Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Anální kolíky: Objevte ty nejlepší

29.listopad 2022
Anální kolíky: Objevte ty nejlepší

K análnímu sexu se neodhodlá každý. Ale stimulace anální oblasti může probíhat postupně a připravit vás na další metu. Anální kolíky nabízí uživatelům základní stimulaci, některé jsou ale obohaceny i o vibrace, speciální funkce nebo dálkové ovládání. Vyberte si ten, který bude splňovat vaše požadavky!

Pokud čtete tento článek, je velká šance, že vás zajímají anální hrátky - nebo jste zvědaví. Ale popořadě...

"Pokud jste ještě žádný druh análních hrátek nezkusili, měli byste se zapojit do taktiky zvané 'anální trénink'," vysvětluje doktorka Janet Brito, certifikovaná sexuální terapeutka a zakladatelka Havajského centra pro sexuální zdraví a vztahy.

Stručně řečeno, anální trénink spočívá v tom, že zkoušíte penetraci prstem nebo hračkou a postupně se propracováváte k větším obvodům, jako je penis nebo strap-on. Tato metoda pomáhá análním svalům aklimatizovat se na penetraci, čímž se snižuje riziko natržení a bolesti. A tyto odborníky schválené anální kolíky mohou být skvělým způsobem, jak se připravit.

Pokud jste začátečníci, nenechte si ujít tyto užitečné tipy:

  1. použijte více lubrikantu, než si myslíte, že potřebujete
  2. zhruba hodinu předtím, než se pustíte do jakýchkoli aktivit se zadkem, se alespoň jednou vyprázdněte.

Obě tyto činnosti minimalizují nepříjemné pocity, které byste mohli zažít během počátečního zavádění. Máte už nějaké zkušenosti za sebou? Do svého příštího dovádění můžete ještě přidat nějaké nové zábavné hračky.

Ať už jste na své sexuální cestě kdekoli, tohle je podle odborníků 28 nejlepších análních kolíků pro všechny úrovně dovedností.

Nejlepší anální kolíky

Silikonový anální kolík Bootie – nejlepší rozšířený anální kolík

Společnost: Fun Factory
Cena: 36 dolarů

Pokud jste v análních hrátkách nováčci, pravděpodobně byste měli začít s y bez jakýchkoli dalších vymožeností. Kolík Bootie, který je k dispozici v různých velikostech, má snadno zasunutelnou zúženou špičku a je vyroben ze super měkkého silikonu.

"Navíc má tento anální kolík rozšířenou základnu, takže je ideální pro začátečníky," říká Brito. "Protože je základna hračky dlouhá a široká, je snazší kolík zasunout nebo vytáhnout z análního otvoru, když to potřebujete udělat v rychlosti," vysvětluje Brito. Je tedy i menší šance, že se kolík v análním otvoru "ztratí".

Silikonový anální kolík Bootie

Butt Tingler – nejlepší vodotěsný anální kolík

Společnost: Lovehoney
Cena: 25 dolarů

Butt Tingler má hladké, jemné křivky, které vám poskytnou něco navíc, aniž by to ochromilo nováčky. Užijte si tři rychlosti vibrací a sedm různých vibračních vzorů, které jsou na výběr v této měkké silikonové hračce. Celá pomůcka je vodotěsná, takže ji můžete používat i ve sprše.

Lovehoney nafukovací anální kolík – nejlepší nafukovací anální kolík

Společnost: Lovehoney
Cena: 25 dolarů

Tato hračka je trochu jiná než ostatní zmíněné: Nafukovací anální kolík Lovehoney se zasune dovnitř a pak ho můžete nafouknout přiloženou pumpou, dokud nedosáhnete dokonalého obvodu. Poté zapněte vibrace a užívejte si. Napumpovali jste ho příliš? Stačí stisknout tlačítko na boku a vypustit přebytečný vzduch. Stojí za zmínku: Tato hračka se doporučuje pro středně pokročilé a pokročilé uživatele, tj. neměl by to být váš první anální kolík.

Masážní přístroj na prostatu Vector – nejlepší masážní přístroj ovládaný aplikací

Společnost: We-Vibe
Cena: 137 dolarů

S masážním přístrojem Vector si toho můžete užít opravdu hodně. Pro začátek se tato hračka může pochlubit působivými 10 druhy vibrací, které vám pomohou najít ten správný pocit. Můžete ji ovládat dálkovým ovladačem spolu s tlačítkem na samotné hračce, ale i aplikací, což vám (nebo vašemu partnerovi) dává spoustu možností, jak rozhodovat. Tato pomůcka se dobíjí přes USB a je zcela vodotěsná.

Masážní přístroj na prostatu Vector

Sada análních erotických pomůcek Bumper Booty Bundle – nejlepší silikonová souprava

Společnost: Lovehoney
Cena: 60 dolarů

Proč se spokojit s jednou novou hračkou, když jich můžete mít šest? Sada Bumper Booty obsahuje anální kolíky, anální korálky, hračku na prostatu a bullet vibrátor, takže můžete zkoušet věci znovu a znovu. Všechny hračky jsou potaženy silikonem pro hladký pocit.

Set análních kolíků pro začátečníky – nejlepší sada pro začátečníky

Společnost: Lovehoney
Cena: 45 dolarů

S análním sexem se musí někde začít a tato sada Lovehoney vám zajistí, že se budete dobře bavit a přitom se pomalu dostávat do tempa. Obsahuje anální kolík, vibrační anální kolík, vibrační anální korálky a anální sondu, abyste si pořádně užili.

Vibrační anální kolík Lovehoney Ignite s 20 funkcemi – anální kolík s nejvíc funkcemi

Společnost: Lovehoney
Cena: 35 dolarů

Některé anální kolíky mají několik funkcí. Lovehoney Ignite jich má 20 (to není překlep). Užijte si tři rychlosti a 17 vibračních vzorů, které tento kapesní anální kolík přináší. Pomůcka má cestovní zámek, takže se nemusíte stresovat, že se zapne, když procházíte letištní kontrolou, a dodává se s vlastním úložným sáčkem.

Vibrační anální kolík Lovehoney Ignite s 20 funkcemi

Sada análních kolíků Jelly Rancher Pleasure Anal Training Butt Plug Kit – nejzákladnější sada análních kolíků

Společnost: NSNovelties
Cena: 31 dolarů

Tato tréninková sada vám umožní vybudovat si větší obvody, abyste se při experimentování cítili co nejpohodlněji. Tyto hračky jsou vyrobeny z měkkého plastu a jsou kompatibilní se všemi lubrikanty. Jednoduchá a levná varianta pro všechny začátečníky.

Silikonový mini anální kolík Glams s duhovým krystalem – nejhezčí anální kolík

Společnost: NSNovelties
Cena: 27 dolarů

Neexistuje žádný důvod, proč by váš anální kolík měl vypadat ošklivě. Anální kolík Glams má na konci duhově zbarvený drahokam. Je také malý, asi jako váš malíček, takže je ideální pro začátečníky.

Silikonový mini anální kolík Glams s duhovým krystalem

Skleněný anální kolík s korálky Triple Play – nejlepší anální kolík s korálky

Společnost: Glas
Cena: 23 dolarů

Tato hračka je vyrobena z hladkého a vysoce odolného tvrzeného skla, je hypoalergenní a snadno se čistí. Je také odolná proti zlomení a má širokou základnu, která usnadňuje vytahování. Chladné sklo dodává trochu jiný pocit, než jaký byste získali se silikonem nebo jinými materiály.

Silikonový anální kolík měnící barvu Chromatic Plug – nejhustější anální kolík

Společnost: Pleasure Works
Cena: 18 dolarů

Začíná tu být horko, nebo je to váš anální kolík? Tento silikonový kolík mění barvu, když se zahřeje. Pamatujete na ty zázračné prsteny, které ukazovaly vaší náladu? Tak tohle je stejné, jen se to týká vašeho zadku. Dlouhý, tenký krk a kolébková základna usnadňují tento kolík zasunout a vyjmout podle potřeby.

The Quiver – nejlepší vibrační anální kolík

Společnost: Rocks Off
Cena: 27 dolarů

Anální kolík Quiver má vestavěný bullet vibrátor, takže je "skvělý pro ty, kteří vědí, že mají rádi pocit vibrací," říká Brito. To znamená, že jsou vibrace spíše "doplněk", což znamená, že byste neměli zvolit tuto hračku, pokud již nejste spokojeni s normálním análním kolíkem.

A ano, jeho jedinečný tvar - tenká špička se šikmým a baňatým dříkem - ho staví na jinou úroveň než většinu análních vibrací: Můžete ho snadno zasunout a když vklouzne na své místo, můžete cítit větší plnost.

Kovový anální kolík s drahokamy – nejlepší malý kovový anální kolík

Společnost: Lovehoney
Cena: 27 dolarů

S délkou pouhých 6,3 cm je tento kolík velmi roztomilý. Je vyroben z kovu, nikoliv ze silikonu, což může také kdekoho potěšit.

"Na kovu je skvělé to, že se dokáže přizpůsobit teplotě vašeho těla," říká Brito. Další bonus kovových erotických hraček? "Můžete použít lubrikant na bázi silikonu, který obvykle vydrží déle než lubrikant na vodní bázi a na těle působí bez tření," říká Brito.

Doplňující informace: silikonové hračky (z nichž je vyrobeno mnoho erotických pomůcek) vyžadují lubrikant na vodní bázi, aby nedošlo k poškození povrchu předmětu.

Kovový anální kolík s drahokamy

Skleněný kolík s květinovou základnou No. 48 – nejlepší malý skleněný anální kolík

Společnost: Icicles Glass Sex Toys
Cena: 25 dolarů

"Pro ty z vás, kteří chtějí trochu pozměnit materiály, které v ložnici používáte, zvažte, zda nezkusit třeba tento skleněný anální kolík," navrhuje Brito. Tento anální kolík s více než 500 recenzemi, které zřídka klesají pod pět hvězdiček, má ozdobnou základnu, aby se hračka "neztratila", robustní krk a tenký design, který usnadňuje zavádění.

Hračky ze skla se navíc čistí snadněji než z jiných materiálů, protože je méně porézní. Jen buďte při manipulaci mimořádně opatrní, aby nedošlo k rozbití. Nikdo nechce, aby se rozbité sklo nacházelo v blízkosti vašeho... no, však víte.

Njoy Pfun Plug – nejlepší zahnutý kovový anální kolík

Společnost: Njoy
Cena: 73 dolarů

Máte zájem o to, aby vám byl anální kolík předložen v saténem lemovaném pouzdře? Seznamte se s kolíkem Pfun, který váží téměř půl kila a je vyroben z čisté nerezové oceli. A ano, tato hračka je zahnutá, což naznačuje, že je určena pro stimulaci prostaty.

Pokud prostatu nemáte, buďte si jisti, že recenzenti potvrzují mimořádně příjemnou nepřímou stimulaci bodu G, pokud se používá v kombinaci s penetrací. Malá připomínka: "Protože velikost tohoto anální kolíku je poměrně velká, určitě se jí vyhněte, pokud jste začátečník, protože by mohla být příliš intenzivní," říká Brito.

B-Vibe Petite Rimming Butt Plug – nejlepší anální kolík s rotujícími kuličkami

Společnost: V-Vibe
Cena: 145 dolarů

Anální kolík B-Vibe Rimming Plug obsahuje vychytávku: rotující kuličky v krčku kolíku, které mají simulovat - jak jste asi uhodli - rim job neboli lízání análu. A zatímco vibrační kolíky mohou být velmi zábavné, povinnost sáhnout dozadu a stisknout tlačítko pro jejich zapnutí může být napoak pěkně otravné. Tento problém řeší dálkové ovládání.

"Díky dálkovému ovládání si s ním úplně v klidu můžete hrát sami," říká doktorka Deb Laino, certifikovaná sexuální terapeutka a doktorka zdravotnických věd. "Když však dojde na partnerské hrátky, můžete vše okořenit tím, že dáte partnerovi kontrolu nad rychlostí a rytmem vibrací," dodává.

B-Vibe Petite Rimming Butt Plug

Lovelife Dare – nejlepší anální kolík s rukojetí

Společnost: OhMiBod
Cena: 37 dolarů

Zahnutý design není jen pro vzhled: Pomáhá stimulovat prostatu nebo bod G pro maximální potěšení. A ta roztomilá malá rukojeť ve tvaru srdce? Díky němu je hračka snadno vyjmutelná pouhými dvěma prsty.

"Tuto hračku může naprosto snadno použít někdo, kdo je sám," vysvětluje Brito. "Zvlášť pokud se trochu bojíte experimentovat," dodává. Jak to? Inu, po celou dobu můžete držet rukojeť a mít tak větší kontrolu nad tím, jak hluboko kolík zasunete a můžete ho kdykoliv vysunout.

Vibrační anální kolík Ditto – nejlepší anální kolík pro partnerské hrátky

Společnost: We-Vibe
Cena: 129 dolarů

Pro odvážné typy, kteří si rádi hrají na veřejnosti, zvažte We-Vibe Ditto, inteligentní anální kolík, který se připojuje k aplikaci We-Vibe a umožňuje vám (nebo partnerovi) ovládat zařízení přímo z telefonu. Tak skandální!

"Tento kolík je o něco diskrétnější," říká Brito. "Můžete vyrazit do společnosti, užít si trochu perverzních hrátek a být trochu odvážnější." Chcete inspiraci? "Vezměte si ho do klubu nebo baru a nechte svého partnera, aby ho ovládal, zatímco budete na tanečním parketu," navrhuje Brito.

Sada pro výuku análního uspokojování – nejlepší anální kolíky na trénování

Společnost: B-Vibe
Cena: 165 dolarů

Proč si pořizovat jeden anální kolík, když si můžete pořídit tři? Tato sada análních kolíků se vším všudy vám pomůže vycvičit váš zadeček pro anální hrátky, a to se třemi různě velkými kolíky, lubrikačním přípravkem a příručkou. A ano, tato sada obsahuje i vibrační kolík, který umožní vašemu tělu zažít jiný druh příjemných pocitů, jakmile se s většími velikostmi lépe sžijete.

Sada pro výuku análního uspokojování

Bruno – nejlepší anální kolík pro stimulaci perinea

Společnost: Lelo
Cena: 179 dolarů

Bruno je navržen pro současnou stimulaci perinea a prostaty, takže je skvělou volbou pro každého muže. Kolík obsahuje dva motory a nabízí osm samostatných nastavení, takže si můžete hrát s rychlostí a vibračními vzory. "A mimochodem, aerodynamický tvar usnadní zavádění," poznamenává Laino. "Přesto si buďte jisti, že se k němu dopracujete, pokud jste začátečník, protože může být trochu příliš velký na to, abyste ho mohli používat hned od začátku," říká Brito.

Trio Plug – nejlepší tenký anální kolík

Společnost: B-Vibe
Cena: 145 dolarů

Kolík Trio od B-Vibe má ne jeden, ale hned tři výkonné motory, které zajišťují pořádné vibrace od řitního otvoru až po perineum. Díky více než 40cm zasouvací délce je ideální i pro pokročilejší fanoušky anální stimulace. Je ale také na tenčí straně, a může se proto líbit začátečníkům. Pokud tedy chcete anální kolík, který vás provede od začátečníků až po pokročilé, může být tento ideální (i když drahou) volbou.

Club Vibe 3.OH Hero – nejlepší anální kolík se synchronizací hudby

Společnost: OhMiBod
Cena: 179 dolarů

OhMiBod ví, jak se bavit, a chce tuto párty přenést i do vašeho konečníku. Vibrační anální kolík bude bzučet do rytmu hudby (prostřednictvím režimu Club) nebo podle vibračního režimu, který si vyberete vy nebo váš partner (prostřednictvím bezdrátového dálkového ovládání).

Tady je je návrh: Brito říká, že tento kolík můžete používat s partnerem nebo partnerkou. Připravte si seznam skladeb, který vás přivádí do sexy nálady, synchronizujte ho se zařízením Club Vibe a nechte se rytmem hudby přivést ke sladkému vyvrcholení.

Club Vibe 3.OH Hero

Anální kolík v podobě malého penisu – nejlepší realistický anální kolík

Společnost: Si Novelties
Cena: 15 dolarů

Pokud jste fanoušky vibrátorů, tento anální kolík inspirovaný penisem si zamilujete. Žalud i celý zbytek těla penisu umožňují mělké potěšení a připraví vás na skutečný anální sex (pokud jste ho ještě nezkoušeli...).

"Myslím, že hlavní věc u těchto druhů kolíků je, že se lidem líbí jejich životní aspekt," říká Brito. "A pokud ho mezi jednotlivými použitími vyčistíte, může vám posloužit i jako dvojí dildo," vysvětluje Brito.

Skleněný anální kolík Pure Pleasure Sensual – nejlepší anální kolík střední velikosti

Společnost: Lovehoney
Cena: 25 dolarů

S každou skleněnou hračkou určenou pro anální otvor musíte být opatrní, ale recenzenti výrobku uvádějí, že skleněný kolík Lovehoney umožňuje hladké zasunutí a vyjmutí, stejně jako velmi snadné čištění (což znamená, že je menší šance na rozbití). "Jako bonus je skleněný kolík zcela bezpečný pro použití s jakýmkoli druhem lubrikantu," dodává Brito.

Anální kolík na bod P Slimline – nejlepší anální kolík s přísavkou

Společnost: Lovehoney BASICS
Cena: 13 dolarů

Jako součást kolekce Basics od Lovehoney nabízí Slimline vše: Jedná se o tenký, elegantní anální kolík bez přílišného důrazu na design, má šikmou špičku pro optimální potěšení, snadno uchopitelnou základnu pro vyjmutí a naprosto přijatelnou cenu (13 dolarů). Je to opravdu dobrá hračka pro začátek, pokud to chcete zkusit, ale nejste úplně zapálení do análních hrátek.

Další důvod, proč si tento výhodný anální kolík pořídit? "Ve spodní části je přísavka," říká Brito. "To znamená, že ho můžete připevnit k zemi nebo ke stěně a jezdit na něm, jak se vám zlíbí."

Anální kolík na bod P Slimline

B-Vibe Triplet – nejlepší anální kolík s kuličkami

Společnost: B-Vibe
Cena: 140 dolarů

B-Vibe Triplet je v podstatě to, co byste dostali, kdyby se vibrační anální kolík a anální korálky spojily a nějakým způsobem zplodily potomky. Triplet je kolík ze tří odstupňovaných korálků na zakřivené základně, obsahuje dva motory a je dodáván s praktickým dálkovým ovládáním.

Chcete si používání tohoto kuličkového análního kolíku ještě vylepšit? "Přímo v okamžiku orgasmu erotickou hračku (opatrně) vytáhněte, abyste dosáhli silnějšího pocitu vyvrcholení," říká Laino. "Mimochodem, tohle rozhodně není erotická hračka pro začátečníky," dodává.

Plug Petit Sensations – nejlepší anální kolík 2v1

Společnost: Rocks Off
Cena: 35 dolarů

Petit Sensations Plug je tenký anální kolík pro začátečníky, který obsahuje odnímatelný bullet vibrátor. Použijte je společně nebo samostatně; v každém případě je to hodně zábavy za rozumný peníz.

"Tento anální kolík bych popsala jako malý, hezký, neinvazivní a neohrožující," říká Laino. "Byla by to skvělá volba pro někoho, kdo začíná s vibračními hračkami." Pokud tedy s análními kolíky začínáte *a* chcete přidat nějaký ten pocit navíc, bude tenhle správná volba.

Silikonový erekční kroužek a anální kolík Inside Job – nejlepší duo: anální kolík a erekční kroužek

Společnost: Lovehoney
Cena: 25 dolarů

Chcete sex a zároveň si užívat anální penetraci? Inside Job kombinuje jednoduchý kroužek na penis s análním kolíkem pro začátečníky, což znamená, že vám zdvojnásobí uspokojení. Jedná se také o skvělý nákup, který přijde na méně než 25 dolarů.

"Pokud chcete nějaké větší dobrodružství, mohla by to pro vás být příjemná volba," poznamenává Brito. "Navíc někdy nošení kroužku může způsobit, že partner vydrží déle," poznamenává Brito.

Silikonový erekční kroužek a anální kolík Inside Job

Jak poznám, že jsem připraven vyzkoušet hrátky se zadkem?

"No, možná prostě přirozeně toužíte po tomto zážitku a pocitu," říká Brito. "Je také možné, že se touha objeví v podobě zvědavosti. Možná jste o tom mluvili s partnerem nebo to toužíte vyzkoušet sami," říká Laino.

"Ať tak či onak, dbejte na to, abyste postupovali svým vlastním tempem, a pokud pociťujete fyzický nebo emocionální diskomfort, nespěchejte," dodává.

A kterou z těchto erotických hraček si vyberete vy?

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.