Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

18 věcí, po kterých v posteli touží každý muž

12.srpen 2021
18 věcí, po kterých v posteli touží každý muž

V první řadě musíme zmínit, že určitě neplatí, že by to vždycky měla být jen žena, kdo uspokojuje partnera. Na ženském orgasmu záleží stejně jako na tom mužském. Pokud vás ale jen trochu zajímá, po čem váš muž v ložnici může toužit, čtěte dále. Navíc vřele doporučujeme, abyste iniciovaly rozhovor o sexu, protože skvělá komunikace = skvělý sex.

Ale chcete-li si nejdřív udělat jen průzkum (zjistit, o čem chcete mluvit, než o tom začnete mluvit), následující body vám mohou být úžasným pomocníkem.

Po čem muž v posteli touží?

Chce, abyste mu ukázala, jak se vám to líbí

Muži se velmi dobře učí vizuálně. Ukažte mu, doslova rukama, jak se vám to líbí. "Nebojte se pohybovat jeho rukama, polohovat je na své tělo a používat verbální i neverbální komunikaci, abyste si oba zajistili příjemné chvíle," říká Vanessa Geffrard, sexpertka značky a prodejce wellness pro dospělé Lovers. Tip: Lehněte si na postel a dotýkejte se sama sebe, zatímco jemu přikážete, aby se díval, ale nedotýkal. Sexy, snadný způsob, jak ukázat a říct vše.

Chce si užívat mimo ložnici

"Muži milují rozmanitost. Udržujte je vzrušené tím, že budete objevovat nová místa pro hrátky, jako je kuchyňský stůl, prádelna, auto nebo si užívejte venku," říká Jacqueline Misla, odbornice na sex a provozní ředitelka Curious Fox. "Sex na nových místech může také vést k zábavnějším a kreativnějším příležitostem k roleplayi."

Chce, abyste s ním navázala oční kontakt

Někdy je sex o hlubokém emocionálním spojení. "Muži chtějí vidět, jak se jejich partnerka cítí a jak reaguje na to, co dělá," říká odbornice na vztahy Chloe Ballatore. "Čím více se ženy dokážou uvolnit v daném okamžiku a užívat si, co s nimi jejich muž dělá, tím lépe."

Chce se víc smát

Humor odbourává nátlak a stres. Totéž platí i pro sex. "Strávil jsem roky ve vztazích, kde bylo v ložnici všechno tak vážné! Je to jako kdybychom odhodili oblečení a odhodili přitom i smysl pro humor," říká osmadvacetiletý Bryan T. "Když se dobře zasměju, může to zlepšit intimitu a částečně mě to zbaví tlaku, který cítím, když se musím předvést. Díky tomu je snazší být spontánní a odvázat se," říká.

Při společných hrátkách navažte s partnerem oční kontakt

Chce se také "milovat"

Ano, sex je fajn, ale stejně tak i intimnější fyzické spojení s partnerem, kterého opravdu milujete. Sexuoložka a sexuální terapeutka Shamyra říká, že ve své praxi zjistila, že ačkoli termín "milování" muži často neiniciují, obvykle se o něm zmíní poté, co s ním partnerka přišla jako první. Po překonání stigmatu otřepanosti termínu "milování" Shamyra říká, že tito muži se skutečně chtějí milovat, tedy mít sex pomaleji, záměrněji a vášnivěji.

Chce, abyste někdy sex iniciovala vy

Jednou z nejčastějších stížností, které Shamyra slýchá v terapii, je, že muži v heterosexuálních vztazích mají pocit, že často musí sex iniciovat. "Muži se rádi nechávají svádět, rádi se cítí žádoucí a přitažliví," říká Shamyra. "Iniciací sexu dáváte svému muži najevo, že o něj stojíte, což mu výrazně zvedne sebevědomí."

Ukázka: Zeptejte se ho, jak by chtěl, abyste ho iniciovala. A pokud sex iniciujete po svém tím, že mu masírujete záda nebo něco podobného, napovězte mu, co děláte, aby věděl, že to máte v plánu.

Chce, abyste byla hlasitá, pokud na to máte chuť

"Pokud jste ukřičená, tak křičte. Nezadržujte své sténání, vzdechy, výkřiky a vrčení rozkoše," říká Shamyra. "Muži to rádi slyší - je to erotické a opravdu je to vzrušuje." Nemluvě o tom, že je to osvobozující i pro vás. Jestli to v danou chvíli opravdu cítíte, nedržte se zpátky; je to jako komunikace, jen mnohem víc sexy.

Chce, abyste se aktivně zapojila

"Mnoho mužů má rádo sex se ženami, které se aktivně účastní," říká Shamyra. Aktivní účast znamená, že jeho přírazům odpovídáte vlastními přírazy, hýbete boky a napínáte svaly pánevního dna. To všechno jsou věci, které můžete dělat v jakékoliv poloze, v níž se právě nacházíte.

Můžete také rukama stisknout jeho paže a přitáhnout si jeho tělo blíž k sobě nebo použít své rty k prozkoumání větší části jeho těla - všechny tyto pohyby mu dají najevo, že se vám akce líbí.

Chce, abyste spolu komunikovali

To platí dvojím způsobem, protože i on by vám měl vyjadřovat své touhy. Ale partner, který dokáže přesně vysvětlit, jak chce, aby se ho druhý dotýkal, je nekonečně sexy.

Mužům se velmi líbí, když se jejich partnerky zapojí do aktivity a čas od času také sama iniciuje sex

Chce různé polohy

Pokud jste pár, který to několik nocí v týdnu dělá na posteli v misionáři, je možné, že vy i váš partner toužíte čas od času po něčem jiném. Koneckonců část důvodu, proč je například sex v hotelu tak zatraceně přitažlivý, spočívá v tom, že lidé touží po novinkách. Nikdo vám nenavrhuje, abyste vystoupila ze své komfortní zóny jen proto, abyste se zalíbila nějakému chlapovi, ale pokud vás napadne, že by mohlo být sexy, kdyby vás otočil, opřel vás o kuchyňskou linku a zezadu vás uspokojoval, tak to udělejte.

Chce, abyste převzala velení

Převezměte velení. Ukažte mu pohyby, které používáte, abyste se vzrušila, když jste sama, a zasvěťte ho do své fantazie. Představa vlastní soukromé peep show se mu bude líbit a navíc se dozví, co přesně potřebujete, abyste se vzrušila. Upřímně řečeno, je to v podstatě jen investice do vašich budoucích orgasmů.

Chce, abyste byla přímá

Nejednoznačnost si nechte na sexting před schůzkou a nebojte si říct o to, co opravdu chcete. Pokud se bojíte, že ho urazíte (věřte, že ne), soustřeďte se na pozitiva, abyste mu řekla, co se vám líbí a co ne. Nebojte se mu říct: "Ehh, tohle se mnou nic nedělá." Ale "Opravdu se mi líbilo to, co jsi dělal předtím," také pomůže. Pozitivní posilování vždycky dělá divy.

"Řekněte mu, jak je to příjemné, když dělá něco správně, nebo mu připomeňte techniku, která vás vždycky vzruší," doporučuje doktorka Gloria Brame, sexuální terapeutka z Georgie. "Pokud vám neposkytuje dostatečnou předehru, požádejte ho, aby vás nažhavil rukou nebo ústy, a řekněte, že chcete prožitek protáhnout."

Chce, abyste se cítila sebevědomě

Otevřeně říct, co se vám líbí, i když se obáváte, co by si o tom mohl někdo myslet, je nejlepší způsob, jak se s tím druhým v posteli sblížit. Nestyďte se za to, že by si mohl myslet, že je "divné", že potřebujete vibrátor, abyste se vzrušila, nebo že jste vždycky chtěla pouta. "Ženy se často bojí ve vztahu dělat odvážné věci, protože nechtějí rozbít svou image 'hodné přítelkyně' nebo nechtějí, aby si partner myslel, že jsou divné," vysvětluje Brame. "Muži ale chtějí vidět tu vaši neokázalou stránku - jen vás nechtějí urazit tím, že si o to řeknou."

Chce být spontánní

Je snadné upadnout do zajetých kolejí, ale není nad spontánnost, která udržuje věci ve vztahu svěží. Možná budete chtít udělat i něco nečekaného, například iniciovat novou polohu nebo vyzkoušet vášnivou rekvizitu. "Byli jsme s přítelkyní na nákupech, když mi navrhla, abychom se podívali do obchodu s erotickými hračkami," říká Nick, 27 let. "Nakonec jsme si koupili věc, které se říká návlek na penis, což je v podstatě tlustý hrbolatý kondom. Nejenže to byla zábava, ale líbilo se mi, jak moc to chtěla vyzkoušet."

Vybočte ze stereotypu a vyzkoušejte něco nového, váš partner to velmi ocení

Chce, abyste byla dominantní

Abyste se ponořili do teritoria Padesáti odstínů pro začátečníky, doktorka Kristie Overstreet navrhuje, abyste partnerovi řekla, že nesmí mluvit, dotýkat se vás nebo sebe, a dokonce ani hýbat, jestliže mu to nepovolíte. Řekněte mu, že pokud vás neuposlechne nebo se nebude řídit vašimi pokyny, bude potrestán. Trochu ho komandujte a řekněte mu, jak chcete, aby se vás dotýkal, co má říkat, a usměrňujte každý jeho pohyb. Sledujte, jak se kroutí, a čas od času mu připomeňte, že jste to vy, kdo má vše pod kontrolou.

Chce dělat něco trochu perverzního

Overstreet říká, že sex je často způsobem, jak uvolnit napětí a stres. "Pro mnoho mužů platí, že čím větší stres mají, tím více mohou mít chuť na sexuální praktiky, které se vymykají běžným zvyklostem," říká.

Vyzkoušejte to na vlastní kůži: Nejprve si promluvte o hranicích a bezpečném sexu. Vyzkoušet něco zvrhlého neznamená, že na někoho z ničeho nic a bez varování vybafnete s páskou přes oči. Overstreet navrhuje zeptat se ho, co považuje za tabu, pokud jde o sex, a sdělit, že jste otevřena rozhovoru nebo vyzkoušení tužeb, které v této oblasti oba máte. Nebo můžete vždy zkusit seznam s kolonkami ano, ne, možná.

Chce s vámi mluvit o svých fantaziích

Overstreet říká, že muži často váhají mluvit o fantaziích, protože se pak cítí zranitelní. Pokud tedy otevřete komunikaci tak, aby se cítil bezpečně a sdílel s vámi své fantazie, váš vztah to jen zlepší a pomůže mu to. Stejně jako u každé sexuální fantazie je nejlepší předem probrat podrobnosti. Zahajte dialog tím, že nejprve proberete jednu ze svých fantazií. Díky tomu bude pro něj pohodlnější mluvit o svých vlastních fantaziích a vytvoříte základní důvěru a bezpečný prostor. 

Někdy prostě nechce dělat vůbec nic

Což je v pořádku. Za každou divokou, žhavou souloží, kterou jste zažili, by váš partner nejspíš taky někdy uvítal pauzu. Brian, 26 let, říká: "Chodil jsem se ženou, která byla tak trochu knihomol. Ale když jsme měli sex poprvé, byla divoká. Než jsem se ji vůbec pokusil svléknout, hodila mě zpátky na postel a zavázala mi oči podprsenkou," vzpomíná. "Pak mi udělala ten nejlepší orální sex v životě. Nehnul jsem ani prstem." Pro jemnější přístup Brame navrhuje polohy, jako je obrácená kovbojka, které mu brání kontrolovat rytmus. Můžete si zvolit jakoukoliv rychlost, která se vám líbí.

Seznamte se s mužem a uspokojte ho podle jeho představ! Určitě vám to milerád oplatí.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.