Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

10 sexy her, které oživí váš sexuální život

1.srpen 2017
10 sexy her, které oživí váš sexuální život

Kdo si hraje, nezlobí! I když zlobit je v posteli také dovoleno, tak je potřeba si někdy i trochu hrát, abyste se vyhnuli nepříjemnému stereotypu, který sužuje mnoho sexuálních partnerů.

Buďte si jistí, že tohle je 10 těch nejžhavějších her, které můžete do své postele přinést. Nejsou určeny pouze pro páry v dlouhodobém vztahu, kteří potřebují trochu oživit ten svůj sexuální život, ale i pro ty, kteří rádi zkoušejí v posteli nové věci. Mezi desítkami sexuálních poloh a aktivit, které jsme zhodnotili, jsme zjistili, že nejlepší sexuální hry byly obvykle ty s nejjednoduššími pravidly a s co nejméně předměty, které ke hře potřebujete (a které se pak dají najít zapomenuté ve vaší posteli, což už nemusí být tak zábavné). Dovádění při hře vás snadněji a nenásilně dostane ke zdárnému konci - k úžasnému sexu, který měl tu nejúžasnější předehru.

Buďme upřímní - nikdo se nechce při sexu řídit spoustou pravidel. Celá myšlenka by měla být o tom, abyste se odvázali bez toho, abyste se museli držet zpátky, ne? Činnosti, které vyžadují velkou pozornost a soustředění, abyste je udělali správně, nejsou to pravé pro navození pěkně žhavé atmosféry. Jednoduchost je tím správným klíčem. Nikdo se svým partnerem nechce mít pořád jeden a ten samý (světský) sex. Můžete změnit místo, intenzitu nebo cokoliv jiného chcete, ale někdy potřebujete něco víc. Obvykle po pár měsících pocítíte trochu nudu a vy toužíte po nových zážitcích, které posunou vaše dovádění na novou úroveň. Ale jak, ptáte se? Čtěte pozorně a možná si i dělejte poznámky, určitě se vám budou hodit. 

Vyzkoušet nové hry pro okořenění vašeho sexuálního života je pro vás výborným způsobem, jak vylézt ze své bezpečné ulity a vyzkoušet něco nového. A tím nemyslíme hry, které jste hráli, když vám bylo -náct (třeba klasická flaška), ale buď jejich vylepšené verze nebo úplně nové hry. Hodnocena je u jednotlivých her zábava a sexualita na stupnici 1-5. Takže, pojďme na to:

Body bingo

Body Bingo je jednoduché, přímočaré a snadno se hraje v posteli. Otočte spinner, najděte příslušnou část těla na herní desce, pak ji líbejte, masírujte nebo šimrejte přesně podle příkazu. Samotné "bingo" přináší zvláštní odměnu ze zásobníku karet, jako je žhavé rande nebo masáž. 

Zábava: 4

Sexualita: 4

Cena: 16 dolarů

Počet hráčů: 2 a více

Loaded Questions: Adult Version

Klasická verze Loaded Questions je celkem úspěšná a ani tato verze pro dospělé vás rozhodně nezklame. Je to spíše typ hry, jak se dostat do povědomí druhého, než typ hry "nemůžu se dočkat, až se ti dostanu do kalhot". Milovala jsem hraní této hry s mými přítelkyněmi a několika skleničkami vína - moc jsme se bavily, když jsme se snažily hádat odpovědi na hloupé, ale zároveň i sexy otázky.

Například: "Jaké jméno byste si zvolili, kdybyste byli hvězdou ve filmech pro dospělé?" nebo "Jakou televizní show byste sledovali, kdyby zahrnovala úplnou nahotu?" Chcete-li zesílit intimitu, zvažte, zda otázky raději nepoložit vašemu partnerovi o samotě.

Zábava: 5

Sexualita: 3

Cena: 30 dolarů

Počet hráčů: 4-6

Strip Chocolate

Strip Chocolate kombinuje všechny nejlepší věci v životě: sex, čokoládu a zábavu. Vy a váš partner se pohybujete po herní desce a přistáváte na místech STRIP (striptýz), CHOCOLATE (čokoláda) nebo DARE (výzva). Čím víc jste nazí, tím více zábavy si užijete při malování čokoládové polevy na svá těla. Výzva většinou zahrnuje lízání zmíněného čokoládového díla. Opravdu skvělá a chutná sexy hra.

Zábava: 5

Sexualita: 5

Cena: 32 dolarů

Počet hráčů: 2

Spin Me

Tato hra má opravdu moc krásný obal, takže jsem byla zvědavá, co bude uvnitř. Jedná se o lahev, kterou budete točit, stejně tak jako flašku, co jste kdysi hrávali ve škole. Po zatočení vytáhnete papírek s vaším úkolem. Můžete dostat třeba úkol "5 minut předstírejte, že jste se ještě nikdy neviděli", ale i jiné, zajímavější úkoly. Když budete tuto hru hrát pouze ve dvou, vše ztratí takové to kouzlo očekávání, na koho to padne (Jej, zase ty?). Ale když ji budete hrát ve více lidech, tak, řekněme, byste je měli nejprve dobře poznat.

Zábava: 2

Sexualita: 4

Cena: 35 dolarů

Počet hráčů: 2 a více

Strip ChocolateSpin Me

Naughty Charades (Sexy Slang)

Začali jsme zábavnou herní noc s jiným párem a bolelo nás břicho od hysterického smíchu, když jsme skončili. Ono ukázat pantomimou "macatý zadek" nebo "sex ve sprše" a ještě tak, aby ta slova přesně seděla, není zrovna lehké. Budete muset oprášit svojí sexuální slovní zásobu, protože některé z těch výrazů člověk uslyší tak jednou za život. Abyste hru neprotahovali na moc dlouho, vezměte si nějaké stopky a určete si limit pro jedno předvedení.

Zábava: 4

Sexualita: 3

Cena: 16 dolarů

Počet hráčů: 4 nebo více

Entice

Entice je kompaktní stolní hra, kde cílem je posouvat se po hrací desce a odpovídat na otázky, které jsou rozdělené podle pohlaví. Považuji to za naprosto jednoduchou a dobrou sexy deskovou hru. Prostřednictvím otázek se dokonce i něco naučíte, můžete si vytáhnout otázku třeba jako je "Jaké procento žen řekne kamarádce/kamarádovi o sexuálním zážitku během týdne?" Odpověď: 22 procent.

Zábava: 3

Sexualita: 4

Cena: 13 dolarů

Počet hráčů: 2

Let's Fool Around

Další opravdu jednoduchá hra. Stačí vložit dvě kostky - jednu s částí těla a druhou s akčním slovem, např. z toho vznikne "vnitřní stehna" a "lízat", a uvidíte, co se stane. Let's Fool Around je také snadná hra, kterou si s sebou vezmete na cesty, nebo si ji uložíte do svého nočního stolku. Výhodou je, že se může hrát v podstatě neomezeném počtu lidí. Tak a párty může začít!

Zábava: 3

Sexualita: 4

Cena: 5 dolarů

Počet hráčů: 2 a více

An Enchanting Evening (Time for Two)

Tato hra vznikla již v roce 1981, takže by se dala považovat za babičku sexy deskových her. Pokud vám toto spojení "babička" a "sexy" moc nejde dohromady, nebojte. Hra opravdu stojí za ten čas. Hráči postupují po desce a odpovídají na otázky nebo si navzájem dělají různé laskavosti, např. "Předstírejte, že vaše prsty jsou vaše rty, polibte partnera na ústa." Ačkoliv obal vypadá trochu zastarale, karty obsahují několik dobře promyšlených otázek a návrhů, které sklouzávají spíše k "romantickému" než k "nezbednému" trávení večera. Tato hra je někdy nazývána Enchanted Evening (prokletý, začarovaný večer) místo Enchanting Evening (kouzelný večer).

Zábava: 3

Sexualita: 3

Cena: 26 dolarů

Počet hráčů: 2

Penthouse Sweet Surrender: The Game of Dominance & Submission

Sweet Surrender je dobrá hra, která vás zavede do světa S&M, a je určena zvláště pro ty, kterým se alespoň trochu líbí tyto praktiky, biče a řetězy. Hra přichází s rekvizitami, jako je peříčko, bič, páska na oči a některé ochucené masážní oleje - nejsou to nejkvalitnější doplňky, ale vždy, když přijdete na to, že se vám to líbí, můžete investovat do lepších. Karty, které kreslíte po celou dobu hry, většinou vychází z jednoduchých výzev, které musí účastníci splnit, například "zařiďte, aby vám partner namasíroval nohy".

Zábava: 4

Sexualita: 5

Cena: 25 dolarů

Počet hráčů: 2

Bumps & Grinds

Tuto hru si můžete pořídit jako deskovku nebo jako hru na DVD. Hra na DVD je opravdu velmi jednoduchá. Prostě necháte jen zapnutou televizi, počkáte, až budete na řadě a na ní se dozvíte, co máte v tu chvíli dělat. Velkou část hry tvoří pití (alkoholu samozřejmě) a svlékání se. A pokud je výměna partnerů něco pro vás, vypadá to, že jste našli tu pravou hru, protože je určena především pro více lidí.

Zábava: 4

Sexualita: 5

Cena: 16 dolarů za stolní hru, 19 dolarů za DVD

Počet hráčů: 2 a více

Většinu z těchto her lze zakoupit na Amazonu nebo jinde na internetu. Pokud vás některá zaujala, není důvod, proč byste ji neměli vyzkoušet a ukázat tak sobě i partnerovi, že se umíte bavit. Třeba najdete i někoho na sex seznamce, kdo by do toho šel s vámi!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.