Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Adventní kalendář pro dospělé

15.listopad 2018
Adventní kalendář pro dospělé

Asi jste si nemohli nevšimnout, že se Vánoce blíží. A to velmi rychle. A stejně rychle se blíží i advent. Už jste koupili svým dětem adventní kalendář? A co takhle jednou myslet trochu i na sebe a vašeho partnera? Vy si totiž můžete pořídit také jeden a bude sladší než ten z čokolády.

Kdo miluje čokoládu nadevše, ten ať si koupí čokoládový adventní kalendář. Ale ten, kdo má raději sex, užívání si s partnerem nebo by rád oživil svůj sexuální život (často třeba v dlouhodobějších vztazích), ten by si měl koupit spíše kalendář, který vám dnes představíme. Nekoupíte ho sice tak jednoduše z internetu jako ty klasické, ale zas tolik práce vám to také nedá. Nakupování různých věcí přes internet je dnes běžné a zvládne to každý. 

O co se jedná?

Jak vám asi došlo, jedná se o adventní kalendář, který ale není obyčejný. Je o dost větší než klasický a okénka jsou naplněná erotickými hračkami. Představte si to - na každý den jedna erotická hračka! No kdo by to nebral? Zaručí vám to, že před Vánoci si užijete sexu opravdu dosyta a bude to nádherně zakončené Štědrým dnem

Kdo s tím přišel?

Těžko říct, kdo vymyslel první adventní kalendář naplněný erotickými hračkami místo čokoládiček. Ale jedno je jisté, jeden skvělý můžete nakoupit na internetových stránkách Lovehoney. Recenze zatím mluví velmi pozitivně, tito lidé to však nevydrželi a nepočkali si na adventní období. Sami říkají, jak je velmi těžké to vydržet, že zvědavost a touha je větší. Vy to ale vydržte! Opravdu si letošní prosinec užijte, každičký jeho den! 

Pro koho se hodí?

Tento kalendář se hodí pro každého, ačkoliv určitě bude trochu lepší, když hračky budete zkoušet s partnerem, některé jsou určené pro páry a navíc je to i větší sranda. To ale neznamená, že si ho nemůžete objednat, když jste bez partnera! V takovém případě si alespoň budete moci vyzkoušet ty pomůcky, které se dají použít v jednom člověku a všechny si je pak nechat, až si nějakého sexuálního partnera najdete. To, že vám hračky vydrží na dlouhou dobu a nejsou jednorázové, to je naprosto největší výhoda. Nemusíte si ho koupit jen pro sebe, můžete ho koupit i svému partnerovi nebo někomu jinému jako dárek. A i když bude možná ze začátku rozpačitý, určitě si otevírání okének s překvapením zamiluje.

Toto všechno obsahuje adventní kalendář pro dospělé

Lidé se často bojí zkoušet nové věci, protože neví, jak na ně, jak by měli začít nebo jak by to měli partnerovi navrhnout. Teď už to nemusíte řešit, protože se vám to samo nabídne. Nemusíte být nervózní, nemusíte už jen toužit. Teď se vám vaše sny mohou opravdu vyplnit, a to ať jste žena nebo muž. 

Co vše dostanete?

Nechceme vám samozřejmě vyzradit, co vše v kalendáři najdete, obrázky samy o sobě toho prozrazují již mnoho. Ale jedno vám rádi prozradíme - v tomto kalendáři dostanete hračky v hodnotě 250 liber (skoro 7500 Kč) za pouhých 125 liber, takže za polovinu ceny! Co ale víc?! Momentálně obchod nabízí slevu dalších 20 %, takže celý kalendář s 24 hračkami si můžete koupit pouze za 100 liber (necelé 3000 Kč). Kdo může říct, že nakoupil tolik hraček za tak dobrou cenu? Navíc i poštovné po Evropě je momentálně zdarma, popř. vás přijde na necelých 15 liber.

Každá z 24 hraček obsahuje i kartičku, na které najdete popis hračky, a návody a tipy na to, jak hračku používat.

Zajímá vás, co konkrétního se v kalendáři nachází?

Jestli si kalendář chcete objednat a mít to jako překvapení, tak nečtěte následující informace, co se v kalendáři přesně nachází za hračky a také se moc nekoukejte na fotografie, které by vám to mohly vyzradit. 

V adventním sexy kalendáři najdete: vibrátory (bullet, s dráždítkem na bod G, prstový jazyk na bod G, simulující orální sex, voděodolný), anální kolík, silikonové dildo, umělá vagína, různé věci ke spoutání nebo drsnější hrátky (pouta na ruce i kotníky, hogtie na svázání do kozelce, pásky na svazování, šátek přes oči, peříčka), tanga pro ni i pro něj, nálepky na bradavky ve tvaru hvězdiček, stírací kartičky, kroužky na penis (vibrační a stahovací), venušiny kuličky, pomůcka na masáž těla, návlek na penis.

Chtěli byste vyzkoušet všechny tyto vibrátory a dilda? Můžete!

Stírací kartičky vás mohou překvapit 4 oblastmi toho, co budete dělat: akce, umístění, čas a bonus. O návlecích na penis se moc nemluví, ale některým ženám mohou dopřávat velké potěšení a mužům zvednout sebevědomí. Díky němu je penis větší jak do délky, tak do šířky, navíc má na sobě různou strukturu, bodlinky a výstupky, které ženu dríždí uvnitř vagíny. Jestliže je právě u vás velikost penisu častým tématem rozhovoru, proč váš sexuální život neklape tak, jak by měl, tohle by mohlo být to správné řešení

Může se zdát, že Lovehoney vybrala tyto hračky naprosto náhodně, ale opak je pravdou. Byly vybrány podle průzkumu, který společnost provedla. Tento průzkum zjistil, že 49 % účastníků začalo více experimentovat v posteli, a to především po vydání série knih a filmů 50 odstínů. Nejpopulárnější praktiky jsou mezi nimi plácání (73 %), svazování (72,5 %), hned za nimi následují pásky přes oči (72 %) a trochu méně, ale rozhodně ne málo, lidí si užívá i role play (43 %). "Náš výzkum poukazuje na to, že lidé si před Vánoci rádi užívají a chtějí si užívat. Jiskří to mezi nimi jako v žádném jiném období v roce," Bonny Hall, produktový ředitel společnosti Lovehoney. "Vybrali jsme ty nejlepší produkty naší společnosti, abychom pomohli lidem vybudovat vzrušení až k tomu velkému dni."

Recenze

Raději dáte na recenze uživatelů, kteří měli tu čest si produkt vyzkoušet, než na obecné informace? Pak vám jich tady pár přinášíme, abyste se mohli rozhodnout, zda si tento předvánoční dárek koupit nebo ne.

Lidé, co mají rádi BDSM nebo by ho rádi vyzkoušeli, budou nadšení

wildflower: "Co bych o tom mohla říct jiného, než že je to skvělý způsob, jak si zpestřit svátky! Nechci vyzradit ta překvapení lidem, kteří se těší, takže neřeknu, ve kterém okénku se nachází jaká hračka, ale můžu říct, že se tam pro všechny najde něco. Kalendář sám o sobě vypadá trochu jako obří čokoládový kalendář, ale pak ho otevřete podobně jako knihu a tam najdete mnoho okének, které skrývají potěšení. Ze všech 24 hraček jich bylo jen několik, na které jsme si netroufli a myslím si, že na kalendář, o kterém nevíte, co v sobě ukrývá, je to celkem pěkný výsledek. Budete potřebovat pár baterií, protože některé hračky je vyžadují. Také se v něm nachází pár spodního prádla, které je ve velikostu 'sedne všem', ale opravdu nesedne každému. Určitě ale stojí za to si ho vyzkoušet. Dokonce jsme tam objevili pár hraček, které jsme ještě nikdy nezkoušeli, a byla skvělá zábava nabývat nové zkušenosti. Je to kombinace pomůcek na bondage, hraček pro všechny a hraček, kterým říkám novinky, ale všechny v dobrém poměru. Je to skvělý produkt, pokud zrovna zakládáte kolekci hraček, nenachází se tam nic velkého nebo děsivého. Od nás kalendář dostává 10 bodů!"

K&c30's: "Dostali jsme tento kalendář, abychom ho otestovali a přinášíme vám upřímnou recenzi. Je obrovský. Samotný design je opravdu pěkný a vypadalo by pěkně ho mít vystavený, ale to jsme bohužel nemohli udělat, protože máme děti a na zadní straně se nachází pár informací o tom, co se v něm nachází. Co se nám na kalendáři opravdu líbilo bylo barevné téma. Černá a zlatá vypadají luxusně a moc se hodí do tohoto předvánočního slavnostního období. Ještě lepší je ten myšlenkový proces, kdy přemýšlíte, co bude v dalším okénku. Pořadí, ve kterém hračky budete z okének vybírat, je perfektní. Když otevřete okénko, na jeho zadní straně najdete jsou informace a tipy na používání. 

Toužíte vyzkoušet některou z těchto hraček? Kupte si adventní kalendář pro dospělé!

Teď k obsahu - ne vše pro nás byla výhra. Bylo tam pár dní, které nebyly náš šálek kávy, protože moc nemusíme spoutávání, ale i tak jsme to zkusili, protože jsme si slíbili, že vyzkoušíme vše, co se nám v něm nabídne. Kvalita jednotlivých produktů se velmi liší, některé nám přišly levné a moc jsme si s nimi neužili, zatímco jiné byly opravdu velmi kvalitní a cítili jsme se díky nim úžasně! Dámy, poslední, 24. hračka bude něco pro vás! Jedná se o zajímavý dobíjecí vibrátor na klitoris. Jestliže už tuto hračku vlastníte, nemusíte zoufat, protože ji trochu přepracovali a je ještě lepší než předtím. Je to skvělé zakončení kalendáře. 

Největším překvapením pro nás byl 'jazyk na prst'. Nikdy bychom si nemysleli, že si něco takového nekoupíme, ale naprosto to změnilo náš názor! Špička umožňuje přesnou stimulaci a měkký silikonový jazyk je skvělý pro škádlení. Celkově se nám kalendář moc líbil. Samozřejmě nikdy nepotěšíte jeho obsahem všechny, ale rozsah je velmi široký a my bychom si ho klidně koupili. Nejtěžší rozhodnutí, které budete muset udělat, bude to, zda otevřít všechna okénka najednou nebo jedno po druhém každý den. Co bychom na něm změnili? Určitě zadní část kalendáře s informacemi a počet pomůcek na svazování a jiné podobné hrátky. Pomůcky pro může jsou většinou vyrobené z TPE, zatímco dámské ze silikonu. Bylo by pěkné mít třeba silikonový kroužek na penis."

Koupíte si tento adventní kalendář pro dospělé? Pokud na něj máte zálusk, ale chcete hračky vyzkoušet s někým dalším, můžete někoho takového najít na sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.