Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

8 kroků pro naplánování sexy zimní dovolené

8.prosinec 2017
8 kroků pro naplánování sexy zimní dovolené

Doba zimních dovolených je tady a vy možná také o nějaké přemýšlíte. Pokud je to alespoň trochu pravda, neváhejte a jděte do toho! Ale rychle, na rezervaci ubytování už nezbývá moc času... Přečtěte si naše tipy, jak si užít skvělou sexy dovolenou.

Zimní dovolenou, kterou strávíte z velké části v posteli, si přeje asi většina z vás. Abychom si rozuměli, myslíme dovádění v posteli. Hodně dospělých přichází časem na to, že čím víc společně zlobíte, tím více z toho získáte. Tak co si o těhle prázdninách trochu zazlobit? Nezáleží na tom, kdy si přesně svou dovolenou budete užívat, zda ještě před Vánoci, abyste se vyhnuli narvaným hotelům, o Vánocích nebo na Silvestra. Jde o to, abyste si ji užili se svým sexuálním partnerem a nenudili se. A vězte, že díky našim tipům se nudit nebudete.

Rozhodněte se, jaký druh dovolené byste si chtěli užívat

Zapomeňte na nudné sezení doma, které je každý rok stejné. Každou sekundu máte možnost něco se svým životem udělat, tak to udělejte hned! Když budete chtít, bude to dovolená, na kterou nikdy nezapomenete. Ale než někam bezhlavě vyrazíte, měli byste si rozmyslet, jaké vlastně chcete mít vzpomínky. Chcete spíše nějaké romantické místo, kde budete po večerech zlobit a ve dnech si budete užívat vánoční atmosféry v krásně nazdobeném městě? Nebo byste raději zažili něco netradičního, jako je nějaká fetiš párty nebo swingers párty? A co třeba společná návštěva nějakého strip klubu? Neláká vás to? Možná máte nějaké tajné přání, které byste si rádi splnili, ale nikdy jste ještě nenašli odvahu. Tak ji nalezněte teď!

Když si rozmyslíte, co byste chtěli zažít, bude určitě jednodušší plánovat dále, například jakou destinaci si vlastně vyberete.

Vyberte si (nemravnou) destinaci

Teď, když už víte, co od této dovolené chcete očekávat, je na čase si vybrat místo, stát nebo konkrétní město. To vám bude možná trochu připadat jako domácí úkol do školy. Budete totiž muset zjistit, která lokalita bude splňovat vaše požadavky. Budete si třeba muset zjistit, kde je legální prostituce, abyste měli větší šanci, že naleznete velké množství nevěstinců (třeba stát Nevada). Kdybyste hledali například super nóbl swingers kluby, najdete je v Paříži a samozřejmě to není protizákonné. Pokud vás zajímají hardcore fetiš kluby, poohlédněte se v Německu nebo Anglii. 

Určitě ale nemusíte cestovat přes celou zeměkouli, abyste si užili skvělou sexy dovolenou. Možná vám bude stačit navštívit některá města v České republice. A pokud jste opravdu nenároční a sníte jen o tom si celý den užívat v posteli, pronajměte si nějakou chatu v horách jen pro vás dva. Nikoho nebude zajímat, kolik času strávíte v ložnici a co tam děláte. Pokud máte děti, nechte je u prarodičů na hlídání, tahle dovolená je pouze o vás dvou.

Sexy chlap na dovolené není pro ženy nikdy k zahození

Prozkoumejte místní zákony

Jestliže zůstanete v ČR, asi nebudete muset nic moc zkoumat a většinu víte. Pokud ale vycestujete někam do zahraničí, určitě je vždy dobré se s důležitými zákony seznámit. A vás se v tomto případě budou týkat hlavně ty spojené se sexem. Nic totiž nezkazí noc tak moc, jako strávit ji v cele. Jestliže jste se rozhodli si užívat zimní dovolenou na prosluněných plážích a chcete se po nich promenádovat bez horního dílu plavek (týká se žen), zjistěte, zda tento nemravný styl chování je zde přípustný. A jestliže jste nudisti nebo byste to rádi vyzkoušeli, hledejte oblasti, které jsou označené jako nudistické pláže. V některých zemích sexuální přestupky berou jako velmi vážné porušení zákona, tak na to dávejte dobrý pozor.

Vyberte (nemravný) hotel

Po celém světě existuje bezpočet hotelů, které se zaměřují na různé nemravnosti a mnoho dalších, ve kterých můžete zlobit s jejich vymoženostmi. Než si vyberete hotel, udělejte si nějaký předběžný průzkum. Zjistěte si vše, co vás zajímá a co je pro vás důležité, i když vás napadnou úplné hlouposti. Třeba vás bude zajímat, zda se v pokoji budou naproti posteli nebo na stropě vyskytovat zrcadla, stejně jako to mají v hotelu Burj Al Arab v Dubaji (kde ovšem jedna noc pro dva dospělé stojí běžně 41000 Kč).

Zjistěte si třeba i to, jak dlouho mají otevřené sauny, vířivky nebo bazény, abyste si mohli užít nějakou pěknou zábavnou noc i jinak než jen na pokoji. Jsou sauny pro obě pohlaví zároveň? Většinou když je hotel malý, má jednu saunu pro obě pohlaví zároveň. Jak velké jsou sprchy? Vejdete se tam oba? A co vana, je k dispozici? Když víte, co přesně hledáte, víte, na co se zaměřit a to vám hledání hodně zrychlí.

Vytvořte si nemravný itinerář

Pro ty, kdo neví, co to je itinerář - je to v podstatě plán, co všechno budete na své dovolené dělat. Jakmile totiž víte, co od vašeho pobytu očekáváte, ve které zemi budete a kde budete přebývat, je čas naplánovat si i nějaké jiné aktivity. Možná si budete chtít zarezervovat vstupenky na nějaké hrané představení, které hrají nazí herci nebo na peep show. Možná by bylo zajímavé navštívit i swingers bar. Pamatujte si, že nemusíte čekat, až zapadne slunce, abyste si trochu zazlobili. Existuje mnoho možností, co se dá dělat i přes den a zároveň vás to pěkně nažhaví

Při hrátkách pozor na nachladnutí!

Sbalte si pořádně 

Vzhledem k tomu, že si chcete tuto dovolenou pamatovat ještě dlouhou dobu, možná byste si mohli pronajmout nějaké luxusní auto, kterým se tam dostanete nebo s ním budete jezdit po příletu a poté v něm rovnou vyzkoušíte i pohodlí při sexu. Nicméně ani tak nezáleží na tom, jak se tam vlastně dostanete nebo čím budete jezdit, mnohem důležitější je to, co si sbalíte s sebou. Musíte především myslet na to, že při této dovolené máte v plánu hodně zlobit. Určitě si sbalte kondomy, i když je třeba normálně s partnerem nepoužíváte. Třeba budete chtít jít na swingers párty nebo si jenom rozdat s někým trojku. Anebo to jednou pro změnu můžete s kondomem vyzkoušet jen tak. Jestli se chystáte do fetiš klubu, určitě sbalte s sebou svůj nejlepší latexový kousek a možná i nějaký ten kožený bičík. Jestli budete na pláži, nezapomeňte opalovací krém a i plavky, i kdybyste je nechtěli nosit, protože v něčem se na tu pláž dostat musíte. Určitě vás napadne spoustu dalších věcí, které se budou hodit přesně na tu vaší dovolenou.

Nezapomeňte na erotické hračky

Ježíšek dětem naděluje hračky, ale i vám dospělým se nějaké ty hračky budou hodit, ale trochu jiné. Nemůžete si přeci užívat vaši sexy dovolenou bez této důležité součásti! Určitě máte nějakou svou oblíbenou hračku, tak tu nezapomeňte sbalit s sebou. Dobrý nápad je koupit si nějakou novou speciálně k této příležitosti. Třeba se vám již nějakou dobu nějaká líbí... Tak šup, ať už jste v sex shopu. Existují i diskrétní erotické hračky, které jsou tak nenápadné, že nikdo ani nepozná, o co se jedná. Něco k Vánocům si stejně musíte nadělit, když jste byli celý rok tak hodní, tak proč ne právě nějakou erotickou hračku?

Nezapomeňte se chovat bezpečně

Vždy mějte u sebe kondomy. To je asi nejdůležitější věc. Nikdy nevíte, kdy vás popadne chuť si s někým dalším užít a bez nich by to mohlo dopadnout hodně špatně. Nikdo si místo krásných zážitků nechce přivést pohlavně přenosnou chorobu. Nespoléhejte na to, že vždy budou k dispozici tam, kde zrovna budete nebo že budou mít správnou velikost. Mějte ho vždy při sexu s cizím člověkem, i kdybyste pouze provozovali felaci. Vždy je lepší být opatrný, než pak litovat. Pro jistotu se dejte po divokých hrátkách v cizině po příjezdu domů testovat na pohlavní nemoci.

Nikam nemůžete?

Z jakéhokoliv důvodu nemůžete svou sexy dovolenou uskutečnit? Nevadí, tak si ji udělejte doma, alespoň na jeden nebo dva dny. Případné děti budou určitě rády na návštěvě u příbuzných a vy si uděláte čas jen sami pro sebe. Zapomeňte na vánoční shon nebo na to, co všechno jste zapomněli koupit, udělat,... Zkrátka se soustřeďte jen na sebe, svého sexuálního partnera a vaše hrátky. I pro vás platí mnoho z předchozích bodů, například to, že si můžete pořídit novou erotickou hračku, která vás určitě na nějakou dobu zabaví!

Ať už si pro svou dovolenou vyberete nějaké české město, například Liberec nebo Jihlavu, nebo úplně jiný stát nebo dokonce kontinent, nezapomeňte si užívat a pořádně si zazlobit!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.