Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

15 erotických hraček na stimulaci bradavek

20.říjen 2020
15 erotických hraček na stimulaci bradavek

Bradavky lidé při intimních hrátkách často opomíjí a je to škoda! Je v nich totiž skrytý potenciál povýšit sex zas o trochu výš. Jak jistě víte, sex není pouze o zasouvání tam a zpět. Tak zkuste přijít na chuť stimulaci bradavek a pořiďte si některé z následujících erotických hraček.

Jestliže jste rozklikli tento článek, je velká pravděpodobnost, že jste ve stimulaci bradavek našli zalíbení, nebo vás alespoň zajímá. To je skvělé! Je jedno, jestli jste žena, muž, nebo cokoliv jiného. Tato praktika je vhodná pro všechny stejně a stejně tak dnes zmíněné erotické pomůcky. Ty se navíc ve většině případech dají použít i na něco jiného než jen ke stimulaci bradavek, takže si vlastně pořídíte takové dva (nebo tři nebo čtyři) v jednom.

Úplně obyčejné kolíčky na bradavky dnes vynecháme, protože ty často nejsou ničím výjimečné, ale podíváme se na ty, které už třeba mají trochu více funkcí nebo jsou něčím zvláštní. Nebudou chybět ani vibrující pomůcky a další zajímavé předměty, které vám mohou pomoci hrátky v ložnici trochu znevšednit.

Už se těšíte, jakou novou erotickou hračku přivítáte do svého sexuálního života? Vyberte si tu svou z následujících 15 skvělých možností.

Erotické pomůcky ke stimulaci bradavek

Nymph vibrátor od společnosti Svakom

Vibrátor Nypmh má tři oscilační motory - díky tomu máte pocit rotování a nejsou to tak pouhé obyčejné vibrace. Tři hroty jsou navrženy tak, abyste mohli bradavku obklopit stimulací ze všech stran a zaoblená základna je vhodná k tomu, abyste hračku mohli použít také jako vnitřní vibrátor. Samozřejmě jako vibrátor se dá použít i na klitoris. Nymph je vodotěsný, dobíjecí a pyšní se deseti způsoby vibrací. Cena se pohybuje okolo 100 dolarů (cca 2285 Kč).

Silicone Nipple Suckers od společnosti Lovehoney

Pro začátečníky ve stimulaci bradavek jsou naprosto skvělou volbou. Je obtížné je porazit v cenové dostupnosti a snadném použití. Jedná se o taková malá mačkátka, někomu možná trochu mohou připomínat staré houkačky na kolo. Tyto ale nehoukají, nýbrž uspokojují. Kolíčky na bradavky a takováto mačkátka fungují na stejné principu jako penis nebo erekční kroužek na penis: sání pomáhá při průtoku krve a zvyšuje citlivost. Stejně jako u kroužků na penis, i tady platí, že měkčí materiály (například silikon) jsou pravděpodobně pro začátečníky o něco lepší (i když vám nikdo nebrání jít rovnou do kovových, pokud máte pocit, že budete potřebovat větší tlak k tomu správnému uspokojení). Díky jemnému sání jsou mačkátka skvělá pro ty, kteří chtějí nahlédnout do tajů stimulace bradavek - díky materiálu se velmi snadno čistí, skladují a jako bonus můžete brát to, že vypadají jako opravdu nenápadný pár špuntů do uší. Cena je pouhých 15 dolarů (cca 343 Kč).

Prsa si zaslouží také dostatek pozornosti, a co teprve bradavky!

Bezdrátové vibrující kolíčky na bradavky od společnosti Xr Brands

Jestliže jste už klasické kolíčky na bradavky zkoušeli, můžete jít o level výš a pořídit vibrující kolíčky. Tyto jsou dokonce bezdrátové. Také jsou také vybaveny silikonem pro nastavitelné uchycení a jsou dodávány s odjímatelným bullet vibrátorem, který je napájený baterií a umístěn v každém z kolíčků. A samozřejmě můžete také tento bullet vibrátor použít i jako obyčejný vibrátor klitorisu. Dva v jednom se vždycky hodí! Cena je 33 dolarů (cca 737 Kč).

Nastavitelné kolíčky na bradavky s řetízkem od společnosti Cal Exotics

Kolíčky na bradavky s řetízkem jsou skvělé, pokud chcete do celého prožitku přidat další pocit - napětí. Pro větší stimulaci můžete zatáhnout za řetízek spojující oba kolíčky bradavek. Tyto kovové kolíčky jsou dodávány s hroty potaženými PVC, takže si můžete užít jakkkoliv velkou sílu stimulace a nemusíte se obávat nějakých následků. Cena činí 13 dolarů (cca 298 Kč).

Nastavitelné kolíčky na bradavky a klitoris s řetízkem od společnosti Cal Exotics

Pokud chcete být ještě šťastnější, vezměte si kolíčky výše uvedené a dejte poslední, třetí, přiložený kolíček ke klitorisu. Jde pak o úplně jiný zážitek. Tyto kolíčky jsou pozlacené růžovým zlatem a jsou také potažené PVC pro co nejlepší pohodlí. Cena činí 25 dolarů (cca 573 Kč).

Vibrující bradavková pumpa Hi-Beam od společnosti Seven Creations

Podobně jako výše uvedené vibrační kolíčky na bradavky má i tato hračka dva mini bullet vibrátory (jeden na každou bradavku) a dost velkou pumpu (podobné té u starých tlakoměrů) pro ještě větší sací účinek. Tento produkt je také údajně dostatečně silný, abyste ho mohli použít na vpáčené bradavky, kdy je "donutíte" se vystrčit směrem ven. Cena činí 25 dolarů (cca 573 Kč).

Nastavitelné kolíčky na bradavky od společnosti Lovehoney

Skvělá sada nastavitelných svorek na bradavky, která je dostatečně malá, aby se dala schovat kdekoliv. Navíc jsou tak cenově dostupné, takže by byl hřích, kdybyste je nevyzkoušeli. Tyto svorky s posuvným nastavováním tlaku mají silikonovou špičku pro hypoalergenní a mimořádně jemnou zábavu. Cena činí 17 dolarů (cca 390 Kč).

Vyberte si kolíčky na bradavky nebo jinou hračku

Her Ultimate Pleasure pomůcka 4v1 od společnosti Pipedream

Pokud se rozplýváte při olizování bradavek, budete tuto hračku milovat. Má totiž malý tvarovaný jazyk a čtyři motory pro současné lízání, sání a vibrace. Rukojeť lze také použít jako vnitřní vibrátor. Tato hračka je vodotěsná, dobíjecí a dodávána navíc s různými hlavami pro připevnění - můžete třeba použít nejprve zaoblenou hlavu pro hraní s bradavkami a poté přepnout na druhou hlavu pro vulvu a klitoris. Jedná se o nejdražší pomůcku z dnešního výběru. Cena činí 170 dolarů (cca 3900 Kč).

Sona 2 od společnosti Lelo

Nejen, že je Lelo Sona 2 nejprodávanějším vibrátorem na stimulaci klitorisu, který napodobuje orální sex, ale můžete ho použít i na bradavky. Sání je podobné jako u automatické pumpičky na bradavky, akorát tuto hračku můžete používat také na klitorisu. Samozřejmě je vodotěsná a dobíjecí. Cena činí 84 dolarů (cca 1925 Kč).

Zumio S od společnosti Zumio

Malá silikonová hlavice Zumio S je dostatečně ohebná, aby poskytla dostatečnou pružnost, ale i dostatečně malá a špičatá, aby si vás omotala kolem prstu (resp. bradavky) přesnou rotační stimulací. Tato dobíjecí hračka je také vodotěsná s vysokou rychlostí a má intuitivní design, kde silnější stisk přináší pomalejší, hlubší a intenzivnější pocit. Hledáte ještě větší intenzitu? Vyzkoušejte Zumio X, který má tužší a delší hlavici pro ještě lepší, uspokojivější pocit. Cena činí 98 dolarů (cca 2245 Kč).

Vibrátor Tryst od společnost Doc Johnson

Párový vibrátor asi nebude zrovna tou první věcí, na kterou si vzpomenete, když budete přemýšlet o hračkách na bradavky, ale design této malé (ale mocné) hračky změní váš názor. Uvnitř se nachází tři výkonné, ale tiché motory pro maximální orgasmy a během výměny 7 vzorů vibrací můžete umístit špičky tak, aby objímaly bradavku. Pokud jde o jeho použití jako párového vibrátoru, jednoduše jej umístěte na vulvu pomocí špiček, které budou objímat klitoris mezi vámi a partnerem během penetračního sexu. A je to! Cena činí 139 dolarů (cca 3185 Kč).

Kroužky na bradavky bez propichování od společnosti Cal Exotics

Pokud jste vždy chtěli kroužek (nebo kroužky) na bradavky, ale svírá se vám žaludek při pomyšlení, že by vám bradavky někdo doopravdy propíchnul, tato sada zlatých kroužků vám nejen poskytne iluzi, že máte bradavky propíchnuté, ale slouží také jako malinké kolíčky na bradavky, které jsou ideální pro lehké tahání. Cena činí 13 dolarů (cca 298 Kč).

Při stimulaci bradavek vás vzrušení nemine

Play Arousal gel od společnost Exsens

Hračky jsou skvělými pomocníky, ale pokud chcete, aby vaše bradavky byly o mnoho citlivější, aniž byste používali jakékoliv hračky, podívejte se po tomto chladícím gelu Arousal (vzrušení). Tento hustý gel je vysoce koncentrovaný, takže nejprve začněte s malým množstvím, abyste zjistili, jak vaše tělo bude reagovat, a pak můžete postupně dávku zvyšovat. Je také bezpečné ho použít na klitoris. Cena činí 22 dolarů (cca 504 Kč).

Kolíčky na bradavky s peříčky od společnosti Fetish Fantasy

Jestliže milujete trochu drsnější praktiky s nádechem krásy a nevinnosti, jsou tyto kolíčky stvořeny právě pro vás. Disponují všemi funkcemi jako jiné nastavitelné kolíčky na bradavky, ale s přidanou lechtivou atmosférou peří. Pravděpodobně víte, jak lehký dotek peříček na své pokožce cítíte normálně, ale co když bude tato kůže bradavek a okolí díky kolíčkům extra citlivá? Můžete to zjistit jednoduše, cena činí 13 dolarů (cca 298 Kč), takže jejich nákup nebude takový problém.

Neon Wand Electrostimulator od společnosti Kinklab

Ti skutečně odvážní se mohou pustit do světa elektrostimulace (malých elektrických výbojů pro erotické potěšení). Takové hrátky si ale rozhodně nechte pouze na manipulaci s hračkami k tomu speciálně navrženými. Určitě si nezkoušejte takové hračky vyrábět doma, používat jiné předměty nebo "bezznačkové" erotické hračky z Číny. Tato hračka je vybavena několika různými nástavci, takže můžete experimentovat s mnoha druhy pocitů. Platí, že čím menší špička, tím koncentrovanější pocit, takže to víc štípne. Logicky byste tak měli začínat na těch širších. Cena činí 150 dolarů (cca 3438 Kč).

Stimulace bradavek představuje skvělý způsob, jak si intimní chvilky trochu ozvláštnit. Měli byste ji vyzkoušet i v případě, že si myslíte, že se vám to líbit nebude, možná budete totiž dost překvapení. V takovém případě doporučujeme zakoupit buď levnější variantu erotické pomůcky s cenou okolo 300 Kč, kterých tady bylo hned několik, nebo si pořídit hračku, která není pouze ke stimulaci bradavek, ale můžete ji používat i jinde na těle - vibrátor, bullet vibrátor nebo třeba i zmíněná elektrostimulační sada. Určitě nebudete litovat!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.