Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

9 nejdivnějších snů, které se kdy zdály ženám

27.leden 2019
9 nejdivnějších snů, které se kdy zdály ženám

Sny nám někdy dokáží pěkně zamotat hlavu. A když se jedná o ty sexuální, je naše zmatení ještě větší. Co nejbláznivějšího se zdálo ženám? A znamenají podle vás tyto sexuální sny něco konkrétního? Čtěte dál a dozvíte se, kde je pravda...

Uprostřed noci nebo ráno se probudíte s jedinou myšlenkou "Co to sakra bylo?!". Vaše hlava vůbec nedokáže zpracovat, co se právě stalo... Nebo možná vám na sekundu bude připadat, že se to opravdu stalo, ve skutečnosti jste ale leželi ve své posteli a snili jeden z nejdivnějších snů. Velmi často jsou tyto sny jakkoliv spojeny se sexem a nemálokdy během nich člověk zažije orgasmus, což si také uvědomí většinou až později při zpětném promítání, popř. se to projeví nepříjemným studeným pocitem ve spodním prádle. 

Někteří experti mají za to, že lidé, se kterými si v sexuálních snech užíváte, vlastně představují nás samotné. Ale jiní zase zdůrazňují, že tito náhodní lidé, jako například celebrity, váš ex nebo třeba nejlepší kamarád jsou symbolem vašich nenaplněných potřeb a fantazií. Ve skutečnosti vaše sny opravdu neznamenají, že si chcete užít s upírem nebo se svým nejlepším kamarádem. To je vždy dobré vědět, že?

A ačkoliv je všechno tohle řečeno, i tak to nemění nic na tom, jak bizarní mohou naše sny být. 9 žen se svěřilo právě s takovými svými nejdivnějšími sexuálními sny, které asi nikdy nevymažou ze své paměti. Můžete je pak porovnat s těmi svými a uvidíte, že na tom vlastně tak špatně zase nejste.

Divné sexuální sny žen

Statečné srdce

"Jednou jsem měla opravdu divný sen o tom, že mám sex s Melem Gibsonem. Vůbec nevím, proč se mi to zdálo. V poslední době jsem se nekoukala na žádný z jeho filmů a ten den jsem na něj vůbec nemyslela, a díky tomu mi to přijde celé ještě divnější. A to úplně nejdivnější ze všeho? Měl v něm namalovaný obličej jako ve filmu Statečné srdce."

Nejlepší kamarádka

"Měla jsem sen, ve kterém jsem to dělala se svou nejlepší kamarádkou. Šla mi to udělat a pak jsem to dělala já jí. Taky jsme dělaly nůžky. Nejsem lesba, dokonce ani bi, ale když jsem se probudila uprostřed noci, tak jsem všechno tohle zpochybňovala. Když jsem ji ale později potkala a podívala jsem se na ní, řekla jsem si jenom 'Ne, tohle není nic pro mě.'"

Tělocvikář

"Opakovalo se mi stále několik snů dokola, kdy jsem měla sex z jedním z mých učitelů na tělocvik ze střední školy. Bylo to hodně divné, protože už jsem vyšla ze střední školy před více jak deset lety. A i když myslím, že se mi kdysi dost líbil, nevzpomínám si, že bych na něj od té doby nějak myslela."

Nenáviděný šéf

"Musela jsem skončit ve svojí práci, protože jsem strašně nesnášela svého šéfa. Jednoduše řečeno to byl ten největší blbec, se kterým jsem kdy pracovala. Několik měsíců, než jsem si konečně našla novou práci, se mi o něm zdál sexuální sen. V tom snu se mi opravdu líbilo užívat si s ním v kanceláři. Probudila jsem se nehorázně naštvaná na své podvědomí."

Také si někdy po probuzení říkáte "Co se mi to zdálo za hloupost?!"?

Snoubenec nejlepší kamarádky

"Ten nejdivnější sen, který se mi kdy zdál, byl ten, ve kterém jsem klátila manžela své nejlepší kamarádky, se kterým byla v té době zasnoubená. Musím dodat, že jsem ho nikdy tímto způsobem neměla ráda, ale proč jinak bych o něm měla sexuální sen? Probudila jsem se s pocitem, že jsem zradila svou kamarádku, i když jsem věděla, že jsem ve skutečnosti nic neudělala. Neřekla jsem jí o tom a nikdy se to už znovu nestalo."

Kluk ze střední

"Zrovna nedávno se mi zdál sen o klukovi ze střední školy, se kterým jsem se nebavila už roky. Teď je ženatý a má děti. Nejdivnější na tom je fakt, že v tom snu jsme oba byli zase děti ze střední. Docela jsem vyšilovala, když jsem se vzbudila, protože nám tam bylo 17. Jsem moc stará na to, aby mě přitahovali takhle mladí kluci."

Kamarádky táta

"Když jsem byla na vysoké, jela jsem na víkend navštívit svou kamarádku k jejím rodičům domů. Když jsem tam byla, spala jsem v posteli s tou kamarádkou a zdálo se mi sexuální sen o jejím tátovi. Celé se to odehrávalo v kuchyni, konkrétně na lince uprostřed. Během spánku jsem musela dělat asi dost hluku, protože když jsem se vzbudila, kamarádka se mě ptala, co se děje. Řekla jsem, že jsem prostě měla jenom špatný sen. Ale pořád se ohledně toho cítím divně."

Angel

"Mívám sny, kdy si to rozdávám s upírem jménem Angel ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Nemyslím si, že by sexuální sny s upíry byly nějaké výjimečné, ale tento jeden sen se mi opakuje už velmi dlouho, zhruba 15 nebo 20 let. Dříve jsem se probouzela nadšená a vzrušená a zároveň jsem byla smutná, že to skončilo, ale teď, když se probudím, tak spíše přemýšlím, proč se mi jeden a ten samý sen zdá pořád dokola. Více jsem po tom ale nepátrala, protože se bojím, že se o sobě dozvím něco, co bych raději ani nevěděla. A navíc jsou ty sny vlastně celkem pěkné."

Zvrhlík

"Jednou jsem měla sexuální sen o Anthonym Weinerovi, který v té době byl zrovna známý tím, že posílal ženám hrůzné zprávy (konkrétně erotické fotografie). Z toho snu samotného si moc nepamatuji, ale pamatuji si, jak jsem se vzbudila a byla jsem dost znechucená."

Jaký zajímavý sexuální sen se jí asi zdá?

Rozuzlení o sexuálních snech

Podle Sullivan Walden, autorky knihy o vztazích a sexu, nemusíme mít vůbec výčitky, že se nám takové sny zdají, protože se to stává úplně každému. Ale co třeba ty sny, které jsou opravdu zvrhlé a hodně zvláštní, že po probuzení přemýšlíte, zda vám někdo nehodil nějakou houbičku do večerního čaje? To by chtělo trochu zanalyzovat. Možná, že se některý ze snů podobá těm následujícím, které rozebrala Walden.

"Byla jsem na lodi se svým bývalým šéfem. Měli jsme drsný, vášnivý a intenzivní sex, ale v reálném životě jsem si to nikdy nepředstavovala."

Každý ve vašem snu je v podstatě kousek vás. Vaše sny vám pouze ukazují, na kterých částech je potřeba zapracovat. Raději se zaměřte na to, co ten sen doopravdy znamená, než na to, že v něm porušujete podmínky firmy. Voda symbolizuje emoce a hluboké pocity a plavba lodí znamená, že jste na povrchu těchto pocitů. A stejně tak jako voda není doopravdy voda, ani váš šéf není ten, kdo vám posílal výplatu. Šéf zde reprezentuje vaši vnitřní autoritu. Většinou, když se nám zdá o sexu, nemá to vlastně se sexem nic společného. Neznamená to, že byste k této osobě chovali něaké osobní city. Je to spíše o tom, koho představuje. V tomto případě jste hluboce propojeni se šéfem uvnitř sebe, takže sami sobě velíte a směřujete k úspěchu v reálném životě (nebo se k němu teprve dostanete).

"Nikdy se mi nezdál žádný sexuální sen. Alespoň ne takový, který bych si pamatovala. Co to znamená? Je to špatně?"

Pravděpodobně se vám někdy sexuální sen zdál, protože máme od tří do devíti velkých snů v průběhu noci, ale jen si je nepamatujeme všechny. Většina lidí si své sny nepamatuje, protože nás rozptylují věci, které se dějí v našem reálném životě. A další pohled může být takový, že naše sny mohou reflektovat naše vnitřní problémy, a pokud takové sny nemáte, tak nemáte ani žádné vnitřní problémy. Může to být dobré znamení, že máte vše pod kontrolou.

"Zapomněla jsem, že jsem v monogamním vztahu, a měla jsem sex s někým jiným."

Ve snech můžete cokoliv a nemusíte se za to stydět. Ačkoliv tyto sny by mohly znamenat, že máte city pro někoho jiného nebo že máte nějaké problémy ve vztahu, je lepší podívat se na to z perspektivy, že každá postava v tomto snu jste vy samotní. Takže v tomto případě, jaká tři adjektiva byste použili k popisu této osoby ve vašem snu? Řekněme, že je silný, kreativní a schopný. Sen vysvětluje, že se spojíte s těmi částmi sebe sama. Možná v současném životě procházíte různými zkouškami a měli byste se na tyto vlastnosti zaměřit. Neznamená to, že byste měli opustit svého partnera. Možná posílením těchto vlastností posílíte i svůj vztah. 

"Zdálo se mi, že jsem byla se svou nejlepší kamarádkou a ona mě pak začala uspokojovat. Říkala jsem jí, ať přestane, že to ničí naše přátelství, ale nepřestala."

Linie mezi přátelstvím a něčím víc je zastřená a to může znamenat, že potřebujete ve svém životě více ženskosti. Jestliže jste v poslední době řešili pouze práci a neužívali si žádnou zábavu, pak je možná ten pravý čas si nějakou užít. Obvykle potřebujeme nějakou vazbu, spojení nebo něco dělat se svou ženskou (nebo mužskou) energií, abychom se cítili v pohodě. Fakt, že se bráníte své kamarádce, může být pouze morálka, která proniká do vašeho snového světa.

Sníte o sexu? Nesněte a zažijte ho díky sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.