Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

17 věcí, které ženy chtějí, aby se staly při každém sexu

26.březen 2018
17 věcí, které ženy chtějí, aby se staly při každém sexu

Muži, zajímá vás, co by si ženy přály, aby se dělo při každém sexu, který spolu prožíváte? Nebo alespoň co nejčastěji? Dnes se to dozvíte, stačí, když si uděláte pět minut na to, abyste se dozvěděli nové důležité informace z dnešního článku.

Sex může pro ženu znamenat hodně věcí a také ho žena může různě vnímat. Některé ženy ho milují, nemohou se ho nabažit a některé ho naopak nepotřebují zase tak často nebo dokonce skoro vůbec. Pro některé sex znamená záležitost plnou stresu a jiné ženy naopak uvolňuje a díky němu zapomenou na vše stresující. Jsou zkrátka hodně odlišné, co se týká sexu, a proto i věci, které by chtěly, aby se při sexu děly, se liší. 

Na otázku, co by si ženy přály při každém sexu, odpovědělo desítky žen, které se v něčem shodly a někdy toužily úplně po něčem jiném, než ostatní. Zajímá vás, které odpovědi byly nejčastější?

Předehra

To může zahrnovat opravdu mnoho věcí. Nemusí to být nějaké klasické hlazení před samotným aktem. Můžete ženě polichotit během dne a mrknout na ni. Nebo s ní trochu flirtovat po sms, poplácat po zadku nebo připravit večeři. Ono se to může třeba zvrtnout už při té přípravě, tak nezahálejte s předehrou.

Líbání

Ženy si přejí spoustu líbání a existuje pro to také dobrý důvod. Víte totiž, kolik máte nervových zakončení ve vašich rtech? Mnoho! Jsou považovány za nejcitlivější erotogenní zónu našich těl, tak toho využijte, ženy vám budou vděčné. Navíc je to i mnohem více romantické a zároveň vášnivé, když se při sexu líbáte.

Jít na to pomalu

Jasně, rychlovky jsou super. Ale ne vždy. Většinou to chce žena pomalu, abyste ji pěkně nažhavili dopředu, ona si to potom mnohem více užije a i orgasmy budou lepší. 

Ať to dobře klouže

Dobrá lubrikace je k nezaplacení. Docílíte jí právě tím, že na celou věc půjdete pomalu a budete u ženy budovat vzrušení. A měli byste mít v záloze samozřejmě i lubrikant, když se žena nedokáže dostatečně uvolnit nebo když si chcete užít zmíněnou rychlovku.

Smích

Určitě tím nemyslíme, abyste se smáli tomu druhému. Ale občas se stane něco nepředvídatelného, díky čemu byste se třeba cítili trapně (nebo ona), a je lepší se tomu společně zasmát a hodit to za hlavu. To atmosféru hodně uvolní.

Doteky

Již jsme se zmiňovali o nervových zakončeních a máme je tu opět. Právě díky dotekům můžete navzájem hledat své citlivé erotogenní zóny.

Hrát si

Berte to jako hru, zkoušejte nové věci. Můžete to vzít i doslova a pořídit si nějakou společenskou erotickou hru, díky které můžete vyzkoušet jak nové praktiky, tak i nové polohy. Za hraní můžete považovat i role play - převlékněte se za cokoliv a tato situace vás bude vzrušovat. Pokud nevíte, jak na to, nebo pátráte po tom, do jaké role byste se mohli vcítit, přečtěte si náš článek, ve kterém je vše dopodrobna popsáno.

Mnoho žen miluje líbání a předehru - nezapomeňte na to!

Konverzace

Povídejte si upřímně o tom, co byste vy rádi, a zeptejte se na oplátku na to, co by chtěla ona. Nejen, že vám to usnadní mnoho věcí, budete se poté těšit i z věcí, které jste si nemysleli, že byste někdy mohli reálně zažít, ale především bude šťastná, že se o ni zajímáte a zároveň se jí i svěřujete.

Rozmanitost

Snažte se za každou cenu vyhnout stereotypu, který celý sexuální život ubíjí. Udělejte něco jinak. Překvapte ji. Pozor ale na určitou hranici, kterou byste neměli překročit. Jestliže koupíte novou erotickou pomůcku, třeba nějakou pro páry, bude to v pořádku. Ale když si váš sklep proměníte na doupě sadomasochistických hrátek, bude to už moc.

Potěšení

Uspokojujte ji a važte si jí, ona pak udělá to samé. Udělejte si čas a popřemýšlejte, jak byste ji mohli potěšit jak před sexem, tak během něho. Určitě na něco přijdete, pokud ji znáte dobře.

Tanec

Ne ne, nebudete opravdu tančit. Jako tanec ale můžete pojmout i střídání erotických poloh. A pokud takové střídání bude plynulé, můžete to označit i za tančení v sexuálním víru...

Pocit synchronizace

Oba byste měli být na stejné vlně. Všímáte si vůbec toho, zda to tak je? Pokud ne, napravte to.

Spojení

Žena chce cítit vaše srdce. Chce cítit, že jste v tom s ní, že cítíte to samé, co ona. Samozřejmě pokud se jedná o nějaký jednorázový sex, pravděpodobně tento bod vynecháte.

Očekávání

Když žena očekává nějaký sexuální zážitek, celou ji to vzruší. Nebavíme se tady o stereotypu, kdy žena přesně ví, co muž udělá. Spíše o něčem takovém - "teď něco přijde... co to asi bude?".

Sexy řeči

I když je při sexu někdy lepší mlčet (rozhodně nemluvte o věcech, které musíte ještě udělat apod.), v mnoha případech je skvělé, když u toho pár slov řeknete. Můžete říci, co se právě chystáte dělat nebo použít dirty talk. Jde o to, co bude vám oběma vyhovovat, co se vám bude líbit.

Dobré naplácání

Ano! Ne hodně, aby měla na zadku jelita, ale trochu naplácání za nějaké nemravné chování si zaslouží každá žena.

Už víte, jak na ženu, aby byla spokojená?

Orgasmus - znovu a znovu

A to nejlepší na konec. Ačkoliv může být nádherný i sex, při kterém žena orgasmus nezažije, neměli byste myslet pouze na sebe, ale také na to, jak uspokojit ji. A pokud se vám to povede hned několikrát, bude se na vás usmívat ještě několik hodin po akci. Třeba i ve spánku.

Tento seznam věcí samozřejmě není stoprocentní a určitě se najdou i jiné věci, které by ženy uvítaly v posteli. Navíc jsou ženy náladové, takže co bude platit jednou, nemusí už platit příště. 

Nejdůležitější je komunikace

V podstatě nepotřebujete ani žádné takové seznamy, abyste přišli na to, co se ženě v posteli líbí a co by si přála. Samozřejmě ji můžete těmito věcmi překvapit a ona bude pravděpodobně ráda, ale co opravdu chce ta žena, se kterou sdílíte své intimní oblasti svého života, na to budete muset přijít sami. V podstatě se jedná o jeden z výše zmíněných bodů - konverzace. Nezapomínejte na tento důležitý bod, který může celý vás sexuální život obrátit naruby (v tom pozitivním slova smyslu).

Důvěra

Většina žen jsou křehká stvoření, která se chtějí cítit milována. A především chtějí cítit důvěru k vám, muži. Pokud k vám důvěru necítí, může se stát, že orgasmus, kterého se u ní snažíte dosáhnout všemožnými způsoby, zkrátka nepřijde. Žena není robot, má spoustu citů a emocí, a pokud se jí v hlavě honí spoustu myšlenek, nedokáže se dostatečně uvolnit a bez toho může na orgasmus zapomenout. A když žena bude uvolněná, zažijete oba moc krásný sex. zajímá vás, jaké jsou benefity dobrého sexu?

Benefity dobrého, uspokojivého sexu

Zmírňuje stres

Již na začátku článku jsme zmínili, že některým ženám může sex stres způsobovat, to teď ale nebereme v potaz. Teď už jste po sexu, po uspokojení, a právě to vám přinese opadnutí všeho stresu, který vás tížil třeba celý den nebo už delší dobu. Během sexu se uvolňují hormony a endorfiny, které pomáhají redukovat kortizol, a tím zmírňují stres. A nezáleží na tom, zda jste v dlouhodobém vztahu nebo si chcete užít sex na jednu noc, vždy to bude fungovat. Navíc když už jdete do sexu s tím, že se po něm budete cítit lépe, není to skvělé?

Zlepšuje spánek

Všimli jste si, že se vám po sexu lépe spí? Muži to kolikrát dokazují hodně, což některé ženy štve. Ženy, nemějte mu to za zlé. Stačí, když vám také dopřeje orgasmus a bude se vám spát stejně krásně. Díky orgasmu se totiž začne uvolňovat hormon vazopresin (antidiuretický hormon), díky kterému se vám bude lépe spát, stejně tak jako díky oxytocinu.

Přilneme ke svému partnerovi

Oxytocin, který je také nazýván hormonem lásky, se také uvolňuje v průběhu orgasmu a díky němu se cítíte s partnerem po sexu tak dobře, "v teplíčku" a propojení. Existují i studie, které říkají, že usnutí krátce po sexu naznačuje touhu po přilnutí k partnerovi. A není to krásné jen tak se pěkně přitulit po pěkném milování k tomu, koho máte nejraději?

Žijeme déle

Jestliže máte zájem žít dlouho a dobře, užívejte si sexu často. To je jedním z kouzel na dlouhý a spokojený život.

Vidíte? Sexovat se zkrátka vyplatí, protože vám to přinese mnoho pozitivních věcí. V dnešní době oceníte pravděpodobně především uvolnění od stresu a lepší spánek. I když máte svůj program hodně nabitý, udělejte si čas na pěkné intimní chvilky. A pokud si právě teď říkáte "Kéž bych měl/a s kým!", tak se zaregistrujte na sex seznamce, kde najdete další lidi, kteří hledají hezké sexuální zážitky. Jestliže spíše ale hledáte vážný, dlouhodobý vztah, navštivte online seznamku, díky které se můžete seznámit se svým osudovým partnerem.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.