Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

18 nejlepších vodotěsných vibrátorů

29.červenec 2021
18 nejlepších vodotěsných vibrátorů

Vodotěsné vibrátory jsou jako boty do deště: Možná vám připadají zbytečné, ale jakmile je jednou budete mít, váš život se navždy změní. Nenechte si to ujít a vyberte si jednu z těchto erotických pomůcek do vody!

Na rozdíl od vibrátorů, které se dodávají s přívodním kabelem (jako všemocný vibrátor Le Wand), a těch, které mají odkryté mechanické části, do nichž může proniknout tekutina, jsou vodotěsné vibrátory speciálně navrženy tak, abyste je mohli ponořit do vany, pod proud sprchy nebo do bazénu. "Jsou vyrobené z různých druhů plastů a polymerů, jsou napájené bateriemi a dobře utěsněné," říká doktorka Pepper Schwartz, sexuoložka a autorka několika knih o sexualitě. A jsou dokonce lepší než používat k dosažení orgasmu sprchovou hlavici, i když to můžete dělat také.

Je důležité si uvědomit, že do sprchy nebo vany byste si nikdy neměli brát nic elektrického. Další věc, na kterou byste neměli zapomenout: "Vezměte si s sebou lubrikant vhodný do vody," říká Schwartz. "Když používáte hračku bezpečnou pro vodní hrátky, ujistěte se, že používáte lubrikant také schopný těchto hrátek ve vodě. Nezapomeňte, že voda má tendenci vysušovat citlivé tkáně na intimních místech a použití jakékoliv hračky by bez správného lubrikantu mohlo citlivé tkáně potrhat."

Nejenže vám to zpříjemní prožitek, ale může vás to také ochránit před onemocněním. "Voda a tření nakonec vysuší vagínu, i když je tam přirozená lubrikace, a to, co bylo extrémně příjemné, by se mohlo stát bolestivým, pokud tam není dostatek lubrikantu, po kterém může hračka lehce klouzat," říká Schwartz. "To je obzvláště důležité, pokud se jedná o anální hrátky. Při nich by se totiž mohly vnitřní tkáně stát propustnými a přenášet různé sexuální nemoci a také bakterie E. coli."

Ale vzhledem k tomu, že většina odborníků nedoporučuje penetrační sex ve vodě (právě kvůli bakteriím), je použití vodotěsné hračky skvělým způsobem, jak si odpočinout od nudné, "suché" masturbace a dostat své skotačení na úplně jinou úroveň.

Takže bez dalších okolků vám přinášíme 18 nejlepších vodotěsných vibrátorů, které zaručeně vydrží všechny druhy vlhkosti.

Lovehoney Silencer

Společnost: Lovehoney

Cena: 24,99 dolarů

Možná, že byste si ve vaně rádi užívali chvilky soukromí, ale máte spolubydlící, a tak se stydíte. Už ale nemusíte. Protože je tady Silencer od firmy Lovehoney, který vydává zvuky maximálně hlasitosti šeptání. Je vhodný pro stimulaci klitorisu a vagíny. Na oficiálních stránkách firmy je to jedna z hraček, která má nejvíce recenzí. A samozřejmě pozitivních! To už musí o něčem vypovídat...

Touch of Velvet

Společnost: Rocks-off

Cena: 16,04 dolarů

Tento vibrátor vás asi překvapí, protože je velmi pěkný. Tak pěkný a stylový, že by vás ani nenapadlo, že může být vodotěsný (protože většina vodotěsných vibrátorů je vyrobena ze silikonu a přiznejme si, to často vypadá trochu dětinsky - což možná od erotické hračky nechcete). Navíc vás ohromí 10 režimy různých pulzů a vibrací.

Erotická pomůcka Touch of Velvet

I Rub My Duckie

Společnost: Big Teaze

Cena: 417 Kč

Když už jsme zmínili ty hračky, které vypadají spíš jako pro děti, na trhu najdete i roztomilou kachničku do vody, která se nazývá I Rub My Duckie. K dostání je v klasické žluté barvě, ale například i v luxusní černé barvě s chmýřím a jinými barvami. Tato kachnička vypadá naprosto nevinně, ale na zádech má tlačítko, které ji "probudí k životu". Nabízí tři různé rychlosti. Jen dávejte pozor, pokud máte doma děti, abyste ji dali někam z jejich dosahu. Asi byste nechtěli, aby si v jejich věku hráli s erotickou hračkou.

Osé 2

Společnost: Lora DiCarlo

Cena: 290 dolarů

Dvojitá zábava k dvojitému spokojení. Osé 2 je určený ke stimulaci bodu G a zároveň klitorisu. A to všechno si můžete užívat i kdekoliv ve vodě. 10 nastavení intenzity a technologie proudění vzduchu vytvoří pocit hlazení a sání a vás bude čekat neuvěřitelně dobrý orgasmus.

Erotická hračka Osé 2

VeDO Yumi

Společnost: VeDO

Cena: 44 dolarů

Vibrátor na prst je skvělou hračkou do vany - je malý a praktický, naprosto snadno ho "propašujete" do koupelny, a pokud ho tam zapomenete, možná si další členové domácnosti ani neuvědomí, o co se jedná. I použití je úplně jednoduché - uchopíte ho ukazováčkem a prostředníčkem a pak už si můžete užívat 10 překvapivě silných druhů vibrací.

We-Vibe Tango

Společnost: We-Vibe

Cena: 79,99 dolarů

Tento malý bullet vibrátor není o nic větší než rtěnka, ale skrývá v sobě ohromnou sílu. Špička nahoře je vhodná pro stimulování konkrétních menších erotogenních zón - bradavek, klitorisu a dalších. Svým vzhledem je velmi nenápadný, takže si ho můžete zabalit i do kufru na svou romantickou dovolenou.

Lelo Gigi 2

Společnost: Lelo

Cena: 139 dolarů

Gigi 2 je nejpopulárnější vibrátor na bod G od značky Lelo. A to má své důvody. Špička je zahnutá a zploštělá, takže přesně zasáhne bod G. Díky zahnutí stimuluje i klitoris. Vibrace se mohou postupně zvyšovat, což je dobré, pokud si chcete dát načas.

Vodotěsný vibrátor Lelo Gigi 2

Mini Squirrel Body Massager

Společnost: Yixi Ya

Cena: 26,99 dolarů

Tuto mini veverku byste si měli pořídit už jen díky tomu, jak je roztomilá. Díky tomu je i super nenápadná. Skvělá volba pro dovolenou. Ale to nejsou všechny její kladné stránky. Překvapí vás totiž její tichý chod a ohromná výdrž. Veverka totiž vydrží až 2 hodiny "práce", než bude potřebovat zase nabít. Nabízí vašim intimním partiím vibrace, ale i sání.

Lora DiCarlo Tilt

Společnost: Lora DiCarlo

Cena: 140 dolarů

Tento inovativní vibrátor od Lory DiCarlo je nejen vodotěsný, ale je vhodný pro všechna pohlaví a anatomie. Konstrukce dokáže stimulovat bod G a klitoris nebo prostatu a perineum současně. Ten navíc vyzařuje teplo, které podporuje uvolnění svalů (a trochu toho potěšení navíc).

Erotická hračka Lora DiCarlo Tilt

Luna Personal Wand Massager

Společnost: Luna

Cena: 39,99 dolarů (ve slevě 29,99 dolarů)

Řekněme, že Luna, která má na Amazonu téměř 24 000 pozitivních recenzí, je jakýmsi kultem mezi vibrátory. Jeden z uživatelů o něm napsal: "Holka. Něco ti řeknu. Kroutily se mi prsty na nohou, kousala jsem se do rtu. Tohle stojí za ty peníze, zlato. Kup si ho. Nebudeš litovat." Tento vibrátor je vyroben ze silikonu, který je měkký a hladký na dotek, a nabízí 8 rychlostí a 20 vibračních režimů (ano, 20!), o kterých lidé nepřestávají básnit.

CalExotics Red Hot Flare Vibrator

Společnost: CalExotics

Cena: 55,99 dolarů (ve slevě 27,11 dolarů)

Tento vodotěsný vibrátor vás zvládne nažhavit a příhodně (asi přesně proto) má tvar plamene. Je kompaktní, ale díky 10 vibračním nastavením docela výkonný. Velká výhoda? Hračka zvládne až tři hodiny zábavy, než bude potřeba ji znovu nabít.

Erotická pomůcka CalExotics Red Hot Flare Vibrator

PALOQUETH G Spot Finger Vibrator

Společnost: PALOQUETH

Cena: 23,69 dolarů

S tímto vibrátorem si užijete spoustu zábavy. Můžete si ho nasadit na prst jako prsten a hrát si sólo nebo s partnerem. Mezi jeho devíti vibračními režimy můžete přepínat také pomocí dálkového ovladače, takže si můžete hrát bez přerušení. A protože je tak malý, je mimořádně tichý a diskrétní.

Lelo Soraya Wave

Společnost: Lelo

Cena: 249 dolarů

Rabbit vibrátor Soraya Wave od společnosti Lelo je zcela flexibilní, takže si ho můžete přizpůsobit podle toho, co vám nejlépe vyhovuje. Je vybaven pulzující špičkou a technologií WaveMotion, která má vyvolat pocit, jako by vás partner prstil, nebo jinými slovy, technologie, "která ve vás zvedá a klesá jako laskání prsty milence", jak uvádí Lelo. A ano, je stoprocentně vodotěsný.

Vodotěsný vibrátor Lelo Soraya Wave

We-Vibe Moxie

Společnost: We-Vibe

Cena: 129,99 dolarů

A máme tu znovu We-Vibe. Moxie je od svého uvedení na trh na jaře tohoto roku neustále vyprodáván, a to z dobrého důvodu: jedná se o vibrátor na spodní prádlo, který je velký asi jako lesk na rty. Protože ho můžete zasunout do spodního dílu bikin, je to dokonalý vibrátor pro extra "šplouchavou" zábavu v bazénu.

Fun Factory Stronic G

Společnost: Fun Factory

Cena: 200 dolarů

Tento vibrátor není levný, ale stojí za investici (věřte nám). Ve vodě je stejně silný jako mimo ni, je lehčí než mnoho jeho konkurentů a je speciálně navržen se silným zakřivením a pevnou špičkou, aby přesně stimuloval váš bod G. Stronic G také přiráží - čtete správně, přiráží - zatímco bzučí. V podstatě nemůžete nemít orgasmus.

We-Vibe Nova 2

Společnost: We-Vibe

Cena: 149 dolarů

We-Vibe... znovu?! Omlouváme se, ale chceme vám představit všechny kvalitní vodotěsné vibrátory. Pokud jste fanoušky vibrací, které nabízí rabbit vibrátory, bude se vám líbit tento 100procentně vodotěsný vibrátor pro úžasný smíšený orgasmus.

Erotická hračka We-Vibe Nova 2

Eva II

Společnost: Dame Products

Cena: 139,99 dolarů

Tato druhá generace oblíbeného vibrátoru Eva od společnosti Dame Products je perfektní vodotěsný vibrátor na cesty. Jeho malá "křidélka" se zasunou pod stydké pysky, takže zůstane úhledně na svém místě. Je vhodný pro zábavu bez použití rukou, při penetračním sexu ve sprše nebo během masturbace.

Womanizer Liberty

Společnost: Womanizer

Cena: 99 dolarů

Fanoušci Womanizeru, radujte se! Pokud Womanizer neznáte, také se radujte! Hračka pro napodobování orálního sexu (neboli cunnilingu) přichází v plně vodotěsném provedení. Jelikož je prakticky nemožné přijímat orální sex pod vodou (lidé potřebují bohužel také dýchat), budete chtít mít tuto hračku vždy po ruce. A jako bonus: Liberty má také magnetický kryt, takže ji můžete snadno vzít a hodit do batohu.

Určitě si z našeho seznamu vyberete nejeden vibrátor vhodný do vody. Dejte erotickým hračkám šanci, aby zlepšily váš milostný život.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.