Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

6 intimních sexuálních poloh

20.duben 2018
6 intimních sexuálních poloh

Intimita je nedílnou součástí sexuálního aktu. Pomocí některých poloh ji lze trochu zvýšit a zpříjemnit si tak sexuální zážitek. O jaké polohy se jedná?

Následující polohy jsou těmi nejlepšími pro udržení delšího a vášnivějšího milování mezi partnery. Všechny tyto intimní sexuální polohy mohou sblížit partnery, pokud při provozování těchto poloh postupují správně.

Houpací kůň

Tato poloha je ideální, protože pár je tváří v tvář, partneři se mohou líbat a pomalu a vášnivě milovat. Muž  při této poloze sedí se zkříženýma nohama, ruce má opřené za sebou nebo o zeď, aby podpořil svoji váhu. Žena klečí nad jeho klínem, objímá ho stehny a pohybuje se v souladu s rychlostí a hloubkou, kterou určuje. Poloha jí také umožňuje přizpůsobit své tělo k tomu, aby zároveň umožnilo stimulaci klitorisu. Pár má během této polohy možnost vzájemně věnovat pozornost krku a bradavkám.

Zatočený anděl

Žena si pro tuto polohu lehne na bok a stočí se do klubíčka, zatímco muž ji může zezadu obejmout a vstoupit do ní. Penetrace je z jeho pozice poměrně snadná a mezitím, co svou partnerku objímá, se také může věnovat prsům a klitorisu své partnerky. Tato poloha je také výbornou volbou pro hlubokou penetraci, která se provádí pomalejšími pohyby, zatímco partneři zůstávají v objetí. Poloha je také vhodná pro ženy, které jsou těhotné. Muž se k ní může přitulit, políbit krk, ucho a obličej, zatímco se s ní pomalu miluje.

Zářící jalovec

V této pozici leží žena na zádech s roztaženýma nohama, zatímco muž sedí mezi jejími koleny čelem k ní, jeho nohy jsou též roztažené. Pro větší pohodlí se může zády opřít o zeď nebo polštáře. Aby pomohl proniknout, zvedá partnerčiny boky a zároveň se může naklonit a políbit jí břicho, prsa a obličej podle toho, co mu jeho flexibilita dovolí.

Veslařská loď

Aby se partneři dostali do této polohy, muž začíná tím, že si lehhne na záda, aby si žena mohla pomalu sednout na jeho penis. Muž se poté zvedá a sedí tak, aby byli oba dva tváří v tvář a kolena měl na vnější straně těla své partnerky. Ona by měla mít pokrčená kolena tak, aby mohla své nohy kolem něj obtočit.

Veslařská loď je jednou ze sexuálních poloh, které jsou velmi intimní

Muž přes její lýtka zasune své ruce pod její kolena. Žena zpod jeho kolen natáhne své ruce okolo svých stehen, aby mohla uchopit ruce svého partnera. Vypadá to skoro jako houpací poloha. Intimní část u této polohy tvoří skutečnost, že partneři sedí tváří v tvář, můžou si vzájemně hledět do očí, líbat se a vytvořit si intimnější pouto. Penetrace je stejně jako u předchozích poloh pomalá.

Kolík

Muž při této poloze leží na zádech s nataženýma nohama. Žena sedá na něj a nechá ho vstoupit. Jakmile tak učiní, natáhne nohy za sebe a začne se pohybovat tam a zpět tak rychle nebo pomalu, jak se jí líbí. Je to skvělá poloha pro úplný tělesný kontakt, líbání a dotýkání po celou dobu milování. Pokud jsou její nohy u sebe, zapadají do sebe s partnerem při penetraci těsněji.

Intimní styk, kdy žena takto leží na svém partnerovi a může jej obejmout, zatímco dochází k pomalé a dlouhé penetraci, je součástí celkového milování.

Zen pauza

Poloha Zen pauza poskytuje pomalejší intimní okamžik. Doporučuje se také, když se muž blíží orgasmu a chce jej oddálit a zpomalit pro delší milování. Pokud jste na pokraji orgasmu, dejte si přestávku a vyzkoušejte tuto polohu.

Při Zen pauze leží partneři na boku čelem k sobě tváří v tvář (je-li to možné, muž zůstává uvnitř ženy po celou dobu),což přivádí vášeň k slabšímu varu s navzájem propletenýma nohama a hrudníky přitlačenými k sobě. To umožňuje pomalejší budování k neuvěřitelnému vyvrcholení jak pro muže, tak i pro ženy.

Je to úžasná poloha pro vzájemné, něžné škádlení a zároveň udržení si blízkosti uvnitř bez pohybu.

Máte chuť na skutečný intimní zážitek? Neváhejte a vyzkoušejte tyto polohy s partnerem! Nemáte-li partnera, zkuste se po něm poohlédnout na sex seznamce!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.