá, hračka je flexibilní - velmi ohebná. 

Anální kuličky Flexi Felix od Fun Factory

Rocks Off Petite Sensations Bubbles

Společnost Rock Off se rozhodla vytvořit silikonové anální kuličky, ve kterých je do základny vložený malý bullet vibrátor. Ten může rozvibrovat jak kuličky samotné, tak může fungovat i sám o sobě jako klasický vibrátor. Tato hračka je vhodná pro začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet, zda jsou vibrace v análu pro ně to pravé. 

Jestliže chcete vyzkoušet anální kuličky a nechce se vám je nakupovat na internetu, pak můžete zavítat do jednoho z mnoha sex shopů, které se již dnes vyskytují v každém větším městě v celé České republice, například v Praze nebo Brně, ale i v Karlových Varech nebo Českých Budějovicích.

[Lil]

Zdroj:

https://www.babeland.com

https://www.lelo.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.