Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

12 vibrátorů na klitoris, které by měla vyzkoušet každá žena

28.září 2021
12 vibrátorů na klitoris, které by měla vyzkoušet každá žena

Není žádným tajemstvím, že stimulace klitorisu je pro většinu žen klíčem k orgasmu. Studie ukázala, že ve skutečnosti přibližně 75 procent žen potřebuje k dosažení orgasmu stimulaci klitorisu. Naštěstí existuje spousta vibrátorů na klitoris, které se zaměřují právě na tento druh vnější stimulace.

Když hledáte vibrátor stimulující klitoris, ať už pro masturbaci nebo partnerské hrátky, je třeba si uvědomit, že existuje několik druhů vibrátorů: máme sací vibrátory, bullet vibrátory, wand vibrátory (hůlky) a všechny vibrátory "objímající" vulvu, které nejsou určeny k tomu, abyste si je zasunuli dovnitř. Samozřejmě existují hračky, které kombinují vnější stimulaci klitorisu s vnitřní stimulací (jako jsou rabbit vibrátory), ale obecně se dá říct, že pokud nemá vibrátor část podobnou penisu nebo není dostatečně široký, aby poskytoval určitý vnitřní tlak a vyplnění, jedná se o vibrátor na klitoris.

Zde jsme pro vás shromáždili 12 nejlepších vibrátorů na klitoris. Ať už dáváte přednost pocitu sání jako při orálním sexu, přímočarým vibracím v bullet vibrátoru, širším vibracím s wand vibrátorem, nebo něčemu snadno uchopitelnému jako je ergonomický vibrátor na klitoris, v našem článku najdete svého favorita.

12 nejlepších vibrátorů na klitoris

Mimic Plus

Společnost: Clandestine Devices

Cena: 149,99 dolarů

Tento vibrátor ve tvaru rejnoka spadá do kategorie hraček na klitoris, kterou nazýváme ergonomická. Snadno se vejde do dlaně a špičku můžete nasměrovat přímo na klitoris, abyste dosáhli hutných a hlubokých vibrací. Má dostatečně štíhlý profil, abyste ho mohli snadno držet mezi sebou a tělem partnera při penetračním sexu téměř ve všech polohách, a je dostatečně tichý, abyste ho mohli používat sami, aniž byste obtěžovali nebo upozorňovali své spolubydlící. Je dobíjecí, vodotěsný a má osm režimů vibrací.

We-Vibe Tango

Společnost: We-Vibe

Cena: 79,99 dolarů

Tento plastový bullet vibrátor možná nevypadá jako něco extra, ale je to zdaleka nejvýkonnější bullet vibrátor na trhu. Je dobíjecí, vodotěsný a má osm rychlostí a režimů vibrací (všechny jsou tak silné a intenzivní, že máte pocit, jako by vycházely z mnohem větší hračky). Je vyroben z plastu, takže se snadno čistí, a má šikmou špičku pro ještě přesnější stimulaci klitorisu. Pokud si budete pořizovat bullet vibrátor, zvolte tento a nebudete litovat.

Mia 2

Společnost: Lelo

Cena: 85 dolarů

Elegantní švédský výrobce sexuálních hraček Lelo se málokdy mýlí a jeho nejprodávanější klitorální vibrátor Mia 2 není výjimkou. Elegantní balení vypadá spíše jako špičková řasenka než dobíjecí erotická hračka a uživatelé si pochvalují silné vibrace a téměř naprosto tichý zvuk.

Erotická pomůcka Lelo Mia 2

Womanizer Classic Rechargeable Clitoral Stimulator

Společnost: Womanizer

Cena: 130 dolarů

Dovolte mi, abychom vám představili zástupce již zmíněné nové generace hraček: vibrátory se sáním. Nejenže jsou perfektní pro stimulaci klitorisu, ale také napodobují pocit při orálním sexu. A tento konkrétně využívá technologii "pleasure air", která se podobá sání, ale zároveň vibruje. Pyšní se navíc osmi stupni intenzity, které jsou "tiché jako šepot" pro ty z vás, kteří bydlíte v bytech se dvěma nebo třemi ložnicemi.

Lelo Sona 2 Cruise

Společnost: Lelo

Cena: 99 dolarů

Od svého uvedení na trh je to nejprodávanější erotická hračka na Cosmopolitan.com. Ale namísto technologie "pleasure air" od Womanizeru používá Lelo "sonickou technologii", která stimuluje klitoris bez přímého kontaktu. Pro extra stimulaci, kdy si hračka dělá, co chce, použijte funkci "tempomatu".

Satisfyer Pro 2

Společnost: Satisfyer

Cena: 49,95 dolarů

Tato cenově dostupná sací hračka fungující na principu podtlaku musí být jednou z nejlepších věcí, které se ve světě klitorálních erotických hraček za posledních deset let vyrobily. Není to sice první sací vibrátor na světě, ale díky své ceně, snadnému použití a kvalitě je to jedna z nejlepších hraček na stimulaci klitorisu vůbec. Je dobíjecí, vodotěsná a místo vibrací poskytuje pocit sání, který napodobuje orální sex - až po dobu dvou hodin. Pokud máte omezený rozpočet, je pořízení Satisfyer Pro 2 jako vstupní bod do velkého světa sacích vibrátorů jednou z nejchytřejších věcí, kterou můžete udělat. Pokud si hračku zamilujete (což se vám určitě stane), můžete přejít k dalším sacím hračkám, jako je Womanizer Classic, který má více zábavných funkcí (například sání a vibrace najednou) nebo ještě intenzivnější (v dobrém slova smyslu) Lelo Sona 2 Cruise.

We-Vibe Melt Vibrator

Společnost: We-Vibe

Cena: 150 dolarů

Stejně jako Sona a Womanizer nabízí We-Vibe vlastní verzi klasického stimulátoru klitorisu. Ale i když lze Melt používat výhradně pro sólové hrátky, je prodáván také pro páry. Pomocí aplikace We-Connect můžete vy nebo váš partner ovládat vibrace této hračky doslova odkudkoli, kde je k dispozici WiFi připojením nebo data. Vyniká také supertenkým designem spojeným se superjednoduchým ovládáním, to zaručuje jednoduše dosažitelný orgasmus.

Mimi

Společnost: Je Joue

Cena: 80 dolarů

Tato silikonová hračka ve tvaru oblázku možná vypadá malá, ale je velmi výkonná. Podle recenzentů je pekelně silná (vibrace typu "thumper"), ale zároveň dostatečně tichá, aby nevzbudila nikoho jiného v domě. Díky pěti rychlostem a sedmi vibračním režimům vás určitě brzy neomrzí. Je také dobíjecí a vodotěsná, takže se vám nabízí spoustu možností využití.

Erotická hračka Je Joue Mimi

Dream Bullet Vibrator

Společnost: Lovehoney

Cena: 13 dolarů

Někdy zkrátka potřebujete jen jednoduchý bullet vibrátor, abyste si udělali dobře, a tenhle vám dobře poslouží. Je vybaven třemi rychlostmi, sedmi režimy silných vibrací a je zcela vodotěsný.

We-Vibe Wand Vibrator

Společnost: We-Vibe

Cena: 180 dolarů

Tato hračka může vypadat trochu děsivě, ale je tu jen proto, aby vám sloužila k potěšení. Důvěřujte jí. Je vybavena 10 vibračními režimy (například vibrace, pulzy, vlny, dráždění, masáž, tlukot srdce a další) a je vyrobena ze silikonu bezpečného pro tělo, který neobsahuje ftaláty a BPA.

Magic Wand

Společnost: Hitachi

Cena: Klasická verze 60 dolarů, nabíjecí verze 120 dolarů

Pokud hledáte výkon a spolehlivost, nehledejte nic jiného než proslulou Magic Wand - kouzelnou hůlku. Tato kultovní klasika má velký výkon a z nějakého důvodu přestála zkoušku času. Jistě, není to nejroztomilejší hračka a je dost velká, ale pokud hledáte něco, co vás rozhodně dostane, už nehledejte. Originál (s kabelem) stojí jen 60 dolarů a k dispozici je také modernější dobíjecí verze za 120 dolarů.

Form 2

Společnost: JimmyJane

Cena: 120 dolarů

Tato hračka s králičími oušky je navržena tak, aby dokonale padla do dlaně, zatímco dvě králičí ouška obklopují klitoris a třepotají se kolem něj. Jeden motorek v každém oušku znamená, že za své peníze získáte značnou dávku energie (ne jako u jiných hraček, kde se vibrace jednoduše rozdělí a "rozředí" mezi dva hroty). Tato hračka je také dobíjecí a dopřeje vám pět rychlostí a čtyři vibrační režimy.

Erotické hračky by bezesporu měly patřit do našeho sexuálního života. Tak na co ještě čekáte?

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.