Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

22 věcí, které najdete doma a můžete je využít při sexu

15.prosinec 2020
22 věcí, které najdete doma a můžete je využít při sexu

Někdy za erotické hračky nemusíte utrácet majlant. Pokud letošní Vánoce trávíte ve větší chudobě než obvykle a nemůžete si žádnou dovolit nebo žádnou nedostanete pod stromeček, nezoufejte. Můžete použít některé z věcí, které běžně najdete ve vaší domácnosti a vyrobit si tak svou originální domácí erotickou pomůcku.

Vždy byste měli pamatovat na bezpečnost, to je rozhodně pravidlo číslo jedna. Ale neznamená to, že byste si pod podomácku vyrobenými erotickými hračkami měli hned představovat výlet na pohotovost. Když se budete chovat zodpovědně a vybírat jen bezpečné předměty, budete překvapeni, kolik bezpečných dobrodružství s nimi prožijete.

Domácí erotické hračky jsou skvělá volba pro všechny. Největší radost ale udělají asi těm, kterým se nechce za klasické erotické hračky platit velké sumy peněz nebo nechtějí používat nic, co bylo vyrobeno jen za cílem sexuálních hrátek. Dobrou zprávou je, že tyto hračky jsou dostupné všem a přinesou do vašeho sexuálního života něco nového a dynamického, což je k nezaplacení.

Ale asi nevíte, od čeho začít, a určitě by se vám nevyplatilo popadnout první, na co byste doma narazili. My vám ale pomůžeme využít konkrétní věci a dosáhnout s nimi těch nejlepších a především nejuspokojivějších výsledků.

Co lze doma využít jako erotickou pomůcku?

Perlový náhrdelník

Jestli chcete trochu zlepšit váš styl kouření, mohli byste přidat perlový náhrdelník. Jemně ho obtočte okolo penisu a pohybujte s ním nahoru a dolů. Špičku penisu líbejte a sajte. Struktura perel a jejich otáčení poskytne partnerovi úplně jiný, unikátní prožitek.

Dřevěná vařečka

Asi vás nepřekvapí, k čemu byste vařečku mohli použít. Ano, trochu se vrátíme do dětských let, kdy jsme dostávali vařečkou výprask - to můžete zařadit i do vašeho dospělého, intimního života. Jen byste si nejprve měli být jistí, že jste oba na stejné vlně a domluvit si i sílu výprasku. Vařečka má dvojí využití, protože můžete k penetraci použít její druhý konec. Ten musíte ale nejprve obalit kondomem (který upevníte třeba slabou gumičkou). Nejen, že by mohly být nebezpečné třísky, ale také by se vám ji nepodařilo kvalitně vydesinfikovat.

Okurka

Okurka jako sexuální pomůcka je taková největší klasika, která napadne každého na první dobrou. Určitě si s ní můžete užít spoustu zábavy, navíc si v obchodě můžete vybrat takovou šířku, která vám bude nejvíce vyhovovat, ale nikdy na ni nesmíte zapomenout nasadit kondom. Také je tu určitý předpoklad, že okurku nebudete konzumovat, případně ji předem alespoň oloupete.

Použijte okurku jako dildo, můžete si vybrat různé průměry!

Polštář

Polštáře nemusí jen zdobit váš dům, ale také pomohou pomoci uspokojit ženu - ta si může o ně třít klitoris a mohou posloužit jako taková náhrada za partnera. Lidé zapomínají na to, že spoustu uspokojení lze přivést pouhým třením.

Sprcha s různými styly tryskání vody

Tyto sprchové hlavice mají většinou 4-10 různých nastavení proudu vody. Jde především o změny tlaku a směru vody, které můžete nádherně využít pro stimulaci klitorisu. Sami si můžete najít takové nastavení, které vám bude nejvíce vyhovovat. Nikdy sprchu nezasouvejte do vagíny!

Houbička na nádobí

Někteří lidé mají rádi, když se něco hrubě dotýká jejich kůže (například milují peeling). Něco podobného můžete zažít i s houbičkou na nádobí, kterou můžete na kůži tlačit jen zlehka, ale můžete i přitlačit. Nejlepšími místy budou obě poloviny zadečku, vnější pysky, prsa, penis, ale někomu může být příjemné i přejíždění varlat. Je-li na vás houbička moc drsná, přidejte kapku příjemně vonícího oleje, který ji zjemní. Hlavně ale používejte naprostou novou, čistou houbičku.

Jídelní hůlky

Jídelní hůlky můžete spojit dohromady gumičkami a následně je použít jako kolíčky na bradavky nebo pysky. Nejlépe zvolte umělohmotné - nehrozí riziko třísek a jsou hygieničtější.

Gumička

Pokud se vám líbí krátké, štípající pocity, malé gumičky (takové ty různě barevné) vám s tím mohou pomoci. Nezapomeňte se opět ujistit, že s tím souhlasíte vy i váš partner. Tuto slast můžete dopřávat i sami sobě, ale na některá místa se lépe dostane váš partner - navíc součástí toho je i okamžik překvapení, který to celé ještě zlepšuje.

Ústní voda

Ano, při orálním sexu by se daly použít i kostky ledu, ale jejich problém je ten, že rychle roztají. Zato když si vypláchnete ústa těsně před kouřením ústní vodou, tak bude tento chladivo-štiplavý efekt trvat mnohem déle. Můžete zkusit také použít silnou mentolku, ale ty jsou většinou s cukrem a ten není úplně nejvhodnější zapojovat do orálních hrátek. Mnoho lidí tyto pocity miluje

Obyčejná ústní voda umí dělat divy

Kokosový olej

Tak nějak jsme si zvykli používat kokosový olej úplně na všechno. Není tak žádným překvapením, že se dá používat i jako lubrikační pomocník. Samozřejmě musíte zvolit nějaký organický, bez konzervantů nebo jiných chemikálií, a navíc musíte myslet na to, že ho nesmíte zkombinovat s latexovým kondomem (stejně jako každý jiný lubrikant na olejové bázi). Také používejte pouze nově otevřený kousek, protože jinak se v něm mohou tvořit bakterie.

Silonky

Klasické silonky si při sexu musíte sundat, tak proč je rovnou na něco nevyužít? Svažte jimi svému partnerovi ruce nebo kotníky nebo je použijte jako pásku přes oči. Všechny ostatní smysly poté budou fungovat mnohonásobně víc, nezaškodí proto se následně partnera dotýkat něčím hedvábným nebo sametovým, peříčky či jinými příjemnými věcmi.

Naprosto stejně jako silonky mohou fungovat i šála, tričko a další části oblečení.

Kostky ledu

Použití kostek ledu v sexu se může zdát naprosto obyčejné. Je to takové profláklé, ale sami přiznejte, kdy jste to naposled zkusili? A věděli jste, že je můžete využít hned na několik různých technik? Tou nejznámější je roztávání kostek na různých místech těla - záda, prsa, břicho, vnitřní stehna, ale i intimní partie. Je to vzrušující a sexy. Dále se mohou využít na znecitlivění některého místa, případně na následný teplotní šok (například lízání, sání). No a v neposlední řadě mohou být pomocníkem při orálním sexu - buď si žena může naplnit ústa několika kostkami a zároveň s nimi partnera uspokojovat, nebo si je takto "vychladit" a teprve potom poskytnout partnerovi slastný prožitek.

Kartáč na vlasy

Plochá strana kartáče může být použita jako plácačka, kterou dáte partnerovi (nebo on vám) výprask, druhou stranou můžete partnera škádlit (pokud ho budete chtít potrápit, můžete přejíždět toto plácané místo). Krom zadečku můžete přejíždění štětinkami kartáče zkusit na zádech, vnitřní straně stehen nebo hrudníku.

Sáček na svačinu

Máte-li rádi opravdu hodně lubrikantu, můžete sáček na svačinu (nějaký kvalitnější) naplnit olivovým nebo kokosovým olejem, ponořit do něj penis a hrát si. Kdybyste potom chtěli pokračovat sexem, opět nezapomeňte, že nesmíte použít latexový kondom.

Ponožky

Podobně jako sáček může posloužit i ponožka, do které se dá opět nějaký lubrikant a masturbuje se s ní. 

Ponožky většina lidí při sexu nechce, zkuste ale udělat opak

Elektrický kartáček

Pro domácí vibrátor nemusíte chodit daleko, možná se ukrývá ve vaší koupelně! Elektrický zubní kartáček nebo elektrický holicí strojek mohou vykonávat i uspokojující funkci, pokud jejich spodní část použijete proti klitorisu nebo varlatům. Samozřejmě musí být přístroj opět zabalený, ideálně v plastovém sáčku (kondom by vám nechal na rukojeti stopy lubrikantu).

Spodní prádlo

Možná byste nevěřili, ale spodní prádlo můžete využít místo roubíku. Jen se ujistěte, že je ideálně prádlo čisté a že ho máte složené tak, aby se případně rozkládalo směrem z pusy ven a ne do krku.

Nůž na máslo

Využijte některé součásti vašeho příborníku k sexuálním hrátkám. Podstatou je, aby nebyly ostré, takže si můžete vybrat například nůž na máslo. Dejte je do lednice a pak partnerovi dopřávejte chladivou slast, aniž byste porušili jeho kůži.

Roller

Rollery jsou používány k masážím - většinou zad. Vy je ale můžete využít k mnohem zajímavějším a především opomíjenějším místům. Namasírujte partnerovi zadní stranu stehen, oblast pod prsy nebo chodidla.

Mýdlo

Ženy, líbil se vám jeden z předešlých nápadů s masážní sprchovou hlavicí? Tak zbystřete! Pokud si tyto chvilky ve vaně budete chtít užívat se svým partnerem, určitě nebudete chtít, aby se nudil. On může použít k masturbování mýdlo. Oba se tak budete skvěle uspokojovat. Vy mýdlo do svých hrátek raději nezapojujte a rozhodně si ho nezasouvejte do vagíny.

Kancelářská sponka

Jestli se vám nechtějí kupovat kolíčky na bradavky, protože nevíte, jestli by tato sexuální praktika mohla být něco pro vás, máme pro vás jednoduchý tip. Najděte ve svém psacím stole sponky na papír a dejte je na bradavky tak, jak byste je normálně použili na papír. Je to jednoduché a rychle zjistíte, jestli se vám podobná stimulace bradavek líbí.

Kravata

Ani na bondage (svazování) nepotřebujete do začátku žádné profesionální vybavení. Bude vám stačit obyčejná kravata. Člověk je vždycky rád, když jednu věc využije na více účelů, takže se nebojte si kravatu vzít na společnou (třeba i pracovní) večeři a následně si s ní dát malý, sexy dezert.

Nemusíte utrácet tisíce, abyste si užívali doma trochu netradičně, ať už sami, nebo s partnerem. Vidíte, že vám bude stačit mnoho věcí z těch, které má většina z nás doma. Nic vám nebude bránit ještě dnes vyzkoušet alespoň jeden z těchto domácích sexuálních pomocníků, tak hurá do toho! Jestli byste ale tyto experimenty spíše rádi zkoušeli s někým, zaregistrujte se na erotickou seznamku a seznamte se s někým, kdo také rád experimentuje v sexu.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.