Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

10 lidí se svěřilo s tím, jaký byl jejich nejbolestivější sexuální zážitek

20.březen 2019
10 lidí se svěřilo s tím, jaký byl jejich nejbolestivější sexuální zážitek

Sex by měl být skvělý, někdy však bohužel nedopadne tak, jak by si člověk přál. Každý jistě má za sebou nějaký trapný zážitek, nebo dokonce špatný sex. V dnešním článku se vám svěří 10 mužů se svými nepříjemnými sexuálními zážitky.

Dokud se něco nepokazí a vy neskončíte v bolestech a jen doufáte, že to brzy skončí, je sex ve většině případech skvělý, pokud na to jdete správně a dobře se o sebe navzájem staráte. Sex může znepříjemnit mnoho věcí jako například nadměrné kousání, suchost, nebo dokonce nepříjemný (a možná i trapný) výlet do nemocnice kvůli zranění penisu. Takové nehody se bohužel stávají a bolest je bohužel veliká. Pokud se vám při sexu přihodilo něco podobného, pak jistě víte, o čem je řeč, a dokážete si představit, jak se cítili muži z následujících přiznání. Ti se svěřili se svými děsivými zážitky, které nechtějí prožít znovu a nikomu je nepřejí.

"Škrábla mě tak, že jsem začal krvácet."

Některé drsnější praktiky mohou být vzrušující a příjemné. V případě, že se vám něco takového líbí nebo vás to láká, je vždy potřeba být ohleduplný a promluvit si o tom s partnerem. Takové štěstí muž z tohoto přiznání bohužel neměl a nestačil se divit. "Měl jsem sex se ženou, která měla opravdu ostré a dlouhé nehty. Byly tak agresivní. Když mě hladila a škrábala na zádech, dělala to tak silně, až jsem začal trochu krvácet. Pokaždé, když mě znovu škrábla, bylo to opravdu bolestivé a nepříjemné. Snažil jsem se ji od místa dát ruce pryč, ale nedocházelo jí. Došlo jí to teprve, když se objevila krev. Tehdy přestala."

"Kousla mě do penisu."

Při sexu je vždy třeba být opatrný a to nejen vůči pohlavním chorobám, ale také aby nedošlo k jakémukoliv zranění. Bohužel ani v tomto případě žena při sexu nedávala pozor. "Jedna žena mi ho vykouřila a trochu silně mě přitom kousla do penisu. Nebylo to jen drobné kousnutí, které by stále bolelo, ale bylo to, jako kdyby ho žvýkala. Nevím, jestli si myslela, že to je vzrušující nebo co, ale rozhodně to nebylo a všechno to zkazilo!"

"Ve sprše jsem spadl na zadek."

Při sexu ve sprše platí zvýšená opatrnost, někdy se však může stát, že se člověk nechá unést a nevěnuje svému okolí dostatek pozornosti. Podobně na tom byl i pár v tomto přiznání. "S přítelkyní jsme se rozhodli, že si užijeme sex ve sprše, trochu jsme se ale nechali unést a já nakonec uklouznul a spadl přímo na zadek. Bylo to tak bolestivé. Díky mému pádu spadla i má přítelkyně, a to přímo na mně, což bolest zdvojnásobilo. Naštěstí jsem si nic nezlomil, následující týden pro mě však byl celkem bolestný."

"Její prstýnky mi způsobily bolest."

Po přečtení následujícího přiznání možná usoudíte, že před sexem je lepší si raději sundat své drahocenné šperky. "Žena, se kterou jsem měl sex, měla opravdu šílené prstýnky. Když jsme si užívali, použila své ruce a jeden z jejích prstýnků nepříjemně dřel o můj penis. Bylo to hrozné. Prstýnek byl celkem ostrý a já jsem cítil ostrou bolest, která chvíli trvala. Bylo to krátkodobé, ale byl to jeden z nejhorších pocitů, které jsem během sexu zažil."

"Zmrazila mi penis."

I při teplotních hrátkách je třeba, abyste byli opatrní. "Žena, se kterou jsem si užíval, chtěla vyzkoušet praktiky manipulující s teplotou pomocí kostek ledu. Bohužel ale použila příliš mnoho ledu a dopadlo to tak, že mi zmrznul a znecitlivěl penis. Bolest byla velká a chvíli trvala. Nyní odmítám dělat něco podobného."

Při hrátkách s ledem si dejte pozor na to, abyste nepoužili moc ledu

"Zmáčkla mi bradavky."

Bradavky jsou zpravidla velmi citlivým místem na těle, raději se vyhněte drsnějším praktikám, pokud po tom netoužíte. A pokud ano, vždy mějte předem stanovené bezpečnostní slovíčko, které je základním a nejdůležitějším pravidlem při BDSM praktikách. "Obecně se mi líbí, když mé bradavky dostanou trochu pozornosti, ale žena, se kterou jsem měl sex, to trochu přepískla. Popadla mé bradavky a sevřela je tak silně, že jsem skoro začal plakat. Zakroutila s nimi, její nehty byly ostré a celkově to bylo opravdu hrozné. Byl to ten nejhorší sex mého života."

"Můj penis se v polovině ohnul."

Nejčastějším sexuálním zraněním, je zranění penisu, jež si užil muž z tohoto přiznání. "Měl jsem sex se ženou, která byla nahoře. Při sexu z ní můj penis rychle vyklouznul, následně na něj drsně dopadla a v polovině ho ohnula. Museli jsme jít do nemocnice, kde mi diagnostikovali frakturu penisu. Nějakou dobu trvalo, než se zahojila. Byl to ten nejhorší zážitek, co jsem kdy zažil. Teď se vždycky snažím, abych byl nahoře!"

"Měl jsem křeč v nohách."

Křeč je velmi nepříjemná a občas zastihne člověka zcela nepřipraveného. Když k takové situaci dojde při sexu, není to zrovna moc příjemné. "Přímo během sexu mě chytila svalová křeč, která postihla má stehna a lýtka. Bylo to opravdu bolestivé. Musel jsem se sexem přestat, abych si natáhnul nohy a pokusil se s tím něco udělat. Nakonec to trvalo celou noc!"

"Zažil jsem zubatý blowjob."

Při orálním sexu je třeba si dát pozor na to, abyste partnera nepokousali. Není to zrovna příjemný pocit. "Ta holka celou dobu používala zuby. Bylo to tak hrozné, že jsem ji požádal, aby s tím přestala, což jsem nikdy předtím nemusel nikomu říkat. Kouření má být přece úžasné, no ne?"

"Potom, co jsem se udělal, pokračovala v rajtování."

Během sexu je důležité vnímat svého partnera a řeč jeho těla, abyste byli oba spokojení. Nebudete-li ohleduplní a vnímat správně situaci, může se váš zážitek ze sekundy na sekundu změnit na nepříjemný. "Obvykle se nejdřív snažím uspokojit svoji partnerku, protože jakmile budu hotový, potřebuju si dát pauzu a odpočinout si. Nemůžu pokračovat dál, protože můj penis je hrozně citlivý, takže potřebuje chvilku na zotavení, než se vrhnu na další kolo. Ale žena, se kterou jsem si užil, na mně dál rajtovala i potom, co jsem se udělal. Nebyla zrovna něžná, což mě hodně bolelo. Řekl jsem jí, že potřebuju nějaký čas, ale myslela si, že si dělám legraci a pokračovala dál."

Nemáte partnera a rádi byste nějakého našli? Zaregistrujte se na sex seznamce a seznamte se s ostatními uživateli.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.