Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

25 věcí, které prolétnou ženě hlavou při prvním sexu s novým partnerem

26.září 2016
25 věcí, které prolétnou ženě hlavou při prvním sexu s novým partnerem

Jen málokdy se při prvním sexu s novým partnerem cítíme tak uvolněně, abychom se mohli soustředit pouze na daný okamžik. Většinou nám hlavou místo toho prolétá mnoho myšlenek. Jaké myšlenky zatěžují ženskou mysl? To se dozvíte v následujících odstavcích.

Filmy nám předhazují první sex s novým partnerem jako jednoduchý, bezstarostný a skoro dokonalý. Takové štěstí ale v životě nemá každý a kolikrát se nevyhneme ani nějakému tomu trapasu. Vše není takové jako na filmovém plátně, s tím se budeme muset smířit, ale jaké to tedy je?

Když poznáváte někoho nového, může to být různé - občas snažší, občas těžší. Snažíte se přijít na všechny jeho kladné i záporné stránky. Nevynecháte koníčky, zvyky, zlozvyky a... Ano, co se mu líbí v sexu. Dříve nebo později na to přijde řeč. A pak také přijde i na samotný sex. No a jsme u toho...

Je také tak nervózní, jako jsem já? Doufám, že ano.

Protože to zkrátka bude vždy POPRVÉ, i když mojí postelí pár chlapů už prošlo. A i kdybych v sobě měla nespočet panáků a piv, nebylo by to jiné.

Hmm, líbáme se... Měla bych se ho TAM dotknout?

Oh. Je velký!

Ano, velikosti si my ženy všímáme, ale neposuzujeme je. Ne všechny ženy mají rády velké penisy a je k tomu mnoho důvodů (už třeba jen ta bolest), ale všechny ženy si prostě všimnou.

A to samé platí o vašich koulích.

Každé jsou jiné a ženy si toho jsou vědomy. 

A taky o ochlupení.

Někteří muži pod trenkami ukrývají hustá křoviska a jiní jsou ještě hladší než samotná žena (to se pak žena často cítí trapně a zahanbena). Záleží pak na preferencích jednotlivých žen, co se jim více líbí a podle toho "ohodnotí" a do budoucna možná i trochu upraví.

Prosím ne, nesnaž se mě donést do ložnice.

Nás ženy nezajímá, jak moc posilujete a jak jste díky tomu silní. Protože když nás polonahé nesete špatně osvětlenou chodbou a my vás ještě musíme navigovat, necítíme se zrovna nejlépe. Tyhle nápady totiž nikdy nedopadají dobře!

Díky bohu, konečně jsem v horizontální poloze.

... A můžeme pokračovat v tom, co jsme dělali, akorát v mnohem lepší poloze. Asi v nejlepší poloze.

Je snad potápěč?

Někteří muži jsou opravdu obdivuhodní v tom, jak dokáží zadržet svůj dech na opravdu dlouhou dobu... Ale ne, že by mi to vadilo, naopak...

No a snad nemám zarostlé chloupky...?

první sex

Užívám si to, užívám si to...

Čtěte jako: Vůbec si to neužívám.

Přeju si, aby zhasnul to světlo a přestal zkoumat mojí vagínu... A aby už začal něco fakt dělat.

Kondomy!

Měla bych je vytáhnout? Nebo by měl on?!

Kvantová fyzika

Ano, opravdu je při sexu možné pomyslet i na kvantovou fyziku. Jak? To když přemýšlím, jestli bych neměla dřív vystudovaný tento obor na jedné z nejprestižnějších škol, když čekám, než mi ho tam konečně šoupne... Dobře, přiznávám, trochu (hodně) přeháním.

Konverzovat nebo ne? Toť otázka...

Mám s ním mluvit, mám odpovídat, když mi něco říká a zároveň mi to třeba dělá... Anebo mám prostě jenom tak ležet a snažit se u toho vypadat sexy?

Doufám, že jsme si sedli...

Ouch.

Oh, mmm... Ano... 

Jo, sedli jsme si.

Co to právě řekl?

O můj bože, asi při tom rád mluví...

Sakra, mám křeče...

Sakra, chce se mi prdět!

Ne, ne, ne, jen to ne, prosím...

Asi to za chvíli přijde.

Kdy už bude?

No, možná nesténám dostatečně... Anebo bych se měla otočit a vzít si jeho koule, hrát si s nimi. Anebo si hrát sama se sebou...

Okay. To byl fakt divný zvuk.

A sakra. To byla moje vagína.

Měla bych se tomu smát?

Ne, asi ne, to by úplně zabilo tu pěknou chvíli, ale teď musím dusit smích!

To je ale blbé, rychle, myslet na něco vážného, myslet na něco vážného... Jo, musím v pondělí zaplatit daně.

Achjo, myslím při sexu na placení daní...

Zpátky do pokoje, moje mysl se ihned musí vrátit zpátky do pokoje!

Oh, wow, právě se udělal.

Hmm a je hlasitý... Což je sexy.

Zeptal se mě právě "Jak se ti to líbilo?"?

Ehm... No, co na to říct.

A je po všem. Celou dobu žena myslí na mnoho jiných věcí a není schopna se soustředit na danou chvíli. Hodně z nich při prvním sexu předstírá vzrušení nebo hrají orgasmus, aby partner nebyl zaklamaný. Že žena ale na poprvé nedosáhne vrcholu není vina ani jednoho z nich a už vůbec ne ostuda. Oba z páru prožívají v tu chvíli určitou míru stresu a nervozity a pravděpodobnost nádherného sexu, který si užijí oba, stoupá s každým dalším sexem, který spolu prožijí.

Partneři se musí navzájem dobře poznat, a tak jejich sexuálnímu životu neprospívá, když jeden nebo oba něco předstírají. Dříve nebo později se na to stejně přijde. První sex může být poněkud rozpačitý a ta pravděpodobnost je velká, ale obě strany by si to měly uvědomit a nečekat nereálné.

Věc také může usnadnit, pokud si s druhým o svých touhách, přáních a sexuálních zálibách alespoň píšete, třeba na sex seznamce. Když se pak sejdete, máte již nějakou představu, co se druhému líbí a čím ho dostanete "do varu".

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.