Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

20 sexy stolních her

4.leden 2018
20 sexy stolních her

Nikdy není na škodu si trochu oddechnout a zahrát si nějakou hru. Když se pak spojí hra a vzrušení, prožíváme skvělé chvilky. Pokud toto chcete zažít a myslíte si, že by se vám hodily tipy na nějaké hry, neváhejte přečíst si článek.

Sex, když máte stabilní vztah, je skvělý: Znáte žhavé body toho druhého a dokážete stisknout všechna správná "tlačítka", aniž byste o tom nějak přemýšleli. Když ale děláte pořád a pořád dokola tu samou věc, bude vám to časem připadat takové bez šťávy. Je pěkné, když si jednou za čas sex něčím zpestříte, může to být nová sexuální poloha nebo připojení erotické hračky do vašich hrátek. To ale není vše, co můžete udělat. Také můžete vsadit na předehru a ta se dá provozovat různě. Dnes vám nabízíme možnost trochu poznat erotické stolní hry, které vás nejen zabaví, ale i nažhaví. Většina z nich obsahuje stejné věci jako klasické společenské hry - herní karty, herní desku, kostky, některé ale navíc obsahují erotické pomůcky. Sexy škádlení a flirtování je výhra, i když třeba ve skutečnosti prohrajete.

A navíc! Tyto hry mohou do vašeho sexuálního života vnést i něco víc. Zaprvé se o druhém můžete dozvědět něco peprného, co jste o něm ještě nevěděli, zadruhé díky nim budete moci vyzkoušet mnoho ještě nevyzkoušených věcí. A to za to stojí. Tak jdeme na to.

Spicy dice

Různé kostkové hry zná každý. Tyhle kostky se ale jmenují peprné. A také je proč. Nemají totiž na sobě čísla, ale různé pokyny (sát, líbat atd.), druhá různé části těla (bradavky, rty apod.) a třetí kostka místo, kde se to má stát (auto, ložnice atd.). V podstatě tutu hru můžete považovat za pěknou předehru. Pořídit se tyto kostky dají za zhruba 130 Kč.

Sex! Karetní hra

Tato hra s krásným jednoduchým názvem se hraje pomocí karet s 50 sexuálními polohami, které můžete dělat na tři způsoby. Karty jsou rozdělené podle barev, které vám řeknou, jak moc sexy jednotlivé polohy jsou a také zda se hodí spíše pro předehru nebo hlavní akt. Jakmile si vylosujete nějakou polohu, můžete si ji nanečisto zkusit a pak ji ozkoušet i při reálném sexu. Za tyto karty utratíte cca 220 Kč.

I dare you

O této hře jsme psali již ve článku Pozlobte si trochu o Vánocích + tipy na sexy vánoční dárky. Jedná se opět o karty, které na sobě mají věty "I dare you", což znamená, že někoho vyzýváte k nějakému úkonu nebo najdete karty, abyste řekli nějakou pravdu. V krásné krabičce jich najdete 30 a utratíte za ně přibližně 300 Kč.

Hra I dare you

Honeymoon in a Box

Tato roztomilá krabička se hodí nejen na líbánky (honeymoon). Je malá, takže dobře přenosná a můžete si s ní tak lehce užívat kdekoliv. Obsahuje kroužek na penis, lubrikant, bullet vibrátor, kostky a svíčku. Dá se říci, že poměrně ušetříte, když si koupíte tento set, protože všechny věci, kdybyste je koupili jednotlivě, by vás vyšly mnohem dráž. Za set zaplatíte 760 Kč.

Massage Seductions Game

Opět moc krásný set, který potěší nejeden pár. Obsahuje karty, na kterých máte návody na různé druhy masáží, můžete tak udělat klasickou masáž zad anebo nějakou erotickou masáž. Najdete jich tam 24 a každá z nich vám doporučí jiné pohyby. Společně s kartami v setu najdete i poslední dobou velmi populární masážní svíčky, které se roztaví na olej a masáž může začít. Set zakoupíte za necelých 450 Kč.

Bedroom Rockstar

Název této hry by se dal přeložit jako ložnicová rocková hvězda. Díky této hře se přesenete na krk kytary, který je vyobrazen na hrací desce, který bude rozdělený na tři kategorie - vokál, hra prsty a předvádění. K tomu všemu máte hrací karty s úkoly. Výhercem se stává ten, kdo první dosáhne konce kytary. Ten si pak může vybrat kartu z balíčku a začne tak příjemnou předehru. Hra stojí přibližně 650 Kč.

Hra Bedroom Rockstar

Bondage Seductions

Jedná se opět o set, který obsahuje kostky a karty, které vám určí, co budete dělat, dále bičík, masku přes oči a saténová pouta. Nepotřebujete přesně set 50 odstínů šedi, abyste si pěkně zařádili v tomto duchu. Set najdete na internetu za částku 430 Kč.

Spice It Up!

Tato hra se hraje zajímavým způsobem. Její součástí jsou karty, které na sobě mají otázky typu "Co kdyby(chom)...", takže například se může objevít otázka: "Co kdyby tě spoutal před tím, než byste se začli milovat?" nebo "Co kdybychom experimentovali s análním kolíkem. Je to skvělá příležitost pro ty, kteří by chtěli v sexu něco vyzkoušet, ale neví, jak na to. Cena se pohybuje okolo 280 Kč.

Sex Questions

Díky těmto kartám se můžete svého partnera zeptat na jeho preference a tím si zjistit vše, co potřebujete. Pak už stačí tyto nabyté znalosti pouze praktikovat v posteli. Karty seženete za 350 Kč.

Get Nasty

Tato hra slibuje, že díky ní bude váš život trochu nestoudnější. Obsahuje celkem 57 karet, které mají rozvířit klidné vody vašeho sexuálního života. V podstatě na kartách najdete napsané zajímavé úkoly. Cena této hry se pohybuje okolo 390 Kč.

Erotixxx

Už podle názvu poznáte, že se nejedná o hru pro děti. Tato hra pro dospělé má za úkol zjistit, kde jsou vaše hranice, a to tak, že bude budovat váš orgasmus, ale nesmíte ho dosáhnout. Jakmile budete takto extrémně nažhavení, víte, co máte dělat dál. Na internetu hru najdete v přepočtu za 520 Kč.

A Month of Sex

A Month of Sex je v podstatě něco jako adventní kalendář, ale ne ten vánoční (i když si ho můžete darovat i na začátku prosince), nýbrž vašeho sexuálního života. Následujících 30 dní budete otevírat okénka a postupovat podle ne úplně nevinných instrukcí uvnitř. Příklad: Pozvěte svého partnera k sobě do vany a jemně mu umyjte celé tělo. Použijte vodotěsnou hračku a stimulujte svého partnera, zatímco se budete milovat. Moc pěkný dárek jak pro sebe, tak i pro jiné páry, za zhruba 600 Kč.

Hra A Month of Sex - Měsíc sexu

IOU Sex Book

Zkratka IOU znamená, že někomu něco dlužíte. V tomto smyslu jsou to v podstatě takové kupónky, které můžete partnerovi nechat někde položené, aby věděl, že na něj myslíte a dlužíte mu například pěknou masáž, striptýz, předehru nebo hraní s hračkami. Může si to vybrat kdykoliv bude chtít. Utratíte pouhých 130 Kč.

Let's F*ck

Opravdu trefný a jednoznačný název, proč chodit okolo horké kaše, že? Jedná se o klasickou deskovou hru, kdy si vyberete figurku, zatočíte spinnerem a postupujete podle instrukcí, například odstraníte nějakou část oblečení nebo řeknete nějakou sprosťárnu. Za hru zaplatíte 280 Kč.

Jimmyjane Indulgence Set

Tento set má docela zajímavou součást - love decoder. Jedná se v podstatě o seskládaný papír do dětské hry. Pomocí něho si vyberete svůj typ dobrodružství. Krom něj set obsahuje ještě peříčko pro lechtání partnerova těla, mini vibrátor a lubrikant. Set vás vyjde na 390 Kč.

Bound By Love

Pokud vás zajímá bondage, ale nevíte, kde nebo jak byste začli, tohle je hra pro vás. Hoďte kostkou, abyste zjistili, kdo bude "příjemce" a poté postupujte podle instrukcí na jedné z 50 hracích karet. Ke hře navíc dostanete i pouta a pásku přes oči. A to vše za 350 Kč.

Hra Bound By Love

Sex Toy Seductions

Tato hra vám nejen dá dobrou inspiraci na používání erotických hraček, především je budete muset vyzkoušet v praxi a získáte tak zkušenosti. Každá z 24 karet vysvětluje, jak použít kroužek na penis, bullet vibrátor, pásku přes oči, a to poměrně zajímavým způsobem. Například posadíte svého partnera na kuchyňskou židli, dáte mu pásku přes oči, spoutáte ho a vibrátorem mu budete přejíždět přes erotogenní zóny. Celý set pořídíte za necelých 550 Kč.

Lust!

Malá stolní hra, která vás povzbuzuje k výběru různých karet, díky kterým budete hrát různé romantické a sexuální scény. Když hrajete hru, získáváte karty pro vytváření lásky, které dopodrobna vysvětlují předehru nebo sexuální pozici, kterou musíte později vyzkoušet. Hru seženete zhruba za 390 Kč.

Position of the Day

I když si můžete zapamatovat polohy, o kterých jste četli online, zabere vám to moc času a úsilí. S těmito kartami Poloha dne budete znát tu správnou polohu pro každý den v měsíci. Objevíte i polohy pro intimní, pomalý sex, tak plohy pro pořádné, rychlé dobrodružství. Připravte si 150 Kč.

Sexual Role-play

Hraní rolí je zábava, ale může být občas dost obtížné vymýšlet pořád nové scénáře. Každá karta obsahuje jiné scénáře a hra jich obsahuje celkem 50. To už je velmi slušné číslo. Můžete to vzít zodpovědně a na každou se připravit a věnovat jedné roli celý večer, nebo si jen na pár minut zahrát jednu roli a pak si vylosovat zase jinou kartu. Potřebovat budete 320 Kč.

Pokud toužíte po nějaké takové hře, myslíme, že jsme vám nabídli opravdu široký výběr. Pořiďte si jednu z nich a zahrajte si ji s vaším partnerem nebo s někým z erotické seznamky.

[Lil]

Zdroj obrázků:

https://www.amazon.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.