Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Anální hák zaujme především zkušenější příznivce sexu a fanoušky BDSM

24.únor 2022
Anální hák zaujme především zkušenější příznivce sexu a fanoušky BDSM

Láká vás studená ocel pomalu zasouvající se dovnitř vašeho těla a nemožnost se pohnout? Nebo naopak naprostá moc nad druhou osobou, která se díky vám nemůže hnout bez bolesti ani o centimetr? Anální hák by mohl být novým pomocníkem při vašich sexuálních hrátkách.

Pokud jste někdy na Pornhubu propadli nekonečnému klikání v kategorii BDSM, pravděpodobně jste narazili na standardní BDSM vybavení, jako jsou svorky na bradavky, anální kolíky, dilda, provazy a pouta.

Pokud jste někdy věnovali klikání OPRAVDU hodně dlouhou dobu, možná jste objevili video, ve kterém byla použita jiná, "pokročilejší" BDSM erotická hračka: anální hák neboli anal hook (někdy i ass hook). Pokud si nejste stoprocentně jisti, zda jste se s ním setkali, vysvětlíme vám jeho princip. Anální hák je hák, který si pro potěšení zasunete do konečníku a který často používají kinksteři při bondage nebo hrátek se submisí a dominancí. Kinkster je slovo označující člověka, který má v oblibě výstřední, perverzní a zvrhlé hrátky.

Jak anální hák vypadá?

Obvykle jsou tyto anální hračky vyrobeny z oceli, ale mohou být i z jiných kovů. Podobá se rybářskému háčku. Jeden konec - část, která se zasouvá do konečníku - má často na sobě kuličku. "Existují však anální háky s připojitelnými hlavicemi, takže na jejich konec můžete nasadit různě velké kuličky nebo anální kolíky ve tvaru slzy," vysvětluje Kenneth Play, sexuální pedagog a tvůrce série Sex Hacker Pro. "Pak existují háky bez jakýchkoli kuliček na konci; některé mají jen zkroucené konce," říká.

Na druhém konci háku je malý kruh. Zatímco při zasouvání do partnera můžete kruhem prostrčit prst, častěji se tyto kruhy používají k prostrčení lana.

Anální háky se často používají společně s shibari (forma bondage s provazy), které pochází z Japonska. Někdy se mu také říká Kinbaku nebo japonská bondage. Když máte v sobě anální hák, obvykle jste svázaní do kozelce provazem, který spojuje anální hák s jinou částí těla - nejčastěji se jedná o ruce a nohy, ale můžete zahlédnout (nebo zkusit) i zajímavější místa, například culík nebo kroužek v nose.

Jak můžete využít anální háky ve svých BDSM praktikách?

Když jste svázáni a zároveň máte v sobě anální hák, jste naprosto bezmocní. "Anální háky vám neumožňují pohybovat se jako třeba anální kolík nebo dildo," vysvětluje Taylor Sparks, erotický pedagog a zakladatel prodejen erotických hraček Organic Loven. "Je to jeden z těch případů, kdy zůstanete 'na místě'. A při použití análního háku se bottom (submisivní) vzdává naprosté kontroly ve prospěch topu (dominantního)."

Pokud jste tedy někdo, kdo má při sexu rád prvky podřízení a rád se vzdává kontroly, pak by anální háky mohly být něčím, co stojí za vyzkoušení.

Jaký poskytuje anal hook pocit?

"V řitním otvoru je spousta příjemných nervových zakončení, která reagují na tlak, takže lidem, kteří mají rádi anální hrátky, se může intenzivní pocit, který anální hák poskytuje, opravdu líbit," říká Play.

Sparks dodává: "Na rozdíl od análních kolíků nebo vibrátorů vám anální hák neposkytne pocit 'plnosti'. Lidé však mají rádi pocit studené, tvrdé oceli v zadku."

Jak bezpečně používat tuto anální hračku?

"Stejně jako při všech análních hrátkách je třeba se pořádně nažhavit a dodržovat správné hygienické návyky," říká Play. "A stejně jako u análního sexu by to nemělo být bolestivé. Může to být trochu výzva nebo něco, na co je třeba si zvyknout, ale ne vysloveně bolestivé." Možná si všimnete, že když se budete určitým způsobem pohybovat, bude to štípat, ale to je tak trochu účel - abyste v té jedné poloze zůstali.

Pak samozřejmě musíte použít lubrikant. "Na hák a do konečníku naneste velké množství lubrikantu," říká Spark. "Můžete také použít aplikátor na lubrikant, abyste dostali pořádné množství lubrikantu daleko do konečníku," dodává.

Milujete anální sex? Zkuste si ho zpestřit hrátkami s análním hákem!

Doporučujeme používat dlouhotrvající silikonový lubrikant nebo dokonce lubrikant na bázi oleje, protože tyto lubrikanty nevysychají tak rychle jako lubrikanty na bázi vody. Připomínáme: Pokud plánujete anální sex s kondomem, použijte lubrikant na silikonové bázi.

"Nikdy nepoužívejte lubrikant, který obsahuje znecitlivující látku, do análního otvoru," varuje Sparks. "Je místo, ve kterém byste měli chtít cítit bolest okamžitě, ne až poté, co znecitlivující prostředek vyprchá." Pokud necítíte žádnou bolest, můžete skončit s análními trhlinami.

Jak se anální hák správně zavádí?

Nejjednodušší způsob, jak do sebe (nebo do svého partnera) dostat anální hák, je lehnout si na břicho na postel, stůl nebo podlahu. Pak by měla submisivní osoba, která je připravená na zavedení háku, roztáhnout nohy a jednou rukou roztáhnout půlky od sebe. Druhou rukou by měla jemně zasunout anální hák. Pokud vám to přijde jednodušší, můžete nechat dominantního partnera, aby anální hák zasunul, ale protože je to vaše tělo, je obvykle jednodušší, abyste si ho zasunuli sami. "Ať už jste bottom, nebo top, poraďte se se svým partnerem," dodává Sparks.

Proč lidé anální háky vůbec používají?

Pokud se háky používají téměř v každé situaci, kdy byste normálně použili anální kolík, proč byste se obtěžovali s hákem? Hlavním důvodem je studená tvrdá ocel. Tam, kde je mnoho análních kolíků ohebných a přizpůsobí se vnitřku vašeho zadečku, anální háky ne. Poloha, do které je umístíte, přesně určuje, jak omezující budou, ale jde o to, že místo, aby se háček přizpůsobil vašemu tělu a pohybu, donutí vás zůstat nehnutě ležet.

Skutečný přínos análních háků je něco pro pokročilejší uživatele. Možnost přivázat na konec háčku provaz z nich dělá velkého favorita mezi lidmi, kteří se zajímají o bondage nebo shibari. Když nosíte hák jako součást bondage hrátek nebo konkrétní "scény", zcela se odevzdáváte rozmarům partnera nebo pána.

Pro některé je použití análního háku považováno za určitý druh závěrečné zkoušky. Mít v sobě hák a být přitom svázán v určitých polohách může ztěžovat i nepatrné pohyby, aniž byste v lepším případě pocítili nepohodlí, v horším bolest. Nechat se tímto způsobem svázat je projevem naprosté důvěry jak v partnera, že má vaše tělo naprosto pod kontrolou, tak v sebe sama, že se dokážete po delší dobu vůbec nehýbat.

I když nemáte náladu na nějaké úplné podřízení, tak i vhodně svázaná sada bondage provazů použitá s análním hákem může být super. Samotná lana jsou určena k tomu, aby byla uvázána způsobem, který vyvíjí tlak na určité části těla, včetně vnitřní strany zadečku. Nalezení správné polohy vám může přinést obrovské množství potěšení. Ještě dál ji lze posunout pomocí něčeho, čemu se říká prediktivní bondage, při níž si člověk může vybrat jednu ze dvou poloh. Jedna poloha je často příjemná, druhá nepříjemná nebo bolestivá, takže je výzvou zjistit, jak dlouho to vydržíte...

Jaké nejlepší anální háky si můžete pořídit?

Pokud s análními háky začínáte, Play doporučuje takový, u kterého můžete vyměňovat koncovou část, abyste si vyzkoušeli různé velikosti a třeba i tvary. Začněte ale samozřejmě s tím nejmenším a postupujte pomalu k větším.

"Tento postup funguje i v případě, že jste profesionál. Stačí na konec přidat velkou kuličku nebo anální kolík, nebo si můžete koupit anální hák, který má na konci více kuliček," říká Sparks.

Pokud jde o konkrétní doporučení análního háku, Sparks doporučuje anální hák XR Brand z nerezové oceli (větší kouli lze zakoupit samostatně) a anální hák XR Brand Beaded.

Anal hook neboli anální hák není klasickou erotickou hračkou, kterou najdete ve většině nočních stolků. Ale pokud vás zaujal, nic vám nebrání si ho pořídit a vyzkoušet...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.