Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

8 tipů, jak si s partnerem užít sex ve stoje

14.červenec 2019
8 tipů, jak si s partnerem užít sex ve stoje

Mnoho lidí se snaží o sex ve stoje, málokdo to však zvládá. A není divu, stát, zatímco se snažíte si vzájemně udělat dobře, je vcelku náročné hned z několika důvodů: výškový rozdíl, udržení tělesné váhy a mnoho zvláštních úhlů při penetraci. Máme pro vás 8 tipů, jak si s partnerem užít sex ve stoje.

Sex ve stoje je hodně zobrazován v porno videích a vypadá vskutku sexy. Proč je ale pro lidi tak lákavý? Pro muže to může být způsob, jak ukázat svou sílu a dominanci a pro ženy to je lákavé proto, že to představuje něco, co běžně nedělají. Neexistuje pouze jeden způsob, jak mít sex ve stoje. Existuje mnoho způsobů, jak si ho užít, ať už jste slyšeli nebo viděli cokoliv, každý si přijde na své. Nabízí se vám možnosti jako sex u zdi, na kuchyňské lince, s nohama na zemi, sex ve stoje, který nezahrnuje penetraci a my pro vás máme tipy, jak si ho co nejlépe užít, pokud jste ho nikdy neměli a chystáte se na pvní sex ve stoje.

Odstraňte z místnosti nebezpečné předměty

Zkontrolujte, zda se v místnosti nenachází žádné předměty, kvůli kterým byste se případně mohli zranit, nebo by vám překážely. Ujistěte se, že po zemi nejsou roztroušeny boty, dětské hračky, a jiné předměty. Abyste si sex mohli skvěle užít, odstraňte všechny tyto předměty, abyste nezakopli a případně neupadli a neublížili si. Uklízení se vám určitě nebude zdát jako ta nejvíc vzrušující předehra, když si chcete užít sex, nicméně je to lepší, než si udělat výlet na pohotovost.

Začněte s podpěrou, než se pustíte do sexu ve stoje

Než se rovnou pustíte do sexu ve stoje, zkuste začít nejprve s podpěrou - muži mohou vysadit partnerku na rovný povrch, postavit se blízko k ní s nohama na zemi, naklonit se (partnerka se zakloní) a trochu přesunout svou váhu. Tato poloha vám pomůže si udržet rovnováhu a zmírnit případný výškový rozdíl. Ujistěte se, že se můžete něčeho pevného chytnout a opřít si nohu. Muži, ujistěte se, že se partnerka cítí pohodlně a nic ji nebodá do zad.

Využijte stůl nebo kuchyňskou linku ve svůj prospěch

Nemusíte být Herkules, abyste mohli držet partnerku v náručí a užít si tak sex ve stoje. Ve skutečnosti vám nedoporučujeme, abyste tohle dělali, abyste si náhodou neublížili. Pokud potřebujete dodatečnou podporu, nechte partnerku sedět například na kuchyňské lince, na stole, na židli, na gauči nebo na čemkoliv jiném, co vám zajistí skvělý a bezpečný sex. Zkuste také pozměnit stabilizovanou polohu. Ženy mohou omotat svému partnerovi nohy okolo pasu, zatímco sedí na okraji kuchyňské linky. Tato poloha umožňuje bližší kontakt a líbání, a také lepší vstup.

Vyzkoušejte "lžičkování" ve stoje

Chcete-li při sexu stát, vyberte si ty správné úhly a polohy. Vyzkoušet můžete třeba polohu "lžičkování" ve stoje, při které mohou oba partneři stát nohama pevně na zemi, což vám pomůže se stabilitou. Muž při této poloze stojí za svojí partnerkou, která se může rukama opřít například o zeď, o židli, o kuchyňskou linku, apod. Poloha nabízí mimo jiné i příležitost k hrátkám o přesilu, obzvlášť když můžete držet partnera za zápěstí. Muži dále mohou líbat partnerku na krku a zapojit do hry své volné rucestimulovat partnerku rukama či erotickou pomůckou. Vždy se však ujistěte, zda je to v pořádku, než něco vyzkoušíte.

Při sexu ve stoje zvedněte jednu nohu!

Zvedněte při sexu ve stoje nohu

Představa sexu ve stoje, kdy je žena opřená o zeď a nohy má omotané okolo pasu svého partnera, je velmi vzrušující, ale jak jsme již zmiňovali, není to moc dobrý nápad, je to velmi nebezpečné. Abyste si polohu zjednodušili, zvedněte pouze jednu nohu, usnadní vám to vstup. Poloha vám zároveň umožní být k sobě čelem a užít si tak intenzivnější intimní chvilku.

Penetrace není úplně nutná

Penetrační sex je sice skvělý, ale není to pouze jediný způsob, jak si můžete užít sex ve stoje. Protože je tento typ sexu náročný, vyzkoušejte jiné sexuální praktiky. Nechte partnera si lehnout na kuchyňskou linku a poskytněte mu orální sex, zatímco budete stát. Nebo si vzájemně udělejte hand job (uspokojování rukama), když budete stát. Nezapomeňte použít dostatek lubrikačního gelu.

Vezměte si k ruce různé pomůcky

Když přijde na sex ve stoje, určitě stojí za to investovat do některých pomůcek (a nemyslíme pouze erotické). Můžete si například zakoupit přísavky nebo držadlo do sprchy či závěsný postroj, který vám dovolí viset nad zemí. Využít můžete i sexuální polštář, který partnerku mírně nadzvedne a umožní snadnější vstup.

Při sexu se ujistěte, že si to partner užívá

Protože sex ve stoje není zrovna nejjednodušší, vždy se během sexu ujistěte, že si to ten druhý užívá a necítí se nepříjemně. Průběžně to opakujte, protože existuje možnost, že i když vy si to budete užívat, váš partner nemusí stejný pocit. Sex je společný zážitek, měli byste si ho užít oba. Pokud se vašemu partnerovi nebude líbit sex ve stoje, nevadí, můžete zkusit něco jiného.

Rádi byste si užili skvělý sex? Zaregistrujte se na sex seznamce a najděte si sex partnera!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.