Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

21 nejžhavějších sex her

7.září 2021
21 nejžhavějších sex her

Představte si, že je pátek večer a vy jste po dlouhém pracovním týdnu konečně zavřeli notebook a vypnuli upozornění na e-maily. Chcete (a zasloužíte si) upustit trochu páry, ale prostě nemůžete zase koukat na Netflix a relaxovat se svou drahou polovičkou, protože už jste dokoukali nejnovější sérii seriálu, to se zase máte na něco dívat? Je na čase zkusit něco nového a, řekli bychom, mnohem zábavnějšího. A právě tady přicházejí na řadu sexuální hry.

Dobře, ale co to je ta sex, erotická nebo sexuální hra? Jsou podobné tradičním hrám, ale jsou trochu "okořeněné". Amy Levine, sexuální koučka a certifikovaná sexuální pedagožka z New Yorku, říká, že sexuální hra může být v podstatě cokoli, co je "zábavné, bezpečné a dobrovolné". A na rozdíl od miliontého opakovaného sledování seriálu New Girl (Nová holka), erotické hry vás a vašeho partnera skutečně sblíží a umožní vám navázat nové pouto. A navíc to bude zábava!

"Je to čas věnovaný tomu, abyste se zaměřili na přání, potřeby, touhy a zvědavost toho druhého," vysvětluje Levine. Navíc hraní hry vám umožní být opravdu přítomni a v našem světě nekonečného rozptylování je věnování tohoto času přítomnosti změnou ve vašem vztahu (a sexuálním spojení).

I když existují klasické hry jako Twister nebo poker, které můžete hrát s nemravným nádechem, můžete také vyzkoušet některou z nesčetných her, které podporují předehru, škádlení a celkově skvělou zábavu. Překvapte svou drahou polovičku víkendovým potěšením a objednejte si jednu z těchto her na Amazonu, Lovehoney (nebojte se, je v diskrétním balení) nebo jinde. Na herní večer se budete těšit jako nikdy předtím. Zde je seznam 21 nejžhavějších sexuálních her pro páry.

Nejlepší a nejžhavější sex hry pro páry

LOOPY Date Night Box

Společnost: LOOPY

Cena: 36,99 dolarů (ve slevě 29,99 dolarů)

V této hře roztočíte spinner a vyberete si kartu z určité kategorie. Zábavným doplňkem je saténová páska přes oči, která je součástí hry. U této hry se budete smát, líbat a kdo ví, co ještě! 

Love Language: Card Game

Společnost: FLUYTCO

Cena: 24,95 dolarů

Pokud vás vzrušuje emocionální intimita, máme pro vás jeden tip. Tento balíček 150 otázek pro zahájení konverzace, inspirovaný psychology a párovými terapeuty, vám umožní dozvědět se o svém partnerovi mnoho nového. Díky pěti kategoriím otázek, mezi něž patří Rodina, Intimita, Pár, Jednotlivec a Minulost a budoucnost, se můžete rozhodnout, o čem se chcete dozvědět více nebo co vás podle vás sblíží. V kombinaci s lahví vína si můžete dopřát dokonalé rande.

Poker for Couples

Společnost: Tingletouch

Cena: 25,99 dolarů

Zpočátku to vypadá jako obyčejný poker: Ale tento typ pokeru s sebou nese jiná rizika a jiné odměny než peníze. Podle recenze na Amazonu: "Tyto karty s odměnami jsou rozděleny do kategorií jako svlékání, mazlení, nahota, žhavé věci, chtíč a vyvrcholení. To hráčům účinně umožňuje pomalu budovat své vzrušení a celkový zájem o postupně riskantnější odměny, až nakonec dosáhnou konečné odměny vyvrcholení."

Erotická hra Poker for Couples

Oh! Kinky Confessions Truth or Dare Card Game

Společnost: Lovehoney Oh!

Cena: 8,99 dolarů

Pravda nebo úkol byla vždycky žhavá hra. Vnáší sexuální napětí do každé místnosti, do které vstoupí. S touto verzí se ani nemusíte zabývat náročnou částí vymýšlení otázek - vše můžete nechat na kartách (a také to pak všechno svést na karty). V této hře s otázkami ve stylu "Raději bys..." budete do konce večera profíkem v tom, co váš partner v ložnici miluje. 

Oral Fun Board Game

Společnost: Lovehoney

Cena: 19,99 dolarů

Poměrně klasická desková hra s kostkou a figurkami. Tvůrci hry ale doporučují mít s sebou při hře tyto předměty: ochucený lubrikant, drobné potraviny (třešně, jahody nebo podobné), kostky ledu, něco šumivého k pití a pásku přes oči. Takže se ujistěte, že jste zásobeni.

Talk, Flirt, Dare

Společnost: ARTAGIA

Cena: 24,50 dolarů

Potřebujete důvod, proč vyzkoušet tuto sexuální hru? Co takhle více než 5 000 důvodů? Tolik pětihvězdičkových recenzí získala tato hra na Amazonu. Ano, tak moc je dobrá. Nabízí tři úrovně - mluv, flirtuj a odvaž se - takže si můžete zvolit úroveň blízkosti ve hře. Talk (mluv) je ideální na večírky, Flirt pomůže posunout nový vztah na další úroveň a Dare znovu rozproudí vaše spojení v dlouhodobém vztahu.

Erotická hra Talk, Flirt, Dare

All Night Love Affair Dice And Card Game

Společnost: Lovehoney

Cena: 16,99 dolarů

Když chcete něco okořenit, ale docházejí vám nápady, tato hra vás zaručeně vyvede ze stereotypu. Hoďte kostkami, vyberte si kartu a dělejte to, co karta nařizuje. Po několika kolech lízání, sexuálních hrátek a bondage, které vás nastartují, zapomenete, že jste vůbec hráli nějakou hru.

Nookii: The Hot Game for Passionate Lovers

Společnost: Nookii

Cena: 32,99 dolarů

Tato nejprodávanější sexy karetní hra vám umožní hrát si s tělem vašeho partnera třemi různými způsoby na třech úrovních intenzity. Zahřejte se s kartami "Mmm" založenými na dotýkání a škádlení, pak přejděte na karty "Ooh" s podrobnými scénáři mini role playů. Zakončete to kartami "Aah". Součástí této hry je také páska přes oči a každou akci musíte dokončit v určitém časovém limitu, takže je na vás vyvíjen tlak.

Touch & Tell

Společnost: Touch & Tell

Cena: 29,99 dolarů

Tato sexuální hra pro páry zaručeně využije duševní i fyzickou stránku vašeho vztahu. S 250 kartami, které vám říkají, čeho se máte "dotknout" (Touch) nebo co máte "říct" (Tell), vás sblíží během okamžiku. "Měl jsem ve vztahu problémy. Tato hra byla zábavná a užitečná. Vrátila jiskru a zvýšila intimitu," napsal jeden z recenzentů na Amazonu.

Truth or Dare for Couples

Společnost: Chronicle Books

Cena: 8,25 dolarů

Přibalte si tuto kompaktní karetní hru do kufru a vezměte si ji s sebou na příští společnou dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete. Obsahuje 50 "nemravných" pravd a 50 "náročných" úkolů a výzev, takže se můžete těšit na pěkně žhavý večer.

Sexuální hra Truth or Dare for Couples

O-ing Tower Love & Naughty Stacking Tower

Společnost: Holla Banana

Cena: 26,99 dolarů

Tato hra je taková Jenga pro dospělé. Klasická dřevěná hra se dočkala sexy úpravy v podobě věže O-ing. Obsahuje celkem 54 bloků s kombinací 27 otázek typu "pravda nebo úkol" a 27 úkolů/výzev, které musí vaše drahá polovička (nebo vy) splnit.

Cosmo Kama Sutra The Sex Deck

Společnost: Sterling Publishing

Cena: 11,69 dolarů

Balíček karet Cosmo obsahuje 99 poloh s ilustracemi a návodem, který rozproudí vaši fantazii. Navíc nabízí 12 bonusových "lekcí chtíče", které vám pomohou zvládnout další bonusové pohyby.

Dirty Charades

Společnost: Outset Media

Cena: 11,85 dolarů (ve slevě 10,32 dolarů)

Tato pikantnější verze hry šarády vás zaručeně rozesměje. Podle popisu je tato verze o "sugestivních narážkách", které mezi vámi a vaším partnerem rozproudí dění. Obsahuje 100 karet a šest šarád na každé kartě. Máte chuť na skupinovou zábavu? Sprosté šarády můžete hrát až ve čtyřech lidech, takže pozvěte další osobu nebo pár, aby se k zábavě připojili.

Erotická hra Dirty Charades

Strip Blackjack Sex Card Game

Společnost: Lovehoney

Cena: 8,99 dolarů

Proměňte svou ložnici v nejexkluzivnější kasino na světě s hrou svlékací blackjack. Je dost podobná originální verzi, jen je nahá (tedy lepší). Nejenže je svlékání mnohem zábavnější, ale hlavně vám dává možnost dráždit partnera pomalým a smyslným odhalováním.

Role Playing Dice

Společnost: Fly-Love

Cena: 35,34 dolarů

K dispozici máte 6 různých kostek: dvě s polohami, dvě s částmi těla a dvě se slovesy (například lízat), takže je můžete libovolně kombinovat. Zaručeně vás s partnerem přimějí vyzkoušet nějaké nové pohyby.

469 Fun Sex Questions

Autor: Michael a Barbara Kortekaas

Cena: 11 dolarů

S těmito otázkami vám nápady nedojdou. Jsou navrženy tak, aby vám a vašemu partnerovi pomohly mluvit o všem, co se týká sexu. Když se vám bude o sexu mluvit pohodlněji, budete si sex více užívat. Tak se začněte ptát!

The Discovery Game

Společnost: The Discovery Game

Cena: 31,99 dolarů

Tato hra byla sice navržena pro manželské páry, ale může ji hrát kdokoli, protože je celá o vašem vztahu. Pokud máte pocit, že jste se svým partnerem spadli do stereotypu, hra Discovery Game vám pomůže znovu oživit vaši vášeň tím, že překonáte "překážky intimity". Uznávám, že to není nejvíc sexy hra na trhu, ale po hraní pravděpodobně stejně skončíte spolu v posteli, takže... je to výhra pro všechny.

Erotická hra The Discovery Game pro páry

Would you Rather...?: The Naughty Conversation Game for Couples

Autor: J.R. James

Cena: 9,95 dolarů

Klasická hra "Would You Rather...?" se v tomto vydání mění na sexy. S otázkami jako např: "Chtěl bys raději... sledovat, jak se tvůj partner vášnivě líbá s někým, koho neznáš, nebo poslouchat, jak má hlasitý a divoký sex za zavřenými dveřmi s někým, koho znáš?" a "Chtěl bys raději... mít sex s někým, kdo hodně křičí, nebo kdo kouše?", poznáte nejhlubší touhy toho druhého.

Adult Loaded Questions

Společnost: All Things Equal, Inc.

Cena: 19,99 dolarů (ve slevě 9,99 dolarů)

Pokud chcete do své předehry vnést trochu smíchu, je tato hra pro vás ta pravá. Najdete v ní celkem neuvěřitelných 308 otázek a můžete ji hrát až v šesti lidech, takže je super na párty. Mezi některé z otázek patří např.: Co je okamžitý zabiják nálady? Které slovo zní sprostě... ale není? Na jaký televizní pořad byste se dívali, kdyby obsahoval plnou nahotu?

Sexuální karetní hra Adult Loaded Questions

Bottle Cap Striptease Darts

Společnost: Barwench Games

Cena: 9,95 dolarů

Pokud máte rádi barovou hru Šipky, určitě oceníte i tuto magnetickou verzi, která je celá o svlékání. Část, na které přistane víčko vaší láhve, určuje, který kus oblečení musí dolů. Takže si vyzkoušejte svou soutěživost, dokud... no, však víte.

Erotic Massage Deck

Společnost: Hachette Books

Cena: 100,79 dolarů

Jen málo věcí vás dokáže naladit na sex tak jako masáž. Těchto 50 erotických masážních karet nabízí návod krok za krokem, jak smyslně přejíždět naolejovanými prsty po zádech partnera a dostat ho do nálady. Jedná se ale o bezkonkurenčně nejdražší zmíněnou hru.

Nemáte si s kým zahrát? Nezoufejte a zaregistrujte se na sex seznamce!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.