Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

13 typů partnerů, se kterými jste už se líbali

5.září 2016
13 typů partnerů, se kterými jste už se líbali

Líbání neodmyslitelně patří k partnerskému životu. Každý člověk líbá trochu jinak, takže s každým je to jiné a unikátní. Když se zamyslíte, určitě si vzpomenete na několik vašich bývalých, kdy každý líbal maličko jiným způsobem...

Líbání je věc pro člověka přirozená a většina lidí si ho ráda a často užívá. A není se čemu divit. Ten pocit vášně a touhy asi nejde ničím jiným nahradit. Mluvíme zde samozřejmě o líbání mezi partnery a ne, když vám přijede tetička z Francie. 

Krom velké spousty bakterií, které si během líbání se svým partnerem předáte (při desetisekundovém polibku asi 80milionů!), můžete získat i několik dalších věcí, ale tentokrát těch pozitivních. Jednou z nich, která s těmi bakteriemi souvisí, je vyšší imunita. Tu si v podstatě "vypěstujete" právě díky tomu, že své tělo vystavujete cizím bakteriím. Pro někoho dalším pozitivem může být fakt, že při vášnivém polibku spálíte až 12 kalorií. Mimo to líbání také aktivuje krevní oběh a vyrovnává hladinu cholesterolu. Při líbání také procvičíte 36 obličejových svalů a navíc aktivujete část mozku, která má co do činění s uchováváním krátkodobých informací, takže si v podstatě zlepšujete paměť.

Podle vědců znamená líbání více pro ženy, než pro muže. Můžou za to prý nervová zakončení, kterých mají ženy více a která uvolňují oxytocin a dopamin. K čemu tyhle dvě látky slouží? Oxytocin je známý hormon lásky, který upěvňuje náš vztah s partnerem. Dopamin pak způsobuje příjemné pocity. Do krevního oběhu se dostává ale také testosteron, který zvyšuje sexuální touhy, takže už víte, proč to často muži chtějí více než ženy.

Líbání je také výborným lékem na špatnou náladu, její výkyvy, deprese, poruchy spánku nebo podrážděnost. Při těchto potížích většinou chybí v našem těle látka - serotonin, který se ale díky líbání vylučuje, a tak vás "hodí do pohody".

O líbání už jste se dozvěděli dost věcí, teď přejdeme k tomu, o čem tento článek vlastně je - ke 13 typům "líbačů", které můžete potkat. Některé bohužel...

Hryzal

Drsné, agresivní a bolestivé. Tak by se dalo popsat líbání s tímhle typem. Hryzalové si myslí, že je velmi sexy, když vám odkousnou polovinu rtu, ale ne, to opravdu není sexy. Mezi sexy a vášnivé můžeme zařadit velmi jemné kousání nebo štípání, ale znovu - velmi jemné - pokud si tedy nelibujete v zálibě SM.

Chlap s břitvami na tváři

Snad každá žena tohle za život pozná. Jeden večer strávený vášnivou líbačkou s mužem, který má na tváři několikadenní strniště a druhý den můžete lézt kanály, kvůli naprosto podrážděné pokožce, která o vás bude dost jasně vypovídat, co jste dělaly minulou noc... Těžko se tomu ale dá odolat, ještě když je po ruce nějaká ta kapka alkoholu

Pojídač česneku

Ranní "svěží" dech vašich úst je jedna věc, ale to se dá celkem jednoduše vyřešit. Ale co pak teprve lidi, u kterých celý den přemýšlíte, jestli jejich hnilobný dech nezpůsobuje to, že jsou zombie? Ať už je to nevhodně zvolená potravina nebo nevyčištěné zuby, před líbáním byste se oběmu měli vyvarovat.

Pračka

Asi to zní divně, ale představte si to - dokola a dokola a dokola... Říká vám to něco? Jestliže ne, asi jste šťastný člověk, protože tohle je opravdu hodně otravné. Prostě jen jeden pohyb opakovaný pořád znovu a znovu, naštěstí většinou zažíváný jen během období velkých školních lásek.

Vysavač

Pocit, jako když jste právě svůj jazyk svěřili vysavači, přesně takové je líbání s tímto člověkem. Opravdu extrémně divné a také nepříjemné.

líbání

Jeskynní člověk

Ačkoliv při spojení 'jeskynní člověk' se vybaví většině spíše domorodec lovící mamuty, tento váš partner s ním má společnou (doufám) jen tu jeskyni... Kterou má místo svých úst. Nepoužívá vůbec totiž svůj jazyk. Samozřejmě, jestliže trpí obsedantně kompulzivní poruchou, není se čemu divit a o výměně tělních tekutin si s takovým člověkem můžete nechat jen zdát. Pokud tohle ale není jeho problém, je potřeba se dopídit, kde by jinde mohl asi být...

Hlučný líbač

Zní, jak kdyby měl každou chvíli dosáhnout vyvrcholení po 30 sekundové líbačce. Všelijaké mručení, sténání, skučení a více "mmmmm" než si dovede kdy představit ve scéně erotického filmu (nebo písničce Mmm Mmm Mmm Mmm od Crash Test Dummies a že jich tam je hodně!).

Ještěrka

Neustálé zasouvání a vysouvání špičatého malého jazýčka v pevně sevřené puse. Pro někoho se to může stát noční můrou.

Kecal

Protože ano, opravdu chceme vést debatu a odpovídat vám na otázky typu "Jsi rozpálená? Vzrušuju tě?", když máte váš jazyk v naší puse!

Slintal

Uslintaná celá ústa a v horším případě a i celé jejich okolí po jenom krátkém polibku. Ugh. A v ještě horším případě vám oslintá ještě bradu, uši, div ne oči. Nejlépe se takovému vyhnout.

Hygienik

Někteří lidé si pletou líbání s prohlídkou u zubaře - svým jazykem vám chtějí za každou cenu prohlédnout všechny stoličky...

Čumil

Každý se chce někdy podívat, jen tak trochu, ze zvědavosti. Ale když na vás někdo zírá po celou dobu, sleduje každý váš pohyb, nepřispívá to zrovna k nějaké super sexy atmosféře

Puritán

Chce dodržovat nějaké morální zásady, a tak vás prostě nepolíbí a když, tak na tvář. Těžko mu vysvětlovat, že 'ať se konečně odváže a začne vás pořádně líbat' je v tuto chvíli vaše jediné přání...

Přeji vám co nejméně kontaktů s výše uvedenými a co nejvíce krásných a vášnivých líbaček - kdekoliv a kdykoliv! 

Neznáte nikoho, s kým byste si mohli takhle užívat? Chybí vám intimní chvilky plné krásných polibků a doteků? Co takhle si zkusit vytvořit profil na erotické seznamce? Třeba najdete štěstí právě tam!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.