Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Pole dance

22.listopad 2017
Pole dance

Pole dance je sexy záležitost, ale také neskutečně těžký sport a dřina. Pokud se nebojíte posílit své svaly, můžete si ho také vyzkoušet! Chcete svého partnera svést? Poradíme vám, jak to nejlépe provést pomocí svého těla a taneční tyče.

Když se řekne pole dance, každý si pravděpodobně vybaví striptýzové bary. V dnešní době už toto neplatí a z pole dance se stal spíše sport, který je celosvětově uznávaný pro svou obtížnost. Není to zábava jen pro dospělé, ale tomuto sportu se věnují i malé děti, jelikož dnes není tanec u tyče považován za něco nestoudného. Vy ale trochu toho sexy náboje přidat můžete, protože budete svádět svého partnera. A nemusí svádět pouze ženy muže! I muži se věnují tomuto sportu, takže pokud je mezi vámi nějaký muž, který by rád připravil své ženě pěkný striptýzek s tancem u tyče, nechť čte dále!

O co se vlastně jedná?

Pole dance se řadí mezi taneční disciplíny. Můžete v něm najít prvky několika tanců, baletu, valčíku, salsy, moderního tance a také prvky gymnastiky a akrobacie. To znamená, že to není pouhé kroucení se u tyče, které jste možná zahlédli v nějakých striptýzových barech. To vše se provádí u vertikálně zavěšené tyče.

Něco málo z historie

Úplné počátky pole dance sahají až do 12. století. V Indii se tehdy zrodil mallakhamb, což je čistě mužský sport. Cvičil se na tlustých tyčích ze dřeva, buď jedné nebo dvou. Nejvíce podobný tehdejšímu mallakhambu je dnešní chinese pole, který zahrnuje i prvky cirkusové akrobacie. V Kanadě se dále původně cirkusový chinese pole přesunul do barového prostředí - do striptýzových klubů. Pak už bylo jeho šíření poměrně rychlé do všech částí světa. 

Současnost

Již bylo řečeno, že v dnešní době se pole dance považuje za sportovní disciplínu. O to se mimochodem zasloužila Kay Penney z Anglie, která do něj přidala fitness prvky. Pokud se chcete pole dance naučit opravdu dobře, navštivte některé z pole dance center, které se rozrůstají ve větších městech jako houby po dešti. To je pravděpodobně to nejlepší, co můžete udělat, protože naučit se pole dance sám je velmi obtížné. A určitě se před svým partnerem nechcete ztrapnit.

Na druhou stranu, pokud si věříte, můžete na internetu najít nějaké návody nebo videa, jak na to "po domácku". Hlavně nezapomeňte na opatrnost. A také budete potřebovat poměrně dost peněz na potřebné vybavení. Nicméně výsledný efekt bude rozhodně stát za to! Inspirovat se můžete například tímto videem:

Vybavení

Taneční tyč

Abyste mohli pole dance provádět, musíte si pořídit taneční tyč, a to není jen tak. Upevňuje se mezi strop a podlahu, tudíž pokud chcete pole dance zkoušet doma, musíte si přesně změřit výšku vašeho stropu. Výška panelákových bytů se většinou pohybuje od 2,5 m do 2,8 m, pokud ale bydlíte například v nějaké starší stavbě, ve které jsou typické hodně vysoké stropy, musíte s tím počítat a vše řádně změřit. Strop by měl být nejlépe klasický - hladký, bez stropnicových desek, díky kterým je správné nainastalování tyče obtížnější, stejně jako díky některým jiným texturám na stropě. 

Než budete tyč ale na strop upevňovat, musíte si vybrat i správný typ. Existují dva základní druhy - pevné, které drží mezi podlahou a stropem a závěsné, kterým se říká sky pole, které se dole nedotýkají podlahy. Sky pole se doporučují pokročilým. Když budete chtít tyč použít pouze občas a nebudete chtít svým návštěvám vysvětlovat, proč máte v obýváku nebo v ložnici taneční tyč, vyberte takovou, která se snadno sundavá. Taneční tyče se vyrábí z chromu, mosaze, nerez materiálu, silikonu nebo titania gold (pro lidi s alergiemi). Mohou mít různou tloušťku (nejčastěji 40 nebo 45 mm, ale mohou mít i 50 mm) a dvojí typ nastavení - klasická a spinová (otáčecí). Na užších tyčích je snažší se udržet, ale bohužel je i pravděpodobnější, že se popálíte. O tyč se musíte starat -  jednou za čas byste měli promazat spojovací šrouby a tyč čistit přípravky na okna nebo zrcadla.

Vybírejte kvalitní tyče z kvalitních materiálů, abyste si neublížili díky tomu, že jste chtěli ušetřit pár stovek. Především nezapomeňte v okolí tyče vyklidit prostor, jelikož jinak byste se mohli vážně zranit. Do začátku si klidně pod tyč dejte matrace. V panelových bytech možná budete mít problém s prostorem, ale i to se dá vždy nějak vyřešit, akorát díky vyklízení se asi nebude jednat zrovna o překvapení partnera.

Oblečení

U tohoto sportu platí: čím méně, tím lépe. Protože můžete sexy pole dance spojit třeba se žhavým striptýzem, který předvedete svému partnerovi. Zpočátku se můžete jen vlnit u tyče, pomalu odhazovat kousky oblečení a až budete mít pouze spodní prádlo, začít řádit na tyči. Díky holé kůži se totiž na tyči udržíte mnohem lépe než s oblečením, které velmi klouže. Lidé, kteří se tomuto sportu věnují, používají sportovní kalhotky (kraťasy) a sportovní podprsenku.

Gripy

Gripy jsou přípravky, díky kterým se tanečník lépe udrží na tyči. Používají se například i v gymnastice. Na gymnastiku se ale používají gripy ve formě prášku, které jsou pro pole dance nevhodné, protože prášek může ucpat spoje tyčí nebo otvory se šrouby. Na pole dance se používají dva druhy gripů - ten, který kůži zbaví potu a vysuší ji (pokožka přilne), používá se jen na ruce. Druhý typ gripů je na bázi vosku a dodá pokožce optimální vlhkost. Tento grip se může používat na celé tělo.

Pole dance je opravdu sexy záležitost

Připravte se

Abyste svého partnera pěkné vzrušili, musíte se pořádně připravit. Zaprvé by bylo nejlepší si nějaké kousky na tyči vyzkoušet předem a ne si ji poprvé osahat, až když budete stát před partnerem. Na to jsou nejvhodnější již zmíněná centra, na kterých vás v úvodních hodinách naučí alespoň to nejzákladnější, ale i tím dokážete svého partnera ohromit a nažhavit. Pokud neplánujete profesionální dráhu, toto vám bude stačit. 

Dalším základním bodem je přijít domů dříve než partner. Pokud většinou končíte později, vezměte si alespoň půl dne volna. Předpokládáme, že jste buď šikovní a tyč si upevníte sami, nebo si zavoláte někoho na pomoc. Ujistěte se, že tyč opravdu drží na svém místě. Vykliďte prostor, ale ne tak, aby z toho byla holá místnost. Určitě nechte nějaký gauč nebo jiné pohodlné posezení pro partnera, aby na vás měl dobrý výhled. Vyberte si sexy oblečení, které budete v průběhu vašeho sexy striptýzku odhazovat. Do začátku si mohou ženy vzít i sexy botky na vysoké podpatku, které po začátku cvičení na tyči také odloží. Nezapomeňte na hudbu, ani ne moc divokou, ani ne nudnou. Pokud se budete chtít atmosférou přiblížit striptýzovým barům, můžete použít i speciální světla, nejlépe v červené a fialové barvě. Nasviťte celý pokoj nebo je nasměrujte pouze na tyč. Dokonce existují i tyče, které v sobě nahoře již zabudovaná světýlka mají. 

Pak už stačí jen čekat, až se partner vrátí domů a nebude věřit vlastním očím. Ihned zapomene na stresy z práce a bude se věnovat pouze vašim sexy pohybům

Co vám pole dance může přinést?

Pole dance vám jednoznačně může přinést zpestření do vašeho sexuálního života. Není žádným tajemstvím, že v dlouhodobém vztahu se sexuální jiskra pomalu vytrácí, až se někdy dokonce ztratí úplně a pro některé vztahy je to fatální. Díky pole dance zkusíte něco nového jak vy, tak váš partner. Nažhaví vás to oba a prožijete mnoho nocí nebo dní plných sexu

Nejen sex a vzrušení vám může pole dance do vašeho života přinést. Pokud budete cvičit pravidelněji, ohromně si posílíte svaly, především rukou, nohou, břicha a prsou. V nohách budete mít opravdu silný stisk, kterým budete moci překvapit partnera i po sexuální stránce... Můžete se díky tomu i zbavit přebytečných kil, která jsou podle vás navíc a která nahradíte svalovou hmotou. A přitom budete dělat to, co vás baví, i když je to bezpochyby dřina jako každý jiný sport.

Navštivte proto pole dance center, které budete mít nejblíže ke svému bydlišti. Stoprocentně se nachází v PrazePlzni a Brně.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.