Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

20 věcí, které se dají dělat s nahým mužem

23.duben 2019
20 věcí, které se dají dělat s nahým mužem

Ženy, přemýšlely jste někdy nad tím, jak nejlépe vzrušit muže? Víte, co dělat s jeho tělem, když se před vámi objeví nahé? Staňte se mistryněmi předehry i samotného aktu a různých praktik díky 20 tipům, které vám v dnešním článku přinášíme.

Nahé tělo člověka je velmi zajímavé, ženy pak většinou obzvláště zajímá to mužské. A jak už to tak bývá, u toho svého těla člověk ví, "kam sáhnout", aby to bylo příjemné, ale jak to udělat u těla opačného pohlaví, když to tělo dobře neznáme, protože ho nevlastníme? Dnes vám, ženy, trochu poradíme. Není to všechno ale jen o tom, jak se správně dotýkat, ale i jak se chovat, co dělat a zkoušet.

Tělo a duše jsou propojené

Je důležité si uvědomit, že tělo a duše jsou navzájem propojené. Asi víte, že když vás někdo raní duševně a jste smutné, časem se to začne projevovat i na vašem těle (stav vlasů, kůže, nehtů nebo dokonce různé bolesti, nevolnosti apod.). Stejně tak to funguje i naopak. Když budete dělat dobře tělu, vaše duše bude spokojenější. V tom nejlepším případě se díky dotykům dokonce objeví i sexuální vzrušení

Vzrušení u mužů způsobují trochu jiné podněty než u žen. Zatímco muž je spíše stimulován tím, co vidí, žena spíše tím, co se jí honí hlavou. Oba jsou pak ale vzrušování doteky. Představte si, že se před vámi objeví sexy tělo, nahé tělo muže, který čeká, co s ním uděláte. Jak se v takovéto situaci zachováte? Máte rozmyšlené, jak budete postupovat? Samozřejmě, můžete ho svalit na postel, nasednout si a začít rovnou takto zprudka, ale určitě by stálo za to i jít na to jednou trochu pomaleji nebo zkrátka trochu jinak. Zkombinujte několik z následujícíh bodů a uvidíte, že na konci hrátek bude váš partner vrnět blahem.

20 tipů, co dělat s mužským nahým tělem

Také se svlékněte

Proč by on měl být ten jediný, kdo je nahý? Navíc jsme již zmínili, že se mužské vzrušení stupňuje podle toho, co muž vidí. A vězte, že když jste se s ním dostaly až do postele, tak jste mu určitě sympatické a chce vás vidět nahé. Odhalte se!

Zakryjte mu oči šátkem

Nemusíte mít žádné speciální masky přes oči, úplně vám postačí jakýkoliv šátek, kravata nebo cokoliv, co bude zrovna po ruce. Div se z toho všeho líbání, dotýkání, škrábání a masírování nezblázní! Komunikace mezi vámi bude probíhat především těmito doteky. Až bude opravdu hodně škemrat, můžete mu to z očí sundat.

Zkuste se společně trochu inspirovat

A také maličko vzrušit. Pusťte si třeba film Bez kalhot (Magic Mike) a některé věci můžete napodobit. Navíc se vám bude skvěle koukat na vypracovaná mužská těla.

Předveďte se mu

Nemusí to celé být jenom o tom, že na něj budete sahat. Pokud ho chcete vydráždit, předvěďte mu, co ve vás je! Nejprve můžete udělat třeba minutkový svůdný striptýz, a pokud ho budete chtít trochu potrápit ještě víc, můžete to maličko prodloužit nebo přidat další činnosti, jako například sebeuspokojování... Bude vás za to milovat i nenávidět! Sledujte, co se děje s jeho tělem, určitě si všimnete nápadného vzrušení.

Drážděte

Ještě trochu si s ním pohrajte. Nemusí dostat vše zadarmo jen tak a honem rychle. Líbejte ho po hrudníku směrem dolů a těsně před penisem se zastavte. Pokud chcete být obzvláště kruté, tak mu dejte rychlý polibek na žalud. Pak se chvíli věnujte něčemu jinému. Jen vy se rozhodnete, kdy se k tomu zase vrátit.

Když se mu svléká, je to pěkně sexy

Zapojte vibrátor

Nebo použijte jakoukoliv jinou erotickou hračku, nabízí se vám tolik možností! A pokud nevíte, vyzkoušejte vibrátor, masážní přístroj na prostatu, kroužek na penis, klidně i dildo. Je jen na vás, na co tyto hračky použijete.

Změňte místo

Když už bude nahý, můžete ho přemístit na jakékoliv místo, ale kromě postele. V té si to určitě užíváte nejčastěji, proto to chce nějakou změnu. Nemusíte to hnát do extrémů a jít na náměstí, ale třeba ani na zahradu, úplně si vystačíte se svým domem nebo bytem.

Proměňte ho v zákusek

Penis (v případě, že je čistě umytý) nechutná nijak. To ale můžete změnit k lepšímu, když použijete ochucený lubrikační gel, čokoládový sirup, šlehačku nebo cokoliv jiného, co vám chutná. 

Zahrajte si na kovbojku

Poloha kovbojky neboli cowgirl je skvělá pro vzrušení muže, ale i pro ženský orgasmus. Je na vás, zda zvolíte klasickou nebo obrácenou verzi. Raději to vezměte ale zlehka a pomaleji, protože při divoké jízdě se může stát, že svému drahému penis zlomíte.

Najděte bod P

P v tomto případě neznamená penis, nýbrž prostatu, což je malý mužský orgán velikosti vlašského ořechu v blízkosti močového měchýře. Je to velmi podceňovaná erotogenní zóna. Můžete ji dráždit jak vnitřně, tak vnějšně. Jak na prostatu jsme vysvětlili v předchozích článcích.

Naučte ho, jak se zasluhuje potěšení

Tohle je zase trochu takové zlobení, ale pěkné, a to jak pro vás, tak pro něj. A jak konkrétně to udělat? Dejte ruku na jeho penis, jemně stiskněte a pohybujte vždy, když on udělá něco, co se vám bude líbit. Plynule se tak dostanete k příjemnému uspokojování rukou.

Zkuste dirty talk

Řekněte mu, co byste chtěli, aby vám dělal... Je toho spoustu, co mu můžete sladce šeptat do ucha a budete ho tím vzrušovat k nepříčetnosti.

Skládejte mu komplimenty

Šeptat do ouška mu můžete i mnoho různých komplimentů. Svěřte se mu s tím, co je na něm neodolatelného a jak moc se vám líbí.

Jak bude mužské tělo na doteky reagovat?

Zapojte jógu

I když se józe nevěnujete, určitě přibližně víte, jak vypadají různé polohy. Jestliže chcete zkusit nějakou novou sexuální polohu, ale tápete, můžete se inspirovat právě v józe. Ale pozor, ať si něco nenatáhnete nebo si neublížíte.

Dejte si navzájem celotělovou masáž

Body vzrušení najdete po celém těle. Jako hru můžete brát to, že je budete hledat. Poté si v hlavě můžete vytvořit erotickou mapu těla a příště se orientovat podle ní. Nezapomeňte přitom na masážní oleje, nejlépe s nějakými afrodiziakálními vůněmi, jako je například ylang-ylang.

Zkuste to bez rukou!

Masáž rukama je nádherná, ale všechno je potřeba jednou za čas obměnit. Proto se zkuste vašim tělům navzájem věnovat třeba ústy (zapojte rty, jazyk, dech a třeba i zuby). Bude to zajímavé... A pokud nejste oba ještě zcela nazí, tak si můžete takto zkusit svléknout i spodní prádlo.

Vše nemusí být žhavé, zchlaďte se

Citlivost těla je opravdu vysoká. Při takovém vzrušení se celé tělo nažhaví, a tak si zaslouží pořádně zchladit. Nejlépe to uděláte pomocí kostek ledu, které budete veeelmi pomalu posouvat shora po hrudníku dolů... Nikdy je ale nenechávejte na stejném místě moc dlouho, protože by to bylo nepříjemné a tato část by se znecitlivěla, což není úplně váš účel.

Zaveďte ho do sprchy

Když už je svlečený, můžete toho využít a zavést ho do sprchy. Zabijete tak v podstatě dvě mouchy jednou ranou. Vykoupete se, budete čistí a voňaví... No a přitom se budete věnovat svým tělům. Jestli vám bude lépe ve sprše nebo ve vaně, to už necháme na vás (pokud tedy máte na výběr). Obojí má své kouzlo.

Hrajte si trochu tvrdě

S tělem se dá hrát i trochu tvrdším způsobem, než jsme doposud uváděli. Nejprve si ale promluvte o svých hranicích a záchranném slovu, které byste měli mít vždy stanovené. Poté se teprve můžete posunout dál. Sledujte, jak tělo reaguje.

Nechte ho, aby vám popsal, co přesně chce

Zaprvé to bude sexy a zadruhé bude spokojený, protože když mu to splníte, bude šťastný a třeba i uspokojený. A co je lepší vidět než svého sexuálního partnera spokojeného?

S nahým mužským tělem můžete dělat spoustu věcí, které se budou líbit jak vám, tak jemu. Není se proč stydět, pokud chcete něco vyzkoušet, tak o tom spolu komunikujte a bude vše v pořádku. A chybí-li vám nějaký sexuální partner, jehož tělem byste se mohly kochat, navštivte online erotickou seznamku, na které ho můžete lehce najít.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.