Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

22 otázek o mužské masturbaci - 1. díl

10.září 2019
22 otázek o mužské masturbaci - 1. díl

Určitě jste někdy přemýšleli o masturbaci opačného pohlaví. Některé věci víte, jiné zůstávají tajemstvím. Dnes jsme se rozhodli odhalit tajemství mužské masturbace. Ženy jsou zvědavá stvoření, a proto by si tento článek neměly nechat ujít! Načerpejte informace, které budete moci třeba později využít při společných večerech...

Ženy, zajímá vás, co muži dělají a nedělají při masturbaci? Pokud ano, tak jste tady správně! Tato zvědavost může plynout z několika věcí. První z nich je ta, že muži mají jiné intimní partie, tudíž se nabízí jiné možnosti hrátek než u žen. Dále tomu nepomáhá ani to, že většinou jsou trochu stydlivější a nejraději masturbují za zavřenými dveřmi a my si tedy můžeme jen představovat, co tedy dělají. I orgasmus je trochu jiný. Jste připravené se dozvědět pravdu?

Vzhledem k tomu, že by se nám všech 22 otázek nevešlo do jednoho článku, museli jsme přistoupit k rozdělení na dva díly. Dnes si tedy můžete užít prvních 11 otázek.

Otázky o mužské masturbaci

Sají si muži svůj vlastní penis?

Ti, kteří mohou, to dělají. Ale jak poukázal muž, který to dokáže, je to pro ně spíše méně o masturbaci a více o "cirkusovém triku", který ukazují ostatním. Takové ohýbání těla je velmi namáhavé, a tak mnohdy ani k uspokojení nedojde. Navíc zde hrozí celkem velké riziko poranění, takže pokud jste muž a budete to chtít zkusit, dejte si pozor.

Nutno podotknout, že toto opravdu nejde každému a jde především o to, jak se daný muž ohebný. A protože lidi v dnešní době už můžou zkusit všechno, někteří si kvůli tomu, aby si na penis pusou dosáhli, nechávají vyoperovávat i žebra. Bláznivé, ale to je realita dnešní doby.

Ejakulují vždy muži stejné množství semene? A všimnou si vůbec toho, když se toto množství změní?

Většinou si této změny nevšimnou. Většinou si všimnou většího množství ve chvíli, kdy nějakou dobu nemasturbovali, protože je to trochu překvapí. Stejně jako ženy, ty také nikdy nijak neměří, kolik tekutin z nich při vzrušení vyteče, ale pokud by to bylo velké množství, budou z toho v šoku. Pokud by se ale množství výrazně zmenšilo, stálo by za to navštívit lékaře, protože může jít o zdravotní problém.

Muži si většinou nedokážou sát svůj penis

Jak je časté to, že má muž chuť si při masturbaci strčit prst do zadku?

To záleží především na každém jednotlivci. Jsou muži, kteří to milují (a ne, neznamená to, že jsou to homosexuálové) a kteří si to při masturbaci užívají. Pak jsou muži, kteří si tato místa nechají dráždit pouze partnerkou. No a poslední kategorií jsou muži, kteří striktně odmítají jakékoliv dotyky těchto intimních partií. 

Věřte ale, že na tom vůbec nezáleží. Ženy také dělají to, co se jim líbí, a nikdo neříká, jestli je to špatně, nebo dobře. Ať každý dělá to, při čem se cítí skvěle.

Jak často muži masturbují? Jednou denně? Nebo spíše jednou týdně?

Opět to velmi záleží na každém člověku. Každá žena také masturbuje jinak často, někdy i jedna konkrétní žena má období, kdy si to neodpustí několikrát denně a pak období, kdy vydrží týden bez uspokojení. U mužů to velmi záleží na jejich sex drivu. Přesto to má většina mužů spíše jako zvyk. Například se uspokojí každou noc před spaním, v sobotu ráno, kdy mohou spát jak dlouho chtějí, nebo v jakoukoliv jinou dobu, která jim vyhovuje a udělají si z toho takový zvyk. Někteří se dokonce takto uklidňují, když jsou naštvaní.

Mluví spolu někdy muži o masturbaci? A povídají si s nimi třeba o erotických hračkách?

Většina mužů se s dalšími muži o masturbaci nebaví. Těžko říct, zda to považují za tabu, jestli je to ovlivněno kulturou nebo osobností, ale zkrátka nemají tu potřebu. A i erotické hračky jsou tématem, které byste u mužů hledali marně. K tomu může přispívat ale například i fakt, že jich trh zase tolik nenabízí, takže by konverzace byly časem dost monotónní.

Jak často to muži dělají čistě jen z nudy?

Popravdě to dělají celkem často. Je to tak jednoduché pomyslet si "No, tak mám teď nějaký čas navíc a nemám co dělat...." a jít se vzrušit, než vymýšlet něco složitého nebo něco, co by zabralo zbytečně dlouhou dobu. Častěji se to stává ale ve chvílích, kdy se člověk jen tak nudí u počítače, brouzdá po internetu a prostě to přijde. Nebo se třeba nějakou "náhodou" objeví na pornostránce.

Masturbace z nudy opravdu existuje

Opravdu při tom používají ponožku?

Ačkoliv je to spíše sranda v amerických komediích, tak věřte, že ponožka má při mužské masturbaci opravdu své místo na slunci. Samozřejmě, nedělají to všichni, nedělá to ani většina, ale zkrátka se takoví muži najdou. Jestli je to tím, že to viděli ve filmech, chtěli to zkusit a zjistili, že to je praktické, nebo jen tím, že jsou líní hledat nějakou jinou variantu, to je nejasné. Žádné studie, které by ukázaly, kolik mužů ponožku při ejakulaci používá, bohužel neexistují.

Nabízí se otázka, zda muži tyto ponožky posléze perou nebo co s nimi vlastně dělají. Většina z nich tyto "použité" ponožky (jen doufejme, že nejsou použité v normálním slova smyslu) následně vyperou nebo umyjí. Zbytek mužů... si raději domyslete sami. Díky Redditu, internetovém fóru s mnoha prapodivnými otázkami, navíc víme, že to může skončit mnohem, mnohem hůř než jen ponožkou od spermatu. Jeden muž si místo ponožky vybral krabici od bot, kterou používal několik let, dokonce mu v ní začla růst plíseň a on ji stejně nevyhodil. Fotku raději přikládat nebudeme, můžete ji najít na internetu, pokud vás to zajímá (upozorňujeme, že to není nic pro slabé povahy).

Používají muži druhou ruku k další stimulaci?

Jak jsme již zmínili, neexistuje žádný správný způsob masturbace. Jen to, co je lidem příjemné a co naopak není. A stejně jako v přechozím případě s ponožkou, ani zde neexistují žádné studie, které by nám blíže určily, kolik mužů používá při masturbaci druhou ruku k další stimulaci. Ale víme, že to muži dělají. A nemusí si k tomu nutně strkat prst do análního otvoru.

Někteří muži si rádi dráždí bradavky, ale ještě častěji si muži dráždí místo mezi šourkem a análním otvorem, kterému se česky říká hráz, jinak perineum. Na tomto místě se totiž nachází prostata, a tak je to pro ně velmi příjemné.

Opravdu dělají to, že si sednou na svou ruku, aby si jí znecitlivěli, a následně jim to přišlo, jako že je uspokojuje jiná osoba?

Když si to představíme, zní to celkem komicky, ale asi každý musí uznat (obzvláště tedy muži), že v pubertě zkoušeli kdeco, včetně různých masturbačních technik. A rozhodně mnoho můžu vyzkoušelo právě tuto. Ale že by to někdo používal při každé masturbaci? Takových mužů bude minimum. Možná si na to jednou za čas ještě někdo vzpomene, ale spíš ne. 

Ale nic proti tomu, je to rozhodně zajímavá technika, která nikomu neubližuje a podporuje fantazii, což se může v budoucnu hodit. Jen pozor na to, aby si ruku neodkrvili až příliš, to by mohlo mít nepěkné následky.

Nejčastěji muži používají papírový kapesník, utěrku nebo toaletní papír

Dělají to ve sprše, zatímco my se nacházíme v jiné místnosti?

Určitě ne pokaždé, ale dělají to. Muž může vést stále naprosto zdravý sexuální život se ženou a vedle toho si najít čas na masturbaci, dělá to naprostá většina. A vy, ženy, se přiznejte - nikdy jste nemasturbovaly, když jste byly ve vztahu? Pokud ne, dostávaly jste asi mnoho sexuální pozornosti od muže, nebo nemáte tak velký sex drive. Ale obecně lze říct, že muži mají chuť na sex o trochu větší než ženy.

Takže až svého partnera přistihnete při masturbaci, nedělejte z toho vědu.

Jak to pak uklízí?

Na toto téma jsme už narazili v otázce o ponožce. Určitě to nedělá každý muž stejně. Jde také o to, kam sperma putuje. V každém případě, ale především v tom, kdy je sperma zachyceno pouze do ruky, by mělo následovat umytí rukou, nejlépe mýdlem. Pokud muž používá krém, ten se ve velké většině absorbuje do kůže, ale pokud lubrikační gel, určitě stojí za to, když si pak penis opláchnou vodou. Někteří muži používají papírový kapesník, což vlastně všechnu práci odvede za ně (i když to umytí rukou není nikdy od věci). Někteří muži, ale je jich hodně málo, používají dokonce kondom, díky kterému už vůbec nemusí řešit, "co s tím".

Nebojte se, tohle nejsou všechny otázky o mužské masturbaci! Již v pátek se můžete těšit na další díl, ve kterém se podíváme na zoubek například erotickým hračkám nebo tomu, na co muži při masturbaci myslí. To budou teprve zajímavé věci! 

Pokud partnera máte, nebuďte nešťastné, že masturbuje, téměř každý muž to dělá, a pokud si myslíte, že ten váš ne, tak se dost pravděpodobně stejně pletete. Ale jestli partnera nemáte, můžete to jednoduše změnit! S mužem se můžete seznámit díky online erotické seznamce, na které se stačí zdarma zaregistrovat. Bude záležet jen na vás, zda si najdete partnera na flirt, pravidelná sexuální setkání nebo sex na jednu noc.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.