Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

10 žen odhalilo nejžhavější sex zprávy, které kdy dostaly

5.srpen 2021
10 žen odhalilo nejžhavější sex zprávy, které kdy dostaly

Sexting (posílání eroticky laděných zpráv) je mezi lidmi velmi populární. Důležité ale je na něj jít správně. Pokud se chcete zlepšit v konverzaci se svým partnerem nebo třeba na naší erotické seznamce, přečtěte si naše tipy.

Je vědecky dokázáno, že sexting je jedním z nejžhavějších způsobů, jak se s někým sblížit. Ať už jste na začátku vztahu, nebo jste spolu odjakživa, sem tam nějaký ten sexting je zábavný způsob, jak si to zpestřit.

Ale buďme realisté, celý koncept je dost široký. Znamená sexting posílání fotek? Videa? Celou hromadu emotikonů s lilkem?

Jasmine Akins, sexuální pedagožka ve společnosti CAN Community Health, říká, že jde o všechno výše uvedené: "Sexting je posílání jakéhokoli sexuálního materiálu (obrázků, zpráv, memů, gifů atd.) prostřednictvím mobilního telefonu, e-mailu, zpráv na sociálních sítích a tak dále."

To znamená, že do kategorie sextingu spadají broskvové emotikony, fotografie spodního prádla a popisné odstavce o tom, co byste chtěli udělat svému partnerovi po dlouhém dni v práci.

Než se dostaneme k tomu, co byste mohli svému partnerovi posílat, měli byste mít na paměti několik věcí, než kliknete na tlačítko odeslat.

Vždy si vyžádejte souhlas

Než začnete fotit akty, musíte se podle Akins v první řadě ujistit, že druhá osoba s přijímáním vašich sexuálně laděných fotek souhlasí. "Povolení k odeslání, povolení k přijetí a povolení k dalšímu odesílání a přijímání je velmi důležité," říká.

"Upozorněte na to, že chcete s partnerem prozkoumat sexting, a ujistěte se, že i vám je sexting příjemný. Nikdy byste se neměli cítit pod tlakem, abyste se zapojili do sextingu." A pokud to někdo dělá, považujte to za velkou červenou vlajku a vykašlete se na něj.

Další malá, ale důležitá poznámka: To, že jste jednou dostali zelenou k sextingu, neznamená, že máte kdykoli volnou ruku k posílání explicitních obrázků (pokud už jste to tedy předem neprobírali). Opět platí, že byste se měli pokaždé ptát na souhlas a vždy respektovat partnerovy hranice nebo přání, pokud je zrovna zaneprázdněný nebo nemá o sexting zájem.

"Nezapomeňte také, že stejně jako u jakéhokoli jiného typu sexu v osobním kontaktu můžete kdykoli změnit názor na sexting - i když jste na začátku souhlasili," říká Akins.

Nejlepší způsob, jak tomu předejít, je průběžně partnera kontrolovat a ptát se ho na věci jako "Líbí se ti to?" nebo "Jak se cítíš, když ti řeknu, že ti chci udělat tohle?" apod.

Existuje několik způsobů, jak požádat o souhlas se sextingem: Můžete se doslova zeptat, nebo se do toho můžete opřít. Trocha flirtování vám může napovědět, zda je váš partner této myšlence otevřený, nebo ne, takže začněte něčím jednoduchým, jako je "Nemůžu na tebe přestat myslet", a uvidíte, jak zareaguje.

Je důležité se ujistit, že je otevřený nejen sextingu obecně, ale také sextingu v danou chvíli. Protože dostat v práci fotku s prsy (nebo ještě něčím intimnějším) by nemuselo být zrovna vhodné pro jejich aspirace na povýšení.

Prodiskutujte své hranice a to, co se sex zprávami uděláte poté

Důležité věci, o kterých je třeba mluvit před tím, než začnete posílat sexy zprávy: Měli byste zprávy ihned po konverzaci smazat, nebo je v pořádku, že si je necháte v telefonu? Budete sextovat pouze pomocí bezpečné aplikace třetí strany (např. WhatsApp)? Je něco, o čem opravdu chcete (nebo nechcete) sextovat? Vyhovuje vám přijímání psaných zpráv? A co fotografie? A co zvukové zprávy?

Stanovte si, co vy a váš partner při výměně sexy zpráv hledáte a co ne, aby to bylo zábavné a ne děsivé nebo dokonce nezákonné.

Než partnerovi pošlete sexy fotku, vždy se ujistěte, zda je na to vhodná chvíle a zda váš partner má zájem o takové zpestření konverzace

Ujasněte si své záměry

Než se vydáte cestou sextingu, je důležité se ujistit, že jste na stejné vlně, pokud jde o to, co přesně vaše sex zprávy znamenají. Jste jen přátelé, kteří spolu rádi flirtují a krátíte si takto čas, nebo hledáte něco víc?

Sexting je stále formou intimity a je důležité, abyste se do této aktivity zapojili pouze s lidmi, kterým důvěřujete. Otevřenost ohledně toho, co interakce znamená, pomůže zajistit, že vše zůstane zábavné a dobrovolné. Jinými slovy, pokud hledáte pouze něco nezávazného nebo kamaráda s výhodami, ujistěte se, že o tom druhý ví.

Než něco pošlete, dvakrát si to ověřte

Slyšeli jste ty příběhy - sex zprávy byly omylem poslané rodičům, i když měly být poslané... no, ne rodičům. Akins říká, abyste se vždy ujistili, že posíláte správnému příjemci, a vypnuli veškerá automatická stahování. Poslední věc, kterou chcete, je, aby se vaše fotky omylem uložily - nebo ještě hůř, aby se nahrály do složky "rodinné fotky" v počítači.

Jakmile jste připraveni na sexting, existuje spousta způsobů, jak to udělat, kromě pouhého posílání fotek. Akins doporučuje například stahování sexy klávesnic s GIFy, vymýšlení tajných významů emotikonů a používání popisného jazyka, abyste partnerovi sdělili všechny vzrušující detaily.

Pokud jste nyní připraveni na inspiraci, neváhejte se inspirovat některým z níže uvedených příkladů, které jsme pro vás shromáždili. Věřte nám, konverzace se díky nim rozproudí...

10 vzrušujících příkladů sex konverzací

1.

On: "Přál bych si, aby tu vedle mě ležela tvoje prdelka"

Ona: "Já bych si taky přála být vedle tebe"

On: "Ty věci, co bych dělal..."

Ona: "Řekni mi je"

On: "Právě teď jezdíš na mém obličeji a moje péro je tak tvrdý, hladím si ho"

Ona: "Mmm, co kdybych si tvoje péro vzala do pusy během toho, co ty mi lížeš kundičku?"

On: "Mmm, to by se mi moc líbilo. Chci mít tvoje šťávičky po celém obličeji, když ti budu šukat pusu"

Ona: "Necháš mě je slízat, až se udělám?"

2.

On: "Měl jsem dneska těžký den"

Ona: "Oh ne, je všechno v pořádku?"

On: "Jo, jen se nemůžu dočkat, až půjdu z práce. Bylo toho hodně"

Ona: "No... Jsem hladce oholená a když přijdeš domů, najdeš mě na stole. Tvoje večeře se bude podávat"

On: "Tak teď opravdu slintám..."

Ona: "Tady je taky pěkně vlhko..."

On: "Okay, jdu z práce dřív. Brzy se uvidíme"

Ona: "Nemůžu se dočkat, až se uděláš"

3.

I pomocí smajlíků se dá jednoduše vyjádřit, co máte v plánu

4.

On: "Já jenom věnuji pozornost všem malým náznakům a symptomům, které tvé tělo vysílá, když je pohlcené v rozkoši"

Ona: "Opravdu? Nemyslím si, že některé z těch náznaků byly malé. Jako co například?"

On: "Mmm, protože nevěnuješ pozornost všem těm malým náznakům, který já ano, způsob, jakým se lehce napneš, když si myslíš, že se tě dotknu na nějakém citlivém místě, tiché vzdechy, které uděláš, když chceš víc, letmý pohled, kterým se podíváš, když se snažíš vypadat, že nejsi přehlcena potěšením, tiché sténání, které uděláš, když ti začnu dávat víc a potěšení se protkne s potěšením"

5.

On: "Vsadím se, že teď vypadáš moc hezky"

Ona: "Kdo, já?"

On: "Co máš na sobě?"

Ona: "Kostým obří velryby"

On: "Víš, že velryba má druhý největší penis ve zvířecí říši?"

Ona: "...a kdo má ten největší?"

On: "Přijď se podívat"

6.

On: "Ťuk, ťuk"

Ona: "Kdo je taaaam?"

On: "Já, u tvých dveří"

Ona: "Počkej, co?"

On: "Jsem tady. S vodkou. A kondomy. A lubrikantem... Spoustou a spoustou lubrikantu"

Zapojte fantazii a nebojte se partnerovi barvitě popsat, co byste s ním chtěli dělat

7.

Ona: "Mám hodně velký sex drive"

On: "Tak si pojď sednout na můj obličej"

Ona: "Uděláš mě?"

On: "Moc rád bych"

Ona: "Opakovaně"

On: "Znova a znova a znova"

Ona: "Dokud nebudu křičet"

On: "Jo, nepřestanu"

Ona: "Chci se třást blahem"

On: "Budeš se třást, to mě hrozně vzrušuje"

8.

On: "Mmm a pak dám tvoje nohy na hlavu, strčím do tvojí vlhký kundičky prst a udělám tě tak, že budeš stříkat, bude to všude na mých prstech, potom do tebe zasunu svoje péro a budu tě pomalu šukat, dokud nebudeš prosit, abych tě šukal hlouběji a tvrději. A pak bych tě šukal víc a víc, dokud bys nekřičela a nemlátila do matrace uspokojením. Pak bys mě chytla za krk a přitáhla si mě pro víc polibků"

9.

On: "Chci ti pomalu roztáhnout nohy doširoka a líbat vnitřek tvých stehen. Miluju, jak začneš být vlhká"

Ona: "Ty teda víš, jak mě vzrušit"

On: "Teď tě chci ještě víc. Potom tě chci líbat ještě níž a ještě níž..."

Ona: "Cítím tvoje polibky"

On: "A pomaličku víc rozevírat tvoje nohy, něžně tě lízat nahoru a dolů. Nejdřív zvenku a pak se propracovat dovnitř"

Ona: "Moje záda se prohýbají jen na to myslím"

On: "Tak vzrušující.. Nahoru a dolů, přesně uprostřed a pomalu se soustředit na tvůj klitoris. Zapojil bych i můj prostředníček, který by jemně tlačil na tvůj bod G, hladil bych ho nahoru a dolů. Nahoru okolo něj, dolů přes něj a zastavil se těsně před tím, než ho vytáhnu. Znovu a znovu, během toho, co lížu tvůj klitoris."

Ona: "Můj bože, přála bych si, abys byl tady"

On: "Taky bych si to přál. Pak bych pomalu zvýšil rychlost a zatlačil bych víc na bod G, zatímco bych lízal"

10.

On: "Snažím se soustředit na práci, ale jediné, co dělám, je snění o tom, jak jsi ohnutá přes můj stůl a kalhoty máš u kotníků"

Sexting můžete vyzkoušet a bez obav provozovat i na naší erotické seznamce. Naše sex seznamka je bezpečná díky svému zabezpečení.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.