Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

6 nejdivnějších věcí, které vás mohou vzrušovat

28.leden 2018
6 nejdivnějších věcí, které vás mohou vzrušovat

Každého vzrušuje něco jiného, to není žádná nová informace. Když se ale budete s partnerem v soukromí o tomto tématu bavit, můžete se dozvědět docela zajímavé věci. Některým z nich se můžete divit a jiných se můžete děsit. Výčet těch nejzvláštnějších vám přinášíme v dnešním článku.

Možná jste si někdy všimli, že se vaše chuť na sex během dne různě mění. Je ovlivněna vnějšími podněty, což si vůbec nemusíte primárně uvědomovat. Až když se na to začnete zaměřovat, může vám dojít, že vás vzrušují určité věci, které na první pohled vůbec nevypadají jako něco, co by vás dokázalo vzrušit. A i tak se díky nim zvedá vaše chuť na sex. Pokud již přijdete na to, co vás vzrušuje, může vás to samotné děsit. Přijde vám to divné, neznáte nikoho, kdo by to cítil stejně. Ale věřte, že lidé ve vašem okolí se cítí stejně, a proto o tom nikdo veřejně nemluví - tedy kromě nás.

Chceme vám některé z těchto věcí přiblížit a ubezpečit vás, že se nejedná o nic špatného. Tedy alespoň z výčtu, který vám dnes představíme. Jinak samozřejmě existují i věci, které jsou mimo zákon, a to už by chtělo nějakou konzultaci s odborníkem - psychologem, psychiatrem nebo sexuologem. 

Existuje opravdu velké množství různých fílií, věnovali jsme jim dokonce i dva články - Sexuální úchylky - 1. část a Sexuální úchylky - 2. část. Ty, které vám ale dnes představíme, jsou většinou trochu specifičtější a především jsou to situace, které můžete prožívat v běžném životě. Na tomto seznamu se podílelo několik sexuálních expertů. Jakmile si je uvědomíte, možná vám to celé bude dávat mnohem větší smysl. Navíc je můžete zahrnout třeba do předehry, zařadit jako součást role play nebo jiných fantazií se svým partnerem.

Peekaboo spodní prádlo

Teoreticky se nemusí jednat pouze o spodní prádlo, ale i o jiné oblečení, např. kalhoty nebo tričko. A co že to vlastně znamená peekaboo? V "obyčejném" životě to znamená hru pro děti, při které si zakryjete obličej a říkáte kuk nebo baf, v tomhle případě se ale jedná o oblečení, které má v sobě vyříznuté otvory, buď na intimních partiích a zadečku nebo na prsou. Mnoho lidí toto prádlo nosí kvůli tomu, že se cítí více sexy, někteří kvůli erotickým hrátkám. A jsme u toho - druhého to může opravdu neskutečně vzrušovat. Vše ostatní může být zakryté, ale přístup je snadný. A co teprve, když má toto oblečení na sobě někdo venku, to pak není těžké si třeba užít sex někde na veřejných záchodcích, ani u toho nemusí svlékat ženě kalhotky. 

"Peekaboo spodní prádlo dělá lidi obzvláště nadrženými. Otevřené košíčky podprsenky a spodní prádlo s otvorem na intimních partiích jsou velmi svůdné," říká Jaclinne Cheng, zakladatelka a generální řediteka společnosti Spicy Lingerie. A proč vlastně? Něco už jsme poodhalili. "Otevřené košíčky i otvory v kalhotkách umožňují snadný přístup. Skromná a odhalující povaha těchto předmětů zvýší očekávání, protože váš partner nebude schopen vám odolat, a to činí jak nositele, tak i 'pouhého' diváka obzvlášť nadrženými," vysvětluje Jaclinne.

A co víc můžete udělat, abyste ještě zvýšili vzrušení? Vsaďte na sytě červenou barvu. "Mnoho studií zjistilo, že červená barva je ze všech nejvíce spojená se vzrušením, ať už u žen nebo u mužů," dodává.

Je tam ta díra v kalhotkách nebo ne?

Smutek

Zní to zvláštně, ale ve skutečnosti je to velmi běžné. Smutek a vaše libido jsou velmi úzce spojeny. "Člověk, který právě prožívá nějaký smutek, v tomto období tíhne k ostatním lidem, aby u nich vyhledal podporu, protože se nachází ve špatném psychickém rozpoložení. Tato podpora a uklidnění se často mění v něco víc, v něco sexuálního," tvrdí specialista na vztahy Alex Reddle. Proč se to děje právě takto? "Pozice sexuálního vzrušení v mozku je zajímavě blízká části vašeho mozku, kde se spouští strach, panika a smutek, což vám velmi usnadňuje přesunout se z jednoho do druhého," vysvětlil. Když se nad tím zamyslíte, opravdu to dává smysl.

Navíc, pokud se budete věnovat sexuálnímu užívání si, nebudete myslet na ty věci, které váš smutek způsobily. Sice se to někdy může zdát nevhodné řešení, na druhou stranu si člověk velmi uleví na duši.

Vášnivá hádka

Toto je jak vystřižená scéna z filmu. Ocitnete se ve vášnivé hádce a pak se po sobě nakonec vrhnete, nehledě na to, že každý máte očividně jiný názor na věc, kvůli které jste se hádali. To už pak není podstaté. Ano, je to tak, díky takovýmto vzrušujícím hádkám budete opravdu vzrušení. "Toto sice není úplně tradiční postup, jak se vy a váš partner vzrušíte a dostanete do postele, ale i tak to funguje. Většinou se to nazývá sex na usmířenou," říká Reddle. "Hádky zvyšují testosteron, krevní tlak a bdělost. Podobně jako u strachu a paniky teplota stoupá do nebeských výšin, vaše dlaně se potí a vaše pokožka se chvěje každým pocitem," dodává. 

Když jste tak četli ten popis při hádce, nepřipomnělo vám to třeba i popis nějaké jiné situace? Zkuste se zaměřit na to, co se s vaším tělem děje při orgasmu a uvidíte, kolik je toho společného. "Ať už je to úleva, že hádka skončila, nebo uvolnění všeho toho vybudovaného napětí, sex na usmířenou vám může perfektně padnout."

Sladkosti

Stejně jako sladkosti mohou spustit ve vašem mozku reakci, že se jedná o odměnu, stejně je to se sexem. Právě to spojuje tyto dvě skvělé věci. Navíc když budete jíst sladkosti, dostanete se do dobré nálady. "Díky nezdravému jídlu se většinou cítíte dobře, a to se může projevit na různých místech vašeho těla. Některé typy nezdravých jídel, jako jsou například zmrzlina nebo čokoláda, mohou ve vašem těle uvolňovat ty správné látky, aby mohly proudit endorfiny," říká Reddle. A endorfiny jsou známé jako co? Hormon štěstí. Takže šup, nacpěte si pusu sladkostmi, můžete to brát jako pěknou, sladkou předehru.

Sladkosti ale nemusíte hned pouze konzumovat. Hraní si s jídlem přináší také svůj užitek a často jsou díky tomu lidé pěkně nadržení, protože můžete popustit uzdu své fantazie a hrát si s jídlem tak, jak budete chtít. A jíst ho, odkud budete chtít. Takové jahody a šlehačka nejsou vůbec špatné. Ale i tekutá čokoláda může být skvělá, je to pouze na vás. 

Sladkosti vás dokáží pěkně sexuálně povzbudit

Děsivé filmy

Váš partner nebo "skoro" partner měl pravděpodobně nějaký motiv, že vás na rande vzal právě na nějaký děsivý film. Zaprvé mají dva samozřejmě mnoho příležitostí se k sobě tulit a muž může ochraňovat ženu před zloduchy. Ale to není vše. Protože podle sexuoložky Megan Stubbs může být i strach velmi vzrušující. "Tuto souvislost zkoumala jedna "mostová" studie. Při ní se vědci zaměřovali na to, zda mužům budu připadat ženy přitažlivější na vratkém mostě, než na pevné zemi. A ano, bylo to opravdu tak! Vaše tělo si zkrátka bude připadat, že váš partner je ten nejlepší, kterého můžete mít v srdci, protože si nechcete vybrat toho strašidelného klauna z filmu."

Takže rada je jasná. Až si budete chtít se svým partnerem užít, koukněte se spolu na nějaký horor. Anebo navštivte nějaký strašidelný dům a křiky, které se pak budou ozývat, budou z vaší ložnice.

Vidět ostatní v akci

Toto je poměrně klasika. Vždyť si to vězměte takto - kdyby to tak nefungovalo, proč by vůbec někdo koukal na porno? Pravděpodobně by ani neexistovalo. A nejde jen o to, že byste pozorovali pouze lidi. Dokonce to stejně funguje i se zvířaty. "Představte si, že jste v zoo, a vyskytnete se u šimpanzí voliéry zrovna ve chvíli, kdy si tam dva rozhodli užívat intimní chvilku. Co to s vámi udělá? I když vůbec nechcete mít sex se zvířaty a ani vás to pomyšlení nevzrušuje, když vidíte zvířata při sexuálním aktu, vaše mysl to rovnou převede na vašeho partnera, se kterým ten sex už chtít budete," tvrdí Stubbs.

Teď se přesuneme od šimpanzů zpět k lidem. "Tohoto také využívají lidé, kteří chodí do nočních klubů nebo na swingers párty. Věříte tomu, co vidíte, takže není divu, že si ihned celou situaci převedete na sebe a budete chtít také prožívat to, co ti ostatní," dodává. Sledování někoho, jak si užívá sex, patří pod voyeurismus, do kterého mimo jiné zařazujeme i sledování vlastního sexu v zrcadle, což také dělají lidé proto, že je to vzrušuje.

A co vzrušuje vás? Můžete se o své fantazie podělit s někým z erotické seznamky a nemusíte se přitom vůbec stydět.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.