Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

12 vánočních dní = 12 vánočních sex přání

12.prosinec 2018
12 vánočních dní = 12 vánočních sex přání

Vánoce se blíží! Víte, kolik dní do Štědrého dne zbývá? Přesně 12! Skvělá příležitost, abyste si začali plnit 12 vánočních přání. Která to jsou a proč byste to měli udělat? Pokračujte ve čtení a dozvíte se to...

Možná si pokládáte otázku, kde jsme vzali právě 12 dní, které byste si před Vánoci měli trochu přikrášlit. Inspiraci jsme vyhledali v tradiční, ale nikoliv české koledě 12 dní Vánoc (12 Days of Christmas). Ale k čemu by vám byly věci, o kterých se v koledě zpívá? Vy byste si před Vánoci měli užít, měli byste se odreagovat a velmi málo věcí člověka potěší a odreaguje snadněji než sex. Nevadí, že nemáte žádného (sexuálního) partnera, můžete ho ještě stihnout najít. A pokud to budete chtít urychlit, zaregistrujte ne na online sex seznamce a tam si jistě někoho z vašeho okolí najdete.

Přečtěte si, jak byste mohli naplnit následujících 12 dní do Vánoc různými sexuálními přáními, tipy a fantaziemi. Období Vánnoc je období dávání. Tak zkuste dávat, a nejen ostatním, ale i sobě. A jestli musíte po vánočních svátcích opět do práce a běžně vám to tak v ty dny do konce roku ubíhá pomalu, tak teď vám to bude ubíhat mnohem rychleji, protože budete nabuzení skvělou náladou. Určitě to stojí za to alespoň vyzkoušet! Pro mnoho lidí často předvánoční období znamená stres. Ale pro vás to tak být nemusí a nebude vás to stát ani moc námahy.

Den první

Líbací chvilka

Často se stává, že se lidé více soustředí na ostatní orální aktivity, ale na líbání tak nějak zapomínají. Přitom je to taaak sexy! Probudí se tím vášeň, která vás nabudí na další kroky. Vy ale další kroky vůbec nemusíte učinit. Můžete se věnovat pouze tomuto a to další si nechat na následující dny, které budou stejně žhavé jako samotné líbání. Vypadá to nevinně, ale vy dokážete objevit sílu líbání. Bude vám to připadat skoro jako předvánoční kouzlo.

Den druhý

Stihněte to před zapípáním budíku

Pravděpodobně nesnášíte ranní vstávání a vstávat o trochu dřív by vás "zabilo". Ale co kdybyste to prostě zkusili a nastartovali tak svůj den trochu jinak? Mnohem, mnohem lépe? Jestliže máte obavy, že se nevzbudíte někdy před zazvoněním budíku, můžete se zkusit vzbudit v noci. Teoreticky si můžete i nastavit budík na vámi požadovanou hodinu, ale jen pokud vám pak nevyprchá veškeré kouzlo této situace.

Den třetí

Dejte prostor spontánnosti

Jak často během roku prožijete spontánní sex? Pokud sex prožíváte pouze v posteli, je to nuda. Ale teď to můžete změnit. Zkuste si třetí den zpestřit sexem, který bude kdekoliv a bude nádherně spontánní. Při pečení cukroví? Při balení dárků? Při návštěvě rodiny? Kdekoliv jen budete chtít...

Den čtvrtý

Solo akce s pomocí

Masturbace je běžnou součástí našich životů. Většinou je celkem jedno, jestli se nám partner v sexuálním životě věnuje nebo ne, každý si jednou za čas udělá dobře. No a teď to přijde - nechte se načapat a dovolte svému partnerovi, aby tuto práci dodělal za vás. Vás to nebude stát žádnou námahu a partner se může klidně něco přiučit, když ho budete navádět. Role si pak můžete otočit.

Dejte si na každý den jeden úkol a splňte si tak jedno z 12 vánočních přání

Den pátý

Více minut předehry

Sex je zábava, na tom se asi všichni shodneme. Někdy ale nezaškodí se trochu pověnovat i tomu, co mu předchází, nebo co by předcházet mělo, a tím je předehra. Neměli byste ji vynechávat, protože si díky ní vytváříte s partnerem hlubší pouto, více se navzájem poznáváte, ale i žena může dosáhnout orgasmu (jelikož během sexu mnoho žen dosáhnout orgasmu neumí). Můžete se zaměřit na erotogenní zóny, které jste u svého partnera ještě pořádně neprozkoumali. Jestliže je budete hledat u muže, přečtěte si článek Nalezněte mužské erotogenní zóny, a pokud je budete hledat u ženy, pomoci vám může článek Objevte ženské erotogenní zóny.

Den šestý

Sexy orál

Neprovádíte orál svému partnerovi nebo partnerce moc často? Pak jim věnujte super předvánoční dárek v podobě nádherného a dlouhého orálního sexu, který si zaslouží! Určitě budou tak nadšení, že vám to rádi opětují, což určitě také oceníte. Nechce-li se vám do toho, protože nevíte, jak to správně dělat, pak se můžete inspirovat ve článku, kde získáte všechny potřebné informace.

Den sedmý

Role play

Sedmý den povolte uzdu fantazii naplno! Budete to potřebovat. Čeká vás totiž vymyslet, jaký role play byste si spolu mohli zahrát. Můžete si jich zahrát několik, pokud se nebudete moci rozhodnout, ale lepší je vybrat si jeden, který bude vzrušovat vás oba a pořádně se připravit. Tím myslíme třeba i to, že si připravíte kostýmy, seženete veškeré pomůcky a především si vyhradíte dostatek času, protože toto se nedá stihnout za 10 minut. A vzhledem k tomu, že budou Vánoce, co třeba vyzkoušet nějaký Santa role play? 

Den osmý

Noc submisivity

Tento den nebo noc si zahrajete na submisivní partnery. Je jedno, jestli vás více láká submisivita nebo dominance. Vyzkoušíte si oboje. Nejprve je ale na řadě submisivita, protože ta je o trochu jednodušší. Nejprve se ale s partnerem domluvte, kam až může zajít. A nemyslete si, že tyto hrátky jsou jen o tom někoho fyzicky mučit! Můžete používat samozřejmě i pomůcky a partner vám může způsobovat bolest třeba bičíkem nebo důtkami, někdy ale stačí jen znemožnit pohyb pomocí pout nebo třeba provazu, nebo šátek přes oči. Nemusí to hned být o násilí. Nechte se ovládat a plňte partnerovy rozkazy. Čerpejte inspiraci, protože zítra...

Je jen na vás, jak si užijete předvánoční období...

Den devátý

Noc dominance

Protože devátý den se situace změní a vy si vyzkoušíte naopak dominantní roli. Je skvělé a důležité vyzkoušet si obě role, abyste mohli do budoucna posoudit, která vám více sedí. Může se stát, že ani jedna, ale to nevadí, alespoň jste tomu dali šanci. Nedáme vám nějaký speciální návod na to, jak být dominantní, musí se to ve vás objevit samo. Jen pozor, abyste partnerovi neublížili nebo nezašli moc daleko. Pro jistotu mu stanovte nějaké záchranné slovo, které řekne, když už se mu to nebude líbit. 

Den desátý

Žhavé dárky

Máte dvě možnosti. Buď si uděláte Štědrý den o něco dříve a rovnou si darujete a vyzkoušíte nějaký sexy dárek, nebo ho půjdete koupit, pečlivě zabalíte a rozbalíte a vyzkoušíte až o Štědrém dnu. Je to na vás. A co byste měli svému partnerovi jako sexy dárek dát? Jako první se nabízejí erotické hračky, jelikož jich existuje mnoho druhů a ještě více dalších variant. Možná jste některou vždy chtěli vyzkoušet a nikdy jste se k tomu nedostali? Tak teď je ta pravá chvíle! Může to být obyčejný vibrátor nebo dildo, ale třeba i vibrátor se stimulátorem bodu G, erotická hračka, která bude simulovat orální sex, venušiny kuličky, kroužek na penis, nějaká hračka, která se bude hodit na BDSM hrátky, hračka na ovládání, anální kolík a spoustu dalších. Nemusí se ale jednat pouze o erotické hračky. Co třeba jedlé spodní prádlo? Nebo nové sexy spodní prádlo? Určitě víte, co vašemu partnerovi udělá radost.

Den jedenáctý

Sex ve vaně

I když je dost pravděpodobné, že budeme mít Vánoce na blátě, neznamená to, že by bylo venku teplo na opalování. Tudíž každý z nás ocení teplou vanu nebo sprchu. Tak si ji užijte ve dvou, protože ve dvou se to nejen lépe táhne, ale i sprchuje. Pokud tedy bereme v potaz především to, že se přitom dá dělat spoustu zajímavých věcí. Můžete se jen romanticky líbat pod tekoucí sprchou, ale můžete zajít i dál a stimulovat partnera rukou nebo ústy. A jako třešnička na dortu může být i samotný sex. Nezapomeňte si někam poblíž dát lubrikační gel, aby vám to lépe klouzalo, protože voda smývá přirozenou vlhkost ženy.

Den dvanáctý

Něco opravdu speciálního

Štědrý den je speciální den skoro pro všechny. Proto si ho udělejte ještě lepší. Bude vás to stát možná trochu námahy a přemýšlení, protože budete muset přijít na to, čím byste si tento den mohli vylpepšit. Zamyslete se, jestli vás neláká nějaká praktika, kterou jste chtěli vždyt vyzkoušet, ale doposud jste na to nesebrali odvahu. Co třeba anální sex? Vy určitě něco vymyslíte. Může se jednat i o nějakou bláznivou polohu. Je to jen na vás a vašem partnerovi. Ten vám může s přemýšlením pomoci, třeba bude po něčem toužit právě on a vy mu uděláte v tento výjimečný den ještě větší radost. 

Užijte si předvánoční období co nejlépe. Zapomeňte na shon a udělejte si čas na sex a intimitu. A pokud teprve hledáte nějakého sexuálnho partnera, ještě dnes ho můžete najít díky online erotické seznamce, na kterou se stačí pouze zaregistrovat, vyplnit si profil a brouzdat mezi profily, dokud nenajdete někoho, kdo vám bude sympatický.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.