Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

14 věcí, které najdete doma a hodí se vám při sexu nebo masturbaci

3.květen 2018
14 věcí, které najdete doma a hodí se vám při sexu nebo masturbaci

Člověk nemusí utrácet velké sumy za značkové erotické pomůcky, které třeba ani nepřinesou kýžený výsledek. Stačí si vybrat jednu ze 14 věcí, které pravděpodobně máte běžně doma, a hned bude váš sex nebo masturbace veselejší. A zdarma!

Již nedávno jsme vám představili několik dild a umělých vagín, které jste si mohli vyrobit z pohodlí domova a nepotřebovali jste k jejich výrobě nic, co byste doma nenašli. Dnešní článek se bude nést v podobném duchu. Nebudeme se ale již zaměřovat vyloženě na výrobu dild nebo umělých vagín, ale dáme vám tipy, k čemu všemu se dají využít na první pohled obyčejné věci. Když každý den vyzkoušíte jednu vychytávku, bude to pro vás znamenat 14 dní nevšedního a nestereotypního sexu! Buďte kreativní!

Opatrnost je na místě

Vzhledem k tomu, že se nejedná o certifikované erotické hračky, buďte s používáním opatrní. Cokoliv se bude do nějakého tělního otvoru zavádět, ujistěte se, že to půjde i vyndat. Stejně tak dbejte na to, aby byl vždy navlečený kondom, abyste se neporanili nebo si neublížili nebezpečnými látkami. Také na čistotu byste měli dbát, protože mnoho věcí, které doma běžně používáte, není bez předchozího řádného omytí možno dávat do blízkosti intimních míst.

Kartáč na vlasy

Podobný princip jako u domácích dild. V již zmíněném článku bylo jedno z dild z kartáč na vlasy, přidávala se k němu ale ještě kuchyňská chňapka. Pokud to chcete udělat opravdu jednoduše, stačí, když na madlo navlečete kondom a tadá, dildo je hotové. Ačkoliv se to nemusí zdát, kondom je zde nutností. Nevíte, z jakých plastů je kartáč vyroben, zda by nevadil vaší citlivé sliznici, a také se nechcete poranit. Můžete nakoupit i více kartáčů různých tvarů, abyste měli opravdu jistotu, že se nebudete s jedním nudit. Toto dildo je vhodné i pro anální penetraci vzhledem k tomu, že část, na které se nachází hroty na česání, bývá poměrně velká.

Kostky ledu

Je čas, abyste si zahráli s teplotou. Velká vedra nás budou sužovat dalších několik měsíců, takže tato sexuální hra s ledem bude fanstastické schlazení a zároveň nažhavení. Nezbytná bude forma na led nebo plastové pytlíky na led. Udělejte jich hned několik, v takových vedrech se může lehko stát, že je do pití spotřebujete dřív, než se dostanete k sexu. V nejhorším případě vám zbydou na další sexy chvilky. A když už je máte, tak co s nimi? Jezděte s nimi partnerovi nebo partnerce po bradavkách, pak směrem k bříšku a až ke genitáliím. Ještě zajímavější to bude, když si vezmete kostku ledu do úst a budete se líbat nebo ještě lépe provádět orální sex. Díky střídání tepla a mrazivé kostky to bude způsobovat úplně nové pocity.

Elektrický zubní kartáček

Vibrátor, který možná máte doma, ale možná o tom nemáte ani ponětí. Ačkoliv ho nebudete nikam zavádět a ani se nebude pracovat s jeho štětinkovou hlavou, doporučujeme použít spíše kousek, který poté už nebudete používat jako kartáček. Vibrující základna se přiloží ke klitorisu a ten se vibracemi stimuluje. Jedná se spíše o pěkné zpestření než o pravidelné uspokojování touto technikou. I tak potěší mnoho žen, ale i mužů, pokud budou trochu odvážnější a nechají si namasírovat perineum (hráz). Tomu se říká nepřímá stimulace prostaty.

Prachovka z peří

Možná by se dala použít i jiná, ale prachovka z peří vypadá určitě lépe a bude se s ní i lépe manipulovat. Nejprve ji pořádně vyklepejte od prachu (budete se divit, kolik se ho v ní bude skrývat, i když jste si mysleli, že je naprosto čistá). Poté přejíždějte partnerovo tělo naprosto lehkými pohyby. Každý tento pohyb ho bude lechtat, ale i vzrušovat. Můžete ji také využít jako hračku při BDSM hrátkách. Jak dlouho se dá vydržet takové škádlení bez ucuknutí? A jaký bude následovat trest? To je jen na vás...

Prachovka může být skvělým mučícím prostředkem

Velká gumička na vlasy

Jedná se o velké gumičky na vlasy, které jsou často pokryté nějakou látkou. Můžete je použít jako kroužek na penis. Vzhledem k tomu, že jsou tyto gumičky velmi natahovací, můžete si sami nejlépe přizpůsobit, jak moc ji chcete utáhnout, aby to bylo pohodlné a ne penis ohrožující (když se opravdu hodně utáhne). Bude to vypadat velmi vtipně, ale zároveň i roztomile. A trochu srandy i v sexu musí být.

Stěrka na těsto

Stěrka, kterou se vynadavá těsto z mísy a následně se roztírá po plechu nemusí být pouze k těmto účelům. Pokud máte jednu po ruce, určitě jí dejte prostor i ve vašem sexuálním životě. Jak? Bude vám skvělým pomocníkem, až budete chtít svému partnerovi pořádně naplácat. Její konec je z měkkého materiálu, takže nebude způsobovat žádné velké modřiny, ale když se pěkně rozmáchnete, pěkně to štípne. Zároveň má držadlo, takže se s ní dobře manipuluje. Pro začátečníky výborná pomůcka, ale ostřílenější sadisty pravděpodobně moc nenadchne.

Pásek

I páskem se dá partnerovi pěkně naplácat, ale ten má většina lidí spojený spíše s nepěknými vzpomínkami ze svého dětství. K čemu jinému je tedy možno pásek použít? Vyrobte si z nich domácí pouta. Pásek vlastní asi každý, takže budou doslova zadarmo. Svázat jím můžete ruce nebo nohy, buď samostatně nebo nějakému předmětu (židli, posteli, topení). Váš subík už vám nikam neuteče!

Punčochy

Každá žena má nějaké starší punčochy nebo silonky, které už mají nějakou tu dírku a už je nebude nosit. Nevyhazujte je, ještě pro ně najdete uplatnění. Mohou nahradit šátek přes oči, kdy je několikrát omotáte okolo hlavy, abyste vy nebo váš partner nic neviděli. Stejně jako v předchozím případě, i v tomto si můžete vyrobit doma pouta, pokud budete chtít. Stačí utáhnout dle libosti a až budete chtít milovaného vysvobodit, nebudete muset nic dlouho rozvazovat, bude stačit opatrné rozstřihnutí. Punčochy by měly být vyprané, ale pokud máte nějaký fetiš, dělejte tak, jak vás to bude nejvíce vzrušovat...

Staré punčochy poslouží jako šátek na oči nebo pouta

Pračka

Některé pračky se při praní pěkně houpou, některé jen vibrují, ale i tak stojí za to vyzkoušet na ní vyhupsnout při sexu. Aby bylo jasno, sednout by si na ni měla žena, přece jenom by pračka pravděpodobně neunesla stokilového muže. 

Sprcha

Toto je především záležitost žen, kdy si pěkně užijí i bez přítomnosti muže. Stačí nastavitelnou hlavici sprchy nastavit na co nejsilnější proud (většinou je na výběr ještě několik dalších variant, například silný přerušovaný proud apod., zkuste všechny a vyberte ten, který vám bude nejvíce vyhovovat) a mířit s nimi na citlivá ženská intimní místa. Klitoris a proud vody se většinou o vše postarají samy, kdyby ne, přidejte ještě trochu manuální stimulace. Nezavádějte nic dovnitř vagíny, nechcete si ji vytopit, ale uspokojit se.

Mobilní telefon

Existuje poměrně dost mobilních aplikací, díky kterým se váš telefon promění v domácí vibrátor. Opatrně, ale efektivně si před tím telefon umyjte. Raději ani nechtějte vědět, jaké bakterie se na telefonu nacházejí a rozhodně nechcete, aby se dotýkaly vašich intimních partií. Takovou aplikaci si jako překvapení pro ženu může stáhnout do telefonu muž a pak svou drahou polovičku překvapit.

Polštáře

I polštáře nebo polštářky se dají využít v sexuálním životě. Žena si jich může poskládat několik na sebe a pak se o ně třít, a tím se uspokojit. U mnoha žen je toto oblíbená metoda, při které nemusí použít ruce. Ale asi by se na takovém polštářku už nemělo spát. Nějaký si může dát pod hýždě nebo pod záda, aby byl styk hlubší, což ocení jak muž, tak žena.

Korálkový náhrdelník

Díky náhrdelníku z korálků můžete dráždit celé tělo svého partnera. Budete tak budovat romantickou a velmi intimní atmosféru. Pro zajímavější zážitek můžete dát náhrdelník nejdříve do lednice nebo pod studenou vodu.

Kolíček na potraviny

Klips nebo kolíček na potravin poslouží především lidem, kteří se vyžívají v bolesti. Asi je vám jasné, co s takovou věcí budete dělat. Použijte je na citlivá místa, třeba na bradavky. Vyvarujte se ale těm s ostrými hranami! 

Vyzkoušet můžete mnohem více věcí, které najdete ve vaší domácnosti. Vždy jen dbejte na to, aby tyto věci byly pro tělo bezpečné a abyste si s nimi neublížili. Na to, co budete chtít zavádět dovnitř těla, vždy navlečte kondom.

Chcete-li s nějakým partnerem také vyzkoušet tyto domácí hračky, ale žádný není v dohlednu, seznamte se se ženou nebo mužem na erotické seznamce. 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.